Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2009., 12:07   #81
to bi bio vrh vrhove, kad bi to napravio onda bi se odekao jebanja do kraja života jer sam dostigao vrhunac hahaha
evo i teksta o MILFu kako je nastao, taj je izraz nastao u filmu američka pita. http://en.wikipedia.org/wiki/Mother_..._to_fuck_(MILF)
lepotan1990 is offline  
Old 08.03.2009., 12:15   #82
Ne kužim zašto bi htjeo neku staru kad ima toliko mladih i ljepših,a evo ti i jedno mišljenje iskusnijeg starijeg komada.

http://www.net.hr/zvijezde/page/2009/03/06/0402006.html
Orion99 is offline  
Old 08.03.2009., 12:34   #83
kaj ona zna vidi da je to rekla na temelju iskustava svojih frendica, a između ostalog tko bi nju jebo, pa ta je ipak malo pre stara, za kojih 15.ak godina po mom ukusu
lepotan1990 is offline  
Old 08.03.2009., 18:09   #84
Quote:
susid kaže: Pogledaj post

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, jer starije su uglavnom zauzete ili dugim vezama ili brakovima ili jednostavno ne žele seks sa pilićima.
Šta bi bile zauzete? Jedva čekaju. Dovoljno je da pokažeš samo malo zanimanja, a onda se one pobrinu za sve ostalo. Misliš da njima nije stalo do toga? Ne znam nijednu koja ne bi s mlađim, takva ne postoji.
Helder is offline  
Old 08.03.2009., 18:29   #85
Quote:
Helder kaže: Pogledaj post
Šta bi bile zauzete? Jedva čekaju. Dovoljno je da pokažeš samo malo zanimanja, a onda se one pobrinu za sve ostalo. Misliš da njima nije stalo do toga? Ne znam nijednu koja ne bi s mlađim, takva ne postoji.

al ne znaš?
__________________
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.(Schopenhauer).....
*Domy* is offline  
Old 08.03.2009., 18:55   #86
ima tu par zanimljivih koka koliko vidim pa nek se jave na pm :-)
du.s.moto is offline  
Old 08.03.2009., 19:31   #87
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, ...
Krivo! Vrlo jednostavno, ali onda ako uopće ima šanse. Te koke (idealno 4 banke) ili daju bez da traže, ili nema šanse. Ak ona bi, samo se treba ohrabrit, pa makar idiotskom izjavom, glavno da joj daš do znanja.
Crodra is offline  
Old 08.03.2009., 22:43   #88
Quote:
du.s.moto kaže: Pogledaj post
ima tu par zanimljivih koka koliko vidim pa nek se jave na pm :-)
Evo i ja se priključujem čekanju!! Koke javite se!!!
USB_stick is offline  
Old 08.03.2009., 23:05   #89
Quote:
USB_stick kaže: Pogledaj post
Evo i ja se priključujem čekanju!! Koke javite se!!!
eh.... ipak ste malo pre zeleni
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Old 08.03.2009., 23:56   #90
imam 27 god i na mene se pale starije , ne mogu reci koke jer stim odmah dajem doznanja da sam balavac od 19 npr... koka izraz jako ruzan i tu odmah shvati ozbiljna zena,djevojka ili sta vec da si ti napaljeni kojot neiskusan.

kod starije cure barem po mom iskustvu ako si mladi moras biti vise sutljiv kad govoris govori samo pametno,pokazi se neizainteresiran prema njoj. samo je pogledavaj nekakvim indirektnim pogledom i cekaj naravno neizarenterisirano.. jer dosta su one prosle a i nisi kao svaki drugi (sutljiv si i ne gledas je kao svi drugi ),,pa ce zagristi ako nece??? ne mora ima ih hvala bogu..

spavao sam sa malo cura 15 tak ali samo tri su bile mladje ,ovo sve starije prosijek 3 god a jedna 6 god od mene ali naravno sad prije godinu dana znaci ja 26 ona 32 .. puno je lakse od 25 pa nadalje jer u 18,19 ili 20 god jos uvijek imas koji pubertetski pristic ili malo izbliceno lice od puberteta pa tako da ih bas to i ne pali.

kazem to je iz mog iskustva (koliko je iskustvo procijeni sam) ali imao sam priliku i puno starije ali hm ,nekako mi je glupo da sevim neku koja je dosta slicna mojoj mami.. ne znam ali ne volim, dok one od 35 do 40 ni ne vidim bas ili ne izlazim u taj dir.. jer zene od 35 ili su udane i nema ih ili su dame koje love nocanike ili su totalno nisko poput narkomana pijanice i slicno a to mi i ne treba...

tako da decki od 18,19,20,.god.., zadovoljite se i sa curom starijom do 2 god a vrijeme ce svoje poslije pokazati ..
ivanzlo is offline  
Old 09.03.2009., 00:41   #91
@apophis

interes starijih cura za mlađe tipove je relativno rijedak u kompletnom zbiru odnosa...onda tipovi imaju fiksaciju da kad i dobiju neke signale koje bi od prve protumačili kao interes od mlađe cure ili vršnjakinje, kad je starija u pitanju-oklijevaju, čekaju još signala itd....još tome pribroji logični zaključak da starije cure u prosjeku imaju više zahtjeve i kriterije nego neka mlađa cura, pa se pokolebaju da je za njih zainteresirana....i eto ti fiksacije.
zato se često dešava da starija cura mlađim tipovima mora ili direktnije ulijetat ili davat 3 signala na uobičajeni jedan. I svejedno nekad ne bude dosta.


ona tema zakljucana, nisam skuzila zasto, svejedno thanx, bas si mi pomogao samo ne znam dal je kasno...
betiboop is offline  
Old 09.03.2009., 09:47   #92
Quote:
lepotan1990 kaže: Pogledaj post
i meni je želja biti sa starijom kokom, meni je 18, al znam da ću prije dobiti na lotu nego mi se posreći s kokom od 30 al jbg treba se nadati, u nadi je spas,
ja se pitam di da uopće nađem takvu ženu, u lokalnim nočnim klubovima samo dolaze klinke od 15, 16 godina a ima čak i onih mlađih...
Pa, i ja bi volio da me nauči neka, a mislija san da piše i odgovor. Kako?
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 09.03.2009., 09:51   #93
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, jer starije su uglavnom zauzete ili dugim vezama ili brakovima ili jednostavno ne žele seks sa pilićima. Međutim, nekima se ipak posreći!
Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki To je totalno drugačije razmišljanje i ponašanja od vršnjakinja. Čini mi se da se starijoj ne može uvalit nikakva spika, kao mladima, jer starija na prvi pogled, nakon godina i godina iskustva, kuži o kojoj se budali radi
neke starije koke u piliću traže baš to, pilića, a neke i u piliću traže pravog muškarca... uglavnom, sve je isto kao i kod svake druge žene, trebaš bit na njenom nivou, da vidi potencijal u tebi koji ćeš kasnije pokazat kad se bude drmala krevetnina i gužvala posteljina...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 09.03.2009., 11:03   #94
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, jer starije su uglavnom zauzete ili dugim vezama ili brakovima ili jednostavno ne žele seks sa pilićima. Međutim, nekima se ipak posreći!
Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki To je totalno drugačije razmišljanje i ponašanja od vršnjakinja. Čini mi se da se starijoj ne može uvalit nikakva spika, kao mladima, jer starija na prvi pogled, nakon godina i godina iskustva, kuži o kojoj se budali radi
Na cure, žene uvijek, gledaj kao na osobe sebi ravnima, i odnosi se s poštovanjem..ne gledaj ih kao sexualni objekt..
iako većini žena godi kad ih netko proždire očima, i kad se osjećaju poželjnima, željenima, sexy, opet, ona se ne želi osjećati samo kao komad mesa koju bi svatko, s oproštenjem, nategnuo...ne bi se ni ti volio tako osjećati..Žene, kao i mi muški, žele i vole se osjećati prihvaćeno kao osoba u cijelini..kao izgrađena osoba koja je nekog privukla osim svojim izgleodm, i time što ona je..a ne samo "cicom i guzicom"..

Budi normalan, pametan, zanimljiv, sa svojim stavovima, razmišljanjima, ciljevima.. ne glumi, ne glumataj, ne radi od sebe nešto što nisi...

Ja osobno sam gotovo uvijek bio u vezi sa starijom od sebe, ne da sam to tražio, ali se jednostavno tako dogodilo, poklopilo.. jednom vršnjakinja, 2 puta veza sa mlađom, ostalo sve starije.. 2,3, 6 godina, i sada..u vezi sa 9 godina starijom koja izgleda mlađe, koja ima tijelo božice ali najvažnije koja je pametna, sposobna, i sa čijim se stavovima i razmišljanjima slažem, i koja zna što želi.. ja imam 26 godina (skoro) : )

Kako sam "ulovio"? Valjda zato što su vidle da sam kolko tolko ( ) normalan, da nisam balavac, da imam nešto u glavi, da znam komunicirat.. ne osjeća se ta razlika u godinama..i jednostavno se dogodi..a i, nije da sam ja baš uvijek lovio..

Što mene privlači da završim sa starijom od sebe? Vjerojatno to, što, sad već iz nekog svog iskustva, mogu reći da su one u većini slučajeva zadovoljne sobom, iskusile su život, znaju što žele, nisu neodlučne, ne kompliciraju previše, ne glumataju, nisu više tolike materijalistice, ne traže da im plaćaš sve živo, što naravno ne znači da ne vole poklone, ali pretpostavljam da znaš na što mislim; znaju što je život, opuštene su, svjesne su same sebe, samouvjerene (većinom)..

Uglavnom, jedino što ti mogu reći je, da budeš normalan, ne glumataj..budi opušten, duhovit, ozbiljan kad treba, i da se znaš sam o sebi brinut, i da znaš što je život..da si dobar, da se trudiš..budi maštovit, budi "životinja" kad to treba, kad vidiš da joj tako nešto treba.. budi nježan kad treba, pokaži osjećaje kad treba..pokaži da ti je stalo kad treba..pokaži da znaš i možeš donosit važne odluke kad treba..nasmij je kad treba..
To sve ti dođe s godinama, nekim iskustvom, kroz život, kroz veze, kroz odgoj..
Naravno svi smo mi individue..i svatko drugačije gleda na neke stvari i ne tražimo svi isto..ili u istom razdoblju života..
Najvažnije stvari..bar po meni.. međusobno poštovanje, iskrenost, otvorenost, komunikacija...puno stvari se na ovome gradi...

Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Ajme koliko puta sam to vec objasnjavala da je i meni dosadilo

Dakle prvo i osnovno: ne smije joj prici kao napaljeni djecarac koji je u lovu na zivotni trofej, nego kao zreo muskarac ravnopravnoj zeni, ne obazirati se na godine.

Dakle ne moze svaki pilic to, ak nisi na nivou, nisi, nema tu lijeka.


Quote:
div kaže: Pogledaj post
njih se ne zavodi, one te same izaberu i ti si tu nikak nemreš pomoć...
Ima i tu jako puno istine

Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek naginjala mladim utegnutim djecacima come to mama
Bilježim se sa štovanjem...
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 09.03.2009., 11:32   #95
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
Na cure, žene uvijek, gledaj kao na osobe sebi ravnima, i odnosi se s poštovanjem..ne gledaj ih kao sexualni objekt..
iako većini žena godi kad ih netko proždire očima....
a gle ovog savrsenog lika cisto se pitam je li uopce stvaran tako ti je to kad vise puta ispeces zanat kod starije, kuzis zene bolje od ostarjelih zenskarosa koji ih samo obrcu
betiboop is offline  
Old 09.03.2009., 11:37   #96
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
a gle ovog savrsenog lika cisto se pitam je li uopce stvaran tako ti je to kad vise puta ispeces zanat kod starije, kuzis zene bolje od ostarjelih zenskarosa koji ih samo obrcu
daleko od toga.. no rudim se, trudim se..
jesam, stvaran sam..
a i moje neko razmišljanje nema previše veze sa moji iskustvom u nekim vezama.. i prije prve veze nikad nisam gledoa na cure kao na sexualni objekt.. nisam izlazio s frendovima van s ciljem "idem zbarit" i sl. nikad mi nije bio neki cilj curu, ženu, samo "okrenut" i to je to.. sex samo radi sexa sucks..
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 09.03.2009., 13:25   #97
ma daj pa seks rules....nadjete se, pa malo popit i dobro pojest.....malo vise "glavno jelo" a ujutro dorucak.....pa nego zasto se seksas? starije i jesu napete jer se s njima vrlo lako složi lijepi repertoar
du.s.moto is offline  
Old 09.03.2009., 13:30   #98
očito nisi skužio poantu..
nema veze
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 09.03.2009., 13:43   #99
Najljepše od svega s tim starijim kokama je što su stvarno stvorene za užitak. Sve ti žele pružiti, a često je i profil takvih da su i opuštene, dobro situirane i zadovoljne u životu pa ti mogu stvarno priuštiti trenutke za razbibrigu u svim smislovima osim u sexualnim. Dok ove neke mlade, naivne i koje uče život sve uspiju ubiti kompleksima, nesigurnošću i bezidejnošću, koliko god se trudio da to kompenziraš zbog oboje i tih zajedničkih trenutaka. Pa na kraju kad sve to za njih odradiš i podmetneš se, onda nisu zadovoljne jer hoće biti ravnopravne.
Starije koke su zakon!
Crodra is offline  
Old 09.03.2009., 13:47   #100
Quote:
susid kaže: Pogledaj post
Evo i obrnuta tema onoj od Astrice.

Svi (većina) mlađih muškaraca sanja o tome kako pojebat stariju koku. Svi znamo da to nije lako, jer starije su uglavnom zauzete ili dugim vezama ili brakovima ili jednostavno ne žele seks sa pilićima. Međutim, nekima se ipak posreći!
Pitanje je jasno, što pilić mora imati, kako se ponašati i kako prići starijoj koki To je totalno drugačije razmišljanje i ponašanja od vršnjakinja. Čini mi se da se starijoj ne može uvalit nikakva spika, kao mladima, jer starija na prvi pogled, nakon godina i godina iskustva, kuži o kojoj se budali radi
jbga ja sam imao srecu da je starija teta mene obrnilatako da sam si ispunio fantaziju o sexu sa starijom zenom..jbga posrecilo mi se i to je bilo iskustvo koje cu pamtiti cijeli zivot
Alex84 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger