Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 21:23   #221
Quote:
nasunis kaže: Pogledaj post
I koja je razlika u ponudi poslova u Slavoniji ili npr u Zadru, osim sto u sezoni imas veci izbor restorana za konobariti. Nabrojite mi te poslove koje ima u npr Zadru ili Si beniku a nema u Osijeku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jesi ti ikad čuo za opciju EDIT post??? Koji kurac drobiš četiri jebena posta u nizu, a koji nemaju veze sa temom???? OK, ima tu lovu za auto i točka!
Imal sam i ja mogućnost uzeti nov ili par godina star auto pa sam se ipak odlučio uzet rabljeni karavan stariji od 10 godina! I još jednog kompakta za ženu! A lagano sam mogo otić u banku i uzet kredu do penzije te vozit nov auto! Al mi važnije kuću i okučnicu srediti, osobito sad kad je firma prodala JCB pa si nemrem više sam palamudit po gruntu.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 19.08.2017., 23:23   #222
Meni se čini da se MN lijepo zabavlja na ovoj temi....
Offshore is offline  
Old 19.08.2017., 23:50   #223
Quote:
Offshore kaže: Pogledaj post
Meni se čini da se MN lijepo zabavlja na ovoj temi....
Svi se zabavljamo.
Lucky-ZG is offline  
Old 20.08.2017., 05:55   #224
Quote:
set96 kaže: Pogledaj post
Dzaba mi tu mlatimo praznu slamu, on se savrseno uklapa u ovaj opis. Jos i kod nas na Alfistima s istim pitanjima dolazi pod nickom Exer86. Tamo ekipa pise da je u 145 boxer ulijevao obicnu vodu umjesto antifriza i to zimi.....
Ne mogu da vjerujem. Sigurno nije bila niti destilovana

Znas da sam i sam previse kritican prema Alfama, nekada i previse. Ali kada vidim kroz kakve ruke ti automobili prodju, pa treba im podignuti spomenik
Voze je panj do panja uz rijetke izuzetke poput tebe i slicnih koji ipak pazite na svoja vozila. I onda se jos nazivaju Alfistima. Boze pomozi
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Old 20.08.2017., 10:52   #225
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Jesi ti ikad čuo za opciju EDIT post??? Koji kurac drobiš četiri jebena posta u nizu, a koji nemaju veze sa temom???? OK, ima tu lovu za auto i točka!
Imal sam i ja mogućnost uzeti nov ili par godina star auto pa sam se ipak odlučio uzet rabljeni karavan stariji od 10 godina! I još jednog kompakta za ženu! A lagano sam mogo otić u banku i uzet kredu do penzije te vozit nov auto! Al mi važnije kuću i okučnicu srediti, osobito sad kad je firma prodala JCB pa si nemrem više sam palamudit po gruntu.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ti si ko i ja. Svake jeseni krenem po salonima, skupi se neka lova. I onda mi bude žao pa onda nešto sredim na kući.

Već vidim isti scenarij ove godine. Naručio sam se na neke probne vožnje, al me kopka nova ALU stolarija....

Mislim, neće Marko zamjeriti kaj mu temu rasturamo.
Fishkal is offline  
Old 20.08.2017., 14:37   #226
Pa to je normalno. Po kući stalno nešto čačkam, ipak je to prostor u kojem živiš, a auto je dobar dok ide Kad počne stvarati puno problema ide likvidacija, do tada je dobar. Vectru koju trenutno vozim imam već (još malo) 12 godina.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 20.08.2017., 17:35   #227
Evo, vratim se s mkra, dočeka me sjebana kvaka. Susjeda pesa hranila, uspjela kvaku sjebat. Sreća pa su nova vrata u podrumu, čekaju instalaciju. A ovu sam raskopal i podmazal mehanizam, za sad dobro.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 21.08.2017., 01:57   #228
Možda ga suseda nije hranila pa je pas sje.al kvaku


Sent from my iPad using Tapatalk
KoSi is offline  
Old 21.08.2017., 07:41   #229
Aaa, to je. Dala mu je u 5 dana ko ja za dva tjedna. Sad ima bušu ko gazda 😂

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 21.08.2017., 09:51   #230
Kome je kuća ispred auta, to nije ljubitelj automobila.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Old 21.08.2017., 09:59   #231
Nema Narkica, da se nije polupo do Iloka
Rebbit is offline  
Old 21.08.2017., 11:00   #232
Glupost.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 21.08.2017., 11:51   #233
Neće grom u koprive ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 21.08.2017., 12:06   #234
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Kome je kuća ispred auta, to nije ljubitelj automobila.
A gle, lova uložena u auto nestaje.

Nekretnini koju sredujem zadnjih godina raste vrijednost i još donosi profit od rentanja.

Ja čak mislim da sam još veći ljubitelj automobila jer ulažem u nekretnine. Jer u kratko vrijeme je donijela prosječnog novog kompakta. A svakako će mi omogućiti kupovinu nekog auta kojeg samo s plaćom nebi kupio.

Al teško je to objasniti pravim ljubiteljima automobila sa plastik fantastikom ispred kuće bez fasade
Fishkal is offline  
Old 21.08.2017., 12:26   #235
Zar nikad nisi upoznao nekog tko je zaista zagrižen za nešto?
Pa tako i za auto.
Njima ništa ne znači gubitak vrijednosti, niti je nužno da imaju plastikfantastik, kako ti posprdno kažeš, a za kuću i fasadu ih nije nimalo briga.

I nikoga ne mora činiti većim ljubiteljem automobil(izm)a činjenica da ima skuplji auto.

Nije njima teško shvatiti tvoj (zapravo naš, jer je takvo razmišljane o automobilima i moj stav) ali ne možeš očekivati da bi oni trebali promijeniti svoj stav, jer ti misliš drukčije i još podcjenjuješ njihov sustav vrijednosti.
Nema apsolutne istine, zar ne?
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Old 21.08.2017., 12:46   #236
Evo prilike ...



Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Old 21.08.2017., 12:54   #237
Daj briši to prije neko se Nikolica vrati s prikolicom - ko zna koji đubar je kupio, rasplakat će se ko kišna godina kad vidi ovu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 21.08.2017., 15:49   #238
Drveni volan...prejebeno.
Jarvis is offline  
Old 21.08.2017., 15:51   #239
Nardi ... ako se ne varam samo u Lusso izvedbama.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 21.08.2017., 16:41   #240
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Zar nikad nisi upoznao nekog tko je zaista zagrižen za nešto?
Pa tako i za auto.
Njima ništa ne znači gubitak vrijednosti, niti je nužno da imaju plastikfantastik, kako ti posprdno kažeš, a za kuću i fasadu ih nije nimalo briga.

I nikoga ne mora činiti većim ljubiteljem automobil(izm)a činjenica da ima skuplji auto.

Nije njima teško shvatiti tvoj (zapravo naš, jer je takvo razmišljane o automobilima i moj stav) ali ne možeš očekivati da bi oni trebali promijeniti svoj stav, jer ti misliš drukčije i još podcjenjuješ njihov sustav vrijednosti.
Nema apsolutne istine, zar ne?
Apsolutno, slažem se da nema apsolutne istine.

Mene recimo jako zabavlja gledati koliko kao društvo imamo kapacitet izbacivanja financijskih nepismenih i po sebe neodgovornih ljudi. Jer takvi kojima je auto prioritet pa nema ni za kaj drugo često za 20 godina plaču na TV kako nemaju nista.
Pa bi mi morali biti puni suosjećanja jel.

A dok se nešto trebalo napraviti da se kasnije bolje živi, onda je prioritet bio sporcki auto. Sam znam nekolicinu takvih.

Al dobro, sad smo daleko otišli od Markove Alfe.

Markane, di si lepi? Jesi pazario?
Fishkal is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.