Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 19:25   #1
HIDROLIPOSUKCIJA?

Pozdrav svimaa

ovako, dosad se nisam druškala s vama, ali mi se čini da mi možete dat neke odgovore!
Naime,prije par dana sam bila na hidroliposukciji bedara i koljena, i zanima me jel neko ima iskustva sa ovom metodom, kako je prošao oporavak, kakvi su rezultati....uglavnom,recite šta znate o tome.

pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:28   #2
Quote:
pahujica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svimaa

ovako, dosad se nisam druškala s vama, ali mi se čini da mi možete dat neke odgovore!
Naime,prije par dana sam bila na hidroliposukciji bedara i koljena, i zanima me jel neko ima iskustva sa ovom metodom, kako je prošao oporavak, kakvi su rezultati....uglavnom,recite šta znate o tome.

a kakvi su kod tebe rezultati i kako se oporavljaš.?
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:43   #3
He,he, taman mi je danas 6i dan, iskreno, još se nisam pogledala,(tek sam sad svjesna šta sam napravila pa mi dođe loše) momak mi je skinija zavoje, neka tupa bol mi se javlja kad sidim il ležim, dok hodam ništa. Vidim preko steznika da mi je pomodrilo kraj kolina, dečko kaže da na drugim mistima imam samo par modrih točkica,da nije strašno, i malo su mi natečene noge...
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:45   #4
Kaj je to? prvi put čujem...koliko košta?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:48   #5
Ma to je neka metoda koju sad navodno preferiraju, jer je navodno trajna, uštrcava se fiziološka otopina nakon isisavanja masnog tkiva...oko 10 tisućica kunica
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:54   #6
a jesi ti sebi debela ili?
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:00   #7
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
a jesi ti sebi debela ili?
Ne! Imam 168 i 60 kg (zimi) samo sam genetski naslijedila sve ono šta ne valja, i naravno prehrana je napravila svoje. Moj gornji dio i donji, ka da su od dvi različite osobe,kruška,sa ooogromnom guzicom i jahačkim hlačama,i stupastim nogama, a celulit...još malo pa će počet izlazit iz mene koliko ga imam
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:02   #8
Dakle ipak se ide pod nož...a ja se poveselila da su smislili neku novu metodu. Hehe
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:02   #9
ok, onda ti želim da se što brže oporaviš.
i da što brže počneš uživati u kratkim šosovima i kratkim hlačicama.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:08   #10
A ja mislila da ćete mi sad do detalja ispričat šta me još čeka i kako će se situacija razvijat...
A to za kratke hlačice, vjerovale il ne..u srednjoj sam ih zadnji put obukla, svaki komad robe mi je do poda,hehe i stvarno se nadam da ima bar malo istine u njihovim obečanjima
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:22   #11
deset iljada kuna za to msece,oslobodi me boze..bolje da si meni pare dala,brzo bi te doveo u red
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 13:06   #12
Quote:
samo sam genetski naslijedila sve ono šta ne valja, i naravno prehrana je napravila svoje.
je, i ja isto!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 14:19   #13
molim te, obavještavaj nas o rezultatima..i ja sam gore turbomršava ali su mi bedra katastrofa

najviše me zanima:

1. ostaju li ožiljci (na mjestima uboda sonde)

i
2. da li je koža poslije zategnuta ili se objesi?


Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 16:19   #14
Pahuljice,

i mene zanima kako se oporavljaš i kakvi su rezultati. Ja se uhvatim razmišljajući o tome, ali sve ostaje na razmišljanju. Jednom sam natjerala muža da mi obeća da će mi platiti liposukciju nakon što rodim drugo dijete. Obećao je on meni, a sada kada ga pitam, kaže mi da sam luda. Meni su problem tzv. ''jahaće hlače'' na bedrima koje sam oduvijek imala pa i kad sam bila puno mršavija. Negdje sam pročitala da je liposukcija (iliti sada hidroliposukcija) upravo rješenje za takve stvari.
mamasunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 20:03   #15
Patriot moj dragi, šta bi me ti za te pare mlatija dok mi se salo ne otopi ??
Cure ,moram vam se javit...
danas sam se pogledala u ogledalo,otok mi je splasnija sa potkoljenica,na desnoj nozi imam hematome, al ništa strašno. Čak sam se sama mazala s nekom masti za hematome, i stavljala obloge. Nećete virovat, al mi je celulit nestao,to nisam očekivala, jer sam mislila da mi na toliku površinu ni lipos neće pomoć u tolikoj mjeri. Već su mi sad noge nekako lipe kad zanemarimo hematome i otok. Promjer ubodnog mista je....malo veća točkica od one koju imate nakon vađenja krvi. Valjda su ovo razlozi zbog kojih kažu da im je ovo najučinkovitija metoda.
Mamasun..meni je moj obeća prije 2 god, , oćemo,da draga,bla bla...i onda sam ti ja lipo skupila pare,zvala doktora,otišla na pregled i tako ga dovela pred gotov čin,nije se puno bunija, jer je i sam svjestan da to već postaje zdravstveni problem,jer su mi noge postale slonovske pune naranči
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 02:51   #16
sredio bih ti prehranu..skuzio kako na koju namirnicu reagiras..naravno low carb dijeta,visi unos proteina..jutarnji cardio..kruzni trening u teretani i da vidis rezultata..
doduse glupo je ista govorit jer i neki bilderi kad dijeta pred natjecanje u potpunosti ne uspiju,odu rjesit visak kod doktora..
al ovo je laksi nacin,a ja nikad nebi dao pare za tako nesto
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 09:18   #17
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
sredio bih ti prehranu..skuzio kako na koju namirnicu reagiras..naravno low carb dijeta,visi unos proteina..jutarnji cardio..kruzni trening u teretani i da vidis rezultata..
:
probaj ti cijele dane visit u teretani nakon 8 sati posla i s 2 male djece koje te doma čekaju

PS. Ja vježbam kad god stignem, imam 50 kg na 165 cm ali jednostavno sam takve građe-ne mogu dobit mišiće na nogama i celulit ostaje koliko god se trudila
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 09:34   #18
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
deset iljada kuna za to msece,oslobodi me boze..bolje da si meni pare dala,brzo bi te doveo u red
Ja vježbam svaki dan već godinu i pol dana, pogotovo donji dio tijela, promijenila sam prehranu, ali svejedno imam celulit.
A zabrijati na ozbiljan fitness jednostavno neću jer mi to ne treba u životu. Dovoljno mi je da sam zdrava, u formi i da nemam baš kila ko kit.
Nemam ništa protiv liposukcije ako će pomoć protiv lokaliziranih naslaga i eventualno tvrdoglavog celulita

Osim toga, ako si građen ko autorica, često se kod promjene načina života gore sav osušiš, a dolje ostaneš ogroman, unatoč vježbanju. I zato je liposukcija ok u tim situacijama. Naravno, glupo je da netko s fakat 30 kila viška ide na liposukciju, to je maloumno. Ali u određenim slučajevima itekako podržavam.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 09:37   #19
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
doduse glupo je ista govorit jer i neki bilderi kad dijeta pred natjecanje u potpunosti ne uspiju,odu rjesit visak kod doktora..
al ovo je laksi nacin,a ja nikad nebi dao pare za tako nesto

Eto vidiš, o čem pričamo
Otkako gledam one emisije o makeoverima zaista se pitam koliko svi ti superizgledajući ljudi u godinama (glumci i to) taj svoj izgled mogu zahvalit nožu, a kolko zdravom životu?

Imam ja frendicu koja je ozbiljno brijala na teretanu, i super tijelo ima, al fantastično, čvrsto. I celulit - barem mi se o njemu jadala. Ne puno, al bilo ga je. Kaže da koliko god vježbala i super izgledala ne može ga se riješiti
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 09:58   #20
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
sredio bih ti prehranu..skuzio kako na koju namirnicu reagiras..naravno low carb dijeta,visi unos proteina..jutarnji cardio..kruzni trening u teretani i da vidis rezultata..
doduse glupo je ista govorit jer i neki bilderi kad dijeta pred natjecanje u potpunosti ne uspiju,odu rjesit visak kod doktora..
al ovo je laksi nacin,a ja nikad nebi dao pare za tako nesto
Je,sve to stoji za skinit 2-3 kg viška,u mom slučaju, ali jahačke hlaće,celulit,i stupaste i uvik otečene noge ostaju. Od nas par sestara nas dvi imamo ovakvu građu,a ona sa 10 kg viška nakon trudnoče izgleda prestrašno i ako mi je ovo bio način da ja to izbjegnem..zašto ne? O cirkulaciji da ti ne pričam! Pobogu, nisam išla stavit sise 3 broja veće.
I slažem se sa činjenicom da je jako teško imat vrimena,živaca i volje u kombinaciji posla i faksa (ovo je ko da i ja imam dicu,hehe)

Tinch-Otkako gledam one emisije o makeoverima zaista se pitam koliko svi ti superizgledajući ljudi u godinama (glumci i to) taj svoj izgled mogu zahvalit nožu, a kolko zdravom životu?

Upravo tako!
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.