Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 10:31   #1
O ljubavi i lošem seksu

Ja punim 26, on 27. Zjedno 5 i pol godina. On je najbolja osoba koju poznajem, moj najbolji prijatelj. Pametan, vrijedan, zabavan, pristojan, nježan, pažljiv, iskren, tolerantan, razuman, lijep, nije ljubomoran ni posesivan... Ne postoji osoba koja može išta loše reći za njega. Ima mana naravno, ali ja ih imam više i za njih je uvijek imao razumijevanja. Bliski smo, topli jedan prema drugom, imamo povjerenje, doslovno si sve možemo reći, zajedno smo tih 5 godina odrastali i postajali bolje osobe. Volim ga, volim provoditi vrijeme s njim...mislim da bi bio savršen muž i otac.

Nakon 3 godine nešto se promijenilo i seks je postao loš. Jednostavno kad je nestala zaljubljenost ostao je seks koji je, ja vjerujem, od početka bio ne baš svemirski ali smo bili zaljubljeni i te detalje nisam primječivala. Taman tad negdje sam prestala piti i pilule pa mi se i libido znatno povećao. Meni je teško opisati što točno ne štima ali to je taj neki osjećaj koji nedostaje. Ja sam inače dominantna osoba, u seksu volim obrnuto. On ne voli biti dominantan. Meni čak ni nije do toga da on radi neke dominatne stvari koliko mi treba taj osjećaj da je on nadmočniji, strastveniji, da me nekad samo uzme. Želim vidjet u njegovim očima da me je željan, da se ne može kontrolirat. Kaže da sam mu privlačna i vidim ja to kad se seksamo ali želim to vidjeti i u nekim drugim situacijama. Jako bi mi bilo napaljujuće da kad smo u društvu ili negdje vidim na njegovom pogledu da me želi i da jedva čeka da ostanemo sami. Teško mi je što nakon toliko godina on i dalje ne zna prepoznati trenutak za nešto pa ja svaki put moram govorit kad nešto želim. On je nježan i pažljiv i uvijek će me zadovoljiti u tom nije problem.

Na početku sam mislila da je to možda neka faza, kasnije sam mislila da je možda problem u meni (tu teoriju i dalje nisam odbacila, možda je samo moj ego, manjak samopouzdanja), s vremenom je to postalo sve gore. Sad smo u fazi da se više ne možemo ni poseksat, njemu redovito pada, ja se moram dobro koncentrirat da mi misli ne bježe. Sve je to u meni dovelo do ogromne frustriranosti i trajnog nezadovoljstva. Milijun puta smo pričali ali ništa se ne mijenja... Par puta mi se dogodilo da sam upoznala nekog dečka koji bi mi bio privlačan i simpatičan i da sam danima znala fantazirati kako bi bilo da budem s nekim drugim, da sam nekom privlačna, zanimljiva, da želi nešto sa mnom. Uvijek je sve ostalo samo na fantazijama jer je to zadnje što bih napravila nekom kao što je moj dečko, ali već sama ta činjenica je znak da nešto opasno nije u redu. Sve naše svađe su zbog seksa ili moje frustiriranosti jer sam nezadovoljena.

Kroz svo to vrijeme shvatila sam da smo donijeli neke pogrešne odluke koje su nas vjerojatno dovele do tog stanja. Naime mi smo od početka stalno zajedno. On je došao u moj grad, živi sam u stanu pa sam ja od početka počela tamo provoditi dosta vremena. Nije imao puno prijatelja tako da su svi moji prijatelji postali njegovi i svi su ga prihvatili i sad ga vole kao mene. S obzirom da smo mi jedini koji su bez staraca u stanu gotovo sva druženja su se odvijala kod nas, a kad nisu on je uvijek bio pozvan na sve sa mnom... Obitelji su nas zavoljele, kad ja idem kući moji inzistiraju da dođe i on, tako i obrnuto jer nas vole. Do prošle godine smo bili studenti tako da smo imali hrpu slobodnog vremena koje smo uglavnom provodili zajedno. Imamo svatko svoje hobije ali sve je to prerijetko i opet se često događalo da eto ja odem s njim na sviranje da čujem šta su novo smislili ili on ode sa mnom trčati itd. Mi smo toliko dobri prijatelji da stvarno stalno mozemo biti zajedno i volimo to, ali ja to tada nisam znala da bi nam se to opasno moglo obiti o glavu.

Skoro šest godina smo zajedno, ništa se više ne događa, ne ženimo se, ne planiramo djecu. Sve stagnira, vrijeme prolazi, a ja sam nesretna. Ne znam jel loš seks poslijedica nekompatibilnosti, zasićenja, manjka „vatre“, uzbuđenja ili svega skupa. Znam samo da mi se sav taj stres počeo odražavati na fizičko zdravlje i prečesto pucam pod naletom emocija. Jučer sam otišla kod svojih, dogovorili smo se da ću biti kod kuće dok ne osjetim potrebu da se vratim i da se nećemo čuti ukoliko nije nešto bitno da malo razbistrim glavu i odmorim od svega. Užasno mi je teško, pomisao da je kraj da više neće biti ničega što sam imala 5 godina, da ću ostati bez takvog divnog čovjeka me panično plaši i odvodi u očaj. Trudim se ne prepustit tim osjećajima i ne želim razmišljat o ovome kao definitvnom kraju bez povratka jer iskreno nakon svega ne mogu zamislit život bez njega, ali ne mogu ni prihvatiti biti nesretna i nezadovoljna. Ne želim da on pokušava biti nešto što nije. Željela bih biti s njim zauvijek i imati obitelj ali i sretna...
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 10:47   #2
meni se dogodi u svakoj vezi
što je ljubav veća to mi seks postaje gori pa se nađem u situaciji da više guštam na kauču pod dekicom dok gledam zanimljivu seriju, a gora polovica mi masira stopala znači nisi sama, ima nas ono kaj meni pomaže, jerbo sam skužila da je u meni problem, a nema mi više smisla da zujim sa cvijeta na cvijet jesu seksualne igračke i mašta. ne kužim gdje je točno zapelo, navodno što je odnos bolji to bi i seks trebao biti bolji,no ja bi vjerojatno prije svršila s potpunim neznancem nego s ljubljenim.sramota ,ali što da se radi dolazim do zaključka da ljubavni odnos stvarno kad tad pređe u bratsko-sestrinski odnos. osim ako , ne znam ,oboje ste dovoljno liberalni pa uključite i treće osobe, ili imate otvoren odnos, ili kurac palac za koji se ispostavi da većina na kraju nije bila spremna , pa pukne.

i tak
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 10:57   #3
To je normalno s obzirom kako opisuješ vašu vezu. Znam da bi sad neki graknuli i vjerojatno hoće, ali on je potpuno u toj vezi lišen ikakve muževnosti, a ako te ne privlači vlastiti spol, teško te može napaliti netko tko ti je na neki način podčinjen u svakom smislu. Em ga je tvoja ekipa posvojila, em je sav "Da, draga" i naravno imate taj sveprožimajući prijateljski odnos gdje ste si bffs i pletete si pletenice na kauču. Totalni turn off.
Čak se psiholozi ne mogu dogovoriti je li moguće imati toliku intimu i strast jer u većini slučajeva ipak nije moguće. Današnja moderna ljubav zahtijeva od ljudi i potpuno ogoljavanje, a kad se ljudi potpuno ogole i kad zbog toga nestane strasti, onda se podrazumijeva da je to zato jer to nije- uvijek onaj mistični termin-prava osoba. Jer nema šanse da smo nešto skrivili i ponašanjem, ako je prava osoba naprosto ne možeš fulati. Prava osoba je vječito gorivo koje te hrani, na koje se pališ, blablabla. Bedastoće. Da, ima žena koje pali upravo to da je partner gori od njih po svemu i da mu lagano zvocaju i da ga posvoje ko siročića, ali ti očito nisi jedna od njih. Pogriješili ste, premladi ste, bolje niste znali. Biraj pametnije ubuduće. Jer teško se vatra može vratiti kad jednom ode, a otišla je iz dobrih razloga.

Nemaš 58 pa da ostaješ s tipom koji te loše jebe zato jer bi bio dobar muž. Kako kaže Mile "Zajebi tu priču i ispravi kičmu pa makar se ne i prodala. " Bolje i solo nego s nekim s kim ti je glavna zabava u petak navečer gledanje serija.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:00   #4
autorice, nemoj ga ostavit
ex, ona je takva osoba i to će joj se ponavljat.
znam
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:12   #5
Onda nek se jebe ta tlane. A šta sad. Ni prva ni zadnja.
Ljudska psiha je složen fenomen. Ali teško je naći ženu koja bi se vlažila na opisanog muškarca, a da nema kompleks mamice.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:26   #6
Nemam previše vlastitog iskustva ali po pričama frendica najbolje su se jebale u najgorim vezama. Valjda je to nešto ludo u ljudima pa im nesigurnost, ljubomora, svađe stvaraju napetost... kod nas nema ništa od toga. Ja sam potpuno sigurna da on nit bi me ikad prevario, nit bi me ostavio (sve je moguće, ali tako zrači), a to što mene netko bari/gleda/želi u njemu ne budi ništa. Ne želim vjerovat u to da ne postoji osoba koja mi može pružiti oboje. Meni nije problem u zadovoljenju potreba, mogu ja to i sama, svršavam i s njim bez problema, ali ne mogu si sama nadomjestit taj osjećaj koji mi nedostaje...

Varat ga neću jer mu nikada ne bih priuštila taj osjećaj, pa makar ostala zauvijek sama i žaleći za svim... Grize me savjest i kad na sekundu pomislim na nekog drugog tijekom seksa, a kamoli da nešto radim. Rekla sam mu da bolje da prekinemo ovako nego da čekamo trenutak u kojem ću puknit, napravit sranje i na kraju me više neće htjeti pozdravit na ulici...
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:33   #7
jel tebi jasno da rijetko koji muškarac ,a i žena gledaju svoje partnere sa jednakim žarom nakon par godina veze?
očito nije. ne radi nagle poteze,jer mi se čini da sve ovo što imaš uzimaš zdravo za gotovo.čisto da se nebi kasnije tukla po glavi. svršavaš, zna te zadovoljiti, voli te, vjeruješ mu.
jebo te osjećaj. odi van pa malo očijukaj s frajerima da se osjetiš nenadjebivo poželjno.
vuk sit ovca čitava.

__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:36   #8
Zna me zadovoljit mehanički, nije mene teško zadovoljit al šta to vrijedi kad ja svo to vrijeme razmišljam šta ima u frižideru i koju sam akciju vidjela u lidlu...
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:39   #9
a kaj misliš da druge ne razmišljaju ponekad? daj se uozbilji.
to bi ti se dogodilo sa svakim muškarcem nakon nekog vremena.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:43   #10
Ne znam jel drugi razmišljaju i ne znam kako bi mi bilo s drugim muškarcem i ne znam jel bi me netko drugi gledao sa žarom nakon 6 godina... u tome i je problem. Nemam isksutva na temelju kojeg mogu donijet zaključak, mogu samo odradit po savjetu nekog drugog. A savjeti su takvi svima se to događa, normalno je vs. premlada si da ti dečko petkom navečer plete pletenice, nije normalno. Pa ti sad donesi najbitniju odluku u životu...
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:48   #11
Svaka veza izblijedi, tko kaže suprotno, laže za mase, ali nije baš normalno razmišljati o akcijama u Lidlu dok te netko jebe. Premlada si da se zakopaš s prvim frajerom koji te više ne pali.

Ako ostanete skupa, ili ćeš zatomiti svoju seksualnost posve ili ćeš ga prevariti. Treće nema. Možete probati ići seksualnom terapeutu, ali to mi je više za starije parove. U vašim godinama je otužno. U ime čega? Obitelji?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:48   #12
ajmo ovak. 90% parova u dugoj vezi si uglavnom pletu pletenice petkom naveče
od onih 10 %, 3% se seksaju, 6% negdje varaju vani , 1 posto imaju trojac da si malo zapapre
oš se kockat za 3%.
ja se neću
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:49   #13
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Ne znam jel drugi razmišljaju i ne znam kako bi mi bilo s drugim muškarcem i ne znam jel bi me netko drugi gledao sa žarom nakon 6 godina... u tome i je problem. Nemam isksutva na temelju kojeg mogu donijet zaključak, mogu samo odradit po savjetu nekog drugog. A savjeti su takvi svima se to događa, normalno je vs. premlada si da ti dečko petkom navečer plete pletenice, nije normalno. Pa ti sad donesi najbitniju odluku u životu...
Koji to odluku tako bitnu moras donjeti?
Ja ne tvrdim da se strast moze vratiti da bude jednako ko nekad,ali nekako bas i ne vjerujem da nam se neko treci cetvrti nakon par godina nece isto "izblijediti" i da se situacija nece ponavljati..
Slazem se da ta sva silna bluskost uljuljkanost i sigurnost ustvari ubije sexualnu zelju ili ju umanji..
Ima nas jos koji smo imali fazu da nam je draze sve osim sexa..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:50   #14
Da, ali to bi trebala shvatiti s 38, ne 28. Meni taj opis veze zvuči da umreš od depresije. Takav odabir bi trebala napraviti jedino ako zna da se inače pali na totalne kretene i da joj je on jedina šansa za normalan odnos.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:51   #15
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Koji to odluku tako bitnu moras donjeti?
Pa napisala je, zasnovati obitelj s njim ili ne.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:53   #16
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Pa napisala je, zasnovati obitelj s njim ili ne.
Za deset godina će kad tad popustiti i prevariti ga. I onda će dječica od 10 i 7 godina prolaziti brakorazvodnu parnicu.
Čak i da sad uđe u novu vezu i da to izblijedi, bar će imati više fore. Ovaj će joj dopizditi već za tri godine do gađenja. Ako sad razmišlja o akcijama za vrijeme seksa, za tri godine, pogotovo kad rodi, će joj se gaditi njegov dodir.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:55   #17
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Pa napisala je, zasnovati obitelj s njim ili ne.
Zato nisam pobornik ovako dugih veza koje nisu otisle na visi nivo..
I onda se raspadnu ko kula karata..vec su u pet godina mogli odavno doci do tog odgovora..
Ex anais a sta da joj se desilo to s njim u toj 38g?
Ako joj je to nepremostivo,bolje sada nego kad vec je mozda udana za njega i s dvoje-troje djecice..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:55   #18
Ne vjerujem da tu ima bas kruva ali... Jesi li ga ikad pokusala napiti, izazivati, ogrebati, ugristi malo jace, pocupati, trisnuti (lagano) ? Ono, da isprovociras ako u njemu ima ista papra? Ili je to sve "ajmo sjesti da popricamo o seksu"?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:01   #19
Netko tko u sebi mozda nije imap taj zar,ne znam da ga odjednom moze steći..
Ovo sto opisuje:da me uzme ko da je gladan vuk..
Ocekivati da dodje i tu fazu nakon toliko vremena nesto ne vjerujem da ce se izrodit u njemu..

Tebi mozda bas nedostaje da prodjes to neko ludo sexualno iskustvo kad sagoris od strasti..

Ili je tvoj libido toliko visoko odskocio,a njegov stagnira.
I ne moze te pratiti..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:02   #20
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ajmo ovak. 90% parova u dugoj vezi si uglavnom pletu pletenice petkom naveče
od onih 10 %, 3% se seksaju, 6% negdje varaju vani , 1 posto imaju trojac da si malo zapapre
oš se kockat za 3%.
ja se neću
Ok , da ja sad to i prihvatim kao tako i dalje ostaje činjenica da sam nesretna a taj se osjećaj neće magično promijeniti nakon što sam pročitala statistiku o seksualnim životima drugih ljudi. Nešto moram promijeniti u sebi (razgovor s psihologom sam već dogovorila).

Najviše me je strah da ću ostati u vezi, uvjeravajući sebe da to tako mora biti misleći da sam se pomirila s tim i onda nakon x godina i djece shvatit da sam se samoobmanila i svi bi snosili puno veće posljedice.
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.