Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 18:30   #101
Kralj nije podnosio sto su se ovi sexali s zenama.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:02   #102
Nečuvene asocijacije, Džek Trbosjek i templari, pa ko se tog more sam tak dosjetiti.
Znate, templari su imali svoj tempo, višestruko ubrzani tempo zbog kojeg nije strahovala tek samo okolina već su strahovali i oni sami unutar sebe, zato su morali doobro paziti na unutarnju slogu jerbo, heh, pa nisu oni bili ko složna kršćanska braća koja ako se i posvade brzo se pomire i bez mača.

Tako zato, vrhunac kršćanstva Mir = pobijedili smo zlo a da se mača nismo ni dotakli. Kršćanstvo je super.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:20   #103
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Nečuvene asocijacije, Džek Trbosjek i templari, pa ko se tog more sam tak dosjetiti.
Znate, templari su imali svoj tempo, višestruko ubrzani tempo zbog kojeg nije strahovala tek samo okolina već su strahovali i oni sami unutar sebe, zato su morali doobro paziti na unutarnju slogu jerbo, heh, pa nisu oni bili ko složna kršćanska braća koja ako se i posvade brzo se pomire i bez mača.

Tako zato, vrhunac kršćanstva Mir = pobijedili smo zlo a da se mača nismo ni dotakli. Kršćanstvo je super.
Ti jedes Masonske mrvice koje su bacene Raselu osnivacu jehovih svjedoka koji dolazi iz isto iz Masonski lozha i koji je upotrebljen u svrsi sireg plana.
Nemas ti blage veze sto je u pozadini zavaravas se tim mrvicama kao da je to nesto tajnovito.
Vidim pominjes Pajka a pojma nemas detaljnije o tome nego jedan citat.

Sto prije shvatis da si obmanjena od Masona to veca nada da ces vratiti sebe kao slobodna pojedinca jer Masoni su vrhunski zeteoci zavode pohlepne u duhovnoj ravni koji drze da su boga uhvatili za bradu kad ono prc prodaja price a ti se navukao.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:41   #104
Quote:
Akvila kaže: Pogledaj post
Ti jedes Masonske mrvice koje su bacene Raselu osnivacu jehovih svjedoka koji dolazi iz isto iz Masonski lozha i koji je upotrebljen u svrsi sireg plana.
Aha, zato meni ništa ne pristiže na bankovni račun. Što si ono reko?, njih se plaća? Daj zezaš. Gle, za lobirati za njih trebali bi nam isplaćivati barem jedno 10 soma eura mjesečno. I to Švica banke. Mislim, kad se raspadnu sve druge, ta nebu.

E vala kad hodže naplaćuju svoju duhovnost, valjda moremo i mi.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:49   #105
Ozbiljno govorim pozabavio sam se jehovim svjedocima citao malo brosure web klasicna Masonerija u pitanju..Abandon npr to je od Masona doktrina pa jos dosta toga.Masoni su osnovali svjedoke da oslabe Vatikanki utjecaj no na takav brutalno odvratni nacin j svjedoci su poceli da prezentiraju...Masone zaboli bitno je da Vatikan gubi da ovi uspostavljaju balans sto vise to je jedini razlog.
Nisi ti placena ti si samo obmanjena takve oni vrbuju bez socijalna zivota bez prijatelja odbacenih iz nekog razloga.
Idealni ste za posao koji treba obaviti.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:55   #106
Ama da smo lobiranjem idealni, već bi nas prepoznali kao takve. Ovako, nismo se baš potrudili i ništ od love. Katastrofa.

Znaš što pričaju za Rasela? Vele, mason masonima zbogom zauvijek a ovi mu ipak posle smrti podigli spomenik. Nije li interesantno.

Rasel podsjeća na Savla. Obojca prvo kontra kršćanstva, da bi onda za isti dali srce.
Izgleda, u njima je bilo nečeg dobrog, jer da nije, ne bi ih Bog podigao iz pepela.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 22:19   #107
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ama da smo lobiranjem idealni, već bi nas prepoznali kao takve. Ovako, nismo se baš potrudili i ništ od love. Katastrofa.

Znaš što pričaju za Rasela? Vele, mason masonima zbogom zauvijek a ovi mu ipak posle smrti podigli spomenik. Nije li interesantno.

Rasel podsjeća na Savla. Obojca prvo kontra kršćanstva, da bi onda za isti dali srce.
Izgleda, u njima je bilo nečeg dobrog, jer da nije, ne bi ih Bog podigao iz pepela.
Stablo spoznaje dobra i zla je smrt.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 22:56   #108
Asocijacije. Sudska pravosudna dvorana natrpana ljudima. S lijeve strane suca sjede 12 porotnika. Čekaju. A što? Iznenađenje. U sudsku dvoranu nastupi svjedok. Koji? Smrt. Sjedne na stolac i počne svjedočiti o događaju. Sluša sudac, sluša porota, a bome i oni na svojim stolcima. Pita sudac, ti smrti se kuneš da je tako? Smrt potvrdi, tako je kako sam vam ispričao. Porota ode vijećati. U zasebnoj prostoriji, mozgaju, pa kad je smrt posvjedočilo a kako ćemo onda mi ne posvjedočiti događaj u Edenu.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:30   #109
Smrt traze mrtvi a zivi jedu s stabla zivota.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 07:45   #110
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
..Gle, za lobirati za njih trebali bi nam isplaćivati barem jedno 10 soma eura mjesečno. I to Švica banke. Mislim, kad se raspadnu sve druge, ta nebu.
Prema informacijama iz Venezuele, placa za bazu, one koji djeluju po ngo, navlace ljude na neke aktivnosti, je oko 5.5 soma usd. U zadnje vrijeme izvori financiranja naglo se smanjuju ili nestaju, i tu ocekujem mnogo promjena.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.