Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2007., 01:14   #141
S obzirom na to da klima ne radi, nisam uopće imala živaca probavati bilo što. Malo sam razočarana TopShopom jerbo je mali i ponuda nije baš nešto.
NewYorker mi je koma, osim Amisu kolekcije, tu se može probrati dobrih stvarčica.
Morgan, kojem sam se najviše veselila, bezveze. Deichmann je
Nisam imala volje ni živaca se naguravat nigdje, iako mi se čini da su ustvari svi došli samo gledat i radit gužvu jer nigdje nije bilo redova za kabine.

Ne idem tamo više dok god ne aktiviraju klimu.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 13:31   #142
doc cu i ja sa prijom popodne. ako je ko u tropima, necemo se puno zadrzavat. al ja sam ionako zimogrozna.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 20:51   #143
Koliko se vidi po fotkama Kerum si dao truda mada me JAKO podsječa na riječki Tower Centar (koji je još uvijek najveći šoping centar u HR (+15000 m2), mada je ovaj sigurno najveći "domaći")
miki057 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 22:06   #144
evo bila i ja danas (iako sam govorila da necu). nije tako strasna guzva. podnosljivo je. samo sta klima u ducanima ne radi, pa ne bi probala dzemper da me ubijes. u hodniku je podnosljivo.
inace, nisam nista kupila. vjerovali ili ne. gledala majice dugih rukava, pa mi se nista nije svidilo osim neceg u NewYorkera, al mi je bila preduga. ima dobrih reba, ali nisam to detaljno gledala.
cipele mi nisu zanimljive bile, jer mi se pari da ce me sve zuljat.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 22:10   #145
ja sam danas bila opet.....jedini ducan sta valja je tom taylor(ne zanm jel se tako pise)-uz jos neke iznimke
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:18   #146
sve odlično samo šta klima nije radila.a i kafić su mogli malo normalnije napravit a ne u krug uz ogradu.
NewYorker ja dosta velik i ima izbora ka i u zagrebačkom u City centru One.
Hervisje bio u subotu i nedilju krcat,ali baš krcat cijene odlične.Nike tuta 250 kn(prije 460kn),patike Adidas 250 kn(prije 400kn),sportska oprema ali izbora puno i cijene odlične.
Celioje odličan dućan za nas muškarce,najviše robe za muški dio.
Bata-neloš ali cijene poprilične.Patike Puma-750kn
Urban republic-Dosta dobar
Limoni-najviše interesa vlada za BB Violetom koja radi unutra.
Tommy H./Tom Tailor-skupi
Technomax-dosta izbora,dobro uređen
Office shoes/Shoebedo-bolji izbor u gradu

Moje mišljenje da će najbolje radit NewYorker i Hervis,a na 4. katu se nalaze restoran,bazen i klizalište,a Broadway kina uskoro otvaraju vrata.

PREPORUKA svakako od mene. Samo nek klimu još rješe.
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 00:03   #147
...šta su Violetu prebacili tamo...meni nekidan prodala rumenilo u primi...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 10:34   #148
Subota ujutro, dan D. Skupile se nas 4 odmah u 9, ko je vidio čekat. Najprije kava u omiljenom kafiću, kao priprema za Jokera. Razvijamo plan: nakon prve kave pravac u obilazak dućana, pa druga kava u Jokera da sredimo dojmove i vidimo oće li koja nešto i kupit. 10:00 već smo u koloni za parkirat u garažu Jokera. Divota, skoro se 2 puta zabile u aute dok nismo skužile da smo u krivoj traci (krive su oznake u garaži, malo nespretno postavljene). Ajde nakon prvog šoka penjemo se u Jokera, trešte Novi Fosili, blješti Joker, nema velike gužve. Idealno. Obilazimo nekih sat vremena, nekim dućanima se divimo, iz nekih izlijećemo brzinom svjetlosti (što zbog cijena, što zbog katastrofalne ponude što zbog nepodnošljive vrućine). Napokon druga kava. Hvatamo mjesto i slijedi minuta šutnje. Pale se cigarete, gutljaj kave i prvi dojmovi. Nakon 4 monologa uglavnom smo se složile: stvarno za svakoga ponešto. Joker izgleda fantastično, puno mi je bolji od većine shopping centara u kojima sam bila (čak i onih u Grazu), dobro je što je na katove pa je sve pregledno. Cure u dućanima nevjerojatno ljubazne (Bože prosti ko da nismo u Splitu), donose robu, odnose za tobom, pravi gušt, još te sramota ako je istlačiš a ništa ne kupiš. Baš za pohvalu. Dućani: od jako dobrih i povoljnih preko bezveznih do ultra skupih. I to je baš dobro, svatko će naći ponešto. Kerum je majstorski odradio prvi shopping centar, oprašta mu se i klima i nedovršeni dućani. Očito čovjek nije mogao više čekati, a ni mi. Uglavnom, meni se sviđa. I još nešto, nisu toliko velike gužve (ogroman je centar pa se to nekako valjda razbije) a ima se šta kupit, pa cure požurite, roba se prodaje brzinom munje.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 10:45   #149
kupila sam jučer žutu majicu s kapuljačom u dorothy i bijelu košulju u topshopu, oni magneti im baš nisu pričvrćeni, neka ženska koja je gledala robu, stalno su joj s tog artikla kojeg bi uzela otpadali, ne kužim kako?
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 10:53   #150
Valjda je to zato šta su žurili s otvaranjem pa su sve na brzinu radili i nisu dovoljno dobro pričvrstili magnete. Ja mislim da će me Joker dovest do bankrota, već sam se dva puta vraćala tamo i uvik nešto našla za kupit. Ko da sam neiživljena i ko da nikad nisam bila u shopping centru. Neprepoznatljiva sam. Al pravdam to prijašnjim nedostatkom dobrog shopping centra na domaćem terenu.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 12:34   #151
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Cure u dućanima nevjerojatno ljubazne (Bože prosti ko da nismo u Splitu), donose robu, odnose za tobom, pravi gušt, još te sramota ako je istlačiš a ništa ne kupiš. Baš za pohvalu.
Ja sam isto to komentirala doma kad sam došla. Iznenadile me prodavačice.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 12:59   #152
ja izmaltretirala jednu u dorothy perkins oko nekih štikli, baš mi bilo žao poslije žene šta je trčkarala oko mene a ja ih nisam kupila. i sve ostale odlične. čak mi je teta bila u limoniju nasmiješena iako sam samo kupila sjajilo za 15 kuna
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 18:06   #153
JOKER centar SPLIT

Evo topic o Jokeru.Topic -Newyorker u Splitu- nek se bavi samo NewYorkerom jer je bilo u njemu postova o Jokeru.
__________________
-IMAGE IS EVERYTHING-
djjosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:47   #154
Super topic! Dobro je ponekad razmijenit iskustva sa najvažnijom sporednom stvari na svijetu koja se umjesto nogomet zove shopping hahaha. Inače, baš me nekako privlači taj Joker. Moram kupit puder (koji mogu kupit bilo di) al idem danas u Jokera da ga uzmem (vajda u nadi da ću naić na još koji novootvoreni dućan). Inače, jel vam se svidio dućan Paciotti?
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:21   #155
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Inače, jel vam se svidio dućan Paciotti?
Bljak užasan je.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:30   #156
I meni je užasan. Uletila sam unutra ko omamljena u potrazi za torbom. Ugrabila jednu al me "ošinila" cijena od 6000 kuna. OK ajde, marka je pa košta. Al kad sam vidila ponudu cipela šokirala sam se, strava. Najprije sam pomislila da nam prodaju talijanski demode škart. Onda sam naišla na talijanskoj tv na intervju s dotičnim Paciottijem i na predstavljanje njegove najnovije kolekcije. Mila majko! Stvarno užas. Ovo u nas je milost božja prema onome šta će tek doć u dućan. Al možda neko to voli.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:34   #157
Nogometaši vole Paciotti cipele. Ne znam, ali meni je ono odvratno. I muške i ženske cipele. A ja još kao volim kič.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:53   #158
Uh, o stilu nogometaša, naročito naših, dalo bi se raspravljat. Ako se ne varam, već je u Splitu bio neki dućan di se prodavao Paciotti, pa zatvorio. Ja bi, npr. još Zaru stavila u Jokera. Tako bi se fino zaokružila ponuda, Kerum profitirao, mi bili zadovoljni, grad ubrao još malo love i svima dobro.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:58   #159
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
Uh, o stilu nogometaša, naročito naših, dalo bi se raspravljat. Ako se ne varam, već je u Splitu bio neki dućan di se prodavao Paciotti, pa zatvorio. Ja bi, npr. još Zaru stavila u Jokera. Tako bi se fino zaokružila ponuda, Kerum profitirao, mi bili zadovoljni, grad ubrao još malo love i svima dobro.
Kad bi se Zara otvorila, sve bi cure bile jednako obučene. Već sad gledam po gradu da su sve u jednom te istom modelu traperica, sa nekim ciferšlusima iza na džepovima od guzice. Ne znam odakle su to izvukle, ali svaka druga je u tim trapericama.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 13:10   #160
Ma slažem se, al ionako su svi isto obučeni jer je malo dućana po gradu pa nemaš baš izbora. A Zara je po cijenama negdi ko i Mango (dobro, jeftinija je al opet ne toliko puno). Al barem ima izbora. Ja uvik muku mučim po gradu kad tribam nešto kupit, uglavnom nema onoga šta zamislim pa mi se sve svede na gubljenje živaca u obilasku. Ovako kad se otvore novi dućani, lipo se može iskombinirat. Iako pretpostavljam da će cili grad ove zime bit u uskim rebama, tunikama i plastične torbice.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.