Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2012., 12:43   #101
Molio bih procjenu cijene jedne grupe.
Znaci grupa ima 12.000 članova, dnevna aktivnost članova je oko 60-ak postanja na zid. Grupa se bavi određenom tematikom, tako da ti članovi vrijede daleko više od nekih koji su skupljeni putem bikinija i golih žena. Barem meni koji bih htio iskoristiti te članove za pokretanje servisa koji bi se bavio tom tematikom.
Znaci, htio bih kupiti grupu, preusmjeriti članove na svoj servis te zatvoriti grupu. Sad, koliko je realno ponuditi novaca za takvu grupu?

I jel ima netko ideju kako ispitati aktivnost svih članova od tih 12.000? Može možda biti da grupu drže aktivnom 1000 članova koji to redovito koriste, a da ovih ostalih 11,000 je tu tek tako
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:08   #102
facebook profili

prodajem par hrvatskih profila sa preko 2.500 prijatelja.
ponude na pm
ivek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 14:40   #103
Još uvijek prodajem 3 stranice, jedna ima 39 000 ostale dvije imaju zajedno 15 000 kontakt na [email protected] ili inbox
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 00:30   #104
Pozz

Prvo da kažem da me zarada ne zanima, niti mislim kupovati, ni prodavati FB stranicu. Ne zanima me ni sam FB previše tj FB grupe i ne vidim njihovu svrhu, nego bih htjela skupiti što više članova isključivo zbog toga da privučem još ljudi na forum.
Znači FB stranica je stranica od foruma i ima 47 članova (to su zapravo forumaši). Kako skupiti još ljudi i kako inače neke stranice skupljaju članove.
Zloguka ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 15:12   #105
Wink

prodajem hrvatske profile s 3000+ prijatelja
ponude na pm
ivek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 08:24   #106
Quote:
jajcanin kaže: Pogledaj post
Još uvijek prodajem 3 stranice, jedna ima 39 000 ostale dvije imaju zajedno 15 000 kontakt na [email protected] ili inbox
može u inbox više informacija?
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 19:39   #107
11.062 kaže da im se sviđa · 23.435 priča o ovome

Imam fanpage taj,stranica se stalno diže,jučer je npr stranica imala 10,912 fanova.Evo recimo zadnja mi objava,prije 5 sata,ima 35 dijelenja,pa se tako širi.
Jer mi može nek reć koji mi je najbolji način zarade,čitao sam tu o SMSu,ali nemogu nikak to,jer je tema o Školi(mržnja isl)Makar nije tema u postovima,nego naslov,jebiga sad ne mogu mijenjati,inače o svačemu se piše

Pozz..Ako ima bilo tko zainteresiran za bilokakvu suradnju za biznis,nek me PMa
A imam dosta stranica oko 1,5 k,nisam ni reklamirao ni ništa slično...
GospodinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 20:56   #108
Evo ima nova stranica koja plaća za facebook lajkove, isplata je preko paypala. Ako ikoga zanima neka posalje u inbox poruku pa cu mu poslati referal link!
ivakar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 01:40   #109
Quote:
Grof_Drkula kaže: Pogledaj post
Tema izdvojena iz Facebook topica na zahtjev forumaša. Ovdje će se razgovarati o poslovanju (biznisu) na Facebooku.
Općeniti Facebook topic se nalazi ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=292229


Dragi moji,

Već se neko vrijeme bavim FACEBOOK-om u poslovne svrhe. Mnogo se o tome piše, govori, priča...

Otvorio sam temu da bih podijelio dio znanja koje imam, ali i da bih upio dio znanja koja vi imate.

Za početak, imam jedno pitanje.
Što je bolje otvarati, Facebook grupu ili Facebook stranicu? Koja su vaša iskustva i razmišljanja?

Ja preferiram mrežne stranice, ali i grupa ima neke svoje prednosti.

Kad se malo zahukta, postavit ću još mnogo pitanja, samo da vidim kako dišete za početak i ima li uopće tu sličnih meni.....
imam stanicu i grupu, odlično posjećeno lajkano, što da radim da zaradim koju kunu
mariza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 04:41   #110
Ah, i ova tema je otišla u k...linac.

Bilo je zamišljeno da se ljudi pohvale svojom facebook stranicom/grupom, kao što imamo podforum za web (Novo).
A ono, razvila se rasprava, postavljaju se pitanja...

A dobro, šta je tu je...
__________________
Toliko mi se svidio logo koji mi je napravila da je od srca preporučujem.
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 10:07   #111
Evo ja cu

Lady Gaga is the best 10,704 likes
Petra Martic 2,372 likes
Croatian Tennis 2,172 likes
Dinamo Zagreb 500 likes



Imao sam i o tenisacu Ivanu Ljubicicu, ali on kada je ove godine prekinuo karijeru, stranica je nestala
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 03:17   #112
imam page stranicu. Kad kliknem na promote pojavi se crvena poruka i javiti se administratoru vas je akunt zakljucan. jel tko zna kako da im se obratim vezano za to? vjerujem da je to jer sam page kreirao preko starog akunta. trebao sam otvorit novi svjezi akunt.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 23:42   #113
Question Preprodaja eBay-Facebook

Pitanje,,,Htjela bih na Facebooku prodavati stvari s eBaya,tj. narucivati ljudima na zahtjev...zanima me dali se netko bavi time i moze li mi dati koji savjet...u ponedjeljak idem napraviti paypal racun,pa bih se krenula reklamirati...zanima me kako iskombinirati linkove s ebaya s albumima na facebooku..previse posla mi je da skidam sve slike na komp,pa uploadam na facebook,a opet moram negdje spremiti i podatke o svakom artiklu prije nego ga uploadama na face (cijena,velicine,boje)..i kako izracunati konacnu cijenu proizvoda i dati ponudu kupcu?bez provizije...vidim da puno ljudi to radi,ja sam od nekih narucivala,a isto tako vidim da to rade stvarno svakakvi ljudi,tako da sam zakljucila da to i nije neki veliki posao...samo me muci to oko uskladjivanja s facebookom...znam da se tu ne moze neka velika lova okretati,ali bilo kakva zarada je bolja od nikakve..
mammaTheyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 01:10   #114
Quote:
mammaTheyya kaže: Pogledaj post
Pitanje,,,Htjela bih na Facebooku prodavati stvari s eBaya,tj. narucivati ljudima na zahtjev...zanima me dali se netko bavi time i moze li mi dati koji savjet...u ponedjeljak idem napraviti paypal racun,pa bih se krenula reklamirati...zanima me kako iskombinirati linkove s ebaya s albumima na facebooku..previse posla mi je da skidam sve slike na komp,pa uploadam na facebook,a opet moram negdje spremiti i podatke o svakom artiklu prije nego ga uploadama na face (cijena,velicine,boje)..i kako izracunati konacnu cijenu proizvoda i dati ponudu kupcu?bez provizije...vidim da puno ljudi to radi,ja sam od nekih narucivala,a isto tako vidim da to rade stvarno svakakvi ljudi,tako da sam zakljucila da to i nije neki veliki posao...samo me muci to oko uskladjivanja s facebookom...znam da se tu ne moze neka velika lova okretati,ali bilo kakva zarada je bolja od nikakve..
http://www.porezna-uprava.hr/

tu imaš dosta savjeta
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 02:00   #115
a sta bi to trebalo znaciti?ocito da niste post ni procitali..
mammaTheyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 12:32   #116
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post
Pozz

Prvo da kažem da me zarada ne zanima, niti mislim kupovati, ni prodavati FB stranicu. Ne zanima me ni sam FB previše tj FB grupe i ne vidim njihovu svrhu, nego bih htjela skupiti što više članova isključivo zbog toga da privučem još ljudi na forum.
Znači FB stranica je stranica od foruma i ima 47 članova (to su zapravo forumaši). Kako skupiti još ljudi i kako inače neke stranice skupljaju članove.
Upravo fb stranice i sluze tome - reklama. Nagovoriš prijatelje da lajkaju, razmjena sa drugim fb stranicama i tako se krug širi. Znači recimo ja imam fb stranicu sa cca 300 lajkova i objavim link tvog foruma a ti na svojoj stranici moj link i tako to se širi. Karikiram...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 00:44   #117
Wink

Quote:
GospodinX kaže: Pogledaj post
11.062 kaže da im se sviđa · 23.435 priča o ovome

Imam fanpage taj,stranica se stalno diže,jučer je npr stranica imala 10,912 fanova.Evo recimo zadnja mi objava,prije 5 sata,ima 35 dijelenja,pa se tako širi.
Jer mi može nek reć koji mi je najbolji način zarade,čitao sam tu o SMSu,ali nemogu nikak to,jer je tema o Školi(mržnja isl)Makar nije tema u postovima,nego naslov,jebiga sad ne mogu mijenjati,inače o svačemu se piše

Pozz..Ako ima bilo tko zainteresiran za bilokakvu suradnju za biznis,nek me PMa
A imam dosta stranica oko 1,5 k,nisam ni reklamirao ni ništa slično...
Najbolje ti je druze da prodajes reklame
nermin1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 15:44   #118
check out moju fejs stranicu, radi se o mom hobbyju card makingu, pa ako bi vas zanimalo kliknite na link https://www.facebook.com/pages/Karti...15290735172039
ines1006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 21:33   #119
ja bi platio oglasavanje ali target ljudi koji zelim dobijet je specifican

jel se moze ikako suzit profil ljudi sto trazis?
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 14:10   #120
Evo moja u potpisu je o PTC ,napisao sam i bilješke u njoj ,sve objašnjeno fino i sad mi treba reklama
Tko je voljan da mi da reklamu bio bi mu jako zahvalan,ili uzajamnu,no imam blizu 600 članova za sada..
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.