Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2005., 14:48   #41
Quote:
Dren kaže:
Da. Pošalješ joj dvije sms poruke
s dobrom metaforikom, npr.: "Razvalio bi te ko Rudonja Šarulju!"
Onda bi ona, da je iole inteligentija i s nekim čudnim smislom za humor, pitala "Tko bi me razvalio", jer u originalnoj poruci stoji "bi" umjesto "bih"
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 15:39   #42
Quote:
*_spike kaže:
Onda bi ona, da je iole inteligentija i s nekim čudnim smislom za humor, pitala "Tko bi me razvalio", jer u originalnoj poruci stoji "bi" umjesto "bih"
dobar

OT nisam nikada napisao niti poslao ljubavno pismo...
valjda u četvrtom razredu osnovne za valentinovo mi je mama pomogla napraviti neku kao čestitku koju sam joj poslao, ali to je to.

Uvijek sam bio maštovit i smišljao sam svakakve, više ili manje, romantične načine kako da ju zadivim.
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 21:22   #43
Pismo je pismo i oduvjek ce bit cjenjeno.
Sad kako je tehnologija napredovala i cimaju se svi za mobitele kao i ja na neki nacin se salje romantika.

Vise sam pristalica pisama jer to je ono sto je lijepo imat romanticno, tuzno na bilo koji nacin da se cuva.


I sad cuvam sva pisma koja sam dobila od tadasnje pubertecke ljubavi,i puno mi znace i ako se ponekad kad ih sad citam ucinu smjesnim ali tek onda vidim kako je to nevino i iskreno bilo kad smo bili klinci.


Po meni nista ljepse nema nego kad iznenada dobijes pismo.

Sama pomisao kad ga uzmes u ruku i ktenes otvarat i jedva cekad da ga procitas onako sa osmjehom sta pise sta pise...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.