Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2008., 19:11   #41
Quote:
The Final Cut kaže: Pogledaj post
Ako onaj koji dobiva pismo osjeća nešto prema tebi, sigurno će mu biti jako drago dobiti to pismo. Ako mu nisi "it", možeš napisati novu "Eminu", nema rezultata...
ovo je istina
ako mu nije stalo do tebe sta god da napises nema smisla
ako jeste, daj mu komad kartona i napisi na njemu klempav si i imas velike usi i njemu ce to biti najbolji poklon koji je ikad dobio
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:23   #42
Quote:
Nyssa kaže: Pogledaj post
Kako napisati jedno prekrasno ljubavno pismo, tako da osobi kojoj je to pismo namjenjeno izmami osmijeh na lice (mozda i zasuzi oci) iako nije bas previse romanticarskog duha?

I da dobijete jedno takvo pisamce, kako bi to djelovalo na vas? biste li se rastopili ili bi ostali totalno ravnodusni?


P.S. osoba koja je imala iz pisanja sastavka i zadacnica 2, moli za pomoc... izgleda da me zena iz hrvatskog posebno mrzila....
Nemoj vagati riječi, samo nek kroz tebe prođu iskreni osjećaji. Ja pišem jednoj curi. Ja vjerujem u ljubav opet. Ta cura živi 400 km od mene. Ova ljubav me natjerala da je posjetim. Misliš li da će se nešto roditi iz toga? Pa jedna pjesma, niti pismo će biti dovoljni za uspomenu ali ja ne stvaram uspomene ja stvaram slavu ovoj ljubavi svaki dan. Pokušaj i ti. Borba je presudna. Ako te ta ljubav mijenja u stanju si osvojiti sve što poželiš, samo strpljenja... ništa ne dolazi jednom riječju, poslije se one trebaju pretvoriti u djela i tad je ljubav potpuna. Uzvrat će ti se sama, ne brini ljubav ne bira...
Ja ću i dalje vjerovati... možda budem jednom svjedok ljubavi u punini, a dotad puno toga se još mora promjeniti... počinjem od danas, pa do kad bude potrebno...
__________________
Neko sa svojim bolom ide Ko s otkritom ranom; svi neka vide.
Drugi ga čvrsto u sebi zgnječi ne da mu prijeći u suze i riječi.
duxqwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:43   #43
Jesi zgotovio pismo i poslao?
Držim fige da ti ispadne sve pet.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=FXEf_pSM7i4 :cerek:
kylma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:31   #44
ja bih zaista zeljela znati sto se s curom pismom i deckom desilo
ana2009aloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 03:53   #45
Baš lijepo da netko piše ljubavno pismo u ovom ludom današnjem vremenu.
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.