Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 15:11   #1
Mjerenje biopotencijala

Evo drugu godinu za redom sam na velesajmu mjerio biopotencijal.
U paru sve prste. Skala je 1-10.
Palac oznacava gornji dio tijela - glava i imao sam 1.5 ili 2 samo. Totalna blokada. Zena kaze da je mozda problem sa kraljeznicom. Kako da to odlokiram?
Bi kiropraktika pomogla?
I prosle godine sam imao lose rezultate. I stvarno konstantno sam umoran, spava mi se, nervozan sam, nemam koncetraciju.... bar lose.

Srednji prsti su mi isli blizu 7. Nesto manje mali prsti.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 19:02   #2
šta je biopotencija
__________________
"Nikad nisam mogao ugasiti neko životno svjetlo, jer mi nedostaje moć da ga ponovo upalim"
Stvarno tko sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 14:57   #3
i ja sam mjerila biopotencijal 2 puta.
Meni je tip koji mjeri rekao da je prosječna vrijednost za žene od 1-3, a za muškarce od 2-5, iako je puno važnije da vrijednosti na svim prstima budu ujednačene.
Ne sjećam se šta označava pojedini prst (koje organe), ali se sjećam da mi je mali prst bio najlošiji.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 19:21   #4
sta je to? prvi put cujem. kako i gdje se to mjeri?
__________________
Sick we are! Sick we are of this bottomless pit of lies!
ThE_IMMORTAL is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 18:00   #5
i ja sam isto mjerila biopotencijal i meni je sve bilo od 8 do 10, pa je lik rekao da nije dobro kad ima većih odstupanja, nego je dobro da bude stalno ista vrijednost, a ja sam bila impresionirana svojim brojkama jer nikom od ovih koji su bili prije mene nije bilo više od 3.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 19:37   #6
Quote:
ela kaže: Pogledaj post
i ja sam isto mjerila biopotencijal i meni je sve bilo od 8 do 10, pa je lik rekao da nije dobro kad ima većih odstupanja, nego je dobro da bude stalno ista vrijednost, a ja sam bila impresionirana svojim brojkama jer nikom od ovih koji su bili prije mene nije bilo više od 3.
jel se možda sjećaš šta označava koji prst?
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 14:33   #7
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
jel se možda sjećaš šta označava koji prst?
Nekako mislim da znam što srednji prst "označava".
Ah da, i palac.
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:29   #8
meni je obično visok , u gotta be one to know one
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:59   #9
Ak hoćete što veći broj dobit, samo malo navlažite ruke. Provjereno. Mene samo zanima kaj taj "biopotencijal" znači.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 21:29   #10
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ak hoćete što veći broj dobit, samo malo navlažite ruke. Provjereno. Mene samo zanima kaj taj "biopotencijal" znači.
znači ustanovi se da li imaš nuklearnu elektranu ili ovu vodenu ali nitko ništa ne priča o generatorima i trafostanicama i vodovima
kako bi ti to slikovitije objasnila
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 02:06   #11
Quote:
blured kaže: Pogledaj post
znači ustanovi se da li imaš nuklearnu elektranu ili ovu vodenu ali nitko ništa ne priča o generatorima i trafostanicama i vodovima
kako bi ti to slikovitije objasnila
Ok, sad bi valjda ja zbog tvog sarkazma trebao shvatiti da sam zalutao na temu. Al mi nitko nije odgovorio što oni to mjere. Svatko tko se imalo bavi bilo kakvom vrstom "energije" zna da svaki prst jedan do drugog imaju drugačiji naboj, da isto tako vrijedi za gornju i donju površinu dlana. Pa sad me zanima...jel oni to mjere razliku potencijala između tih različito nabijenih dijelova ruke i što time se pokazuje? Jel vrlo lako se viskom može vidjeti, naprimjer otvorenost svake pojedine čakre i međusobnu povezanost.
Mene zanima što je pokazuje "biopotencijal"? Što oni točno mjere?
To je isto kao što na nekim tabletama piše da su "za opće stanje". Kaj god to značilo.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 03:20   #12
hihihi... hrpa gluposti.

Ja pitao mestra bioenergeticara da mi nadje sto me to
tako boli u nozi, on nabajao sranja, a ja mu rekao da me nikad
nis nije bolilo, da sam ga samo podjebavao...

Tip vise nije htio razgovarat sa mnom...

Dvije bitne jednadzbe:
1) bioenergija + neobrazovana naivna zrtva = hrpa novaca
2) znanost => !bioenergija [iliti, znanost implicira da nema bioenergije, za one koje ne znaju osnove logike]
__________________
--
pi

Zadnje uređivanje 3.14159 : 05.05.2008. at 03:21. Reason: pojasnjenje
3.14159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 10:41   #13
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
jel se možda sjećaš šta označava koji prst?
ne baš, mislim da mali prst znači glavu.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 10:42   #14
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Jel vrlo lako se viskom može vidjeti, naprimjer otvorenost svake pojedine čakre i međusobnu povezanost.
kak se može vidjet? meni to mlataranje s viskom ne izgleda baš uvjerljivo.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 19:35   #15
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ok, sad bi valjda ja zbog tvog sarkazma trebao shvatiti da sam zalutao na temu. Al mi nitko nije odgovorio što oni to mjere. Svatko tko se imalo bavi bilo kakvom vrstom "energije" zna da svaki prst jedan do drugog imaju drugačiji naboj, da isto tako vrijedi za gornju i donju površinu dlana. Pa sad me zanima...jel oni to mjere razliku potencijala između tih različito nabijenih dijelova ruke i što time se pokazuje? Jel vrlo lako se viskom može vidjeti, naprimjer otvorenost svake pojedine čakre i međusobnu povezanost.
Mene zanima što je pokazuje "biopotencijal"? Što oni točno mjere?
To je isto kao što na nekim tabletama piše da su "za opće stanje". Kaj god to značilo.
ovako, mislim da se radi o mjerenju protoka energije kroz pojedine organe. Svaki prst označava jedan organ (ili sustav), ja se nažalost ne sjećam koji prst je za koji organ.
Idealno stanje bi bilo da jednaka energija protječe kroz svaki organ jer je tada organizam u ravnoteži.
To je samo moje mišljenje, ne mora nužno biti da je tako. Mjerila sam to prije 100 godina na Sajmu medicine i tehnike, pa se ne sjećam baš najbolje...
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.