Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2003., 21:18   #41
u modi si uvijek kada si sama sebi lijepa i seksi a za to se moraš dobro osjećati u svojoj koži. a za ljeto mi je na prvom mjesto bijela boja.
prošlo ljeto sam u svakim drugim novinama koje sam otvorila viđala koralje ali kada sam nadobudno krenula da ih kupim cijene su me šokirale. i mislim si: jednog dana! i dođe moj rođendan u prvom mjesecu i dobijem od dečkove mame koraljnu ogrlicu koja je dio obiteljskog nakita i stara je 20 godine. ma curke, nemojte zamjeriti, moram se pohvaliti jer već pucam po šavovima čekajući ljeto da koralje stavim na vrat pa taman se i ne nosili ovog ljeta. jupiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2003., 23:18   #42
Tija, a propos cvijeca ~ ako volis cvjetni uzorak, ovo ljeto ces biti superin, samo odaberi velike i romanticne cvjetove u toplim bojama (crvena, narancasta, zuta, ruzicasta, pink).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 00:42   #43
Ne volim velike cvijetove. Samo one male romantične, nježne boje.
Ipak neću biti u trendu.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 14:49   #44
plavo nece biti moderno ovo ljeto
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 14:51   #45
Quote:
Kiki kaže:
Nosi ono sta ti se svidja i sta ti stoji, a sta ce bit in...ha, ja pol toga ne bi navukla na sebe, al evo popisa (samo za tebe)....
satenske combat hlace, satenske bomber jakne, bilo sta od satena, combat hlace na visoke stikle, kimono jakne, bilo sta s japanskim ili kineskim uzorcima po sebi, minice i sorcevi....to se bar ovdan vidi po magazinima i na ulici.
oooo, znači ni ovo ljeto mi neće proć bez salvi smijeha na glupo obučene trebe koje briju da su super jer su obučene po zadnjoj modi.. bwaaahahahaha, jedva čekam.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2003., 23:39   #46
Ma jebeš modu Ja nikad nisam tako kupovala robu. Nego ono što mi se sviđa. Nikad ne bih obukla neke stvari koje se nose! Meni je bitno da se meni sviđa ono što je na meni. Haljinice obožavam a one su uvijek in. Marte isto. Po meni te dvije stvari nikad neće biti out. A i kad budu, ja ću ih i dalje furati
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.