Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 19:11   #81
stetaaa

A onda ce morati nesto drugo smisliti pazi sto ti ja kazem jer je kriza i slabo ce se auti prodavati, tko nema casha jako tesko jer ce banke zatvoriti pipu...
nema vise kredita kao prije.
Sinke71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:13   #82
Taj dynamique mi je zapeo za oko. Npr, sa sadašnjim popustom, bez doplata košta cca 124.000 kn, a vjeruj mi, za koji mjesec biti će čak i ispod 120.000 kn.

Kod njega valja doplatiti samo za alu 17", a to je 2.400 kn, koliko se sjećam, inače oprema je i više nego izdašna
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:21   #83
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Pa, ovaj novi s pet vrata je već na solidnom sniženju tako da...
Ali ja bih 4 vrata
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:29   #84
felge

Nemoj si zimati 17'' moj savjer jer ti udobnos bitno pada, provjereno. Nije ruzan ni sa 16'' koje su u standardu samo biraj druge felge jer su one ocajne.
Sinke71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:33   #85
Imaš dva modela felgi 16" i ni jedan mi nije baš krasan, neznam na koje ti misliš.
"Sport" su sa 5 širokih krakova, "spirale" su sa deset krakova, ove druge meni osobno su ljepše.
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:35   #86
megane

da te sport felge bi zakonom zabranio kako su ruzne i uopce mu ne pristaju. Ove druge su puno bolje. Do sada nisam sreo osobu kojoj su te sport felge lijepe, to im je promasaj da ne mogu vjerovati. Kvare uzgled automobila koliko su lose.
Sinke71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 20:34   #87
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Ali ja bih 4 vrata
Aludirao sam na to da bi i taj s 4 vrata trebao biti na sniženju kao i ovaj s pet
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 20:46   #88
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Aludirao sam na to da bi i taj s 4 vrata trebao biti na sniženju kao i ovaj s pet
Ima logike. vidjet ćemo.
Btw, umjesto ružnih alu felgi uzeti jeftine čelične s ratkapama i zimskim gumama. A na proljeće nove alu felge i ljetne gume
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:23   #89
oho!

pitanje!

- mislim da sam na slikama (nisan još bila u salonu..) primjetila digitalni brzinomjer???? to je kod svih modela???

inaće, auto mi se ćini strava, jedva ćekan ozdravit
MUST SEE!

ps kako je sjedit u njemu?? (preferiram niže položena sjedala pa me zanima, jel isto ka i u prethodnom izdanju )
aaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:29   #90
Sjedala jesu niže smještena nego u dvojci, ali ne sjedi se na podu, kao u npr. BMW-u.

Brzinomjer jest digitalni u svim modelima, obrtomjer su, hvala Bogu, ostavili analogni. Čak mi se ta kombinacija sviđa, iako nisam ljubitelj digitalija.

Čini mi se da je to auto koji se pomalo dizajnom uvlači pod kožu, isprva mi uopće nije bio zanimljiv, a sve dalje mi je sve ljepši.

Ipak ne bih baš tvrdio da je ružan, kao neki kojima se ne sviđa.

Evo link, možda promjene mišljenje: http://www.renault.com/renault_com/e...ane/index.aspx
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:42   #91
Evo ovdje test novog Meganea sa 1,6 motorom, oprema Dynamique

http://www.autoportal.hr/20081216441...nu-id-103.html
Melior is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 22:35   #92
Ne znam koliko patis za ekskluzivnoscu no ja bi na tvom mjestu ipak malo pricekao sa kupnjom. To cu i ja osobno napraviti kod kupnje G6, jer me G5 odlicno sluzi, a ovi znaju izdati neke ljubilarne modele, editione svakih godinu dana...
Osim toga kriza drma....bit ce jos pada cijena.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:08   #93
Digitalni brzinomjer mi je odvratan... fujjj... kad ubrzavaš pa skaču brojevi 9 15 30 44 69...
rocky119900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:34   #94
Quote:
rocky119900 kaže: Pogledaj post
Digitalni brzinomjer mi je odvratan... fujjj... kad ubrzavaš pa skaču brojevi 9 15 30 44 69...
Da,ali kod Megane III nije tipični digitalni brzinomjer kao u Citroena npr. Ti biraš na putnom računalu u autu da li želiš znamekasti(cifreni,brojčani) digitalni prikaz (to kako ti opisuješ) ili želiš da ti se prikazuje digitalni prikaz s kazaljkom (klasični stil kao u Megane II) samo što stvara digitalnu sliku,ali ti prikazuje s kazaljkom,to ti biraš kad sjedneš u auto kako će ti prikazivati, barem sam tako ja prijatelja shvatio.
Brankovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:42   #95
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko patis za ekskluzivnoscu no ja bi na tvom mjestu ipak malo pricekao sa kupnjom. To cu i ja osobno napraviti kod kupnje G6, jer me G5 odlicno sluzi, a ovi znaju izdati neke ljubilarne modele, editione svakih godinu dana...
Osim toga kriza drma....bit ce jos pada cijena.
E ovo si dobro rekao, evo ja uzeo u 4 mjesecu Golf 5 za 150 000 kn, sa 1,9 TDi motorom, da sam ga prije kupovao sa ovom opremom došao bi me minimalno 160 000kn. Prezadovoljan sam za sada s njim.
schimek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 03:46   #96
Quote:
Brankovac kaže: Pogledaj post
Da,ali kod Megane III nije tipični digitalni brzinomjer kao u Citroena npr. Ti biraš na putnom računalu u autu da li želiš znamekasti(cifreni,brojčani) digitalni prikaz (to kako ti opisuješ) ili želiš da ti se prikazuje digitalni prikaz s kazaljkom (klasični stil kao u Megane II) samo što stvara digitalnu sliku,ali ti prikazuje s kazaljkom,to ti biraš kad sjedneš u auto kako će ti prikazivati, barem sam tako ja prijatelja shvatio.

aj.. to baš me zanima uživo kako izgleda, ako je pak istina da se može birat,
al svejedno mi je bezzeze, a radi digitalnog brzinomjera bi odustala od kupnje dotičnog... užas mi je taj digi..


PS koje uvjete treba zadovoljit da bi se vozilo testno??

a Moril, dali je auto dovoljno komodno sprijeda, ako možeš ekakvu usporedbu dati?
jedva čekam do salona
aaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 07:30   #97
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Ima logike. vidjet ćemo.
Btw, umjesto ružnih alu felgi uzeti jeftine čelične s ratkapama i zimskim gumama. A na proljeće nove alu felge i ljetne gume
Jel to moguće tražiti u salonu? Ako je, po meni je to najbolja kombinacija, poslije stavljaš alu felge koje hoćeš.
bajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 08:54   #98
U autu se sjedi izuzetno nisko ako je sjedalo spušteno do kraja. Ja sa 185 cm visine doslovno ne vidim ništa od prednjeg kraja, a i nazad je preglednost očajna. Onaj digitalni brzinomjer je odvratan. Inače auto je skroz Ok a i izrada dosta kvalitetnija od prethodnog modela (bar tako izgleda).
iommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 11:40   #99
Quote:
Brankovac kaže: Pogledaj post
Da,ali kod Megane III nije tipični digitalni brzinomjer kao u Citroena npr. Ti biraš na putnom računalu u autu da li želiš znamekasti(cifreni,brojčani) digitalni prikaz (to kako ti opisuješ) ili želiš da ti se prikazuje digitalni prikaz s kazaljkom (klasični stil kao u Megane II) samo što stvara digitalnu sliku,ali ti prikazuje s kazaljkom,to ti biraš kad sjedneš u auto kako će ti prikazivati, barem sam tako ja prijatelja shvatio.
Ovo prvi put čujem, tj. mogućnost analognog prikaza brzinomjera na LCD-u.
Može li netko provjeriti je li to istina? ako jest, meni je to genijalna ideja i još jedan plus na meganeovoj listi za/protiv.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 14:09   #100
Megane III Expression 1.6 16V vs Bravo 1.4 tb Fashion... što vam se čini boljim izborom?
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.