Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2014., 16:35   #141
Imaju kodove, meni malo malo pošalju na mail. Uvijek je vezan za taj mail prilikom logiranja. Znaju biti i po 20%, ali onda vrijede samo na nesniženo
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 15:04   #142
Quote:
PageDown kaže: Pogledaj post
hmmm, nisam 100% sigurna ali ne sjećam se da sam ikad dobila njihov kod na mail. uvijek bih ga pronašla na stranicama koje objavljuju kodove
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
Imaju kodove, meni malo malo pošalju na mail. Uvijek je vezan za taj mail prilikom logiranja. Znaju biti i po 20%, ali onda vrijede samo na nesniženo
Hvala cure, ma sad i pikiram na nesniženo. Znači, poštarina je besplatna iznad 45funti, ili je to sam za UK? I jel se nekad organizirate za zajedničku narudžbu? Vidim da je netko stavio link na prethodnoj stranici za grupu na fejsu, ali ja bi se prije odlučila za cure s foruma.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 16:35   #143
Besplatna je za sve, ne samo za UK. Zna se naći i cura s foruma koje su voljne spojiti narudžbe, ja sam se nedavno javila jednoj forumašici i nas par je prešišalo zaj iznos Možda ti se netko javi
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 19:44   #144
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Hvala cure, ma sad i pikiram na nesniženo. Znači, poštarina je besplatna iznad 45funti, ili je to sam za UK? I jel se nekad organizirate za zajedničku narudžbu? Vidim da je netko stavio link na prethodnoj stranici za grupu na fejsu, ali ja bi se prije odlučila za cure s foruma.
za UK je minimum 45 funti, za nas je minimum 55 funti da bio se dobio free shipping
PageDown is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 22:21   #145
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
Besplatna je za sve, ne samo za UK. Zna se naći i cura s foruma koje su voljne spojiti narudžbe, ja sam se nedavno javila jednoj forumašici i nas par je prešišalo zaj iznos Možda ti se netko javi
Neću naručivati barem do iduće plaće, ovo je bilo da se informiram na vrijeme. Fala
Quote:
PageDown kaže: Pogledaj post
za UK je minimum 45 funti, za nas je minimum 55 funti da bio se dobio free shipping
Negdje sam bila pročitala za tih 55, to me i zbunilo. Hvala ti.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 07:57   #146
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Hvala cure, ma sad i pikiram na nesniženo. Znači, poštarina je besplatna iznad 45funti, ili je to sam za UK? I jel se nekad organizirate za zajedničku narudžbu? Vidim da je netko stavio link na prethodnoj stranici za grupu na fejsu, ali ja bi se prije odlučila za cure s foruma.
ta grupa na fejsu se samo odjednom preimenovala u Oriflame naručivanje
odmah sam izašla
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 12:43   #147
Dobila sam mail u kojem piše da na sljedeću narudžbu imam 20% off, kad kliknem na to odvede me na njihovu stranicu ali nema koda, piše samo da imam 20% i da kod trebam utipkat prije checkouta. Ili prvo moram nešto naručiti pa tek na sljedeću narudžbu imam popust?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 13:23   #148
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Dobila sam mail u kojem piše da na sljedeću narudžbu imam 20% off, kad kliknem na to odvede me na njihovu stranicu ali nema koda, piše samo da imam 20% i da kod trebam utipkat prije checkouta. Ili prvo moram nešto naručiti pa tek na sljedeću narudžbu imam popust?
Ja sam tako dobila prije mjesec dana i meni je u mailu pisao kod.
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 16:10   #149
može pitanjce u vezi veličine cipela.. kakvi su kalupi..? jel treba uzeti br veći ili.. znam kad sam probavala dok su još bili u hrv, pasao mi je br veći neg inače..pa sad nezz jel to vrijedi za sve modele..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 18:42   #150
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
Ja sam tako dobila prije mjesec dana i meni je u mailu pisao kod.
Kod mene nema koda, imaju 2 linka, 1 za otkazivanje njihovog newslettera, i 1 na koji kad kliknem izbaci mi njihovu stranicu na kojoj piše:
Here s a Little something for the next time you visit.
Ispod toga: Just enter your unique 20% discount code at checkout:
Offer valid until
Umjesto koda stoji prazna kockica na koju se ne može kliknuti, također ne piše ni dokad vrijedi kod.
Oprostite što sam ugnjavila, ali zanima me. Već vidim da je jedna torba koju sam htjela out of stock i neće se vraćati.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 20:26   #151
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Kod mene nema koda, imaju 2 linka, 1 za otkazivanje njihovog newslettera, i 1 na koji kad kliknem izbaci mi njihovu stranicu na kojoj piše:
Here s a Little something for the next time you visit.
Ispod toga: Just enter your unique 20% discount code at checkout:
Offer valid until
Umjesto koda stoji prazna kockica na koju se ne može kliknuti, također ne piše ni dokad vrijedi kod.
Oprostite što sam ugnjavila, ali zanima me. Već vidim da je jedna torba koju sam htjela out of stock i neće se vraćati.
ne mogu ti pomoći, ja nikad nisam dobila kod na mail probaj ih pitati na fejsu ili twitteru
PageDown is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 20:02   #152
Kontaktirala sam ih na mail, odmah mi se javila neka super cura, i poslala mail u kojem je kao trebalo biti iznenađenje, ali ništa od popusta, mene samo odvede na njihovu stranicu, tako da odustajem od svojih 20% Ako neka cura dobije kod i bude naručivala, nek mi se javi, ja bih naručila nešto za 200,250 kn.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 21:21   #153
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Kontaktirala sam ih na mail, odmah mi se javila neka super cura, i poslala mail u kojem je kao trebalo biti iznenađenje, ali ništa od popusta, mene samo odvede na njihovu stranicu, tako da odustajem od svojih 20% Ako neka cura dobije kod i bude naručivala, nek mi se javi, ja bih naručila nešto za 200,250 kn.
evo ja sam dobila taj kod od 20 % jer sam nedavno posjetila njihovu stranicu
i piše mi kod COUP...tralala i vrijedi do 16.2....i ja sam tražim nekog da zajedno sa mnom naruči pa ako želiš javi mi se..i ja bih naručivala tako nešto do 200kn
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 17:24   #154
ako je netko zaintresiran za podijeiti poštarinu neka se slobodno javi. Ja bih naručila nešto do 100 kn.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 11:08   #155
Koju veličinu majica,bluza, topića uzimate ako ste kod nas S veličina?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 22:34   #156
Cure, ako je netko za narudžbu kako bi se izbjegla poštarina, javite se. Imamo kod za 20% off i treba nam još netko tko bi potrošio bar oko150 kn, kako bi poštarina iz UK bila besplatna. Kod vrijedi do 16.02 pa se javite na privatne poruke što prije.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:50   #157
http://www.asos.com/New-Look-Materni...t=-1&clr=Black
ova haljina je za trudnice ali kako bi stajala ne-trudnicama?
ne znam jel imaju "ispupčeno" baš kao za stomak ili je samo rastezljiv materijal?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:01   #158
super sniženje počelo!!! ako ima interesenata za skupit 45f i free šiping...
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:05   #159
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
super sniženje počelo!!! ako ima interesenata za skupit 45f i free šiping...
to je za uk, za ostale je 55f
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 14:07   #160
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
super sniženje počelo!!! ako ima interesenata za skupit 45f i free šiping...
ja sam definitivno za! idem brzo pregledat čega sve imaju
collete is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.