Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 18:16   #1
Toyota Auris 2012

Pozz molio bi pomoć kada uđem u auto moram ručno upaliti svjetla to je ok,ali kada ugasim auto trebao bi mi signalizirati tj beep da me podsjeti da su svjetla ostala upaljena ja sam izgleda to negdje isključio a neznam gdje molio bi ili objašnjenje ili kakav video hvala unaprijed.
vinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:11   #2
Nisi iskljucio, nego je pretiho. Imam isti problem na istom autu, volio bi ako netko zna da li se moze u servisu podesiti da se svjetla iskljuce kad zakljuvas auto ili neka varijacija na temu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
nasunis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:33   #3
Trebao bi bipati kad otvoriš vrata od vozača. Prekidač ili senzor, kako hoćeš, je negdje na vratima, moguće da je zaglavio, prljav ili jednostavno riknuo...
Hrvoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:18   #4
Toyoza Auris 2012

Hmmm
ja sam nesto dirao po kompljutoru smanjivao sam svjetlo na kontrolnoj tabli prije 2 dana i do tada sve radilo i ovaj odgovor senzor na vratima.kakve veze vrata imaju sa svjetlima.siguran sam da sam iskljucio samo neznam gdje jer kako mogu bez problema iskljuciti da nema beep za pojas isto mora biti i sa svjetlima ja bi molio ljude koji imaju toyote da pomognu.
vinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:34   #5
Quote:
vinica kaže: Pogledaj post
Hmmm
ja sam nesto dirao po kompljutoru smanjivao sam svjetlo na kontrolnoj tabli prije 2 dana i do tada sve radilo i ovaj odgovor senzor na vratima.kakve veze vrata imaju sa svjetlima.siguran sam da sam iskljucio samo neznam gdje jer kako mogu bez problema iskljuciti da nema beep za pojas isto mora biti i sa svjetlima ja bi molio ljude koji imaju toyote da pomognu.
Moze imati veze jer se uz vrata na mnogim autima nalazi prekidac za indikaciju ualjenog svjetla. Kada se vrata otvore prekidac se otpusti i cuje se pistanje kad su svjetla upaljena. Ponekad on steka, zaglavi se, oslabi neki kontakt ili se jednostavno pokvari. Sad jeli tako na toyoti - valjda netko bolje zna.
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 06:24   #6
Toyoza Auris 2012

Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
Moze imati veze jer se uz vrata na mnogim autima nalazi prekidac za indikaciju ualjenog svjetla. Kada se vrata otvore prekidac se otpusti i cuje se pistanje kad su svjetla upaljena. Ponekad on steka, zaglavi se, oslabi neki kontakt ili se jednostavno pokvari. Sad jeli tako na toyoti - valjda netko bolje zna.
Razumijem pogledao sam to taj prekidac radi tj vidi se da lako on ide ne steka siguran sam gledao sam 20 puta
vinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:27   #7
Toyoty Auris 2012

Quote:
vinica kaže: Pogledaj post
Razumijem pogledao sam to taj prekidac radi tj vidi se da lako on ide ne steka siguran sam gledao sam 20 puta
ne razumijem da nitko nezna odgovor,do sada sam vjerovao u ovaj forum a sada smješna li svar.
vinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:38   #8
Quote:
vinica kaže: Pogledaj post
ne razumijem da nitko nezna odgovor,do sada sam vjerovao u ovaj forum a sada smješna li svar.
Ođe u nas se ne vozu japanska auta. Pravo auto je njemačko auto.

Registriraj se i pitaj ovdje:
http://www.toyotaclubcroatia.com/forum/

Zadnje uređivanje Gord : 22.11.2017. at 17:55.
Gord is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:57   #9
Quote:
vinica kaže: Pogledaj post
ne razumijem da nitko nezna odgovor,do sada sam vjerovao u ovaj forum a sada smješna li svar.
Toyota se ne kvari. Dakle lažeš, sereš i izmišljaš.

I mala digresija - to što ti možeš stisnut prekidač znači lijepi kurac. Jel ispravan ili nije se ne provjerava stiskanjem.

A-ha i još nešto - na PRAVIM autima niš ne zvrnda kad ostaviš svjetla. Ona se sama isključe kad zaključaš auto.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:27   #10
Toyoza Auris 2012

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Toyota se ne kvari. Dakle lažeš, sereš i izmišljaš.

I mala digresija - to što ti možeš stisnut prekidač znači lijepi kurac. Jel ispravan ili nije se ne provjerava stiskanjem.

A-ha i još nešto - na PRAVIM autima niš ne zvrnda kad ostaviš svjetla. Ona se sama isključe kad zaključaš auto.
Aj ovako ja nisam rekao da je kvar ljepo sam pitao dali tko zna kako ukljuciti da se cuje beep kada izades iz auta da ne ostanu upaljena svjetla pitanje je vrlo jednostavno.Drugo jeli meni govoris da lazem izmisljam i serem to nije ljepo od tebe jer ja nisam balavac da pises tako o meni
vinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:20   #11
Svako ko govori da mu se Toyota pokvarila laže, sere i izmišlja. Toyota se ne kvari. Nu, viđu - bilo i na televiziji:

https://www.youtube.com/watch?v=lp1ikr4Kva4

Neznam kak se na tom kršu pali zvučna signalizacija (i jel se uopće može regulirat). No znam nešto drugo - ako regulacija postoji i ako je predviđeno da ti ko vlasnik možeš prtljat po tome onda je to opisano u upustvu. Ako toga u uputstvu nema - onda nije ni predviđeno da se nešto podešava. Što me dovodi do sljedećeg koraka - nešto je crklo. Teraj autoelektričaru.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.