Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2009., 16:03   #4201
rijeseno, kreteni su mi spustili profil, i nisu ga htjeli dici dok nisu dosli tehnicari.....

Tak da znate ako vam u modemu pise dlrate: 4xxxx(4704) u mom slucaju, a dlodate oko 1,6... problem je u profilu
T-comhater is offline  
Old 24.09.2009., 18:03   #4202
Imam pitanje u vezi produživanaj ugovora i uzimanja nagradi.
Želio bi si uzeti hard ali neznam kako ispuniti tj ispunim ja to ali sa koraka 1 mi skoči na korak 3(kad na koraku 1 stisnem nastavi s prijavom odmah ode na 3 a dva preskoči) i ovo mi piše .
Nekužim kaj krivo radim ?
Jel neko imao problem takvi ?
Išao sam preko telefona ali traže punoljtnu osobu ali moj stari se nimalo nerazumije u to .

Zadnje uređivanje picipolivadi : 24.09.2009. at 18:03. Reason: :)
picipolivadi is offline  
Old 24.09.2009., 18:13   #4203
ovo sto si dao izgleda kao prijavljivanje za uslugu.. a ne uzimnje nagrade...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Old 24.09.2009., 18:47   #4204
Može ko obj kako i šta ?
picipolivadi is offline  
Old 24.09.2009., 19:54   #4205
Nazovi Sluzbu za korisnike i odmah ce ti srediti sto trebas.
ONeill is offline  
Old 24.09.2009., 20:29   #4206
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Nazovi Sluzbu za korisnike i odmah ce ti srediti sto trebas.
Quote:
picipolivadi kaže: Pogledaj post
?
Išao sam preko telefona ali traže punoljtnu osobu ali moj stari se nimalo nerazumije u to .



@ picipolivadi - a cek sto hoces.. produljujes ugovor, mijenjas bodove...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Old 24.09.2009., 20:53   #4207
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post



@ picipolivadi - a cek sto hoces.. produljujes ugovor, mijenjas bodove...
produljujem ugovor na 18 mjeseci i usput mi nude neke od nagradica .
picipolivadi is offline  
Old 24.09.2009., 21:22   #4208
bilo bi ti najbolje starog pod ruku i u neki t-centar...

jesi isao se s ovog linka prijaviti? http://t-com.hr/privatni/internet/ma...pogodnosti.asp
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Old 24.09.2009., 21:59   #4209
da s tog linka .
picipolivadi is offline  
Old 02.10.2009., 22:06   #4210
šta je sa ovom novom ponudom,,kao nešto 0,45 lipa po mjesecu za nove korisnike ,,šta su sad izmislili.
tyrow is offline  
Old 07.10.2009., 03:18   #4211
Pozz.

Vidio sam iz prošlih postova da nisam jedini kojem po minimalno 5-6 puta/dan pukne veza i koji ima maltene trostruko sporiju vezu. Naime, meni je počela pucat veza prije nekih 6-7 tjedana. Zvao sam SZK po nekoliko puta i malo smo popričali. Prvi puta mi je čovjek savjetovao da se spojim putem LAN-a i ukoliko potraju problemi da produžim ugovor i za 1kn dobijem novi modem. Od aktivacije (skoro 3 godine, možda i više) pa do prije tih 6-7 tjedana nije mi nikada pucala veza, a bio sam cijelo vrijeme spojen preko USB-a. Spojio sam se bio preko LAN-a kako mi je rečeno, ali i tako puca veza. Sad prije par dana sam provjerio brzinu i očitava se golemi pad downloada/uploada kao što možete vidjeti na slici ispod. Nisam korisnik MaxTv-a, a modem je Kasda kojeg sam dobio prilikom aktivacije usluge.

Sad ne znam dal da se prebacim kod Optime, Iskona ili produžim ugovor s T-comom.

Što vi mislite, zbog čega mi puca veza i toliki je pad down-a i up-a? Da li je do parice, zbog toga što uvode optiku ili zbog mog modema?

Zahvaljujem,

Pozz.

http://www.speedtest.net/result/585021086.png
lupus_est is offline  
Old 07.10.2009., 23:02   #4212
Ja isto imam problem s pucanjem veze, već sam pisala o tome, zvala sam službu i lik mi je rekao da je to do rutera, jer mi je sa linijom sve u redu, isto imam xasda modem, pošto je istekla garancija oni tu ništa ne mogu,reka mi je da produžin ugovor i da ću dobit novi ruter

I meni je to počelo otprilike prije misec dana, sve mi se čini da to namjerno rade samo da nas vežu ugovorom

Zadnje uređivanje nella_b : 07.10.2009. at 23:54.
nella_b is offline  
Old 07.10.2009., 23:54   #4213
Quote:
nella_b kaže: Pogledaj post
Ja isto imam problem s pucanjem veze, već sam pisala o tome, zvala sam službu i lik mi je rekao da je to modema, jer mi je sa linijom sve u redu, isto imam xasda modem, pošto je istekla garancija oni tu ništa ne mogu,reka mi je da produžin ugovor i da ću dobit novi modem

I meni je to počelo otprilike prije misec dana, sve mi se čini da to namjerno rade samo da nas vežu ugovorom
E vidiš, hvala ti na infou. Kod mene je totalno ista situacija. I ja sam pomislio, i još mislim da je to namjerno s njihove strane, samo da produžimo ugovor.
Vidim na netu ima tema o pucanju veze T-"scuma" još iz 2005./2006. godine. Meni je također nakon provjere kazao da je veza Ok.

Daj ajde kaži šta si ti napravila? Jesi li produžila ugovor ili prešla na drugog provajdera i da li ti i sad puca veza?

Hvala ti još jednom.
lupus_est is offline  
Old 08.10.2009., 01:00   #4214
Ja sam zasad ostavila ovako kako je, nemam flat pa to šta me rekonektira nije veliki problem, al me smeta to što su najskuplji i što ja dobivam uslugu koja nije potpuna, problem je što imam i max tv i želim ga zadržat.

Da mi treba flat odma bi prešla na drugog provajdera, neću produžit ugovor, bar ne još dok ne razmotrim ostale ponude.

Inače ja sam isto iz Splita, vidila sam da se još jedan forumaš iz Splita isto žali na pucanje veze odnedavno, tako da sam još sigurnija da ovo namjerno rade, jer naravno žele se osigurat, konkurencija je svakim danom sve bolja i jeftinija
nella_b is offline  
Old 09.10.2009., 00:24   #4215
e da, imam iritantan problem otkad je došao maxtv. već od prvog dana on radi sasvim ok, al mi je adsl sjeban. sve radi ok ako se lagano surfa. ali, veliko ali, ako itimalo zagušim liniju postaje jako teško za surfat (a prije sam sasvim ok surfao i pod maksimalnim opterećenjem i downloada i uploada). a najgore je ako nešto uploadam. prije bi bilo tek malo sporije, a sad ne mogu ništa skoro.

primjer: net upaljen, samo se surfa, nešto lagano i skide i to ide. ako krene upload onda sve ode nizbrdo (a nije prije bilo tako).
također sam primijetio da su napravili neki pokušaj povećanja up-a kad je došao maxtv, al nije baš bajno. kad odem na speedtest up mi vrti cijelo vrijeme na 0.6mbps (u pitanju je najsporija 256kbps linija u t-coma), ali uvijek pri kraju testa padne na 0.2 (iako je se sve poslalo), tako drži neko vrijeme, i ispiše da mi je upload 0.2mbps. drugi primjer za upload je FTP transfer. nekad ide brzinom od sveukupno 60KB/s, nekad 30, nekad 10, a prije bi uvijek išlo maksimalno, tj. oko 22KB/s.


savjet?
hmore85 is offline  
Old 12.10.2009., 18:38   #4216
Problem s pregledom ADSL prometa na T-comu

Koristim MAXADSL Tcom internet i otkako su uveli novu uslugu Moj Tcom imam problema s pregledom prometa.. Na stranici Moj Tcom idem na Moji računi - Internet - pregled računa,prometa i troškova i tu gdje bi se trebalo moći pritisnuti na Pregled ADSL spajanja - to polje je sivo i na njega se ne može ići.
Ima li tko sličnih problema? Javite kako ste ih riješili i pomozite! Hvala.
Killer00 is offline  
Old 13.10.2009., 16:46   #4217
Quote:
Killer00 kaže: Pogledaj post
Koristim MAXADSL Tcom internet i otkako su uveli novu uslugu Moj Tcom imam problema s pregledom prometa.. Na stranici Moj Tcom idem na Moji računi - Internet - pregled računa,prometa i troškova i tu gdje bi se trebalo moći pritisnuti na Pregled ADSL spajanja - to polje je sivo i na njega se ne može ići.
Ima li tko sličnih problema? Javite kako ste ih riješili i pomozite! Hvala.
Praktički isti problem,kod dodavanja user i pass javi mi:Greška kod dodavanja računa:
Upisani korisnički podaci su neispravni.
zvonac_1 is offline  
Old 13.10.2009., 21:06   #4218
da,stalno se javlja ona opcija: Nastavi ili Aktiviraj,ako nastavim se mogu pogledati status prometa ,a ako idem aktivirati stalno mi javlja da ili je lozinka,ili ime neispravno ili su podaci već korišteni i nekaj slično
Killer00 is offline  
Old 14.10.2009., 11:13   #4219
VAŽNE OBAVIJESTI

Danas sam dobio ,vjerojatno kao i većina vas mali članak na kojemu će se od sutra primjenjivati novi opći uvjeti T-coma za usluge u javnoj komunikacijskoj mreži za krajnje korisnike

Počet će se primjenjivati na postojeće pretplatnike nakon 30 dana od dana objave.

U slučaju da su ovi Opći uvjeti nepovoljni za Vas u odnosu na ugovorene, imate pravo na raskid pretplatničkog odnosa bez naknade uroku od 30 dana od dana objave općih uvjeta.


Što bi to moglo bit ???

Neće valjda zabraniti skidanje s torrenta
Incipit is offline  
Old 14.10.2009., 14:06   #4220
meni nije nis doslo...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.