Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 22:17   #81
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
to su rocking horse cipele (cudim se da ne znas kad si vec takav poznavatelj mode, kako se cinis) radi se o izumu vivianne westwood, tipicna lolita cipela, jedna od najjebenijih cipela ikad. tj. najkreativnijih. ovo sve danas kad nes nazovu novi tip cipela sve ide na istu foru, al naravno. da se "normalni" mogu lakse naviknuti jer da da mora se furat "moda" al ni za slucajno da bude nes stvarno kreativno. na kraju svi samo reproduciraju jedne te iste stvari. i ti si mi neki ljubitelj mode, tebe pak zgraza bilo kaj sto kreatvinoscu odstupa od tvog malo uskog svijeta pojmova.

btw da nadodam "nosace" si ja kupujem cim skupim nes love buahaha >:3 steta kaj nisam rokfeler pa da si odma kupim i crne i bijele ;_; ak bude srece ubost cu double decker horsice, aaaw can't wait!
moj profa iz likovnog iz osnovne se kleo u sve žive i mrtve da je dizajnira te cipele prije vivian.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:26   #82
@panda
...svaka cast na trudu meni se neke stvari svidjaju, neke ne (recimo, japanski punk stil mi je uvijek djelovao nekako fake, nisam ga nikad, onako povrsno, dozivljavala pretjerano autenticnim), ali mi je strasno simpaticna potreba da se ljudi izraze kroz razlicite stilove - a kako ne mogu reci da previse znam o japanskoj kulturi odijevanja, ovo mi dodje kao prilika da nesto i naucim
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:32   #83
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Tek sad sam primjetio riječ'' najkreativnije cipele ikad''-moguće.

Uz te cipele možeš natrpati sve živo i mrtvo na sebe,po mogućnosti neozbiljno jer su takve i cipele jel...ili bi išle i na klasičnu šminkericu ,uobičajeno odjenutu sa jeansom?
@post prije ovo - ne, nego si rekao sto ih je uopce obukla (ona cura). pa naravno da ce ih obuci kad su jedne od tipicnih lolita cipela.

za ovaj post: mozes. sa jeansom. puno lolita ih koristi i drugim stilovima pa i "normalnima". dapace neke od njih (lolita) niti nisu otprije pripadnice nekih alter stilova, neke od njih su ultra sminkerice i "pratiteljice" mode i te stvari koriste uz svoj uobicajeni šmink stil. drugim rijecima one modu vide kao igru, otvorene su za ekperimente. a ne na tipicno uuu, ne ne, nisam navikao na to, idemo na ziher pa glumit modnog eksperta.

pod kreativne cipele nisam ni mislila da idu na sve vec da danas ono kaj zovu kreativnoscu u mainstream modi to uopce nije, kopije kopija sa par dodataka. vivianne se bar potrudila napraviti nes skroz originalno. btw ne lice na klompe jer su u obliku balerinki, cesto imaju i vezice ko balerine sve do koljena. jedino je platforma drvena sa rezom odostraga.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:35   #84
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
@panda
...svaka cast na trudu meni se neke stvari svidjaju, neke ne (recimo, japanski punk stil mi je uvijek djelovao nekako fake, nisam ga nikad, onako povrsno, dozivljavala pretjerano autenticnim), ali mi je strasno simpaticna potreba da se ljudi izraze kroz razlicite stilove - a kako ne mogu reci da previse znam o japanskoj kulturi odijevanja, ovo mi dodje kao prilika da nesto i naucim
thanx ^^ meni se isto ne svidja bas sve a i ono sto mi se ponekad i svidi ne znaci da bi obukla skroz normalna stvar. ovi jap. punkeri gore su bas autenticni. vidjet ces sad kad cu staviti sliku ovih modnih...izgledaju ko punkeri al osjetis da su fejk.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:36   #85
nastavak: ima jos gomila lolita ali nema smisla stavljati toliko slika za svaki stil (ona dva gore su u svijetu i u japanu najjaca)

punk lolita:



classic lolita (njih ima puno na prijasnjim stranicama pa samo jedna):



Po temama:

hime lolita (princess lolita):



country lolita:

lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:41   #86
sailor lolita:



wa-lolita (inspirano trad. jap. kimonom):



shiroi i kuroi lolita (potpuno bijela i potpuno crna, cesto se vide u paru kao twin lolite)




Ostali Gothic & Lolita stilovi:

Kodona (nesto kao muska verzija lolite. ali nose ga oba spola):

lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:59   #87
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
btw ne lice na klompe jer su u obliku balerinki, cesto imaju i vezice ko balerine sve do koljena. jedino je platforma drvena sa rezom odostraga.
Platforma je dio cipela jel ? Mislim da su zato sličnije klompama nego balerinkama.

Ali nije bitno,njima paše.Samo sam htjeo reći da ovako suprotne boje boje platforme od ostatka cipele mi je bezveze.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:13   #88
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Platforma je dio cipela jel ? Mislim da su zato sličnije klompama nego balerinkama.

Ali nije bitno,njima paše.Samo sam htjeo reći da ovako suprotne boje boje platforme od ostatka cipele mi je bezveze.
meni je isto puno ljepse vidjeti kad je horsica druge boje od carapa. onda se vide i vezice i sve. nesto prelijepo.

npr:
http://www.rosechocolat.com/goods/im...012211cont.jpg
http://farm2.static.flickr.com/1357/...feb754.jpg?v=0
http://farm2.static.flickr.com/1264/...a75cab.jpg?v=0

http://www.d-decker02.com/bigpics/wood/305/302p.jpg
http://www.d-decker02.com/bigpics/wood/305/302b.jpg
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:16   #89
ove koje si stavila su lijepe ali kako su visoke, ufff
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:18   #90
gothic aristocrat:




razne varijante gotha, punka, visuala (ali nije pravi punk ili goth...nesto kao modne varijante):





("modni" punker)
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:20   #91
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ove koje si stavila su lijepe ali kako su visoke, ufff
da ;___; i teske su jako! cisto drvo ako su original. al ima kineskih kopija koje su nize i nisu od drva. samo je imitacija izvana.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:40   #92
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
meni je isto puno ljepse vidjeti kad je horsica druge boje od carapa. onda se vide i vezice i sve. nesto prelijepo.

npr:
http://www.rosechocolat.com/goods/im...012211cont.jpg
Ovo uz ovakve čarape već puno ljepše izgleda.
Ona gothic aristocrat je baš dobra.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 00:15   #93
ajmo ljudi otvorite topic ""japanska moda"

mislim da je postanje ovih slika na ovom topicu već porpilično off, iako je jako zanimljivo... na novom, prikladnijem, topicu mogli bi se baš raspištoljit
__________________
And there's the dark, begins to rain
The sound is heavy on me
Supika! :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 00:38   #94
ne razumjem što fali da se ovdje stavljaju, pa stavljaj ti neke druge koje se tebi sviđaju...
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 00:57   #95
Quote:
Supika! :) kaže: Pogledaj post
ajmo ljudi otvorite topic ""japanska moda"

mislim da je postanje ovih slika na ovom topicu već porpilično off, iako je jako zanimljivo... na novom, prikladnijem, topicu mogli bi se baš raspištoljit
sorry ;_; htjela sam samo malo potaknuti temu. mislila sam da bi ovo moglo ici tu jer spada u "riskantne" stilove a kako jako malo ljudi zna za specificne u japanu htjela sam napraviti mali slikovni prikaz...cisto da se potakne rasprava.


Quote:
Ovo uz ovakve čarape već puno ljepše izgleda.
Ona gothic aristocrat je baš dobra.
tesko je naci bas savrsene slike da je sve super na curi i to, odlican primjer necega :/ steta. jedva nadjem i ovako priblizno dobre slike (ako uzimam slike obicnih ljudi, ne modela iz casopisa)

Quote:
ne razumjem što fali da se ovdje stavljaju, pa stavljaj ti neke druge koje se tebi sviđaju...
s ovim se skroz slazem, tako sam to i zamislila ako je vec tema riskantno odijevanje mozemo staviti primjere bilo kakvog na svijetu. koji god se vama svidja. rado bi vidjela i slike ljudi iz drugih subkultura,ne samo japanskih ^^

Zadnje uređivanje lunatic_panda : 01.02.2008. at 01:30.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 01:24   #96
Mogu da pitam i necu vise?
:dva prsta u zraku:

Oblaci li se koja od vas ovako?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 01:28   #97
ja imam želju
a panda je prava loli
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 01:31   #98
@Samantha

sorry, zaboravih odgovoriti ^_^ ja nosim sweet lolita stil.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 01:32   #99
ozbiljno?

gledajuci tvoje slike nemas nista zajednicko s ovima gore pa te tesko zamisljam...sta nalazis privlacno u tom nacinu odjevanja?
totalno je drugacije od onog kakva si ti sada...sve su ovo zakljucci doneseni na osnovu tvojih slika..
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 01:34   #100
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
@Samantha

sorry, zaboravih odgovoriti ^_^ ja nosim sweet lolita stil.
oces nam se pridruziti na modnim kritikama?
bas bi voljela vidit te kombinacije.
ja sam mislila da tako nesto postoji,al daleko od mene...u japanu

inace sam klasika,modna klasika,zrtva mode...ono ko novinu neku da listas,pa se zato ovako iscudjavam,inace nista osobno i nhf
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.