Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2008., 13:25   #521
Quote:
ratep kaže: Pogledaj post
Sinko, ako si ti neki frustrirani mazač ili telegrafist, to je tvoj problem. ja sam C/O na bijeloj floti, imam iskustva o kojim ti sam možeš sanjat i dobro znam što govorim. Ispada da Kinezi vladaju Atlantskom plovidbom po tvom, kakvi plinaši, ljudima savjetuješ da riskiraju zdravlje.Ljudima si trebao reći da završe pomorski fakultet, da polako napreduju, onda neće biti straha za zaposlenje. S mornarima je opet druga priča, to su primat uzeli azijatu, ali školovani hrvatski časnici za svoj se kruh ne trebaju plašiti, dapače, još uvijek su traženi za tvoju informaciju.

By the way, da ti nisi onaj kvazimanager iz Ri što ljude vreba po oglasima, pa im uzima proviziju, pa ih onda odjebeš.
cuj sinko i nakon 20g.CO, pored svih titula koje si nabrojao za jednu normalnu konverzaciju ocito nisi, ovdje na foumu svi iznosimo svoja saznanja i misljenja ti ocito nisi naucen saslusati i cuti tudje misljenje,to je stvar i navika tvoje pozicije na brodu, nasi se pomorci itekako moraju zapitat sto dalje, bakarska pomorska upisala je mozda pola svog kapaciteta,vecina zavrsi pom.fakultet a onda radi sasvim nesto drugo sto nema veze sa pomorstvom.
cuj nisam nikakav kvazi manager iz rijeke upravo se javljam iz brazila gdje radim , i ubuduce budi pristojniji u ophodjenju, pozdravljen
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 08:41   #522
Quote:
ratep kaže: Pogledaj post
Evo ti jedan koristan savjet od dipl.ing.pomorskog prometa:

Ako ne želiš na brod imaš par opcija na kopnu, ali ipak bi treba odraditi kadetski staž od 12 mjeseci plovidbe i položiti poručnički ispit.Tada su ti otvorene puno veće opcije za posao na kopnu, danas puno starih kapetana idu u penziju, otvaraju se radna mjesta, ali ipak moraš rješit ovo dvoje.
Pozdrav, da znam da su mi mogućnosti veće ako odradin kadeturu i položin poručnički. ali iskreno pokusa bi i to izbjec iako znan da je puno bolje imat poručnički i tražit posa na kopnu.
najvjerovatnije cu otic na kadeturu.

ako ima itko kakve savjete neka pomogne ili ako netko trazi mladog dipl.ing. nautike nek se javi unaprijed zahvaljujem!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 01:50   #523
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da znam da su mi mogućnosti veće ako odradin kadeturu i položin poručnički. ali iskreno pokusa bi i to izbjec iako znan da je puno bolje imat poručnički i tražit posa na kopnu.
najvjerovatnije cu otic na kadeturu.

ako ima itko kakve savjete neka pomogne ili ako netko trazi mladog dipl.ing. nautike nek se javi unaprijed zahvaljujem!
rješi bar 6.mj. duge, a ostalo stavi na neku koču da ti plovi. tribaš imati taj minimum.
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 01:52   #524
Quote:
global2008 kaže: Pogledaj post
cuj sinko i nakon 20g.CO, pored svih titula koje si nabrojao za jednu normalnu konverzaciju ocito nisi, ovdje na foumu svi iznosimo svoja saznanja i misljenja ti ocito nisi naucen saslusati i cuti tudje misljenje,to je stvar i navika tvoje pozicije na brodu, nasi se pomorci itekako moraju zapitat sto dalje, bakarska pomorska upisala je mozda pola svog kapaciteta,vecina zavrsi pom.fakultet a onda radi sasvim nesto drugo sto nema veze sa pomorstvom.
cuj nisam nikakav kvazi manager iz rijeke upravo se javljam iz brazila gdje radim , i ubuduce budi pristojniji u ophodjenju, pozdravljen
Imaš puno pozdrava od Slavka Linića!
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:02   #525
pitanje

da li netko moze sta rec o firmi technip i kakvi su uvjeti za inzinjere elektronike


HVALA
riki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:05   #526
Quote:
ratep kaže: Pogledaj post
Imaš puno pozdrava od Slavka Linića!
hvala,hvala
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:35   #527
Quote:
ratep kaže: Pogledaj post
rješi bar 6.mj. duge, a ostalo stavi na neku koču da ti plovi. tribaš imati taj minimum.
da to nije losa opcija iman par kolega koji su tako napravili vec.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:23   #528
koga zanima posao na platformi?
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:15   #529
ima koji terco makine.....potrebno iskustvo:6mjeseci na LNG brodu,6 mjeseci na motornom pogonu,ugovor je 12 weeks on-12 weeks off..permanent 3035eura
presostat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:17   #530
Quote:
sreta kaže: Pogledaj post
koga zanima posao na platformi?
sta se nudi na tim platformama?
presostat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 11:59   #531
Quote:
presostat kaže: Pogledaj post
sta se nudi na tim platformama?
zanimljiva stvar, traže se ljudi za rad na naftnim platformama naveliko, ali samo oni SA ISKUSTVOM.
top_dog_is_online is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 16:10   #532
a koje firme traze,daj napisi neku
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 16:13   #533
ja mogu pomoci za poslove kuhara na platformi
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 10:21   #534
sto nema kuhara koji bi radili na platformi,ja sam iz zadra.turist hotel zaposljava kuhare na platforme.
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 12:13   #535
ajmo kuhari,javite se
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 13:26   #536
ocito kuvari spremaju obid
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 13:41   #537
ja radim na platformi kao kuhar,mogu pomoci i za druge poslove
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 21:24   #538
Quote:
sreta kaže: Pogledaj post
ja radim na platformi kao kuhar,mogu pomoci i za druge poslove
daj reci mi contakt , interesira me za prijatelja koji je vrhunski dugogodisnji kuhar na prekooceanskim brodovima, lokacija, ritam smjena, dali je permanent posao i koja je lova,mozes mi ostavit info na pp,pozdrav
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 22:32   #539
firma je iz zadra,placa-kad si na platformi 10 000kn kad si kuci 4000kn,misec misec
sreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 23:44   #540
Quote:
sreta kaže: Pogledaj post
ja radim na platformi kao kuhar,mogu pomoci i za druge poslove
Ima što za piture i mornare.Imam par frendova koji pokušavaju ali očito stagniraju agencije pa dečki čame doma!
Možeš i na PP!
dilligaf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.