Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 19:47   #1
Članstvo u HAK-u

Mene zanima je li netko od vas član HAK-a, jeste li i kako koristili neke njihove usluge, kakva su iskustva, jel vam se članstvo isplatilo?
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 19:55   #2
Meni se isplatilo debelo. Par put šlepao, popust 15% na kasko za auto...
Izračunaj da bi me samo šlepa došla preko tisuću kuna, ovako me došlo besplatno
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 09:32   #3
Thumbs up

200 kn godišnje stvarno nije cifra oko koje bi se trebalo razmišljati, a ono što možeš dobiti neusporedivo je više. Ako tokom godine ne budeš imao nikakve potrebe za HAKom, uvijek možeš kod njih napraviti preventivni pregled vozila
__________________
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present
panthera_leo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:12   #4
Za dodatnih 25 kn uzao sam HAK-Diners karticu, pa peglaj do mile volje
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:23   #5
Meni se i vise nego isplatilo. Niti ne razmisljam, 200kn nije uopce cijena za razbijat glavu.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:38   #6
Zna tko vrijedi li ona prva članska od HAKa, nakon položenog vozačkog, isto kao i normalna?
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:25   #7
Zanimaju me konkretna iskustva jer ovi članovi koje ja poznajem nisu iskoristili nikakvu uslugu, samo primaju časopis.

Zadnje uređivanje ela : 12.03.2008. at 14:11.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:33   #8
kad sam plačao BIHAMK (BH ato moto klub) uzeo sam najskuplje članstvo "Premium" i ti nakon jedne jednostavne rečenice direktora BiHAMK-a
"60 maraka nije ni velika cifra, popiješ 100 maraka za jedno veče u kafani, a za 60 KM si kupio sigurnost, neka ti se šta desi, jedno šlepanje ti je več otplatilo članarinu, a da ne govorimo o ostatku pogodnosti, a neka ti se ništa i nedesi, još bolje"

tako da zadnje 3 godine na "Premium" članstvu, i samo jednom su mi je trebala šlepa, ali gdje god krnem, nesekiram se "šta ako mi stane auto, šta ako ovo il šta ako ono"

HAK/BIHAMK
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:39   #9
clan sam HAK-a vec drugu godinu, s time da mi se u prvoj godini isplatilo vec dva puta slepanje. prvi put mi je otiso filter goriva a time i pumpa goriva, a drugi put mi je otisla sajla kvacila.
ja ko zensko necu riskirat, radije cu placat clanarinu nego da ko neka plavusa moram nekog zaustavljat na cesti da mi se u slucaju kvara pomogne.
malo morgen
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:13   #10
ja ko prava plavuša kad mi nešto treba odmah angažiram pol slučajnih prolaznika. skupi se njih 5-6 i svi gledaju u moj auto. auto mi je jednom odšelapao brat kad mi je otišla bobina. nekako mi šlepanje zvuči ko najmanji problem, uvijek možeš naći neku dobru dušu.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:35   #11
a što nije šlepanje zabranjeno?
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:00   #12
Quote:
ship-shop kaže: Pogledaj post
a što nije šlepanje zabranjeno?
nije
Laki 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 21:47   #13
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Zna tko vrijedi li ona prva članska od HAKa, nakon položenog vozačkog, isto kao i normalna?

na žalost ne vrijedi (osim ako si veliki fan auto časopisa)

moraš platit 200 čuna i to je to
Tomo Yoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 22:05   #14
Quote:
ship-shop kaže: Pogledaj post
a što nije šlepanje zabranjeno?
Članak 94.

(1) Vozilom se smije vući drugo vozilo, osim priključnih vozila, samo ako se ono zbog neispravnosti ne može samo kretati.
(2) Vozilom se ne smije vući motocikl bez bočne prikolice ili drugo slično vozilo na dva kotača.
(3) Vučenim se vozilom ne smiju prevoziti osobe.
(4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.

U Njemačkoj se to ne smi.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 22:14   #15
Jel još vridi HAKova odredba da vlasnici auta starijih od 10 (ili više, ne znam točno) godina ne mogu koristiti sve temeljne članske pogodnosti? Bilo je nekih restrikcija prema starijim autima...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 00:45   #16
Ja šlepao prije koji mjesec fiestu staru 14 god
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 11:09   #17
gradsko šlepanje 100% pali, ta drugo neznam
__________________
Klikni na link
ormuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:58   #18
Quote:
Tomo Yoda kaže: Pogledaj post
na žalost ne vrijedi (osim ako si veliki fan auto časopisa)

moraš platit 200 čuna i to je to
thnx, pozz
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 09:36   #19
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Zna tko vrijedi li ona prva članska od HAKa, nakon položenog vozačkog, isto kao i normalna?
Nadopuna:
jučer sam zvao HAK

kažu da ona kartica koju dobiješ kad položiš vozački je poklon od cca 70 kn. U to ulazi onaj časopis i još neke stvari: 5 lp po litri na tifonovim crpkama, 15% na auto kasko itd.

Netko je ovdje postavio pitanje i za aute starije od 10 godina: rekla mi je žena da starost vozila ne igra ulogu.
Hm, možda sam je trebao pitati: "A kaj ak imam oldtimera?"

Tomo Yoda
Tomo Yoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 12:27   #20
Quote:
ship-shop kaže: Pogledaj post
a što nije šlepanje zabranjeno?
A kaj misliš kak bi pomaknuli porazbijene aute sa ceste? Ostavili ih tamo i izasfaltirali zaobliaznicu? Zabranjeno je svima osim vučnim službama.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.