Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2009., 12:31   #1
Redken

kakva su vam iskustva s njihovim šamponima i regeneratorima? dvoumim se između Extreme i All soft linije... preporuke?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 14:05   #2
koristila sam šampon i regenerator color extend i šampon je bio jako loš, užasno isušivao kosu, a regenerator tak tak, ništa posebno.
čula sam da su njihove maske jako dobre, ali nikako da ih probam zbog loših iskustava sa šamponom i regom.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 14:28   #3
pa gledam po recenzijama da su ova dva šampona dobra, u biti je bolji all so soft, problem je što nemam baš para da isprobavam a da mi ne odgovara a ovi "komercijalni" mi ne odgovaraju... htjela bih da mi kosa naraste ali da bude i kvalitetna onda...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 14:33   #4
ja ti preporučujem vichy šampon za suhu kosu žuti.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 21:52   #5
šta više nitko nema ništa za nadodati? ja sam mislila da je to ok brand
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:19   #6
gdje se kod nas mogu kupiti njihovi samponi?
persephonne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 11:26   #7
najbolji sampon za dubinsko pranje, poslije njega je kosa nevjerojatno cista i sjajna a meni djeluje i preventivno protiv ispadanja kose. evo jesen je, inace se u ovo doba linjam za poluditi, a ove godine stvarno minimalno

to nije za dnevnu upotrebu, koristim ga maksimalno 2-3x mjesecno
http://www.feelunique.com/p/Redken-H...ng-Cream-300ml
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 11:33   #8
all soft linija je odlicna
lijepo zagladi i nahrani kosu, lako se rascesljava, sjajna je. nisam koristila masku jer je regenerator toliko gust i jako koncentriran da ne znam kako bi maska mogla biti bolja od toga. i sampon i regenerator su sporo potrosivi apsolutno vrijede svake kune.
regenerator
http://www.feelunique.com/p/Redken-A...ditioner-250ml

sampon iz iste linije
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 11:40   #9
iz smooth down linije probala sam regenerator i masku.
to je cudo za kosu koja je sklona petljanju koristila sam je ovo ljeto i preporodila se kako je kosa super padala skroz ravna, uredna i rascesljana bez pol muke

proizvod za svaku pohvalu


Redken Smooth Down Butter Treat is a smoothing treatment is a rich, luscious rinse-out cream that provides intense smoothing, long-lasting conditioning, nourishment and control. Leaves hair treated, streamlined, manageable and shiny.

Key ingredients:
- Macadamia Oil = helps nourish
- Candelilla Wax = helps smooth
- Cationic Refiners = frizz control


rijetko kad naidjem na proizvod koji radi apsolutno sve za sto je reklamiran
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 11:47   #10
imala sam i ovo


ali mi jednostavno nakon smooth down maske nije trebalo, odnosno kosa mi nije bila ostecena, tako da ne znam da li djeluje ili ne. koristila sam svega par dana, a onda sam zaboravila na to i ne mogu nista vise reci, osim da ima lijep miris
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 15:29   #11
Redken mi kao brend apsolutno ulijeva povjerenje i zato ću čim potrošim sadašnje zalihe isprobati par njegovih "obećavajućih " proizvoda iz Extreme linije...

Pa tako mi se sviđa : Redken Extreme Anti-Snap
ovo bi trebao po opisu i sastavu biti fakat kvalitetan leave in tretman..


Redken Extreme Cat Protein Reconstructing Treatment sa amino kiselinama i proteinima




i još bih voljela isprobati masku s brusnicom za obojanu kosu
Redken Color Extend Rich Recovery Protective Treatment with Cranberry Oil...





Ako je netko probao nešto od navedenoga nek VIČE!
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 22:21   #12
koristila sam extreme deep fuel


zadnje pakiranje sam dala frendici i ona je bila odusevljena.
imam ravnu dugu kosu, na kojoj se sve vidi ako nije savrseno. unazad neko vrijeme stavljam pramenove i prema pricama frizerke i frendica koje se farbaju ocekivala sam da ce mi kosa biti isusena, koma, da ce pucati.... pa sam preventivno narucila nekoliko jakih preparata izmedju ostalog i ovaj deep fuel. medjutim niti mi je kosa unistena, niti se rascvjetala, niti sam je nesto drasticno trebala sisati zbog pramenova, tako da kod mene nakon deep f. nije bilo wow efekta.
a mozda bas zbog njega mi kosa i dalje odlicno izgleda

koristila sam ga u sljedeca 2 pranja nakon pramenova, a onda povremeno.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 22:34   #13
Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
Pa tako mi se sviđa : Redken Extreme Anti-Snap
ovo bi trebao po opisu i sastavu biti fakat kvalitetan leave in tretman..
Ako je netko probao nešto od navedenoga nek VIČE!
jos ga uvijek imam, odlican je
ako ocekujes nesto masno, kremasto i hranjivo, onda ovo nije za tebe.
ovo je vise vodnjikavo-gelaste strukture i nakon sto se pocesljas i osusis kosu nema onog teskog osjecaja na vrhovima kao sa silikonima i kremastim leave in tretmanima. recimo ja takve tretmane ne volim, nakon njih sam uvjek imala osjecaj da mi se za taj dio kose jace "lijepi" prljavstina/smog, a i na ravnoj kosi se bas vide ti vrhovi koji nisu podjednako leprsavi kao ostatak kose.
sa ovim proizvodom nemam takav problem.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:23   #14
M-m ni masno ni kremasto ne trebam, samo dvije stvari tražim od njega mekanu i zdravu kosu! I da ne smrdi na muški gel za tuširanje kao C. Termique .

E htjela sam pitati za Redken Smooth Down Butter Treat, jer on izravnava kosu ? Jer imam blago valovitu (tek ttolko da nije ravna) i trudim se ne koristiti peglu pa tražim preparat s kojim bi postigla najbolje rezultate.

Po opisu na feeluniqueu mislim da linija Smooth Down trebala davati najbolje rezultate što se tiće ravnanja kose ali tu je i linija Real Control....

http://www.feelunique.com/brands/redken/real-control

Ne znam koja bi mi bila bolja...
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 21:35   #15
samo cu reci da sam ovo ljeto koristila smooth down regenerator i masku i 3 puta kerastase masku za obojanu kosu, imam dugu ravnu kosu, malo iznad struka, sisala sam je u 5 mjesecu, a u 9 sam dala dosta guste pramenove i nemam niti jedan rascvjetali vrh .
uopce nema potrebe za sisanjem, a bila sam dosta dugo na moru, jedan dio i u tropima gdje je u rano jutro znalo biti preko 40 stupnjeva.


meni je sve od redkena odlicno
zapravo toliko dobro da zaglavim na nekoliko proizvoda i uopce nemam potrebu dalje traziti, a mozda su im neke linije jos bolje od ovih koje sam isprobala
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:21   #16
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
all soft linija je odlicna
lijepo zagladi i nahrani kosu, lako se rascesljava, sjajna je. nisam koristila masku jer je regenerator toliko gust i jako koncentriran da ne znam kako bi maska mogla biti bolja od toga. i sampon i regenerator su sporo potrosivi apsolutno vrijede svake kune.
regenerator
http://www.feelunique.com/p/Redken-A...ditioner-250ml

sampon iz iste linije

Imam šampon i masku iz ove linije i moram reći da je savršeno
Imala sam i kerastase nutritive liniju za usporedbu, ali mi jednostavno nije odgovarala, osim nectar termiqua

Preporuke
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 09:07   #17
da li je netko koristio ovo


Redken All Soft Argan-6: Multi-Care Oil for Dry/Brittle Hair.

Omega-6 enriched, fair trade argan oil provides concentrated softness, deep conditioning and lasting suppleness to intensely nourish dry, brittle hair.

Key ingredients:
Interlock Protein Network:
- Rebuilds surface protection
- Provides progressive conditioning
- Strengthens hair's core
Keratin Enrich Complex:
- Moisturising factor = replenishment
- Argan oil = intense softness

Why it works: Exclusive Keratin Enrich Complex works with IPN to rebuild hair’s protein, comprised of keratin, restoring elasticity, suppleness and shine.

Directions for use:
Redken All Soft Argan-6 Oil can be used 6 ways to dramatically transform hair:
- Moisturise: Pre-shampoo treatment
- Protect: Pre blow-dry shield
- Smooth: Post blow-dry perfector
- Illuminate : Styling shine booster
- Soften: Treatment booster
- Recondition: Overnight treatment

Apply Redken All Soft Argan-6 Oil on dry or damp hair concentrating on the mid-lengths and ends. Re-apply on dry hair as needed.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 21:54   #18
mogu li se njihovi proizvodi nabaviti igdje u Zg ili samo narudzbom putem Interneta ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:43   #19
Koristi koja mozda body full sampon za volumen?

Ili nature's rescue?




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 18:44   #20
Thumbs up

Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
Redken mi kao brend apsolutno ulijeva povjerenje i zato ću čim potrošim sadašnje zalihe isprobati par njegovih "obećavajućih " proizvoda iz Extreme linije...

Pa tako mi se sviđa : Redken Extreme Anti-Snap
ovo bi trebao po opisu i sastavu biti fakat kvalitetan leave in tretman..


Redken Extreme Cat Protein Reconstructing Treatment sa amino kiselinama i proteinima




i još bih voljela isprobati masku s brusnicom za obojanu kosu
Redken Color Extend Rich Recovery Protective Treatment with Cranberry Oil...





Ako je netko probao nešto od navedenoga nek VIČE!


ANITSNAP - ČISTO SAVRŠENSTVO. i traje, stvarno jako dugo (meni 6 mjeseci, a imam dugu kosu). isplativa kupovina.
petite- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.