Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 06:23   #1
Pitanje o poslu

Sto raditi s vrazjom gimnazijom?? ,tada sam bila najbolji ucenik sve mi islo od ruke,i kad sm dosla u srednju bana,a faks da ne spominjem

od cijelog zivotnog stresa sam popustila i mozdak i je oslabio kako da kazem,ima i gorih ljudi pa uspiju al jednostavno nisam mogla,imam valjda 5 bolesti,pred ispit se ponem tresti i drhte mi ruke i zmuti mi se vid, dakle na faks nemogu, zelja mi je oduvijek medicina ali ja i kemija smo psihologiju nemogu zbog bodova,neznam sta dalje,gdje naci posao,ne zelim iz slavonije..ima nekkav savjet prekvalifikacija ili slicno,ili neki vrlo lagan trogonisnji faks? postoji li nekakav faks koji se moze ucii doma da mi ne izaziva sres'
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:52   #2
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Sto raditi s vrazjom gimnazijom?? ,tada sam bila najbolji ucenik sve mi islo od ruke,i kad sm dosla u srednju bana,a faks da ne spominjem

od cijelog zivotnog stresa sam popustila i mozdak i je oslabio kako da kazem,ima i gorih ljudi pa uspiju al jednostavno nisam mogla,imam valjda 5 bolesti,pred ispit se ponem tresti i drhte mi ruke i zmuti mi se vid, dakle na faks nemogu, zelja mi je oduvijek medicina ali ja i kemija smo psihologiju nemogu zbog bodova,neznam sta dalje,gdje naci posao,ne zelim iz slavonije..ima nekkav savjet prekvalifikacija ili slicno,ili neki vrlo lagan trogonisnji faks? postoji li nekakav faks koji se moze ucii doma da mi ne izaziva sres'


Ne. Postoje dvije stvari koje možeš napraviti:

a) prekvalificiraj se za neku četverogodišnju struku - tipa ekonomske
b) kreni razgovarat s psihologom oko tvog stresa. Da, svi smo se sekirali i stresirali i pili normabele/hrpu drugih tableta da bi ostali pri sebi za vrijeme ispita, ali ako ti to baš svara toliki stres, potraži stručnu pomoć.

c) prekvalfikacija za neki "laksi" faks nema smisla jer nećeš iamt posao
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 07:21   #3
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Ne. Postoje dvije stvari koje možeš napraviti:

a) prekvalificiraj se za neku četverogodišnju struku - tipa ekonomske
b) kreni razgovarat s psihologom oko tvog stresa. Da, svi smo se sekirali i stresirali i pili normabele/hrpu drugih tableta da bi ostali pri sebi za vrijeme ispita, ali ako ti to baš svara toliki stres, potraži stručnu pomoć.

c) prekvalfikacija za neki "laksi" faks nema smisla jer nećeš iamt posao
ni slučajno ekonomska, s tim ne može ništa osim ako nema vezu, a nema jer onda bi i sa gimnazijom radila.
ako nemaš vezu, bolje prekvalifikaciju u nešto medicinsko, npr med sestra, tehničar, radiolog, nešto s čim si uvjek tražen, i biti češ u cijeloj europi.
ako si pametnija, matematika ti ide, kreni na fakultet, FER, i biti češ cijeli život zaposliva.
ako ništa od toga, onda šljaker, po dučanima, zamjenjiva, minimalac, i ajmo.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 08:38   #4
Kakav naslov teme...
No dobro, pa valjda ti znas sto te zanima i sta volis?
Sigurno postoji nesto u cemu gustas. Ako ces birat obrazovanje samo s ciljem da bi zaradila, grde su godine pred tobom, daleko je penzija.
Ok ako se poklopi da volis nesto sto je trazeno i dobro placeno, ali ovako ...ne i ne.
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.