Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 25.01.2008., 15:25   #1
Čemu ste vi rekli DAAA, a vaša beba NEEE!

ovako, kada smo ostali trudni suprug i ja smo si zamislili jednu idilicnu "bajku" recimo. tj. mi smo mislili da ce sve ici onako kako MI to kazemo i kako si mi to zacrtamo. MO`S MISLIT!! kako mi je to sada smijesno.
znam da smo gledali suprugovog brata,njegovu suprugu i dvoje klinaca i govorili "mi to necemo tako" "ma ne dolazi u obzir da cemo mi to tako!" WRONG AGAIN!
uglavnom, kada se rodilo nase Zlato... zapocela je odiseja! zapravo jos prije poroda, ali ono bitnije je zapocela ona.
u principu mislim da je s Njom zapocela Nova Era.

ono sto mene zanima i zelim podijeliti s vama su vasa i nasa iskustva. mi smo rekli da NECEMO:
1. kupovati previse robice, jer imamo puuuuno od sestricne - pri svakom odlasku u TL "istresemo" najmanje 100 kn.
2.igracke - vec sada kupujemo one za bebace od 12 mjeseci. (nek se nadje!)
3. necemo davati bocice, dude....
(da, da,... kad smo ostali u bolnici ajmo na bocicu, formulu i dudu - bez koje sad ne mozemo)
4. koristit cemo samo pamucne pelene... no way Hozei... kad sam ih samo pokusala prati, susiti.... nou, nou...
5. necemo koristit vlazne maramice... koje su se pokazale jako prakticne i od velike pomoci, svaka im cast.
6. necemo kupovati kremice barem do 1 rodjendana... aha... bolje reci do prvog osipa, kad je "pala" nasa mustela. hvala joj.
7. necemo dizati paniku kada pocne plakati bez razloga... buahaha... ja sam plakala skupa s njom.
8. necemo ju dizati svaki put kada zaplace... nek ona meni bude razmazena, ali dok su mama i tata u blizini...
9. spavat ce od 21.00 do 8.00 (kao po nekim prirucnicima bi trebalo) ... e i tu sam se nasmijala....
10. necemo biti panicari i necemo skakati za svaku sitnicu... (opet ja PALA na ispitu)

uglavnom totalno saksamo za nasu malu Vilu...
sad vi....
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.