Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2009., 10:16   #1
Kako zavest i pojebat stariju koku?

Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, jer starije su uglavnom zauzete ili dugim vezama ili brakovima ili jednostavno ne žele seks sa pilićima. Međutim, nekima se ipak posreći!
Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki To je totalno drugačije razmišljanje i ponašanja od vršnjakinja. Čini mi se da se starijoj ne može uvalit nikakva spika, kao mladima, jer starija na prvi pogled, nakon godina i godina iskustva, kuži o kojoj se budali radi
 
Old 05.03.2009., 11:49   #2
Ajme koliko puta sam to vec objasnjavala da je i meni dosadilo

Dakle prvo i osnovno: ne smije joj prici kao napaljeni djecarac koji je u lovu na zivotni trofej, nego kao zreo muskarac ravnopravnoj zeni, ne obazirati se na godine.

Dakle ne moze svaki pilic to, ak nisi na nivou, nisi, nema tu lijeka.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.03.2009., 11:52   #3
ako ta baba nije napaljena, onda u njoj mora probuditi majčinski nagon...
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 05.03.2009., 11:56   #4
majcinski
bez obzira na njegovu zgodnost i "zrelost" ne bi se mogla zamisliti sa tipom koji se rodio kad sam ja ulazila u svijet sexa
to mi je pedofilija
nisam ja madonna
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.03.2009., 11:58   #5
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki To je totalno drugačije razmišljanje i ponašanja od vršnjakinja. Čini mi se da se starijoj ne može uvalit nikakva spika, kao mladima, jer starija na prvi pogled, nakon godina i godina iskustva, kuži o kojoj se budali radi
Nekaj u glavi, nekaj na sebi, nekaj u gaćama, i nekaj u đepu, i naravno kondiciju i maštu ...a prije svega moraš naći tetu koja je ljubiteljica piletine.
Monica. is offline  
Old 05.03.2009., 12:01   #6
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki
kuruze?
Suey is offline  
Old 05.03.2009., 12:11   #7
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Ajme koliko puta sam to vec objasnjavala da je i meni dosadilo

Dakle prvo i osnovno: ne smije joj prici kao napaljeni djecarac koji je u lovu na zivotni trofej, nego kao zreo muskarac ravnopravnoj zeni, ne obazirati se na godine.

Dakle ne moze svaki pilic to, ak nisi na nivou, nisi, nema tu lijeka.
aha, znači želiš ravnopravnog, a ne mrs. robinson šema?
 
Old 05.03.2009., 12:18   #8
i meni je želja biti sa starijom kokom, meni je 18, al znam da ću prije dobiti na lotu nego mi se posreći s kokom od 30 al jbg treba se nadati, u nadi je spas,
ja se pitam di da uopće nađem takvu ženu, u lokalnim nočnim klubovima samo dolaze klinke od 15, 16 godina a ima čak i onih mlađih...
lepotan1990 is offline  
Old 05.03.2009., 12:21   #9
a mozda ti se kakva javi nakon ovog oglasa?
Suey is offline  
Old 05.03.2009., 12:22   #10
Quote:
lepotan1990 kaže: Pogledaj post
i meni je želja biti sa starijom kokom, meni je 18, al znam da ću prije dobiti na lotu nego mi se posreći s kokom od 30 al jbg treba se nadati, u nadi je spas,
ja se pitam di da uopće nađem takvu ženu, u lokalnim nočnim klubovima samo dolaze klinke od 15, 16 godina a ima čak i onih mlađih...
a slušaj, sve se može. Meni je jedan prijatelj kad je ima tako 18-19 godina, poševia neku od 27-28, al joj je laga godine. Izgleda je starije, brada, crn... I jebiga Posli joj je reka, a nju nije bilo briga
 
Old 05.03.2009., 12:23   #11
al njega zanima gdje ju je nasao?
Suey is offline  
Old 05.03.2009., 12:25   #12
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
al njega zanima gdje ju je nasao?
pa vani izlaze i one jebate. Jebiga, ne možeš izlazit na matineje pa očekivat tamo neku od 30 godina. Ideš na malo ozbiljnija mista i nađeš. A ove od 40-50 godina ne znan ni ja di nać na forumu
 
Old 05.03.2009., 12:29   #13
Ne bi znala nikad me nisu privlačili mlađi tipovi.
ibis2 is offline  
Old 05.03.2009., 12:37   #14
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
pa vani izlaze i one jebate. Jebiga, ne možeš izlazit na matineje pa očekivat tamo neku od 30 godina. Ideš na malo ozbiljnija mista i nađeš. A ove od 40-50 godina ne znan ni ja di nać na forumu
pa kak vani? vidis da ih vani nema, jadan decec vise ne zna gdje da ide.
ima ih vani jedino ako nisu zauzete, ili ako izadju s deckom/muzem, a tko bi upadao nekoj zauzetoj koki koja stoji uz mrgu od decka/muza

no, vidis da im je poseban gust ako je zenska zauzeta - naime, nitko ne prica o ovima koje su slobodne jer je temeljna pretpostavka da vjerojatno ne valjaju ak imaju 3 banke i solo su

dakle, pitanje jest gdje naci zauzetu zensku od 3 banke i vise, a koja je komad od zene?

kaj se foruma tice, tu ces naci ekipu od 11 - 70 godina
Suey is offline  
Old 05.03.2009., 12:39   #15
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
pa kak vani? vidis da ih vani nema, jadan decec vise ne zna gdje da ide.
ima ih vani jedino ako nisu zauzete, ili ako izadju s deckom/muzem, a tko bi upadao nekoj zauzetoj koki koja stoji uz mrgu od decka/muza

no, vidis da im je poseban gust ako je zenska zauzeta - naime, nitko ne prica o ovima koje su slobodne jer je temeljna pretpostavka da vjerojatno ne valjaju ak imaju 3 banke i solo su

dakle, pitanje jest gdje naci zauzetu zensku od 3 banke i vise, a koja je komad od zene?

kaj se foruma tice, tu ces naci ekipu od 11 - 70 godina
po ovom tvom postu sve mi se više čini da si ti ta od 3 banke, zauzeta i da si komad
 
Old 05.03.2009., 12:43   #16
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post

dakle, pitanje jest gdje naci zauzetu zensku od 3 banke i vise, a koja je komad od zene?
Još da dodam; i koja si traži piletinu ...teško ostvarivo.
Monica. is offline  
Old 05.03.2009., 12:57   #17
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Još da dodam; i koja si traži piletinu ...teško ostvarivo.
Wrong!!! Još uvijek postoji slobodno tržište.Opet globalizacija.Osim ako su neudane obavezno gabori jer u suprotnom bi imale svoga čoeka.
Astrice is offline  
Old 05.03.2009., 13:03   #18
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
pa kak vani? vidis da ih vani nema, jadan decec vise ne zna gdje da ide.
ima ih vani jedino ako nisu zauzete, ili ako izadju s deckom/muzem, a tko bi upadao nekoj zauzetoj koki koja stoji uz mrgu od decka/muza

no, vidis da im je poseban gust ako je zenska zauzeta - naime, nitko ne prica o ovima koje su slobodne jer je temeljna pretpostavka da vjerojatno ne valjaju ak imaju 3 banke i solo su

dakle, pitanje jest gdje naci zauzetu zensku od 3 banke i vise, a koja je komad od zene?

kaj se foruma tice, tu ces naci ekipu od 11 - 70 godina
evo moja susjeda ima dvoje djece,dobro izgleda a traži neko sa strane....
Soon Li is offline  
Old 05.03.2009., 13:04   #19
njih se ne zavodi, one te same izaberu i ti si tu nikak nemreš pomoć...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 05.03.2009., 13:05   #20
ja sam uvijek naginjala mladim utegnutim djecacima come to mama
biancha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger