Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 13:17   #201
Nisu baš točni ali bi trebali raditi bar dok je pod garancijom majku mu. Posljr se to većini razjebe, ali sad dok su ugradili mora raditi a tvoj ne radi. Naime oni kad ne rade pokazuju pun rezervar konstantno.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:19   #202
Quote:
Mirkec070 kaže: Pogledaj post
Atest ti je još 1000 kuna.

Ja sam ugradio BRC u Thomgasu prije 2 tjedna. Prošao do sada 1000 km i za sada je sve OK, osim što pokazivač količine plina ne funkcionira.
Uvijek mi svjetle sve lampice kao da je pun tank, a nije. Mislim da mi ni ne pišti kad je na rezervi tako da ću to ići reklamirati.
Doduše, rekli su mi da ti pokazivači nisu baš točni...
Uzmi komad drva i lupaj ukrug lagano po tanku od plina.
Plovak je zaglavio
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:48   #203
Pa neka ga odglave. Ako je zaglavio sad bude opet. Iako vjetojatnije da su ga zaboravili podesiti.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:02   #204
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Nisu baš točni ali bi trebali raditi bar dok je pod garancijom majku mu. Posljr se to većini razjebe, ali sad dok su ugradili mora raditi a tvoj ne radi. Naime oni kad ne rade pokazuju pun rezervar konstantno.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Zašto je tako?
Moj auto ima Landi Renzo plin od 2006.-te, prešli smo 208.000km na plin, sve radi kao prvog dana.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:35   #205
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Ugradi BRC
Reci mu cijenu BRC-a prije.
Mislim da za taj auto BRC nije potreban.
Najvaznije je kvaliteta ugradnje, odnosno da se mapa pravilno podesi .
Darioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 14:14   #206
Quote:
Darioki kaže: Pogledaj post
Reci mu cijenu BRC-a prije.
Mislim da za taj auto BRC nije potreban.
Najvaznije je kvaliteta ugradnje, odnosno da se mapa pravilno podesi .
Landirenzo je možda i skuplji od BRC-a a ima lošije injektore koji rijetko traju više od 150000km
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 14:53   #207
BRC je 7500 kuna za kes.
Injektori bi trebali trajati 200.000 km. Bar tako kazu u servisu...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 15:16   #208
F
Quote:
Fenixzealot kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Jučer dobio ponudu od cepelina za ugradnju LANDI RENZO plina za svoj chevrolet cruze 2011g, 91kw 1.6 benzin,

cijena bi bila 6400 kuna,

zanima me, da li je to finalna cijena za sve ili treba još atest? tj koliko me još čeka troška ako se odlučim za ugradnju,

da li uopće uzmem LR od cepelina ili imate koju drugu preporuku? druga radnja? druga instalacija? najjeftiniji me ne muči glavno da je kvalitetno,

auto krehula mi je jako blizu ali čuo dosta loše stvari za njih,

hvala!
Bjezi od cepelina, tamo ako dode do problema namucit ces se.A problem neces rijesiti tamo nego ces ici drugdje rijesiti. Iskacu iz pastete s reklamama, prosirili su se brutalno, ali fusarenje im je postalo normala.
Bili su i na provjerenom, ali stav sefa se nije promijenio, i dalje je "najpametniji", ali zapravo jedino sto ga krasi je iznimna bahatost.
Bas nedavno su reparirali jednu turbinu koja se raspala nakon 4 dana, garancija nije priznata, pazi sad koji razlog: auto ima skoro 200k, prestar je.
Probaj nazvati par sudskih vjestaka, imaju ogroman broj upita zbog problema s cepelinom, naravno svi se ohlade od te opcije jer je vjestacenje 2-3k kn , a trajanje procesa na sudu beskonacno. Pa onda odes drugdje rijesit problem.

Takoder, pitaj koji landi ti nude uopce, ako je ovaj najnoviji na koji se ni cepelin ne moze spojit u potpunosti nego talijani stimaju mapu radije skoci s nebodera nego da ugradis taj landi

Druge puno bolje opcije:
Brc
Odi kod tidale na ugradnju
Boyski

Quote:
Darioki kaže: Pogledaj post
Reci mu cijenu BRC-a prije.
Mislim da za taj auto BRC nije potreban.
Najvaznije je kvaliteta ugradnje, odnosno da se mapa pravilno podesi .
Upravo to, kvaliteta ugradnje je jako bitna, plus poslje uvazavanje garancije ako nesto krene ukrivo.
A to kod cepelina i landi renza nebude dobio

Zadnje uređivanje fokusf : 02.04.2017. at 15:31.
fokusf is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 15:30   #209
Quote:
fokusf kaže: Pogledaj post
F

Bjezi od cepelina, tamo ako dode do problema namucit ces se.A problem neces rijesiti tamo nego ces ici drugdje rijesiti. Iskacu iz pastete s reklamama, prosirili su se brutalno, ali fusarenje im je postalo normala.
Bili su i na provjerenom, ali stav sefa se nije promijenio, i dalje je "najpametniji", ali zapravo jedino sto ga krasi je iznimna bahatost.
Bas nedavno su reparirali jednu turbinu koja se raspala nakon 4 dana, garancija nije priznata, pazi sad koji razlog: auto ima skoro 200k, prestar je

Takoder, pitaj koji landi ti nude uopce, ako je ovaj najnoviji na koji se ni cepelin ne moze spojit u potpunosti nego talijani stimaju mapu radije skoci s nebodera nego da ugradis taj landi

Druge puno bolje opcije:
Brc
Odi kod tidale na ugradnju
Boyski



Upravo to, kvaliteta ugradnje je jako bitna, plus poslje uvazavanje garancije ako nesto krene ukrivo.
A to kod cepelina i landi renza nebude dobio
uzet cu još par ponuda pa cu napisat tu na forumu kroz koji dan za savjet

btw čitam od tidale website i nigdje nije navedeno da rade ugradnju plina? ima samo pregled i savjetovanje
Fenixzealot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 15:32   #210
Quote:
Fenixzealot kaže: Pogledaj post
uzet cu još par ponuda pa cu napisat tu na forumu kroz koji dan za savjet

btw čitam od tidale website i nigdje nije navedeno da rade ugradnju plina? nigdje nije navedeno ugradnja instalacije, samo pregled i savjetovanje
Nazovi tidalu, sajt nije azuran.
fokusf is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:02   #211
Decki u tomgasu dobro rade, meni na bilo kakav problem pogledaju, daju savjet i rijese ak treba, sto je najvaznije. Jebes tisucu kuna manje ako ces se nazajebavat oko servisa.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:56   #212
Da, i Tidala sad ugradjuje iako mu je marketing uzas. Meni je na mail odgovorio tek nakon tjedan dana.
U medjuvremenu sam ugradio u Thomgasu iako je prvotni plan bio Tidala.

I ja sam racunao da 1000 kuna nije neki trosak ako ce to biti garancija da je posao odradjen OK i da kod eventualnih daljnjih problema serviser nece stvarat probleme kakve citam na temi Cepelina.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:36   #213
I brc je skuplji od lr jer je bolji, a ne jer je usluga ugradnje skuplja.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:41   #214
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Landirenzo je možda i skuplji od BRC-a a ima lošije injektore koji rijetko traju više od 150000km
Nije istina.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:35   #215
Koliko ja znam podjednake su kvalitete. I jedni i drugi duraju oko 150-200 tisuća. Naravno pod tim podrazumjevam da se ne drka po njima, ne trpa ih se u UZV samo da bi ispao faca i opravdao cjenu setvisa od 500 kn (Auto-tim fore), nego se redovito mjenjaju filteri i podešava otvorenost.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.