Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2002., 13:56   #21
Ta Kelly meni na nis ne lici, grozan mi je njen stil, bio bi mi takodjer takav i da mala ima visinu i manekensku figuru.

Istina, stil znači usklađivanje, to definitivno stoji.

luca, to s orginalnošću stoji, ali ipak - ima ljudi koji se isfuravaju malko drugačije - niti trendy, niti casual, niti sportski-ležerno, niti elegantno. To ne miješam sa šarenjenjem 100 na sat kako većina mlađih danas izgleda, to više uopće nije drugačije... Recimo, vidjela sam jednom žensku s takvom kokoticom da je cijeli Cvjetni umirao od smjeha i upirao prstom.. A na to roba ubi bože.

Osim toga, na starom forumu bio je topic 'modne katastrofe'.. To su sve mahom bili spominjani i ismijavani unikatni ljudi... Koji odudaraju.

Da, ja bi u Pariz, al što kad mi niko neće platit..
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 14:03   #22
Evo, ja npr ne kuzhim kako se neke ruzhne i neskladno gradjene osobe mogu napadno oblachiti, shminkati i cheshljati, josh vishe privlacheci pazhnju na svoje nedostatke...

Ne mislim, naravno da bi trebale biti pokrivene chadorom, ali ipak, malo samokritichnosti i umjerenosti ne bi shtetilo nikome
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 14:05   #23
Quote:
Vi NE GLEDATE nish normalno zato to ne mozhete ni kupit! Evo, neki dan sam u Levi's-u kupila iste identichne traperice kao i prije vishe od 6 godina! One trendovske nisam ni pogledala
Ovo potpisujem...

Quote:
Malo je ljudi koji su po stilu sasvim drugačiji, odskaču i to ih zadovoljava samo po sebi.
Nije niti nužno da potpuno odskaču.....ali, nevjerojatnim se čini da 70% žema ima potpuno isti ukus, baš TO im se sviđa i baš TO im stoji......i još nešto što se tiče odskakanja.....slažem se, uopće nije nužno izvoditi bijesne gliste i biti drukčiji samo zato da se bude drukčiji.....jednostavno, moraš "osjećati" taj stil....jer, ako se na određen način oblačiš iz nekih drugih razloga, a ne zbog sebe, to će se vidjeti......jer, ta nekakva posebnost ti neće stajati.....jer, prvenstveno, svoju odjeću moraš znati nositi.......onda i neka potpuno obična stvar, koji na svima ostalima izgleda užasno i neskladno, na tebi dobro stoji.....samo ako znaš to nositi...

Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 19:25   #24
Mislim da svi ipak pratimo modu do odredjene mjere, cak i oni koji kazu da ne prate. Da to nije tako, jos bi u krinolinama hodali.
Naravno, slijepo pracenje mode bez ikakvog osvrta na to da li ti nesto stoji ili ne je totalno bezveze. Kod odabira odjece ja prvo gledam na to da li se meni osobno nesto svidja, onda materijal i kvaliteta izrade te funkcionalnost. Ako i jedno od toga ne stima, ne kupujem.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:07   #25
Quote:
Kiki kaže:
Mislim da svi ipak pratimo modu do odredjene mjere, cak i oni koji kazu da ne prate.
S ovim se baš nebi složila..

Kupim ono što mi se sviđa u dućanu, nemam pojma šta se nosi, modne časopise ne gledam, ne zalazim na mjesta di se mogu vidit djevojke koje su obučene po najnovijoj modi, u gradu ih vjerojatno ne primjećujem, TV ne gledam (jer cijelo vrijeme kad mogu visim na forumu)..

I pojma nemam o kakvim to kapicama pričate..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 11:12   #26
Quote:
Kiki kaže:
Mislim da svi ipak pratimo modu do odredjene mjere, cak i oni koji kazu da ne prate. Da to nije tako, jos bi u krinolinama hodali.
Naravno, slijepo pracenje mode bez ikakvog osvrta na to da li ti nesto stoji ili ne je totalno bezveze. Kod odabira odjece ja prvo gledam na to da li se meni osobno nesto svidja, onda materijal i kvaliteta izrade te funkcionalnost. Ako i jedno od toga ne stima, ne kupujem.


TAKO JE Kiki, mislim da si ti najiskrenije napisala
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 13:12   #27
Normalno je da pratis modu ako ti dobro stoji.
Proslo ljeto su se nosile toliko plitke hlace da su jedva dolazile do neke stvari. I ajde ok da ih nosi neka tinejdjerica bez sala, ravnog trbuha ali u tome si mogao vidjeti i one sa ohoho kila viska. Bas je super kad ti se trbuh prelijeva izvan hlaca a majica do ispod sisa. I jos ih podvrnu da se vide debeli listovi i nakaleme petu tako tanku da puca ispod njih.
Sto se tice one glumice iz Sex&City Katastrofa
Vjerojatno je u zivo to sve jos i gore.
Sto se tice trendy stvari u ormaru imam maslinaste hlace sa djepovima jer su mi se svidjele i dobro mi stoje. 3/4 hlace ne volim, uvijek mi izgleda da je nekome falilo par eura da ih napravi kako treba
Meni neka zena moze biti ljepsa i elegantnija u mrkva hlacama ako ima takvu figuru da joj dobro stoje nego neka sto je na sebe potrpala sve "ultima moda"
Kod traperica Levi´s 501, klasicne boje
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 13:39   #28
Army look

vele da je in.
E pa onda sam ja ultra moderna jerbo izgledam ko nosač aviona.. sa svojom trbušinom do podočnjaka.
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 15:20   #29
Quote:
Tinchi kaže:
Ta Kelly meni na nis ne lici, grozan mi je njen stil, bio bi mi takodjer takav i da mala ima visinu i manekensku figuru.

Istina, stil znači usklađivanje, to definitivno stoji.
.............

fgUjgUjgUjgUj stvarno si blesavo cheljade Tinchi.
ovo samo pokazuje koliko si ljubomorna na ovu curu a sigurno nisi ni upola lijepa kao ona. Takvo nesto moze izjaviti samo ruzna osoba (ruzna u dusi). Kako mislis ne lici na nis??
Mala je prekrasna i to kazem onako objektivno. Ako ti se nesvidja njen nacin oblacenja to je tvoj ukus ali sve u svemu mala je bash slatka i samo slijepac moze reci da nije.
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 12:34   #30
Quote:
luca kaže:
sta je trendy? ja nemam pojma sto je "moderno", kupim sto mi se svidja (ako mi stoji kako zelim) od onoga sto ima u ducanima u koje zalazim...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 12:35   #31
Quote:
Kiki kaže:
Mislim da svi ipak pratimo modu do odredjene mjere, cak i oni koji kazu da ne prate. Da to nije tako, jos bi u krinolinama hodali.

A kaj fali krinolinama?
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 12:37   #32
Nish...malo su neprakticne za trcanje na autobus.
Jel ti to imas koju?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 12:40   #33
Naravno!
Pokazal bum ti kad dodjes
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 19:22   #34
Quote:
Originally posted by shef Sale
A kaj fali krinolinama?
sto je to uopšte
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2003., 23:18   #35
nekaj super u cem ti ne mogu prokuzit kolko ti je dupe i bokovi!!!!!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 01:08   #36
Quote:
moonlightequila kaže:
fgUjgUjgUjgUj stvarno si blesavo cheljade Tinchi.
ovo samo pokazuje koliko si ljubomorna na ovu curu a sigurno nisi ni upola lijepa kao ona. Takvo nesto moze izjaviti samo ruzna osoba (ruzna u dusi). Kako mislis ne lici na nis??
Mala je prekrasna i to kazem onako objektivno. Ako ti se nesvidja njen nacin oblacenja to je tvoj ukus ali sve u svemu mala je bash slatka i samo slijepac moze reci da nije.
Ja nisam rekla da je ružna... Rekla sam samo da NIJE visoka i NEMA manekensku figuru... Problem je što si ti visinu i manekensku figuru poistovjetila s ljepotom (između čega ja ne stavljam znak jednakosti) i to meni stavila u usta...

A i da mi je ružna (što je teško jer sam za malo koga u životu mislila da je ružan) u čemu bi bio problem? Tvoj ukus - moj ukus... I kaj?

Ali i dalje stojim da joj stil sucks...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 01:15   #37
Quote:
moonlightequila kaže:
fgUjgUjgUjgUj stvarno si blesavo cheljade Tinchi.
ovo samo pokazuje koliko si ljubomorna na ovu curu a sigurno nisi ni upola lijepa kao ona. Takvo nesto moze izjaviti samo ruzna osoba (ruzna u dusi). Kako mislis ne lici na nis??
Mala je prekrasna i to kazem onako objektivno. Ako ti se nesvidja njen nacin oblacenja to je tvoj ukus ali sve u svemu mala je bash slatka i samo slijepac moze reci da nije.
ovo je nesto najgluplje sto sam procitala u zivotu

biti ljubomoran na neku tamo

a i tvrditi da Tinchi nije ni upola lijepa ko ona...i sve to zakljuciti iz toga sto njoj nije lijepa ta kelly.

Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.