Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 18:25   #21
Quote:
aleDinamo kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako ste do nedavno napadali one koji nisu dali da se iznosi drugacije misljenje.npr oko snimanja na futsalu.receno je da na forumu svako ima pravo na svoje misljenje.nikog ni ne vrijedam dok drugi glume barabe nikog ne prozivam govorim svoje misljenje.ponukan besmislicama koje citam tu zadnjih mjeseci registrirao ssm se jucer i forum je prokljucao.zakaj? Zato kaj ne razmisljam isto ko svi? Jer vAm je forum sigurno utociste u vasim glavama vas teritorij gdje se ljudima kurcite i vrijedate bez da odgovarate na pm da se predstavire iako se ja vama tj bbb svakom predstavim na tovare se ne obazirem za mene nisu ozbiljna grupa.brijo sam se reg i sam rec par stvari al kad vidim kako ste se uznemirili jer je neko dirnuo u vas virtualni svijet ostat cu jos neko vrijeme.u manje od 24 sata proglasen sam agentom nadnicarom pulezanom nekim trolom i nez cim sve ne.izuev valsimota muktea crnkasa i jos par mladih reko bi da je na ovom forumz puno smokljana koj nemaju veze s stvarnim svijetom zato tako krvavo brane svoje sveto tlo.pozdrav i nadam se kvalitetnoj kavgi zato sam se i registrirao da uzdrmam temelje forum hr a
Koliko plaća gazda po upisu? Uzdrmao si temelje foruma, dobit ćes i bonus od Tatteka , a sad odjebi u rupu iz koje si ispuzao
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:28   #22
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...vfmHHXpVW3wAoA


evo od 13:10
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:31   #23
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
to je pravo pitanje za koje svi znaju
a zakaj to nikom nije u interesu pitat dok se vode tv rasprave e to je pitanje

inače, danas je bilo nekaj i na hrvatska uživo nekakva pričica
al došo sam na sami kraj
Mamić i da je dobio koju zabranu, nije mu prošlo 2 godine bez incidenta..pa taj moron je već 10g protupravno na svim utakmicama ...

To je sad prva stvar koju treba gurat nakon presice ovog mongloida iz puzg.

Zašto su dvostruka mjerila..

btw dns se čak i Grčić iz Vlade oglasio, politika se sad gura jer su izbori i treba to maksimalno iskoristit
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:34   #24
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
to ovo ? http://sport.hrt.hr/alac-policija-se...zdravka-mamica
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:35   #25
da

samo ova gore moja varijanta je duža
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:36   #26
http://www.jutarnji.hr/sve-manje-raz...i----/1239479/ prate nas
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:44   #27
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
"jasno, radikalni BBB-ovci, koji već dulje ratuju protiv Dinamove uprave, na društvenim mrežama daju podršku Torcidi"

ma vidis da lose prate ovaj podforum..mi se ode medusobno prepiremo o upadima i tucam te zaslugama, a oni gore pisu o podrsci
__________________
Samo hajdučki!!!
Il pinturicchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:47   #28
Quote:
Il pinturicchio kaže: Pogledaj post
"jasno, radikalni BBB-ovci, koji već dulje ratuju protiv Dinamove uprave, na društvenim mrežama daju podršku Torcidi"

ma vidis da lose prate ovaj podforum..mi se ode medusobno prepiremo o upadima i tucam te zaslugama, a oni gore pisu o podrsci
mozda prate forum manje radikalnih
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:53   #29
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
mozda prate forum manje radikalnih
Ne smiju oni na ovaj forum, da i njih Crna kesa ne ugasi!
zubizareta86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:55   #30
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
mozda prate forum manje radikalnih
Vidim da se brines sta je sa mnom, hvala i dobijes pivkana drugi put
A za sranja koje ste nadrobili
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:03   #31
bija bi potez da boysi i druge navijacke skupine dodu na rivu u subotu na prosvjed.

al citajuci forume, ponekad pomislim da su mamic, suker i ekipa tocno ono sto navijaci i zasluzuju.
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:11   #32
[QUOTE

al citajuci forume, ponekad pomislim da su mamic, suker i ekipa tocno ono sto navijaci i zasluzuju.[/QUOTE]

__________________
Dii siii sokole....
Skale L is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:17   #33
Al kakav clanak jbt
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:20   #34
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Al kakav clanak jbt
kaj misliš da su našli od nord stenda post
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:35   #35
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
kaj misliš da su našli od nord stenda post
nisu, ja sam puno opširniji.
__________________
ne treba nam ćirilica u Vukovaru i RH, не треба нам ћирилица у Вуковару и РХ! :)
pieceOFme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:36   #36
Koja je ovo lakrdija, pa i ovi novinari ili su glupi ili se prave ludi.. Borovec cijelo vrijeme tvrdi da "nema šanse da je na crnoj listi netko tko ima samo manje prekršaje ili nikakve prekršaje" , pa šta ga ne upitaju koji kurac je onda preko 1300 navijača dinama na listama ako ih samo 176 ima mjere opreza. Već vidim da će cijelo priopčenje od mafije iz HNS-a biti ponavljanje jedne te iste teze, a to je da je zabranjen ulaz samo onima sa zabranama i onima za koje imaju indicije (zbog prijašnjih prekršaja ) da su huligani ili navijači kategorije C.

pa jebem ti sve. Aaaaaaaaaaaaaaa
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:55   #37
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
Koja je ovo lakrdija, pa i ovi novinari ili su glupi ili se prave ludi.. Borovec cijelo vrijeme tvrdi da "nema šanse da je na crnoj listi netko tko ima samo manje prekršaje ili nikakve prekršaje" , pa šta ga ne upitaju koji kurac je onda preko 1300 navijača dinama na listama ako ih samo 176 ima mjere opreza. Već vidim da će cijelo priopčenje od mafije iz HNS-a biti ponavljanje jedne te iste teze, a to je da je zabranjen ulaz samo onima sa zabranama i onima za koje imaju indicije (zbog prijašnjih prekršaja ) da su huligani ili navijači kategorije C.

pa jebem ti sve. Aaaaaaaaaaaaaaa
Kad treba oblizat kurac Glavi i obranit ga, onda murija preuzima odgovornost, a za svaki slučaj mogu i Zdravkić i Krešek nekog odjebat. Čisto tako. Da budu ziher.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:59   #38
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Kad treba oblizat kurac Glavi i obranit ga, onda murija preuzima odgovornost, a za svaki slučaj mogu i Zdravkić i Krešek nekog odjebat. Čisto tako. Da budu ziher.
Vi koji nemate nikakve prekršaje, a na listama ste, trebate istupiti i srušiti te laži koje ponavljaju, a i ponavljat će ju dok god oko nas živi 90% ovaca koje puše to sve
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:08   #39
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
Koja je ovo lakrdija, pa i ovi novinari ili su glupi ili se prave ludi.. Borovec cijelo vrijeme tvrdi da "nema šanse da je na crnoj listi netko tko ima samo manje prekršaje ili nikakve prekršaje" , pa šta ga ne upitaju koji kurac je onda preko 1300 navijača dinama na listama ako ih samo 176 ima mjere opreza. Već vidim da će cijelo priopčenje od mafije iz HNS-a biti ponavljanje jedne te iste teze, a to je da je zabranjen ulaz samo onima sa zabranama i onima za koje imaju indicije (zbog prijašnjih prekršaja ) da su huligani ili navijači kategorije C.

pa jebem ti sve. Aaaaaaaaaaaaaaa
jedno jednostavno pitanje novinara koje je moglo odvest konferenciju u drugom smjeru: "zašto mamić nije na "crnoj listi" iako svi znaju da je sprječavao službenu osobu u obavljanju dužnosti (Malmo), a i svi znamo šta je bilo u Splitu u loži?"
ivica000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:09   #40
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
kaj misliš da su našli od nord stenda post
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.