Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2012., 18:33   #121
Koliko dugo njihove stvari ostaju u košarici? Tj. ima li način da spremim iteme, kao na Asosu, u neke Saved items ili nešto slično, da ih poslije brže mogu naći?
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.

Zadnje uređivanje Biberlee : 12.01.2012. at 18:45.
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 09:55   #122
evo ja bi s nekim naručila...
samo me muče veličine, inače nosim 36, ali imam široke kukove, pa n eznam dali odabrati 6 ili 8... pliz help!

http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId =33053&storeId=12552&productId=2403126&langId=-1&sort_field=Relevance&categoryId=291043&parent_ca tegoryId=291042&pageSize=200&refinements=Price{2}~[5|10]^Size{1}~[6]
zahlenspiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 10:18   #123
Ako mi zajedno sa poštarinom i narudžbom iznos bude 162 kn, kolike su šanse da ću platiti carinu? Jer bi bilo stvarno glupo zbog te dvije kune...
Je li imao tko slično iskustvo?
anushka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 10:29   #124
0%
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 10:50   #125
Quote:
zahlenspiel kaže: Pogledaj post
evo ja bi s nekim naručila...
samo me muče veličine, inače nosim 36, ali imam široke kukove, pa n eznam dali odabrati 6 ili 8... pliz help!
Bolje 8, imaju dosta uske krojeve. Također nosim vel.36 i čak mi je jedna njihova pencil haljina u vel.10 uska i u bokovima i sisama (a šparoga sam i gore i dolje )
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:03   #126
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
0%
Jesu stigle šuzice??
Moje još ne.. nadam se da samo da neće biti poziva s carine za te dvofuntače
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:58   #127
Nisu stigle nadam se da budu kroz par dana i da fkt nece bit poziva :/
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 13:29   #128
Da li ona odjeća koja je Out of stock to i ostane ili ima šanse da je opet stave u prodaju?
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 14:32   #129
...ovo se samo meni može dogoditi...ali ako se nekome slučajno još dogodilo neka me savjetuje-naime, 10.1. naručila sam dvije haljine na sajtu Dorothy Perkins i najnormalnije je provedena transakcija preko PayPala da bi meni jučer DP poslali obavijest da su mi poslali te dvije naručene haljine ali provjeravala sam stanje računa i vidim da su mi također jučer iz DB refondirali transakciju, dakle vratili novce, sada niti od banke dobivam odgovor a niti od DP...što sad, ako netko zna??!!
anaviglam is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 23:07   #130
Quote:
anaviglam kaže: Pogledaj post
...ovo se samo meni može dogoditi...ali ako se nekome slučajno još dogodilo neka me savjetuje-naime, 10.1. naručila sam dvije haljine na sajtu Dorothy Perkins i najnormalnije je provedena transakcija preko PayPala da bi meni jučer DP poslali obavijest da su mi poslali te dvije naručene haljine ali provjeravala sam stanje računa i vidim da su mi također jučer iz DB refondirali transakciju, dakle vratili novce, sada niti od banke dobivam odgovor a niti od DP...što sad, ako netko zna??!!
ako si naručila 10.1. (tad sam i ja), nije provedena transakcija odmah, nego ti novci na kartici ostanu samo rezervirani za DP na paypalu. tek za nekih 2-3 dana oni to sve naprave i na paypalu ti se vidi da je sad transakcija completed, a dobiješ i mail da je narudžba zaprimljena i da će ti poslati. jesi sigurna da ti piše da su refundirali?! jer si se možda zbog ovoga zeznula.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 10:41   #131
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
ako si naručila 10.1. (tad sam i ja), nije provedena transakcija odmah, nego ti novci na kartici ostanu samo rezervirani za DP na paypalu. tek za nekih 2-3 dana oni to sve naprave i na paypalu ti se vidi da je sad transakcija completed, a dobiješ i mail da je narudžba zaprimljena i da će ti poslati. jesi sigurna da ti piše da su refundirali?! jer si se možda zbog ovoga zeznula.
...uspjela sam dobiti i adekvatnu osobu u banci koja mi je također potvrdila da su mi refundirali na račun...a iz DP mi još nitko ništa nije javio a imam mail da je roba poslana...NE RAZUMIJEM!!??!
Nikada mi se ovo još nije dogodilo a napravila sam već valjda 300ak narudžbi do sada!? Novci skinuti pa vraćeni!!
anaviglam is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 17:04   #132
Quote:
anaviglam kaže: Pogledaj post
...uspjela sam dobiti i adekvatnu osobu u banci koja mi je također potvrdila da su mi refundirali na račun...a iz DP mi još nitko ništa nije javio a imam mail da je roba poslana...NE RAZUMIJEM!!??!
Nikada mi se ovo još nije dogodilo a napravila sam već valjda 300ak narudžbi do sada!? Novci skinuti pa vraćeni!!
e sad gledam. meni je bilo ovo na DP kak sam pisala pa sam mislila da je tak i tebi, al meni je jučer isto. htjela naručiti haljinu s ebaya. oko 350kn je bila. i povukli mi novce s paypala i vratili odmah. probala ponovno i opet mi refundirali. tak da mi je sad nešto malo preko 700 kn neupotrebljivo i tak sam ljuta zbog tog i ništ ne mogu nekoliko dana zbog njihovih gluposti. stalno mi se zadnjih nekoliko dana neke gluposti događaju na tom ebayu i paypalu, a evo. već preko 400 narudžbi imala i tek sad to :S
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 17:57   #133
Cure neznam na koju foru, mislim super al ono malo mi je sumnjivo, imaju na str onaj popust 25% za studente, ja sam to ispunila sa svojim podacima uopće se ne nadajući necem jer sam očekivala da to vrijedi za uk, i onak na checkoutu mi smanje cijenu za 25% tak da pokušajte
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:09   #134
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Cure neznam na koju foru, mislim super al ono malo mi je sumnjivo, imaju na str onaj popust 25% za studente, ja sam to ispunila sa svojim podacima uopće se ne nadajući necem jer sam očekivala da to vrijedi za uk, i onak na checkoutu mi smanje cijenu za 25% tak da pokušajte
ma nemoj zezat !?! idem i ja ispuniti šta si stavila pod : STUDENT ID?
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:19   #135
stavila sam svoj jmbag
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 20:06   #136
Inače, redovni popust za studente im je 10%. Ja ga iskoristila prije koji dan. Prepisala sam one brojeve koji mi pišu na xici.

A ako se pretplatite na njihov newsletter dobijete isto kod za 10% popusta.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 21:37   #137
hvala...
a hoće li neka uskoro naručivati, pa da i meni uzme nešto (nemam kartice ni pay pal)
zahlenspiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 10:02   #138
Dobila sam mail da imaju besplatnu poštarinu iduća 2 dana, ali za račun iznad 30f... kolike su šanse da će promaknuti carini taj račun?
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:06   #139
Quote:
Minnie11 kaže: Pogledaj post
Dobila sam mail da imaju besplatnu poštarinu iduća 2 dana, ali za račun iznad 30f... kolike su šanse da će promaknuti carini taj račun?
Samo za UK je free delivery
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:12   #140
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Cure neznam na koju foru, mislim super al ono malo mi je sumnjivo, imaju na str onaj popust 25% za studente, ja sam to ispunila sa svojim podacima uopće se ne nadajući necem jer sam očekivala da to vrijedi za uk, i onak na checkoutu mi smanje cijenu za 25% tak da pokušajte
Potpisujem.. meni isto uspjelo, iako naručujem na sestrinu karticu, iako sam diplomirala prije 3 god, upisala sam svoj jmbg, njeno ime, i prošlo je
grozna sam, znam
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.