Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 18:23   #2761
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Ako drzavi bas smeta toliko velika kolicina krama na cesti, sta se jednostavno ne odreknu PPMV-a..
a država je tko?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:14   #2762
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
a država je tko?
Vlada, Sabor, Ministarstva i pripadajuce institucije.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:16   #2763
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Zbog čega bi to bilo opasno?
Zato sto ispustanje 40+ kilograma visoko zapaljivog/eksplozivnog plina u zatvorenom prostoru i nije bas najbolja ideja.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:28   #2764
A benzina je? Baš dobro ispere pod
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:32   #2765
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ajoj, da bar
uzeo mi je seronja boshist u zagorskoj debelo vise od 500 kuna, a iza njega sam bogme panicno trazio nekoga tko se kuzi u dizelase

jedva nasao covjeka koji je imao uredaj za mjerenje kompresije, a onda i volje da se malo zaigra
ali kad se zaigrao i kad je u jednom trenutku sve zazvucalo kako treba, bilo je samo "stani, sarafi, to je to!!"
i nakon toga nije vise bilo problema s paljenjem, niti je bilo bitno je li ljeto ili zima, ni je li auto vruc ili hladan, niti dimne zavjese
od tog trenutka prijetio sam odsjecanjem prstiju svakoe tko je i pomislio na moju bosh pumpu
Ako je pumpa u kurcu onda da no problem čađe je u 95% slučajeva rezultat potrošenih uložaka dize. Parsto kuna oni i parsto kuna promjena - izvadit dize iz Duje je ko promjenit svječice.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:23   #2766
Ma pustite, to je ing. Riječanin na ulazu u garažu u ZTC vidio znak zabranjeno za vozila na LPG, pa je kontemplirajući dok se parkiravao na invalidska mjesta zaključio da je to zbog spremnika plina i "eksplozivnog" goriva

Ah ti današnji inženjeri. Em im trgovac uspije zavaljat škodu, em kurca ne kuže...

Inače, taj su znak stavili cca 2 godine nakon "otvorenja" i naravno da ga se nitko ne pridržava
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:31   #2767
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ako je pumpa u kurcu onda da no problem čađe je u 95% slučajeva rezultat potrošenih uložaka dize. Parsto kuna oni i parsto kuna promjena - izvadit dize iz Duje je ko promjenit svječice.
ma bile su dize sasvim ok, promijenjene u nekoj epizodi ranije
ovo je bilo samo kriminalno lose stelanje
odes k boshisti ocekujuci super-duper strucnjaka, a kad tamo seljacina da sam sebi moras drzati ruke iza leda da mu ne otkines nos
velim covjek koji si je dao pola sata truda, ugodio ga je da osim zvuka ne bi nikad rekao da se radi o dizelu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:37   #2768
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Vlada, Sabor, Ministarstva i pripadajuce institucije.
nisu ludi da se odreknu nameta koji im kmetovi uplaćuju te omogućuju lagodan život.
danas je cijela svita sa Plenkovićem došla u Slavonski Brod u novim crnim limuzinama Euro6 norme...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:44   #2769
Jesu točili u Bosanskom ?
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:59   #2770
Sad kad je Robert Mugabe bez obaveza, možda da ga pozovemo da zamijeni tu našu svitu, da nas spasi.
Gord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:14   #2771
Nemere napravit gore od naših seronja. Samo ima 93 godine, bojim se da nije dugoročno rješenje ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 07:28   #2772
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Jesu točili u Bosanskom ?
nisu, blokirali su INU kod kolodvora nije mogao nitko ući dok ne napoje svoje konje...

Bosanski Brod je za sitnozube kmetove sa svojim drlogom
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:01   #2773
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Ma pustite, to je ing. Riječanin na ulazu u garažu u ZTC vidio znak zabranjeno za vozila na LPG, pa je kontemplirajući dok se parkiravao na invalidska mjesta zaključio da je to zbog spremnika plina i "eksplozivnog" goriva

Ah ti današnji inženjeri. Em im trgovac uspije zavaljat škodu, em kurca ne kuže...

Inače, taj su znak stavili cca 2 godine nakon "otvorenja" i naravno da ga se nitko ne pridržava
Eto ti, ti si klasican primjer hrvatskog mentaliteta. Uredno ces napisati '' Vožnja autom iza tih govana je opasna po život...'' uzasno ti smeta kad se vozis iza tipa kojeg boli dupe sto mu auto dimi, jer je to eto, opasno po zivot i kontra svih pravila, ali kad se neko pravilo tebe tice, za to te bas zaboli, i uopce nemas nikakvih problema s ugrozavanjem tudjih zivota.

''Kakvi kreteni, zalijepili naljepnicu da ne smijes parkirati u garazi ako imas bojler u bunkeru, sta oni znaju, naravno da se toga nitko ne pridrzava''. Tada ti uopce nije problem ugrozavati druge, jer je eto to tebi zgodno i prakticno.

Ta naljepnica je tamo s razlogom, i na kraju, ta garaza je necije vlasnistvo, netko s njom upravlja, i on odredjuje pravila. Ako ti je savrseno ti je OK samoinicijativno krsiti ta pravila, onda barem budi dosljedan da onaj ispred tebe koji ima u najmanju ruku ista prava kao i ti. Tom logikom ''Auspuh je iza, sta me boli kurac ako smrdi uostalom, kome smeta nek zatvori venriaciju'' je sasvim legitiman stav.

Na stranu koliko su LPG instalacije sigurne, u nacelu nisu. Isto tako, uvijek se moze desiti pizdarija, neispravan sigurnosti ventil moze u bilo kojem trenutku izbaciti dio ili cijelog sadrzaja iz tanka. Na otvorenom se vjerojatno nista nece desiti, i brzo ce se rasplinuti uokolo. zatvorenoj, pogotovo pod zemljom, jako se lako moze dogoditi da se stvori vrlo opasna koncentracija koja moze dovesti do eksplozije. Tebe za to naravno boli dupe, i ne pada ti na pamet obazirati se na ''tamo neku glupu naljepnicu''...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:05   #2774
Šta ti nisi do sad skužio da je to modus operandi svakog Hrvata? Drugom na kilometar vidi trun u oku a sebi previdi cijeli balvan.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:49   #2775
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Eto ti, ti si klasican primjer hrvatskog mentaliteta. Uredno ces napisati '' Vožnja autom iza tih govana je opasna po život...'' uzasno ti smeta kad se vozis iza tipa kojeg boli dupe sto mu auto dimi, jer je to eto, opasno po zivot i kontra svih pravila, ali kad se neko pravilo tebe tice, za to te bas zaboli, i uopce nemas nikakvih problema s ugrozavanjem tudjih zivota.

''Kakvi kreteni, zalijepili naljepnicu da ne smijes parkirati u garazi ako imas bojler u bunkeru, sta oni znaju, naravno da se toga nitko ne pridrzava''. Tada ti uopce nije problem ugrozavati druge, jer je eto to tebi zgodno i prakticno.

Ta naljepnica je tamo s razlogom, i na kraju, ta garaza je necije vlasnistvo, netko s njom upravlja, i on odredjuje pravila. Ako ti je savrseno ti je OK samoinicijativno krsiti ta pravila, onda barem budi dosljedan da onaj ispred tebe koji ima u najmanju ruku ista prava kao i ti. Tom logikom ''Auspuh je iza, sta me boli kurac ako smrdi uostalom, kome smeta nek zatvori venriaciju'' je sasvim legitiman stav.

Na stranu koliko su LPG instalacije sigurne, u nacelu nisu. Isto tako, uvijek se moze desiti pizdarija, neispravan sigurnosti ventil moze u bilo kojem trenutku izbaciti dio ili cijelog sadrzaja iz tanka. Na otvorenom se vjerojatno nista nece desiti, i brzo ce se rasplinuti uokolo. zatvorenoj, pogotovo pod zemljom, jako se lako moze dogoditi da se stvori vrlo opasna koncentracija koja moze dovesti do eksplozije. Tebe za to naravno boli dupe, i ne pada ti na pamet obazirati se na ''tamo neku glupu naljepnicu''...
Invalidsko mjesto u toj istoj garaži. Ma jebeš invalide, tu ću ja uvaliti svoju jupol bijelu lubeničarku. Ili je to cijenjena gospođa bila za volanom? Ako je, onda opet tebi minus jer nisi uspio svoju gospođu naučiti lijepom ponašanju i poštivanju zakona. Kužiš igru? Bacaš kamenje na druge, a i sam imaš grijeha..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:03   #2776
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Invalidsko mjesto u toj istoj garaži. Ma jebeš invalide, tu ću ja uvaliti svoju jupol bijelu lubeničarku. Ili je to cijenjena gospođa bila za volanom? Ako je, onda opet tebi minus jer nisi uspio svoju gospođu naučiti lijepom ponašanju i poštivanju zakona. Kužiš igru? Bacaš kamenje na druge, a i sam imaš grijeha..
Vec sam se posuo pepelom, nema opravdanja, mada ja nisam bio za volanom, niti tvrdim da je to bilo u redu.

I ja uopce ne bacam kamenje, pogotovo ne u ovoj banana drzavi. Omasio si ceo fudbal. Ne opravdam, ali potpuno razumijem ljude koji voze stare krame jer jednostavno nemaju para za bolje. Kao da se ikome voze djubreta za koje je pitanje vremena kada ce stati na cesti. Jednako tako kuzim i da je njima jednostavnije uvaliti 100 kuna ne tehnickom i prosvercati se nego ulupati lovu u novi(ji) auto koju jednostavno nemaju.

Post je bio usmjeren dusebriznicima koji su silno ugrozeni ''smrdljivim dizelima koji ih truju'', a istovremeno im je skroz OK druge dovoditi u opasnost krsenjem pravila koja njima ne odgovaraju.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:26   #2777
A gdje vi vidite te LPG zabrana naljepnice na javnim garažama? Ja u 10 g se ne sjećam da sam vidio ijednu.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:32   #2778
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:42   #2779
Pa gdje je to? Prvi put vidim.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:49   #2780
Jebi ga, moraš se nekad malo i maknuti iz Petrinje..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.