Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 01:09   #21
Hello !!!

Ako misliš na papir na koji si prethodno isprintao crtež ili sliku ,možeš ga naći u HG spotu ili bilo kojem drugom dučanu koji prodaje papire za printanje. To su tzv. T-shirt folie i izrađuju se za bijelu ili za obojanu tkaninu. Ja trenutno imam ZWECKFORM - Create & print, INKJET T-shirt folie ali postoje i od drugih proizvođača. Slike su perive na 40'. Dobru zabavu !!!
Jacafaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 19:23   #22
e da, na to mislim! Hvala puno
M'n'M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 18:33   #23
Sutra 29.4. lumos otvara trgovinu u Rijeci na adresi Strossmayerova 13a. Nadam se da ce se povecat izbor pa da cu prestat zalit za Prometejem.
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 10:49   #24
ako neko zna gdje mogu kupit risaču dasku u zagrebu, po mogućnosti da se trgovina nalazi negdje kod trga, treba sestri za upis u primjenjenu

slika kak to zgleda


hvala


p.s. ispričavam se ako nisam trebo pitat u ovoj temi,ali nju mi je izbacilo na googlu prvu,pa da ne tražim dalje pitam tu
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 12:42   #25
Quote:
Plavoki kaže: Pogledaj post
ako neko zna gdje mogu kupit risaču dasku u zagrebu, po mogućnosti da se trgovina nalazi negdje kod trga, treba sestri za upis u primjenjenu

slika kak to zgleda


hvala


p.s. ispričavam se ako nisam trebo pitat u ovoj temi,ali nju mi je izbacilo na googlu prvu,pa da ne tražim dalje pitam tu
koliko ja znam, ne trebaju ti takva čuda ...za prijemni trebaš samo komad šperploče kao podlogu, dimenzija bloka A5 tj. ...40x29 cm...
nina_g is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 13:07   #26
Quote:
Plavoki kaže: Pogledaj post
ako neko zna gdje mogu kupit risaču dasku u zagrebu, po mogućnosti da se trgovina nalazi negdje kod trga, treba sestri za upis u primjenjenu

slika kak to zgleda


hvala


p.s. ispričavam se ako nisam trebo pitat u ovoj temi,ali nju mi je izbacilo na googlu prvu,pa da ne tražim dalje pitam tu
Ja isto mislim da za prijemni to nije potrebno ali ako želi neka pita u Gundulićevoj ulici u Zg, dućan sa slikarskim potrepštinama (ne znam naziv) krene iz Ilice, malo prije Raifeisen banke i Dancing beara, tamo vjerovatno imaju osim štafelaja i te jeftinije podloške za skiciranje.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 05:15   #27
Quote:
Jacafaca kaže: Pogledaj post
Ako misliš na papir na koji si prethodno isprintao crtež ili sliku ,možeš ga naći u HG spotu ili bilo kojem drugom dučanu koji prodaje papire za printanje. To su tzv. T-shirt folie i izrađuju se za bijelu ili za obojanu tkaninu. Ja trenutno imam ZWECKFORM - Create & print, INKJET T-shirt folie ali postoje i od drugih proizvođača. Slike su perive na 40'. Dobru zabavu !!!
a jel nije ljepše kad uzmeš one farbe za tkanine pa malo švrljaš i onda na kraju fiksiraš s peglom meni je to puno zabavnije, inače svega toga ima u chemacu.
__________________
Feels so good I might die.♥
"Trust Emmet to find a joke in the destruction of my life." --Edward Cullen
LucijA. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 15:31   #28
Bok svima!
Znate gdje možda ima u Zagrebu za kupit ovakve trake?? Pls pomozite
Evo link: http://2.bp.blogspot.com/_FgbFFzzUE5...h/dsc_0010.jpg
StoneAgeHero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 22:26   #29
Lijep pozdrav svima!

Samo da vam kažem da na ovome internetskom portalu http://www.perlica.hr/ možete pronaći sve što vam srce poželi! Barem ja tu sve pronalazim i vrlo rado kupujem s obzirom da radim s djecom. Ovo je hvale vrijedan dućan s vrlo pristupačnim cijenama, a moji su korisnici a i ja također vrlo zadovoljni uslugom a i kvalitetom proizvoda.
  • - DIJELOVI ZA NAKIT
(swarovski komponente, staklene perle, sitne staklene perlice, perlice od prirodnih materijala, akrilne perle, akrilne galvanizirane perle, perlice za zlatovez, rondelle i rhinestones, metalne komponente, osnovni metalni dijelovi, komponente od legura, srebro 925 komponente, lanci, poludrago kamenje i koralji, materijali za nizanje, zice, aluminijske perlice,
zvoncici, nakit...)
  • - BOJE DARWI
(acryl, armerina, tex, cristaline, faconnable, acrylique, academie, boja za svilu, kontru pasta, windows colour....)
  • - BOJE RAYHER HOBBY
(decoart, patio paint, paper perfect, lifestyle stuccos, glitzersand, boja za vosak, boja za tekstil, 3d glass decor pen...)
  • - LAKOVI, MEDIJI i BOJE
(setovi boja, decoart i darwi lakovi i mediji...)
  • - KALUPI I MASE
(mase darwi, cernit doll, mase rayher, mase za kalupe, kalupi...)
  • - SLIKARSKI PRIBOR
(slikarska platna, kistevi, modelirke, mape...)
  • - DECOUPAGE
(decoupage papiri, salvete, ljepila i lakovi, pribor i podloge...)
  • - SABLONE
  • - PAPIRI
(krep, valoviti, folije...)
  • - CERNIT
  • - STANDARDNI PRIBOR
(mozaik, sjenila za lampe, pomponi, mini busilice, ljepila, perje, deco metal, izrada lutki, filc, klijesta,skare,... zice gusjenice, zice razne, trake, petys, drveni materijali, stiropor i crystal, vuna za filcanje, bozic, uskrs, pribor za cvjecare, svećanosti, mdf i karton, gliteri, ostali sitni pribor, kako zapakirati ???...)
  • - SLJOKICE, AKRILI I RESE
(šljokice, akrilna stakalca, rese od perlica...)
  • - KONCI I PRIBOR ZA VEZ
(konci za vez, platno za vez, gobleni, pribor za vez...)
  • - MALI UKRASI
(natura, drveni, metalni ukrasi...)
  • - CVIJEĆE
(prešano, umjetno...)
  • - HRVATSKI SUVENIR
  • - KNJIGE
  • - STALCI
  • - GALERIJA

Zadnje uređivanje sadriib : 02.07.2010. at 22:31.
sadriib is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 17:12   #30
nedavno se otvorio Lumos u Rijeci (Strossmayerova 13a)

inače, ima i trgovina Spektar sa nekim art materijalom (ja sam vidjela platna i štafelaje) na tržnici, ali radi do 17h pa nikako da stignem pogledati što sve imaju.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:24   #31
hobby i šivanje

Bagatin-trade Osijek, sve prepuno perlica, trakica,kopči ludo šta sve imaju,drže i sve za šivanje te valjda 100 vrsta vune, imaju i sav pribor za patchwoork!
bella7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:27   #32
hobby i šivanje

Bagatin-trade Osijek, sve prepuno perlica, trakica,kopči ludo šta sve imaju,drže i sve za šivanje te valjda 100 vrsta vune, imaju i sav pribor za patchwoork!
bella7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 19:51   #33
Quote:
morgana le fay kaže: Pogledaj post
nedavno se otvorio Lumos u Rijeci (Strossmayerova 13a)

inače, ima i trgovina Spektar sa nekim art materijalom (ja sam vidjela platna i štafelaje) na tržnici, ali radi do 17h pa nikako da stignem pogledati što sve imaju.
Ispravak, Spektar po ljeti radi do 14:30 tako da nisam uspjela pogledat što imaju.

u Lumosu drže svašta za tekstil, decoupage, razne boje, šablone...
slikarski pribor nula, osim ovalnog platna koji drugdje nisam vidjela za kupiti.
pa plz Elektra dodaj na popis
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:54   #34
OSIJEK - Mueller
gabOnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:08   #35
pozdrav, gdje u Zagrebu mogu kupiti prazne medaljone a da nisu po ultra visokim cijenama?
Hvala
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:06   #36
definiraj "ultra visoko"
NB hobby shop je imao 3x4cm medaljone po 21 kn, na stranici trenutno nemaju srebrnih: http://www.nb-net.hr/maloprodaja/privjescikom.html
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:43   #37
zupcanici

Taja jesi uspjela na kraju naci gdje se moze kupiti tih zupcanika?



Quote:
taja1502 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
da li možda netko zna gdje kupiti male plastične zupčanike i koloture?
onakve kakve se npr. stavljaju u autiće na daljinsko upravljanje ...

thanks svima






bilo bi mi super kad bih to uspjela nabaviti
Buda152 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:47   #38
jeli možda neko zna di se u splitu može kupit fimo ili sculpey? ja samo znan za onaj dučan u robnoj kući dobri.. po art shopovima ih nema jer in navodno niko to ne kupuje (?!)
__________________
sve je sranje osin pišanja..
scottish_fold is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:15   #39
Pozdrav!! Gdje bi u zg-u mogla naći one opruge tj onaj metalni okvir za klač torbice??
Think Pink! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 10:55   #40
Thumbs up Internet trgovina - dostava za cijelu Hrvatsku

Trakice, špagice, ružice, kamenčići, perlice, listići, perje, anđeli, leptirići,...

www.dtp.hr/shop

(u rubrici sve za kreativce)
riba005 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.