Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2003., 19:24   #81
Quote:
Winona1 kaže:
valjda tam ni je bio i jucer

Ali ti si mene s Kikom zamjenila ( fatalna greska, ona ima duplo vece cice ) ne sjecam se da sam igdje pisala da sam iz Londona.
a kako vas i ne bi izmijesala. vise vas je ovdje od izvana nego od iznutra.
 
Odgovori s citatom
Old 13.05.2003., 20:11   #82
Quote:
bigblue2010 kaže:
Bila sam u subotu u shoppingu za bebu u H&M ........
.....
E, da ovo me podsjetilo - narocito za one koje imaju djecu - kupujete li markice za djecu?
Blue - sorry ovo nema veze s tvojom kupovinom za bebu u H&M
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 01:21   #83
Ne kupujem markice za bebu, jer mislim da mi se to ne isplati. Ima cool stvarcica od Ralph Laurena, Tommy H. itd, ali su i po 3 ili 4 puta skuplje od "obicnih" stvari. A ona to sve pobljucka, zaslini i pokaka i sve se non stop pere na najvisoj temperaturi. Ali kupujem joj u Gap-u jer su stvari jako slatke i ne preskupe.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 01:59   #84
Quote:
diadora kaže:
E, da i onda najbolja stvar.
Nadem suknju u fiiinom ducanu cijena , odem u malo bolju robnu kucu i nadem istu za cijenu. Odem u outlet iste robne kuce i nadem istu stvar za cijenu i ako pocekam malo i uz malo srece - i istu stvar nadem na rasprodaji u outletu eto cijene - jedno 30 % od originalne cijene.
I sto sad ovo govori o vrijednosti, kvalitetu i imenima...???
to se meni dogodilo sa badicem u zagrebu

ista stvar
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 02:01   #85
Quote:
bigblue2010 kaže:
u Gap-u jer su stvari jako slatke i ne preskupe.
gap je definitivno jedno od skupljih mjesta
tamo kupujem samo ak je na snizanju
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 03:36   #86
gap je prevara stoljeca, i proslog i ovog.

je l netko gledao 'six feet under'? u pilot epizodi ima parodija gap reklame, jako smijesna.
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 05:37   #87
Gap skuplje mjesto???
Jebo, pa Gap je i u UK jedno od najjeftinijih mjesta, a stvari su OK kvalitete.
Kod tebe u USA mora de je jos jeftinije. Kako ga onda svrstavas pod skuplje?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 14:41   #88
Kako je Gap skup? Pa nema stvari preko $50 unutra, a to su onda hlace ili jakna. Majice, ves, trenirke, pidzame - meni to sve izgleda OK cijena.
I ne bih rekla da je prevara. Sve je uvijek cisti pamuk, a meni stvari traju godinama.

Sto se tice odjece zaa bebu, Baby Gap mi je daleko ispred ostalih ducana po dizajnu, a i kvaliteta je dobra.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 19:58   #89
Quote:
diadora kaže:
E, da ovo me podsjetilo - narocito za one koje imaju djecu - kupujete li markice za djecu?
Blue - sorry ovo nema veze s tvojom kupovinom za bebu u H&M

nemam jos klince, ali ne vjerujem da cu kupovati marke ( ajde kad budu malo veci ali za puzavce - ne, ionako to prerastu za par tjedana )

Osobno smatram izuzetno vaznim imati kvalitetnu cipelu za malo dijete, mnogo vaznije nego skupu majcu.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 20:15   #90
Quote:
bigblue2010 kaže:
Kako je Gap skup? Pa nema stvari preko $50 unutra, a to su onda hlace ili jakna. Majice, ves, trenirke, pidzame - meni to sve izgleda OK cijena.
I ne bih rekla da je prevara. Sve je uvijek cisti pamuk, a meni stvari traju godinama.

Sto se tice odjece zaa bebu, Baby Gap mi je daleko ispred ostalih ducana po dizajnu, a i kvaliteta je dobra.
potpisujem
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 21:18   #91
u odnosu na h&m, gap je inferiorna trgovina, a i kvaliteta je cesto losija. takodjer vise nije ni pun basics robe kao prije, svako malo pokvare s nekim trendovima. u odnosu na ono sto prodaje, skup je, a narocito je skup ako se uzme u obzir njihova profesionalna etika i izrabljivanje u sweatshops u zemljama treceg svijeta.

gap jos uvijek najvise mami ljude radi svojih reklama u kojima prodaje uniformni americki san. ali, moram priznati, djecja robica im je jedna od najboljih.
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 21:20   #92
Quote:
bigblue2010 kaže:
Kako je Gap skup? Pa nema stvari preko $50 unutra, a to su onda hlace ili jakna. Majice, ves, trenirke, pidzame - meni to sve izgleda OK cijena.
I ne bih rekla da je prevara. Sve je uvijek cisti pamuk, a meni stvari traju godinama.
.
Gap je doista jeftin, a da ne govorimo kad krenu snizenja. Iako, u zadnje vrijeme nemaju ama bas nista. Zgodno za majcice i traperice za svaki dan, ma nadje se nesto

PRAVA PREVARA je BANANA REPUBLIC - istog vlasnika.

Preskupo, slabe kvalitete (kupio jednu polo majicu koja se rastegla nakon 2 dana), precijenjeno, pretenciozno i jako - prosjecno.

Nadje se zgodnih kosuljica i sl. stvari - ali opet, preskupo i overrated.

recimo brit Topman koji je u istom rangu (barem ga ja svrstavam) je i jeftiniji, a odjeca iako ne uvijek previse kvalitetna je puno zanimljivija od banane i gapa i sl.

ukratko banana je u banani.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 22:47   #93
H&M je zanimljiviji i vise trendy od Gap, al da je kvalitetniji-nije.
Stvari od Gap traju godinama, a H&M moram bacit nakon jedne sezone.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 22:57   #94
ja uopce ne razumijem o cemu pricate.
imena mi totalno nepoznata.
 
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 23:32   #95
Nisam luda za skupim krpicama i imam jednostavan stil odjevanja tako da ne trosim puno para na odjecu, ali cu bez razmisljanja dati $200 za cipele, $60 za kremicu za lice i $15 za komadic sira ili $3 za jednu krusku. Moja prijateljica misli da sam luda sto toliko para dajem na stvari koje se ne vide, a meni je smijesno sto ona toliko novca trosi na stvari koje sluze samo za pokazivanje drugima. Sta je kome skupo je stvarno individualno.
__________________
why me???
question mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 00:01   #96
h&m vs. gap

naravno, ne sve u h&m, jer ima tamo dosta sintetickog smeca. ali taj gap preppy stil kolekcije su bolje i jeftinije nego u gapu. i isto dugo traju.
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 01:24   #97
nemam pojma kako GAP (imam samo njihovu pijamu ) ali je HundM skroz ok. Nije nekvalitetan, jeftin je, samo je problem sto je uuuuzasno trendy tak da se moram potruditi da nadjem neki iole klasicniji uzorak.

evo bas idem sad u graz iducu subotu, can't waaait!!!!!
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 01:25   #98
i da

Tore, citala sam davnih dana (jos u srednjoj skoli! ) u neakvim novinama kako je BR totalno statusni simbol u Kanadi. I mean, what da fcuk???
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 09:41   #99
moje iskustvo s Gapom:
- nemam blage veze kakve su reklame za to (jedine koje vidim su one fotke koje im vise u izlogu)
- kad trazim nesto jednostvano, trajno, pamucno ili vuneno (hlace, trperice, majce, veste, jakne) za svaki dan, tamo uvijek pogledam i najcesce nadjem
- prema trajnosti (sve perem u ves-masini) i prakticnosti, cijene su sasvim u redu
- babygap je presladak
- u H&M kupujem samo ljetne majce koje su zgodne i dobre i povoljne (i jednu dobru vunenu vestu sam nasla). ostalo sto sam gledala je bilo: ili sintetika, ili blesav kroj ili blesava boja ili lose sasiveno...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 15:36   #100
Quote:
Sta je kome skupo je stvarno individualno

Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.