Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2007., 00:09   #41
Quote:
dejandd kaže: Pogledaj post
molio bi pomoć! Trebam šemu spajanja trobzinskog trofaznog elektromotora proizvođača KONČAR.U kutiji imam ove oznake na šest žica:
U,V,W
U1,V1,W1
X,Y,Z
Kako da spojim 1. 2. i 3. brzinu?
Napiši tip motora.
Da to nije motor iz nekog ventilatora?
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 11:42   #42
motor

prvo da se ispravim ima 9 žica! a evo i tip:5 AZVA 71B-8/6/4T
Proizvođač je končar, motor je ventilator na vodenom kaloliferu
dejandd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 16:17   #43
Quote:
dejandd kaže: Pogledaj post
prvo da se ispravim ima 9 žica! a evo i tip:5 AZVA 71B-8/6/4T
Proizvođač je končar, motor je ventilator na vodenom kaloliferu
To ti je dvonamotni, polno preklopivi (Dahlander) motor. Koju od brzina želiš koristiti? Samo jednu ili sve tri? Kak želiš upravljati? Sklopnicima ili grebenastom sklopkom?

Koliko ja znam, to ti je motor vrlo male snage, reda 20 - 100W, pa ga, osim za ventilator na kaloriferu, i nemaš za kaj ozbiljnije koristiti.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 19:27   #44
za ventilator mi i treba. treba mi šeme spoja za svaku brzinu. moram isprobat koliko puše u kojoj pa ću ga ostavit u brzini koja mi najbolje bude pasala. a palit ću ga preko termostata i sklopnika(na samo jednu brzinu)
dejandd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 21:43   #45
Quote:
dejandd kaže: Pogledaj post
za ventilator mi i treba. treba mi šeme spoja za svaku brzinu. moram isprobat koliko puše u kojoj pa ću ga ostavit u brzini koja mi najbolje bude pasala. a palit ću ga preko termostata i sklopnika(na samo jednu brzinu)
Trebam još jednu informaciju:
Koje od klema imaju galvansku vezu, tj. kojih 6 oznaka se odnosi za jedan namot, a koje tri za drugi?
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 22:04   #46
Pretpostavljam da su U,V,W i X,Y,Z kleme na jednom namotu, a U1,V1,W1 na drugom. To provjeri, jer nisam siguran.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 19:54   #47
A gdje bi u hrvatskoj mogao kupiti neki 300w elektromotor ?
__________________
P.S. Life sucks
dantex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 21:54   #48
Quote:
dejandd kaže: Pogledaj post
molio bi pomoć! Trebam šemu spajanja trobzinskog trofaznog elektromotora proizvođača KONČAR.U kutiji imam ove oznake na šest žica:
U,V,W
U1,V1,W1
X,Y,Z
Kako da spojim 1. 2. i 3. brzinu?
na stranicama Končara imaš u PDF-u njihove kataloge, sa tipovima motora i shemama spajanja...
to ti je najsigurnije.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 22:46   #49
U,V,W su poćeci namota ,a U1,V1,W1 su krajevi namota.X,Y,Z su stare oznake za krajeve namota.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 22:53   #50
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
U,V,W su poćeci namota ,a U1,V1,W1 su krajevi namota.X,Y,Z su stare oznake za krajeve namota.
nemora značiti kad je u pitanju više brzinski motor...
ima kataloge to mu je najsigurnije.....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 13:09   #51
Ovih motora NEMA u katalozima.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:55   #52
Quote:
Zvon kaže: Pogledaj post
Ovih motora NEMA u katalozima.
ima, samo treba pročitati oznake....,. strana 6, pa na dalje......
al nema sheme spoja, tu si u pravu......
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:51   #53
Provjera ispravnosti kolektorskog elektromotora

Radi se o 400W kolektorskom elektromotoru iz električnog trimera (kosilice). Nakon 4 godine korištenja odjednom mu je pala brzina vrtnje i javio se neugodan miris - simptomi koji, pretpostavljam, ukazuju na pregaranje namota, vjerojatno se rastalio izolacijski lak pa je u djelomičnom kratkom spoju.
Zanima me kako mjerenjem otpora potvrditi (ili odbaciti ) navedene pretpostavke. Oba statorska namota imaju jednak otpor, po oko 17 ohma. Nisam baš upućen u način motanja rotorskih namota i što je s čim povezano te što treba mjeriti - otpor nasuprotnih lamela kolektora ili ...?

Hvala.

P.S. Svjestan sam da se s obzirom na nabavnu cijenu popravak u servisu ne isplati, pa malo kopam.
3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:37   #54
Quote:
brane75m kaže: Pogledaj post
Ukoliko netko ima problem s elektromotorom neka se slobodno javi!!!
Ovako interesira me slijedece (neznam nista o el motorima ) dobio sam jedan motor ,koji je bio na stambnoj zgradi spojen na neku cijev sa flandama( 40 -50 kg ) ,motor je na jednoj strani (gornji dio motora ) imao propeler u koji je puhao vjetar i okretao motor ,posto sam ja dobio taj motor rekoh ajde da vidim sto je u njemu i ja njega ljepo raskopam ,stator je bio od bakarnih namotaja, a rotor samo jedan podrejani komad zeljeza,sad me inteesira znade li neko kakav je to motor i cemu je sluzio
__________________
zagorac
maksica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 15:19   #55
dok ne dođe neko od stručnjaka, evo mojeg mudroslova
pretpostavljam da je u pitanju kavezni ili asinhroni motor (pod utjecajem elektromagnetskog polja iz statora u rotoru se inducira napon koji onda stvara vlastito elektromagnetsko polje. Polja iz statora i rotora se međusobno odbijaju i motor se okreće...),
ali mi nije jasna namjena. Ja bih rekao da je služio za ventilaciju (btw. kaj su to flande ) ali mi nema smisla da je vjetar puhao u propeler i okretao motor (šta će ti motor ako za pokretanje sustava koristiš snagu vjetra...) prije bi bilo da je motor okretao propeler i izvlačio zrak iz stanova (ili možda uvlačio svježi zrak....)
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:12   #56
Mjeri onda otpor rotorskih namota.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 22:12   #57
Pa radi se upravo o tome da ne znam kako su povezani namoti i što mjeriti na rotoru - kolektor ima 20 lamela, pretpostavljam da bi otpori između nasuprotnih lamela (kako sjedaju četkice) trebali biti svi jednaki. Mjerenje pokazuje raspon otpora između parova od 2,6 do 17,5 ohma.
3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 00:29   #58
Znači motor radi,ali sporije.
Mjeri otpor rotorskog namota,kolektor je kolektor.
Dakle,rotor ima svoj namot.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:07   #59
Čekaj, kak da drukčije izmjerim otpor rotorskog namota nego između krajeva namota, a oni su vezani na lamele kolektora? Ili potpuno fulam?
3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:46   #60
Te lamele su vezane na što?
Ako su krajevi namota slobodni možeš izmjeriti njihov otpor.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.