Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2002., 22:14   #21
Quote:
magic kaže:
Mozhda sam ja stvarno zastarjelih pogleda, ali OVO VAM JE UZOR STILA
Je, meni je na Kelly isto jedini komentar

Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:14   #22
Princezo, slazhem se za CZJ, meni je prekrasna bash u svojoj klasichnoj umjerenosti...taj stil josh vishe istiche njenu ljepotu od ovih...ovih...ne znam niti kako bih ih nazvala stvari koje nose vashe miljenice
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:27   #23
CZJ je lijepa, al onak na neki bland nacin. Na primjer, Nicole Kidman se isto klasicno oblaci, al ona i CZJ su ko nebo i zemlja.
Nicole uspije izgledat moderno, glamurozno i sve naj, dok CZJ uspije izgledat...10 godina starije.

A Kelly Osbourne..ona nije glamurozna, ali ima stila. Gdje ona vodi, ostali slijede...
Poanta je u tome da mala ima 17 godina i debeljuca je, ali ono sto obuce uvijek komplimentira njezin izgled. Da se Kelly obuce u regularne traperice i majicu kao ostali teenageri nitko je ne bi ni pogledao. Njezin style reflektira njezin personality i zato su je mnogi uvrstili u osobe sa puno stila.
Nacin na koji ona iskombinira stvari je zaista unikatan i mozda na prvi pogled malo sokantan, ali radi, a to je po meni definicija stila. Nije dovoljno samo otici u stajaznam...Dolce & Gabbana i obuci se od glave do pete u njihovu odjecu, treba odjecu znati skombinirati i ukomponirati u svoj look. Zato, Kelly...
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:37   #24
Quote:
Kiki kaže:
... dok CZJ uspije izgledat...10 godina starije.

Pa shto i ako ponekad izgleda starije, lijepa je i gotovo! Bolje to nego one patetichne zhene koje glume curice...

A za ovu Kelly mozhesh pisati shto hocesh, meni je zhiva nakaza.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:40   #25
Lijepa je, al nema stila...o tome je rijec.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:51   #26
Hm, da... To tko 'slijedi' Kelly Osburne ne bih zeljela komentirati, jer ipak svatko od nas sam odlucuje koga ce slijediti, ako ikoga . Meni je ta djevojcica stvarno lagano cudovisna ~ u biti, normalna teenagerica koja ima svoju otkacenu fazu (Boze moj, tko ju nije imao), s tim da nju u njezinoj otkacenoj fazi jos k tome prate i mediji. Za ovako javno isfuravanje uske odjece na njezino tijelo i kile dala bih peticu za hrabrost, no svakako jedinicu za stil. A frizura i sminka su jako, jako lose odabrani, da ne velim, promaseni.

Nicole ~ nikad mi nije bila jasna fama oko nje. Ni oko ex-hubbyja, kad smo vec kod njih dvoje. Uopce mi nisu ni lijepi ni zgodni, ona mi je sva nekako bljedunjavo-sladjasna i ne znam... Ne palim se na taj tip zene. Jednom je nedavno na nekoj dodjeli ili whatever (uopce ne pratim te dogadjaje, pa mi nemojte zamjerit kaj ne mogu napisat 'na dodjeli Oscara 1999.' ili tak nekaj ) imala prekrasnu Coco Chanel haljinu koja joj je lose stajala, tj. bila je njezno ruzicasta na njezin ten covjecje ribice... Ukupni dojam mi je bio ~ blijedo, nezanimljivo, jako, jako pretenciozno.

No ~ svatko ima svoj ukus i fakat nema previse smisla o tome raspravljati. Ionako me, Kiki, ne bus uvjerila da KO ima stila. Ni da bih ju trebala 'slijedit'.


E, da... Zaboravila sam na + listu stavit Winonu Ryder.
Ona mi je fakat i lijepa i ima stila.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:52   #27
Quote:
Kiki kaže:
Lijepa je, al nema stila...o tome je rijec.
Stvar osobnog ukusa, velim.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:55   #28
Pa nisam napisala da bi ju trebali slijediti, samo da je pojedinci slijede (teenageri uglavnom).
Winona mi je isto , sta ja znam....onak uredna je, al nista posebno.
Ja sam zaboravila napisat Sarah Jessica Parker. Kako sam nju zaboravila, ona je meni najveci zakon ikad.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 22:59   #29
Winona ja je ne primjecujem,nema mi nis stilski
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 23:01   #30
To si napisala...

Quote:
Kiki kaže:
Gdje ona vodi, ostali slijede...
Vidis, Kiki, mi se ziher nikad u ducanu ne bi posvadjale oko zadnjeg komada odjece... Ukusi su nam dijametralno suprotni. Meni je SJP onak... Isfurana, isto vrlo pretenciozna, i zgodna za pogledat na TV, ali da bih onak izasla na ulicu... Ni pod razno, ako nije maskenbal.

Ipak sam ja jedna fina koka.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 23:02   #31
A Sarah Parker je premala,pa zna i promasit(neka dodjela nagrada u zvonkolikoj haljini)uzas
dok u seriji Sex...je pazljivo odabrana odjeca i prekrio se nedostatak centimetara
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 23:02   #32

Pa ja tako izlazim na ulicu.
Nego, sto mislite o muskima...David Beckham na primjer?
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 23:06   #33
Primjetila sam za Beckhama da zajedno sa zenicom kombinuje robu,ono,on koznu crvenu jaketu...ona takve gace,isti sat,lanac s krizem...
Zajedno dobro figuraju
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 23:13   #34
Moj flatmate zeli da uvrstim i njegov izbor na listu pa evo....

flatmateov izbor:

zene sa stilom....Liv Tyler, Jade Jagger i Kylie Minogue


zene bez stila....Pink, Pamela Anderson i Helena Bonham Carter


muskarci sa stilom...David Beckham, Brad Pitt i Robbie Williams

muskarci bez stila...David Arquette, Michael Jackson i Ronan Keating
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 01:01   #35
Quote:
Kiki kaže:
Moj flatmate zeli da uvrstim i njegov izbor na listu pa evo....

flatmateov izbor:

zene sa stilom....Liv Tyler, Jade Jagger i Kylie Minogue


zene bez stila....Pink, Pamela Anderson i Helena Bonham Carter


muskarci sa stilom...David Beckham, Brad Pitt i Robbie Williams

muskarci bez stila...David Arquette, Michael Jackson i Ronan Keating
vidi se da ti flatmate ima stila i ukusa.
mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 01:33   #36
Pa od mene je naucio.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 01:49   #37
Quote:
magic kaže:
Mozhda sam ja stvarno zastarjelih pogleda, ali OVO VAM JE UZOR STILA
I meni je Kelly katasrofa...

Meni se Elle dobro oblaci... od glumica mi najvise stila ima Milla Jovovich i OK mi je i Cameron... i naravno Sarah Jessica Parker ))
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 01:51   #38
Quote:
Kiki kaže:
Lijepa je, al nema stila...o tome je rijec.
Kiki kako se samo usudis osporavati necije privatno misljenje... pa hebate, ispast ces inetelektualni snob
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 01:53   #39
Quote:
Kiki kaže:

Winona mi je isto ,
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2002., 01:55   #40
Koja Elle? McPherson? Ona mi je tak tak.
Milla i Cameron su dobre. Cameron je imala najbolji stil na ovogodisnjim Oscarima.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.