Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2013., 15:32   #61
Evo čovjek nudi ljudima posao.Da se ni slučajno niste javili da bi radili za Arapske emirate jel plaću ne budete vidli.
marijanica 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:27   #62
objavio na fejsu da napokon ulazi u politiku, uskoro će biti više info, trebaju nam ovakvi ljudi i jedva čekam

sa njegovog fejs profila:

Evo stigla je i jesen. Bliži se trenutak kada ću objaviti na kojoj platformi ulazim u politiku kao što sam i obećao. To trenutno ne ovisi o meni, već o nekim faktorima na koje ne mogu utjecati. Ono što Vas molim je da svi koji ne želite Hrvatsku jednakih prava i mogućnosti za sve, svi koji u čovjeku vidite bilo što drugo osim čovjeka koji želi bolje i pravednije društvo te život u istom za sve, a ne samo za neke ili samo za sebe, da ni ne gubite vrijeme sa mnom.
Ne priznajem da postoji ništa drugo do čovjek, bez obzira na vjeru, rasu, spol... Čovjek uz kojeg se isplati boriti za bolje sutra naše djece. Stoga, svi koji ne razumijete o čemu govorim kada govorim o običnom malom čovjeku, slobodno me izbacite sa svoje liste prijatelja. S onima s kojima surađujem probat ćemo Vam ponuditi neku drugu Hrvatsku, onakvu kakvu mislimo da ju zaslužujemo svi zajedno. Hoćemo li uspjeti? Ne znam, ali znam da ćemo dati sve od sebe i da ćemo i nakon svega hodati uzdignuta čela.
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:42   #63
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Cak da taj projekt GOH i u potpunosti uspije to je kap vode u usta zednom. To nije dosta treba pronaci izvor. Kada (i ako?) se neko dosjeti da treba prvo promjeniti medjunarodni monetarni poredak, pa tek onda pokusati ozdraviti privredu, moci cemo govoriti o prvom koraku prema ozdravljenju ne samo hrvatske nego cijelokupne svjetske ekonomije.
tko kaze da je svjetska ekonomija bolesna...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:28   #64
Ae, fali nam jednosezonskih treceputaskih brzopotrosnih ne-rjesenja, nismo toga opce imali
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:39   #65
Zadnji put je rasturao s pahuljicama dok se nije uvrijedio.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 16:31   #66
evo stigla nova politička opcija ALTERNATIVA 101

samo naprijed Hamed!
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:35   #67
Koliko će mu trebati da ovaj put odustane?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.