Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 22:59   #1
Užasno neugodan događaj za vrijeme seksa, pomagajte!!

prava noćna mora!!!
uvijek prije menge imam malo probavnih problema, ako me razumijete.
dečko i ja smo se seksali i od pritiska mi je izletio vjetar, samo što to nije bilo sve, već i malo govance s njim
naravno da je skužio i odma smo prestali i doveli higijenu u red, rekao je on da je ok, ali omg!!! propast ću u zemlju, užasno mi je neugodno, ne znam kako ću ga ikad više pogledat u oči!!!
dal se to ikom desilo, kak da se sad ponašam??
katastrofa114 is offline  
Old 23.01.2013., 23:09   #2
hehehe,malo je funny ali gle...nije kraj svijeta.
kvragu,dogodilo ti se,pa ljudsko si bice!!!

to me vratilo podosta godina unatrag kad je frend pitao curu,mrtav ozbiljan-ey,kaj vi curke isto idete na wc jel?mislim numero due obaviti???
svi se pukli smijat,ali on ozbiljan...nadam se da ti decko puno puno pametniji i da mu jasno kako se ista stvar mogla i njemu dogoditi.

nemoj brinut vec se probaj nasmijat na vlastiti racun,kaj sad...dogodilo se,big fucking deal,idete dalje )))
Diag-nonsense is offline  
Old 23.01.2013., 23:12   #3
meni bi bilo uzasno smijesno ili uzasno ogavno svaka cast decku da mu je to ok
dodo89 is offline  
Old 23.01.2013., 23:19   #4
desilo se i vec ste ocito prezivili,ako nije odmah kroz prozor skocio niti nece nema daljneg razglabanja
red <3 is offline  
Old 23.01.2013., 23:21   #5
Pravi se ko da nije tvoje i okrivi njega!
Tako radi dosta žena...samo budi full ozbiljna
Kissme is offline  
Old 23.01.2013., 23:22   #6
Quote:
Kissme kaže: Pogledaj post
Pravi se ko da nije tvoje i okrivi njega!
Tako radi dosta žena...samo budi full ozbiljna
pa da jos po ormaru trazi potencijalne krivce
red <3 is offline  
Old 23.01.2013., 23:25   #7
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 23.01.2013., 23:46   #8
aaaaaaaaaa sad me pitao kaj mi se desilo, rekla sam da ne znam i da mi je grozno, malo se nasmijo al ne znam umrijet ću od sramote!!!
katastrofa114 is offline  
Old 23.01.2013., 23:58   #9
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.
Sad makar znamo od kuda ona "I fucked the shit out of her".
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 24.01.2013., 00:03   #10
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.
tako je
a moj frend je sa curom imao analac u potpunom mraku i veli "cujem ja nesto smrdi a on ide sve gladje i gladje ..i uzmem mob posvijetlim kad ono imam sta i vidjet ona se ukakila i suti " i lik se pokupi i bjezanija al nebriini to tvoje nije nista strasno..
ja ti ne bi zamjerio ljudi smo..jel
angellll is offline  
Old 24.01.2013., 00:12   #11
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.


ajme umrit ću od smija

ma okreni to na zajebanciju
ništa strašno.
za nekoliko dana ćeš se i ti tome smijat.
volim čokoladu is offline  
Old 23.01.2013., 23:24   #12
Sjećam se jedne teme gdje je cura prdnula u facu dečku dok ju je lizao Ovo tvoje nije bilo toliko direktno
Depeche E. is offline  
Old 24.01.2013., 00:03   #13
ima jedan topik ovakav
samo sto je tvoj tipa help 24h

zivot ide dalje... pa tako i tvoja situacija
MillionMan is offline  
Old 24.01.2013., 00:07   #14
Kaj oces nije to toliko lose... U tom trenu je al je zapravo uzasno smijesno....meni su jos smijesniji oni vaginalni prdezi jer to ima bolesno jaki zvuk i ono fora je heheheh... Sve to za ljude ne se zifcirat
normalan2323 is offline  
Old 24.01.2013., 09:00   #15
Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....em možeš analno bez sranja em ti se ne događaju ni druga sranja )

I naravno da ti ne mora biti neugodno sad unedogled....dogodilo se,šta ćeš....ako je normalan,a čini mi se da je,ostaje kao zajebancija taj događaj i sve pet.
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 12:30   #16
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....em možeš analno bez sranja em ti se ne događaju ni druga sranja )
Još prekrasniji je sponatni seks
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 24.01.2013., 13:59   #17
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Još prekrasniji je sponatni seks
sta je to?:-)
salim se,nisam usporedjivala,samo mi se svidja taj osjecaj cistoce
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 14:10   #18
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
sta je to?:-)
salim se,nisam usporedjivala,samo mi se svidja taj osjecaj cistoce
Samo ne pretjeruj u čistoći
(TheProvense je napisala pametan post)

(uostalom, seks je prljav )
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 24.01.2013., 14:25   #19
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Samo ne pretjeruj u čistoći
(TheProvense je napisala pametan post)

(uostalom, seks je prljav )
smijesno...
Insinuirate da se stalno klistiram i da se ne seksam spontano,na osnovu....nicega :-)
gg sitna is offline  
Old 24.01.2013., 13:29   #20
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....em možeš analno bez sranja ).
kada bi se homoseksualci koji imaju redoviti seksualni život klistirali prije svakog seksa, ostali bi "bez crijeva" vrlo brzo..
klistiranje može imati itekakve negativne posljedice i ne treba ga shvaćati previše olako..
sama tema o analnom seksu je puna savjeta o klistiranju, glupost, ježim se kada ju čitam..o svim pripremama koje se savjetuju...
jer prečestim klistiranjem ispiru se i neophodni mikroorganizmi koji se nalaze u crijevu..povećava se rizik od infekcije..
a vrlo vjerovatno je i da se crijeva i peristaltika ulijene i da ne budu više sposobni (sami) izlučivati stolicu kako treba..
za analni seks dovoljna je dobra osobna higijena, redovita probava i dvoje partnera koji su nježni i obazrivi jedan prema drugom..
TheProvense is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger