Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2015., 17:14   #5701
Quote:
Damir0505 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi
Dali se netko ovaj tjedan uselio.
Ja preuzela ključ 18.08. i već razočarana, ne znam šta napraviti u zgradi sam Brune Bjelinskog, ima netko nekih saznanja o toj zgradi
anaimia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 18:53   #5702
Quote:
Damir0505 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi
Dali se netko ovaj tjedan uselio.
Pozdrav!!
Moja obitelj spava u novom domu!! Sve je namjesteno,sredeno ali smo krepali od posla. Eto..ak ima pitanja sam dajte 😊
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 20:22   #5703
Quote:
Pucinko kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!! Kljucevi u rukama ! Samo da vam kazem,nisu nas zvali vec sam ja zbog hitnosti trazila kljuceve.Dakle,cekamo na poziv zbog sitnih greskica koje oni trebaju otkloniti pa ako vam je frka ,trazite kao i mi da vam kazu koji su popravci .Ukoliko se radi o sitnicama koje se mogu u hodu rijesiti pristaju predati stan,ako inzistirate.Kod nas se recimo radilo o crijevu na vodokotlicu koje malo kapa i objesenim balkonskim vratima kod kuhinje.Stan je prljav do bola ali volja je veca,pa se nadamo kroz dva.tri dana useliti.Sretno vam svima !!
Pozdrav, jel može neki kontakt broj gdje ste ih uspijeli dobiti. Pokušavam na nekoliko brojeva, ali nitko ništa nezna.
Hvala puno.
sany30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 22:46   #5704
Quote:
sany30 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel može neki kontakt broj gdje ste ih uspijeli dobiti. Pokušavam na nekoliko brojeva, ali nitko ništa nezna.
Hvala puno.
Moze naravno. Soba 413 ili 01 6101413 .Ako vam se ne javljaju,budite dosadni kao ja i odite tam. Dvije osobe su unutra,zenska je tvrda ali muskarac ( ime ne znam) vise tolerantan i hoce poslusati.Ja sam telefonom dobila odgovor koji su nedostatci i rekla da mi se zuri i da cu sama otkloniti iste,kljucevi su bili u rukama 2 dana nakon toga.sretno!!
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 23:55   #5705
I ja još čekam...Uspjela sam dobiti gospodina kojeg Pucinko spominje, objasnila mu da mi je frka i dobila info u roku 5 minuta (povratno su me zvali) koji su nedostaci u stanu (hvala stričeku Rekla sam isto tako da ću o svom trošku to riješiti s obzirom da se radi o dasci za wc i jednoj pipi, ali na kraju su mi rekli da pričekam do ponedjeljka pa će vidjeti dal mogu požuriti...javim u ponedjeljak što su rekli, makar se još nadam čudu da će me sutra nazvati. Jel ima netko da je već uselio u B7???
ifka253 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 00:54   #5706
Quote:
anaimia kaže: Pogledaj post
Ja preuzela ključ 18.08. i već razočarana, ne znam šta napraviti u zgradi sam Brune Bjelinskog, ima netko nekih saznanja o toj zgradi
Što ne valja u zgradi?
mia** is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 07:52   #5707
Quote:
anaimia kaže: Pogledaj post
Ja preuzela ključ 18.08. i već razočarana, ne znam šta napraviti u zgradi sam Brune Bjelinskog, ima netko nekih saznanja o toj zgradi
Anaimia pozdrav , jer nam mozete reci koji ste blok ? Jer i mi smo uzeli stan u B. Bjelinskog u B4 pa sad kako ste rekli da ste razocarani zanima me sta ne valja u stanu .
Pozdrav i sretno
Radmilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 16:32   #5708
Quote:
Radmilica kaže: Pogledaj post
Anaimia pozdrav , jer nam mozete reci koji ste blok ? Jer i mi smo uzeli stan u B. Bjelinskog u B4 pa sad kako ste rekli da ste razocarani zanima me sta ne valja u stanu .
Pozdrav i sretno
Strop u dnevnom boravku prokišnjava, stan ispod terase, nisam imala sreće.
anaimia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 21:46   #5709
Quote:
anaimia kaže: Pogledaj post
Strop u dnevnom boravku prokišnjava, stan ispod terase, nisam imala sreće.
Bas nezgodno . Mene je po malo i strah kako ce i nas stan da izgleda jer sam mislila da ce nam oni pokazati stan pa ukoliko ima nekih zamjerki da poprave pa tek da se useljavamo. A ovo se bas oduzilo
Nadam se da cete uspjeti da rjesite problem sa stanom . Tj oni bi trebali nesto poduzeti
Radmilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:13   #5710
Tko ostavlja psa na balkonu koji po cijeli dan zavija u ulici Huberta Pettana objekt B6 (bijela zgrada) da pije krv susjedima? To je kažnjivo i neodgovorno ponašanje. Ne preostaje ništa drugo nego obavijestiti nadležne institucije.
Viceroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 19:36   #5711
Pozdrav ekipa,

zanima me sada za novi natječaj koji bi navodno trebao biti uskoro pošto se najviše bodova dobiva za podstanarstvo, a ja se od 1.9.2015. selim sa curom u stan kao podstanar, da li je prilikom predaje potrebne dokumentacije dovoljan samo potpisan ugovor o najmu kojeg ćemo potpisati 1.9. ili trebam prijaviti i boravište na toj adresi di ću biti podstanar i to isto predati sa ugovorom o najmu?

Dakle ukratko, da li je dovoljan samo ugovor o najmu kao dokaz da sam podstanar ili treba još nešto uz to?
matija456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 00:27   #5712
ne treba ti potvrda o boravistu,dovoljan je samo ugovor o najmu,tak sam i ja bila predavala potvrde o boravistu,pa mi zena u poglavarstvu rekla da ih zanima prebivaliste,jer se u ugovoru vidi na kojoj ste adresi stanovanja
gogagoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 00:36   #5713
evo da ja iznesem svoje dojmove oko novoga stana,naime mi smo odabrali stan u bloku D,stan je cetverosobni i u odlicnom stanju,svjeze obojan kompletno,cak niti prasine nije bilo puno,jedino koju sam zamjerku nasla,ali to je zaista sitnica,a to je da da u dnevnom boravku fali jedna plafonjera,u drugim prostorijama nigdje ne fali,prezadovoljni smo sa stanom,medjutim mene muce druge stvari,kupili smo kompletan namjestaj za ceteverosobni stan u lesnini,i naravno dosle su mi djecje sobe,regal za dnevni boravak i stol,kazu da kutnu garnituru moramo cekati i do 2 mjeseca,takodjer i kuhinju,jer kuhinju smo narucili da se radi po mjerama sa svim aparatima,i moja spavaca soba nece doci za mjesec dana,a mi vec do nedjelje moramo izaci iz ovog stana,je li netko od vas bio u takvoj situacji?kako ste se snasli bez namjestaja?
gogagoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 01:17   #5714
Quote:
gogagoga kaže: Pogledaj post
ne treba ti potvrda o boravistu,dovoljan je samo ugovor o najmu,tak sam i ja bila predavala potvrde o boravistu,pa mi zena u poglavarstvu rekla da ih zanima prebivaliste,jer se u ugovoru vidi na kojoj ste adresi stanovanja
A meni je prebivalište kod roditelja na drugoj adresi, necu sad mjenjat osobnu za tih par mjeseci kaj cu bit podstanar.
Jel mora i na osobnoj pisat ta adresa na kojoj sam podstanar?
matija456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 16:50   #5715
ne mora ti u osobnoj pisati adresa od stana u kojem ces biti kao postanar,pa i ja sam bila podstanar na jednoj adresi,a imala sa drugu adresu na osobnoj iskaznici
gogagoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 17:38   #5716
Quote:
gogagoga kaže: Pogledaj post
evo da ja iznesem svoje dojmove oko novoga stana,naime mi smo odabrali stan u bloku D,stan je cetverosobni i u odlicnom stanju,svjeze obojan kompletno,cak niti prasine nije bilo puno,jedino koju sam zamjerku nasla,ali to je zaista sitnica,a to je da da u dnevnom boravku fali jedna plafonjera,u drugim prostorijama nigdje ne fali,prezadovoljni smo sa stanom,medjutim mene muce druge stvari,kupili smo kompletan namjestaj za ceteverosobni stan u lesnini,i naravno dosle su mi djecje sobe,regal za dnevni boravak i stol,kazu da kutnu garnituru moramo cekati i do 2 mjeseca,takodjer i kuhinju,jer kuhinju smo narucili da se radi po mjerama sa svim aparatima,i moja spavaca soba nece doci za mjesec dana,a mi vec do nedjelje moramo izaci iz ovog stana,je li netko od vas bio u takvoj situacji?kako ste se snasli bez namjestaja?
Kao da citam svoju situaciju od prije 6 g . Nema druge nego se strpiti. Djeluje dugo to cekanje i izluduje ali proci ce i to a onda uzivajte u svemu novom. Mi smo spavali na podu mjesec dana,sjedecu isto cekali 2 . mj ali prezivjeli smo. Naime kad smo dobili stan od grada nismo imali svoj namjestaj (vecinu) jer smo bili podstanari u namjestenom i trebalo je opremiti odjednom gotovo sve,no zato smo sad u javni najam usli sa svim i bilo je lakse. Uglavnom strpite se jos malo .. proci ce i to. Poz!!!
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 18:26   #5717
Quote:
gogagoga kaže: Pogledaj post
ne mora ti u osobnoj pisati adresa od stana u kojem ces biti kao postanar,pa i ja sam bila podstanar na jednoj adresi,a imala sa drugu adresu na osobnoj iskaznici
Ok, hvala ti puno na odgovoru!
matija456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:11   #5718
Pozdrav ekipa.evo da javim svoje dojmove,jučer smo žena i ja preuzeli stai i prezadovolnji smo.Stan svježe oforban,skoro pa čist.majstori ostavili lojtre koje smo mogli zadržat ali dali smo zaštitaru da ih odnese. u dnevnom boravku nemamo 3 plafonjere ali to je manje bitno. E sad imali smo jednu situaciju di smo ispali malo glupi.Gospodin iz grada otišao i žena i ja zujimo po stanu mjerimo malo dogovoramo se di ce kaj ici.I sad izlazimo iz stana hoču zaključat i šok neide!!!ključ ide u bravu treba zaključat al neide,dođe do granice pucanja ili izvlačenja van.psujem sreču,grad,državu,isil,masone,severinu,udbu,ciu i sve ostalo.zovem grad spajaju me iz jedne u drugu sobu,trčim van da vidim jel gospon iz grada negdje,nema ga hočuu u haustor nemogu ga otključati.u glavi teorija zavjere zamjenili su ključeve u gradu ili prijašnji stanar uvaljao ključeve i zamnjenio brave ispraznit če mi stan ziher kad se uselim!!dođem u stan nađem ime i prezime gospona iz grada na zapisniku koji je predao stan nađem kučni broj zovem ga na kučni objašavanjam sinu kaj se događa,kaže zvat ču staroga.čekam poziv,guglam željezarije u sesvetama idem bravu promjeniti žena počinje raditi za sat vremena,kak ču to na brzinu rješiti razmišljam nemam alata kod sebe oderat če me 50kn za šarafciger kak bravu iščupat koju kupiti?? kad zvoni mob,gospon Goran iz grada,objasnim mu kaj je problem trčim pred zgradu,i tu počinje ključ od haustora je dobar al je brava na vratima malo razlohana pa se treba igrat koju sekundu da se otvori dođemo pred stan:joj nisam vam rekao kad zaključavate vrata morate kvaku podič prema gore i onda zaključat ispričava se on nama,mi se njemu ispričavamo,mislim si zemljo otvori se kak smo glupi ispali.došla djeca sa sela u stan
mariolazg10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:07   #5719
Zahvaljujem Poglavarstvu na nedodjeljenom ključu.Zahvljujem također na još jednoj najamnini za 9.mjesec za sadašnji stan.Također zahvaljujem što nisam otišao na doškolovanje koje je bilo plačeno od firme gdje radim.Pošto su nam obečali ključ u četvrtak.Ako čitate a vjerovatno da:j..... .s
Damir0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:36   #5720
lijep pozdrav svim susjedima.
Zanima me može li me tko uputiti u odjavu stana?
dal je netko upucen?
Tol1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.