Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2015., 04:35   #581
Bok ljudi, evo mucim se s kozom vec jako dugo i informirala sam se puno na ovom forumu i svugdje drugdje al s malo pomaka do nedavno! Imam problematicnu kozu na ledima i guzi, pristici,oziljci, uraslih dlaka na nogama i jos slabu cirkulaciju pa mi oziljci traju mjesecima... probala sam sve i svasta i napokon evo sto je rjesilo stvar ; prvo suho cetkanje, drugo bio ulje (tj bio oil kojeg sad masivno reklamiraju). Prvo sam s cetkanjem rjesila leđa al svaki sam dan cetkala, ugodno je i treba vam samo cetka od prirodne dlake. Za guzu je bilo kriticnije pa sam bez ocekivanja kupila bio oil i mazala svaki dan dva puta nadobudno s povremenim cetkanjem. U roku mozda mjesec dana rjesilo se 90% i pristica i oziljaka i nekim cudom nema novih, plakala sam od srece! pa probajte ako imate volje barem s cetkanjem,zdravo je za kozu i ovak ☺
CinnamonMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:08   #582
jel netko od vas koristio dercome clear? ja sam oprištavila po leđima i dekolteu od afrodita jojoba gela i tamnoplavog nivea i nabavila sam si dercome suspenziju. u uputama piše da se dercome zapjeni, no meni ništa. samo se osuši na koži i ja isperem i to je to. i drugo pitanje - funkcionira na flekicama od akni ili za to moram posegnuti za kiselinama na jesen?
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:23   #583
ne pjeni se, to je emulzija koju namazes na navlazenu kozu i pustis 10ak minuta da se osusi i lagano operes, ja to radim sa mekanim rucnikom... moras paziti jedino na to da dobro isperes i osusis da ti ne ostane nista, u protivnom ca ti izblijediti odjecu
funkcionira i na flekice, ali sa vremenom
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:31   #584
ok tnx ja sam to ful oprezno po uputama da mi ne sprži kožu
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:52   #585
ja na licu ostavim 10-15 min, na ledjima 20-30 min, meni se nista nije spalilo
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 21:00   #586
Kako koristite Avene cicalfate kremicu? Direktno na upaljeni prištić ili nakon što se smiri upala radi bržeg zacjeljivanja?
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 08:59   #587
Cure, jel se Dercome clear izdaju uz recept ili može slobodno kupiti?
Sinj21230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 09:01   #588
Quote:
Sinj21230 kaže: Pogledaj post
Cure, jel se Dercome clear izdaju uz recept ili može slobodno kupiti?
i jedno i drugo, na recept nadoplatis 30ak kn, a bez recepta mislim da je 70ak kn
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 13:15   #589
jel ko zna koja je cijena sona gela?
battleaxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 23:04   #590
Kako se riješiti prištića na ramenima i leđima?

Ima kakva dobra krema za to?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:50   #591
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Kako se riješiti prištića na ramenima i leđima?

Ima kakva dobra krema za to?
Meni je Sona gel puno pomogao na tom području. Mislila sam da nikada neću moći bezbrižno nositi majice bez rukava ili haljine otvorenih leđa.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:51   #592
Quote:
battleaxe kaže: Pogledaj post
jel ko zna koja je cijena sona gela?
gel se dobiva na recepet, mislim da sam 2 gela platila oko 70tak kn.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 11:01   #593
Vec dulje vrijeme koristim Cosmelove AHA proizvode iz New Cell linije, ili mlijeko ili tonik. Tonik mi je cak i jaci. A u zadnje vrijeme potegnem ledja i dekolte sa Stridex blazinicom. I dalje mi se javljaju pristici ali puno manje, brze zacijele i vise nemam hiperpigmentacije.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 16:17   #594
Da li netko ima možda preporuke za novije proizvode, vidim da je zadnji post bio 2018.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.