Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 13:56   #321
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
iiii....?
odlicno je to ulje, odlicno!

obnovila sam zalihu flawlessa.
30 kom essence, 8 kom skina i losiona.
Kaže mi kolegica u liftu jutros “baš sjajiš”, a ja nije li od ulja Ali ne nije na to mislila Uglavnom, definitivno je to ulje onaj kick koji mi je trebao u njezi. No za pocetak ga necu stavljati svaki dan dok malo istestiram.
Frecume is offline  
Old 14.11.2017., 14:24   #322
Samo da prijavim najbržu isporuku dosad:
Ideaseller_kr - naručila 07.11., šipano 8.11., stiglo 14.11.
kukumka is offline  
Old 14.11.2017., 14:39   #323
Cure, znam da je bilo govora o The Saem urban eco harekeke i da je linija ovdje hvaljena (mislim da je Alerija). Samo ne znam da li je bilo riječ o "običnom" zelenom urban eco ili firming (narančastom)?

I da li je netko probao Urban Eco Waratah?
livy is offline  
Old 14.11.2017., 14:47   #324
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim najbržu isporuku dosad:
Ideaseller_kr - naručila 07.11., šipano 8.11., stiglo 14.11.
Potpisujem, to mi je najdrazi seller!
Quistis is offline  
Old 14.11.2017., 15:08   #325
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Cure, znam da je bilo govora o The Saem urban eco harekeke i da je linija ovdje hvaljena (mislim da je Alerija). Samo ne znam da li je bilo riječ o "običnom" zelenom urban eco ili firming (narančastom)?

I da li je netko probao Urban Eco Waratah?
Sjećam se da je netko (ali ni ja više nisam sigurna tko - Alerija ili aramejka ) hvalio tu narančastu za suhu kožu
Rinchi Cinchi is offline  
Old 14.11.2017., 15:18   #326
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Potpisujem, to mi je najdrazi seller!
A blueprint21?
Narudžba je šipana 16.10., isti da su mi šipane i narudžbe s Koreacosmetic i Behappy shop i obje su stigle 24.10., a blueprint21 još ništa...
Doduše, još je sve unutar roka pa ne brinem previše, samo me zanima jel mu i inače treba malo dulje.
Znam da su ga cure ovdje već spominjale, samo se ne sjećam u kojem kontekstu
kukumka is offline  
Old 14.11.2017., 15:27   #327
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
A blueprint21?
Narudžba je šipana 16.10., isti da su mi šipane i narudžbe s Koreacosmetic i Behappy shop i obje su stigle 24.10., a blueprint21 još ništa...
Doduše, još je sve unutar roka pa ne brinem previše, samo me zanima jel mu i inače treba malo dulje.
Znam da su ga cure ovdje već spominjale, samo se ne sjećam u kojem kontekstu
Vidim u ebay history da sam narucivala jednom od tog sellera i dosao mi je paket. Ne sjecam se posebnih detalja Iako imali su blagdane negdje u listopadu pa ti je mozda zato sporije.

Ja ne znam sto je s jingcaius, vidjela sam da je svima doslo, ali meni nazalost ne A jos sam bila narucila 10ak maski i za svaku sad moram case otvorit...
Quistis is offline  
Old 14.11.2017., 16:08   #328
Azijska kozmetika vol. III



Dakle stigao Mujičin braco. Sensitive skin cleansing oil. Nakon silne analize tih ulja za čišćenje njega sam naručila, pa ćemo vidjeti. Bojim se da uvijek nakon silnih analiza bude flop, a ono što je na blef bude top...

Ali to nije sve! Stigao mi konjski essence koji je odmah pao u drugi plan kad sam iz paketića izvukla ferrero rocher kao dodatak.
Rinchi Cinchi

P.s. Sva sreća da sam pročitala natpis na ovom “ectasyu” - komprimirana maska za lice. Nadam se da nitko nije pojeo taj bombončić

@xena jel se maknuo striček s naslovnice teme, meni nije


Sent from my iPad using Tapatalk
Frecume is offline  
Old 14.11.2017., 16:44   #329
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li ima tko da ulje kave koristi na cijelom licu?

I moze li ulje nara samostalno na lice? Nemam volje raditi mix sa drugim uljima?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
naravno da može samostalno
aneri23 is offline  
Old 14.11.2017., 17:19   #330
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Kaže mi kolegica u liftu jutros “baš sjajiš”, a ja nije li od ulja Ali ne nije na to mislila Uglavnom, definitivno je to ulje onaj kick koji mi je trebao u njezi. No za pocetak ga necu stavljati svaki dan dok malo istestiram.
Opa, znaci isplatilo se
A sto kazu kolege?

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim najbržu isporuku dosad:
Ideaseller_kr - naručila 07.11., šipano 8.11., stiglo 14.11.
Ma daj! Pa otkuda? I free shipping?

Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Cure, znam da je bilo govora o The Saem urban eco harekeke i da je linija ovdje hvaljena (mislim da je Alerija). Samo ne znam da li je bilo riječ o "običnom" zelenom urban eco ili firming (narančastom)?
Hvaljena je narancasta, ne sjecam se da je netko bas nesto hvalio zelenu....

Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ja ne znam sto je s jingcaius, vidjela sam da je svima doslo, ali meni nazalost ne A jos sam bila narucila 10ak maski i za svaku sad moram case otvorit...
Mislim da je meni od njega duuuugo putovalo, al je stiglo.

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
P.s. Sva sreća da sam pročitala natpis na ovom “ectasyu” - komprimirana maska za lice. Nadam se da nitko nije pojeo taj bombončić

@xena jel se maknuo striček s naslovnice teme, meni nije


Sent from my iPad using Tapatalk
ja bi ga sigurno pojela.

Nije se maknuo


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 14.11.2017., 18:17   #331
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
@malasjuga, evo upravo mi je poštar uručio 2 AB paketa, od kojih jedan tvoj

Pa poslala si mi pravu hrpicu predivnoća, a najbolje od svega je što ništa od toga još nisam isprobala, kako si me sad razveselila, hvalaaaaaaaaaaaa

Drugi paketić (ovaj od male je paket, a ne paketić ) stigao iz Koreje, onaj Sidmool sleeping pack i još neki Sidmool testerići + Sidmool sheet maska gratis.
Sad je moram guglat jer sve je na njoj na korejskom osim "Sidmool", "since 2006", "on" i "up!"

mala, hvala ti još jednom, jedva čekam isprobavanje

malasjuga is offline  
Old 14.11.2017., 18:34   #332
Cure pratim vas već dugo, ali slabo pišem..
Od kada sam otkrila AB oduševljena sam, kvalitetna kozmetika sa odličnim sastojcima i cijenom.

Došla sam ovdje jer trebam preporuku (da ima testera) za mješovitu kožu, sklonu aknama na čeljusti.
Treba mi nešto hidratantno ne premasno, a da štiti od ove oštre zime koja ide.
Trenutno koristim Kiku, propolis i ostatke laneige water bank linije (moisture cream, gek cream) OK mi je ali ništa posebno...

I još tražim nekog tko hoće samnom uzeti po pola ili čak na tri dijela Kiku, dr. Jart Liquid ceramidin i muji toner..
Ili ako netko prodaje dio/dekant neka se javi u inbox.

Inače Kiku mi je otkriće godine, koža mi je nahranjena, mekana, lijepo sjedne i super mi je kao prvi korak. hvala curama koje su ga preporučile.
lil sunshine is offline  
Old 14.11.2017., 18:40   #333
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post


Dakle stigao Mujičin braco. Sensitive skin cleansing oil. Nakon silne analize tih ulja za čišćenje njega sam naručila, pa ćemo vidjeti. Bojim se da uvijek nakon silnih analiza bude flop, a ono što je na blef bude top...

Ali to nije sve! Stigao mi konjski essence koji je odmah pao u drugi plan kad sam iz paketića izvukla ferrero rocher kao dodatak.
Rinchi Cinchi

P.s. Sva sreća da sam pročitala natpis na ovom “ectasyu” - komprimirana maska za lice. Nadam se da nitko nije pojeo taj bombončić

@xena jel se maknuo striček s naslovnice teme, meni nije


Sent from my iPad using Tapatalk


Jel ti Mujo od sellera japan-beauty-of-quality?
Ceduljica mi se čini poznata Samo što meni nije poslao taj ectasy , nego neku kesicu, vjerojatno čaja, koju sam bacila jer nisam ni bila sigurna o čemu se radi - sve je pisalo na japanskom Ali, super mi je bilo što je mog Muju zamotao u neke prehrambene reklame, pa sam lijepo mogla vidit koje je meso taj tjedan na akciji
Rinchi Cinchi is offline  
Old 14.11.2017., 18:46   #334
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim najbržu isporuku dosad:
Ideaseller_kr - naručila 07.11., šipano 8.11., stiglo 14.11.
Ja čekam Klairs bb od njega. Nestrpljiva sam. Shippana je još 3.11. Još je nema kod mene.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 14.11.2017., 19:31   #335
Ja sad čekam sleeping pack i effector. Kako da effector i sleeping pack ubacim u večernju rutinu? Taj sleeping pack ide umjesto večernje kreme ili ulja ili nakon?
Effector nakon tonera?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.11.2017., 19:42   #336
Evo moje u zadnjih mjesec dana ustaljene rutine... Kaj mislite? 10 steps su mala beba za nas neke ovdje
Nisam jos nista anti-age za ozbiljno pocela ali doci ce i to na red.

Inace, kasne dvadesete, normalna-mjesovita koza, bez izrazitijih problema osim prosirenih/zacepljenih pora koje su se unormalile. I povremene dehidriranosti kad se ulijenim s rutinom.

Banilla co zero rozi
Cosrx low ph cleanser
Mamomde rose water toner
Clarion na t zonu (svaki drugi dan)
Honey all in one ampula na obraze i vrat
Meishoku
Hada labo premium (svaki drugi dan, kad nije Clarion)
Kikumasamune
Mizon snail repair eye cream
Mizon black snail all in one cream
Cosrx ultimate nourishing rice overnight mask
Nature republic aloe vera u sprayu

Ponekad ubacim onu cucumber/salad emulziju ili miracle berry emulziju ako preskocim neke druge korake. I sheet masku se sjetim 1-2x mjesecno, nisam jos poludila i za njima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is offline  
Old 14.11.2017., 19:50   #337
Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Cure pratim vas već dugo, ali slabo pišem..
Od kada sam otkrila AB oduševljena sam, kvalitetna kozmetika sa odličnim sastojcima i cijenom.

Došla sam ovdje jer trebam preporuku (da ima testera) za mješovitu kožu, sklonu aknama na čeljusti.
Treba mi nešto hidratantno ne premasno, a da štiti od ove oštre zime koja ide.
Trenutno koristim Kiku, propolis i ostatke laneige water bank linije (moisture cream, gek cream) OK mi je ali ništa posebno...

I još tražim nekog tko hoće samnom uzeti po pola ili čak na tri dijela Kiku, dr. Jart Liquid ceramidin i muji toner..
Ili ako netko prodaje dio/dekant neka se javi u inbox.

Inače Kiku mi je otkriće godine, koža mi je nahranjena, mekana, lijepo sjedne i super mi je kao prvi korak. hvala curama koje su ga preporučile.
Mogu ti ja poslati dekant ceramidina i kikua, Mujicu nažalost ne, jer ga imam sasvim malo
BellaMare is offline  
Old 14.11.2017., 19:55   #338
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja sad čekam sleeping pack i effector. Kako da effector i sleeping pack ubacim u večernju rutinu? Taj sleeping pack ide umjesto večernje kreme ili ulja ili nakon?
Effector nakon tonera?
Sad me bas zanima koji si effector i sleeping pack uzela
Sleeping pack ide na kraj vecernje rutine, ja stavim sve korake prije normalno, ukljucujuci i ulje i kremu. Koliko se sjecam i ti si suha ko i ja, pa mislim da ce i tebi odgovarat tako, da ne preskaces nista prije sleeping packa.
A effector stavi nakon tonera i eventualno essenca, ako ga stavljas i ako nije pregust. Najbolje ti se vodit gustocom, od rjedjeg prema guscem, tako je najlakse za zapamtit...
Rinchi Cinchi is offline  
Old 14.11.2017., 20:02   #339
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Sad me bas zanima koji si effector i sleeping pack uzela
Sleeping pack ide na kraj vecernje rutine, ja stavim sve korake prije normalno, ukljucujuci i ulje i kremu. Koliko se sjecam i ti si suha ko i ja, pa mislim da ce i tebi odgovarat tako, da ne preskaces nista prije sleeping packa.
A effector stavi nakon tonera i eventualno essenca, ako ga stavljas i ako nije pregust. Najbolje ti se vodit gustocom, od rjedjeg prema guscem, tako je najlakse za zapamtit...
Uzela sam onaj Q10 effector i Innisfree bamboo sleeping pack.
Da, i ja sam suha ali nemoma još essence.Ići će onda nakon tonera taj effector.
Znači ide sleeping pack i poslije kreme ili ulja.To je super.
Stići će mi uz ovaj sleeping pack i bamboo gel sa kojim pojma nemam šta ću ali mislim da je on samo za povremeno a ne svakodnevnu njegu.
Samo još jedno pitanje.Stavljaš sleeping pack svako veče?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.11.2017., 20:07   #340
Jel tko probao Innisfree Derma Formula Skin Barrier Cream

Tražim nešto za nadolazeće zimsko vrijeme i u naslovu stoji barrier i voila
BellaMare is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.