Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2005., 15:20   #1
Kako slomiti srce (po drugi puta) osobi koja vam je jako draga?

Moj zivot = sapunica.

Ovako se sve to desilo (u kratkim crtama): otisla u posjet u Hrvatsku proslo lito, srila se sa starim frendom, zavrsili skupa, had a time of our lives, ja se vratila u Kanadu s dogovorom s njim doslovno ovakvim “da vidimo kako i sto i di sve ovo ide.” Medjutim, mami i tati se bas nije svidila moja cila ideja o povratku u Hrvatsku i nakon puno izrecenih rijeci i svega necega, ja prekinem s covikom, s obecanjem mami da je to to i nece vise biti cak ni razgovora o njemu. Slomim mu srce pismom a usput i samoj sebi (dva goluba jednim udarcem) i sad ono slijede minute i sati i dani i tjedni i mjeseci patnji.

Nekako, ama stvarno ne znam ni kako se to desilo, upoznam ja jednu drugu osobu, izadjemo vanka par puta, i desi se da mami i tati opet ni ovaj ne odgovara... I ja opet, ka munjena, prekinem i sa njim. I tribablo mi je malo vrimena dok mi je doslo iz guzice u glavu (oprostite na izrazu) i iz tih razloga opet izadjemo skupa. Mama i tata, naravno, ljuti ka zmije, kad su vidili da ne pale prijetnje rekli mi da lipo stvari pokupim, i ja jesam. Uglavnom.... Da skratim pricu, mama ne videci drugog izlaza da me zadrzi doma, zamislite nazove covika u Hrvatsku i rece mu da je pogrisila, da je sve ok i da se moze opet cuti sa mnom. Ja u totalnom soku kad me je covik nazva, stvarno nisam znala sto da mu kazem. I nekako ja lipo odugovlacim da pricam sa njim o tim malo osjecajnijim temama, u medjuvremenu prekinem s ovim drugim s razlogom da me pusti da malo budem sama da vidim di, sto, kako i zasto...

Znaci ovako: od negdje sredine 4.-tog miseca ja "razmisljam" sve do prije 2 tjedna kad sam opet pocela izlaziti s ovim ovdje. E sad jucer me nazove HR osoba i u biti me pita da dodjem tamo, da bi on volija ovo i ono, i zauvik, itd. A nazva me je na posa, ono guzva mi, papira na sve strane, ne znam di bi se okrenula i on meni tako i tako. I kaze mi da ce me nazvati sad u petak i da ja lipo o svemu dobro promislim ali da on misli da isto razmisljam ka i on. I kako mu jadnom reci da nije bas tako?! Malo mi nezgodno priko telefona, pogotovo zato jer me zove na posa. Da mu kazem u petak da cu mu poslati pismo?

A mislila sam da ce i sam skuziti da je gotovo kad vidi da izbjegavam tu temu i da mu ne uzvracam istim rijecima............
anazus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:11   #2
Re: Kako slomiti srce (po drugi puta) osobi koja vam je jako draga?

Quote:
anazus kaže:
Moj zivot = sapunica.

...


mozes mu reci da te u odredeno vrijeme nazove doma jer da na poslu ne mozes razgovarati. doma mu lijepo kazes da si razmislila i da ne mozes odrzavati vezu na daljinu.
ako to ne upali ili se ne zelis suocavati telefonskim putem s njim,reci da ces mu poslati pismo ili mail,ali racunaj s tim da ces gubiti vrijeme i zivce sastavljajuci ga i opet ce se na kraju svesti na isto.
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:14   #3
meni samo nije jasno šta je tebe navelo da prekineš s dva tipa jer "se nisu sviđali mami i tati"?????
Pussy Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:14   #4
Reci mu da ti ovaj put tata ne da..
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:16   #5
reci obojici da ćeš bit s njima. onda sa svakim budeš kad hoćeš/možeš. obzirom na geografsku udaljenost, ovakvu idealnu double-pass vezu možeš održavat godinama. štoviše, ako se zaposliš ko stjuardesa, možeš s obojicom stupit u defacto brak i imati dvije odvojene obitelji, s dva kompleta djece, jedno u HR drugo u Kanadi.

go for it, girl!
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:35   #6
Hahahaha..sorry na ovome ali koja si ti g*
Zašto dopuštaš da ti starci biraju dečke..pa kvragu, nemaš 9 godina..ili?
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:38   #7
Ako i nisi klon, a dopuštaš starcima da ti određuju s kime ćeš biti, nasiši se, jer za drugo i nisi.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:39   #8
Btw, Kiseli, jeben avatar!
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 17:06   #9
U vezi staraca: to bi mogla biti nova tema na Roditelji i djeca; medjutim netko je vec imao slicnu postavu pa sam si sama pomogla.

Wall: Hvala na prijedlogu, ali sto kad mi se pocmu nakupljati osjecaji krivnje, itd. ???

masterblaster: Vec sam ja sklopila pismo. A da mu ga procitam? Ja bi' radije poslala, bar tako ne moram odgovarati na neka treca pitanja.
anazus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 18:22   #10
Dzizs.. ti imas 27 godina i pustas da te roditelji gnjave oko izbora tvog partnera

I kompliciras... ovome iz Hrvatske lijepo reci da neces, otkaci pismo, pricaj s njim na telefon i budi iskrena, reci da imas nekog drugog i bok. Starcima se propisno izbelji, stvari si vec pokupila, radis, ne ovisis o njima; budu li i dalje gnjavili posvadjaj se, a u krajnjem slucaju prekini kontakt. Cak i da tip stvarno nije za tebe, to bi trebala odluciti ti, a ne oni.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 18:31   #11
ajme brale neda mi se čitat ovi dug post ajd nek mi neko ukratko prepriča šta je bilo
kašeta brancina :s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 18:54   #12
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Dzizs.. ti imas 27 godina i pustas da te roditelji gnjave oko izbora tvog partnera

I kompliciras... ovome iz Hrvatske lijepo reci da neces, otkaci pismo, pricaj s njim na telefon i budi iskrena, reci da imas nekog drugog i bok. Starcima se propisno izbelji, stvari si vec pokupila, radis, ne ovisis o njima; budu li i dalje gnjavili posvadjaj se, a u krajnjem slucaju prekini kontakt. Cak i da tip stvarno nije za tebe, to bi trebala odluciti ti, a ne oni.
pa da,ali uvijek postoji mogucnost da se ona predomisli i opet zabrije na ovog iz hrvatske... vidis da stalno razmislja..

za suzanu:

a starci ko starci,dobro da si otisla

kaj se tice pisma,ak si ga vec napisala,onda ga posalji.reci da nemas vremena na poslu pricati.ali postoji mogucnost da te on ipak zove nakon kaj dobije to pismo,da mu neke stvari pojasnis.u tom slucaju uopce nisi izbjegla direktnu komunikaciju s njim i dode ti na isto.nekak mi se cini da se od telefona ne bus izvukla.
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 20:21   #13
Da li tvoji mama i tata hodaju s dečkima ili ti?Jedna stara ali pametna kaže:''slijedi svoje srce''...
hammond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 20:49   #14
Zalosna ta firma u kojoj ti takva rastresena radis.
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 22:31   #15
Quote:
plaza kaže:
Zalosna ta firma u kojoj ti takva rastresena radis.
I ja im govorim isto svaki dan, al' oni nece slusaju.
__________________
...it takes no time to fall in love, but it takes you years to know what love is, and it takes some fears to make you trust, it takes those tears to to make it rust, it takes the dust to have it polished...
anazus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 12:02   #16
a da pitas mamu za savjet..?
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 14:03   #17
Quote:
aleksandra kaže:
a da pitas mamu za savjet..?
Uuuuu, ova je dobra.
__________________
...it takes no time to fall in love, but it takes you years to know what love is, and it takes some fears to make you trust, it takes those tears to to make it rust, it takes the dust to have it polished...
anazus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 09:44   #18
Quote:
Ajme kaže:
Reci mu da ti ovaj put tata ne da..

__________________
život je stari kučkin sin, stalno se raspravljam sa njim...
zlatna_ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 10:06   #19
Quote:
Ajme kaže:
Reci mu da ti ovaj put tata ne da..
a poslije postupno uvodi rodbinu...
po mogucnosti zensku....
tete, ujne, kume( krsne, firmane...)

ili sacekaj da se udas pa nek se vjencana kuma pozabavi njime....
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 15:44   #20
Ajme, koji kaos u glavi. A da ti nađeš trećega, ustvari, bolje bi bilo da mamu zadužiš da ti nađe tipa.
MajkaCourage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.