Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 17:16   #841
Pomiješati Ulje pulpe Pasjeg trna (Hippophae rhamnoides) sa prahom iz kapsule Mačje kandže (Uncaria tomentosa), dobit ćete finu teksturu koja se nanosi direktno na prištiće, takozvani Štakorov poljubac (Rattus osculum).
smokieyez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:35   #842
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Nisam, al imam želju Ovo ljeto sam u dm-u snimila tester i brže bolje idem ga isprobat, a kad ono tuba prazna, samo zrak izlazi i ni miris se baš ne osjeti. Bad luck
donesem ti ja u posudici na neku kavu onda da probaš
mislim da bi ti se mogla svidjeti
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:41   #843
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Jasmine, kako miriše origins maska? Još davno me zaintrigirala kad si ju stavila na kupnje. Čak sam ju jednom prilikom tražila u duty free shopu al se rasprodala. Namaljala sam se tad nekim uljem iz te kolekcije al miris je bio užegao i nepodnošljiv.


Nisam, al imam želju Ovo ljeto sam u dm-u snimila tester i brže bolje idem ga isprobat, a kad ono tuba prazna, samo zrak izlazi i ni miris se baš ne osjeti. Bad luck
evo baš sam ju stavila na lice i fiksam se mirisom,prekrasno miriše po onim vinogradarskim breskvama.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:49   #844
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
donesem ti ja u posudici na neku kavu onda da probaš
mislim da bi ti se mogla svidjeti
Dogvoreno, al mislim da ionako kupujem na jesen
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
evo baš sam ju stavila na lice i fiksam se mirisom,prekrasno miriše po onim vinogradarskim breskvama.
Ok, sad i ovo želim
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:06   #845
I meni je već neko vrijeme Novexpert Repulp na wish listi, tj. dvoumim se između nje i Caudalie enzimatske, jel možda netko probao da ih usporedi?
A za par dana mi treba stići Caudalie ona hidratantna što može i oko očiju
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:41   #846
ja ima sve 3 glamglow maske i fenomenalne su, crna mi je najlosija, bijelu kupujem vec 3. put a plavu trosim od kad je izasla i namjeravam kupiti cim potrosim.
koristim ih kao tretman (bijelu a onda plavu) a plavu i svakodnevno kao nocnu kremu i koza mi nikad nije bolje izgledala.
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:04   #847
Quote:
nyky kaže: Pogledaj post
ja ima sve 3 glamglow maske i fenomenalne su, crna mi je najlosija, bijelu kupujem vec 3. put a plavu trosim od kad je izasla i namjeravam kupiti cim potrosim.
koristim ih kao tretman (bijelu a onda plavu) a plavu i svakodnevno kao nocnu kremu i koza mi nikad nije bolje izgledala.
I cure prije tebe su hvalile bijelu i plavu; po svemu napisanome ispada da sam dobila testere od jedine maske (crne) koja je svima bezveze
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:07   #848
meni crna nije bila losa ali se puno brze sasusila, uzela sam je jer je pakiranje vece od bijele pa sam mislila da je isplativije bijela je puno bolji izbor ako ce tko kupovati
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 00:19   #849
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
evo baš sam ju stavila na lice i fiksam se mirisom,prekrasno miriše po onim vinogradarskim breskvama.
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Ok, sad i ovo želim
+1

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Dogvoreno, al mislim da ionako kupujem na jesen
donesem ti ja ipak da ti to prvo probaš
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 06:13   #850
Quote:
nyky kaže: Pogledaj post
ja ima sve 3 glamglow maske i fenomenalne su, crna mi je najlosija, bijelu kupujem vec 3. put a plavu trosim od kad je izasla i namjeravam kupiti cim potrosim.
koristim ih kao tretman (bijelu a onda plavu) a plavu i svakodnevno kao nocnu kremu i koza mi nikad nije bolje izgledala.
koliko ti traje? pitam konkretno na plavu?
meni je stigla prošli tjedan i odlučila sam je svaki 2.dan stavljati kao noćnu kremu.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 00:11   #851
Zna li netko gdje u zagrebu (ili online, ili van zagreba čak) ima za kupiti maska za lice sa eukaliptusom? Pitao u dm-u, mulleru (avenu mall) i ljekarni i nigdje nemaju to...
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:34   #852
Maska od mrkve - za čišćenje lica. Mrkvu sitno naribajte, dodajte žlicu brašna. Masku nanesite na lice, a zatim isperite je nakon 15-20 minuta.
MajaV00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:37   #853
Maska od kukuruza - za masnu kožu. Pomiješajte dvije žličice kukuruznog škroba, žlicu vode i žličicu meda. Nanesite na lice i isperite vodom nakon 10 minuta.
MajaV00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:17   #854
Da li je netko isprobao H&M maske za lice? Slatko je pakiranje, ali ne znam kakve su
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 18:45   #855
Treba mi hidratantna maska za lice.
Gledam dobre recenzije za ove dvije:

DERMA-E, Hydrating Mask with Hyaluronic Acid



Skin Recovery Hydrating Treatment Mask by Paula's Choice Skincare


netko probao?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 07:48   #856
Lush Cosmetic warrior - izvrsna maska!
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 23:30   #857
Jel netko isprobao Glamglow maske? Jel to stvarno tak dobro kako stranci govore?

Edit-sad gore vídim komentare, ali nek napise jos netko svoje iskustvo. Kakve promjene na licu mogu vidjeti?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 09:01   #858
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Jel netko isprobao Glamglow maske? Jel to stvarno tak dobro kako stranci govore?

Edit-sad gore vídim komentare, ali nek napise jos netko svoje iskustvo. Kakve promjene na licu mogu vidjeti?
imam THIRSTYMUD i koristim ga kao kremu, 1x tjedno. Premalo, trebalo bi 2 ili čak 3x.
Koža mi je zaista dehidrirana i ujutro, nakon te ''maske'' tj.kreme zaista osjećam da je nahranjena i u dobrom stanju. ne znam da sam si to umislila, ali kao da mi smiri kožu na neki način. čak razmišljam da ju koristim kao noćnu kremu svaku večer, to bi bio pun pogodak.
Dakle, ja zadovoljna, ali ju koristim rijetko. Usporedbu ne znam, jer je to moja 1.mska za lice
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:11   #859
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
imam THIRSTYMUD i koristim ga kao kremu, 1x tjedno. Premalo, trebalo bi 2 ili čak 3x.
Koža mi je zaista dehidrirana i ujutro, nakon te ''maske'' tj.kreme zaista osjećam da je nahranjena i u dobrom stanju. ne znam da sam si to umislila, ali kao da mi smiri kožu na neki način. čak razmišljam da ju koristim kao noćnu kremu svaku večer, to bi bio pun pogodak.
Dakle, ja zadovoljna, ali ju koristim rijetko. Usporedbu ne znam, jer je to moja 1.mska za lice
Hvala. Pitala sam i na fejsu i puno komentara je negativno, a to mi je dovoljno da ju ne kupim jer je preskupa da se zezam s time
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:55   #860
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Jel netko isprobao Glamglow maske? Jel to stvarno tak dobro kako stranci govore?

Edit-sad gore vídim komentare, ali nek napise jos netko svoje iskustvo. Kakve promjene na licu mogu vidjeti?
Ja sam imala od crne tester i bio mi j bezveze... toliko da sam ga iskoristila samo jednom. Lice mi se isušilo i trebalo mi je nekoliko dana da to saniram. Općenito je loše reagiralo na tu masku. Možda se samo radilo o lošem trenutku za testiranje, ali nisam je poželila više probati.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.