Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2009., 20:57   #1
Naj frendicu mi nazivaju kurvom

Bok svima! Imam najfrendicu jos iz djetinjstva mladja je od mene 2 godine medjutim mnogo njih ju je pocelo smatrati kurvom ali ona to nije znam je dobro jer smo kuca do kuce i nije takva jer si sve pricamo,odrastali smo zajedno i znamo sve jedno o drugome.

Kad joj god nesto kaze onaj tko je ne zna dobro kao ja odmah istog trenutka sam za nju spreman nekoga dobro nalemati!

Ona jeste vrckasta i zvrkasta ali kurva sigurno nije

Molio bi vas savjet kako ovaj problem iskorijeniti

hvala unaprijed

e ako ova tema ne spada ovdje molim moderatore da je premjeste al da je ne obrisu
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 21:37   #2
koliko cura ima godina? koliko je veliko mjesto u kojem živite?

kad sam bila klinka, čula sam da me zovu kurvom u vrijeme dok se još nisam bila ni prvi put poljubila . malo mjesto.

naučila sam lekciju: nikad ne imati dečka iz svog mjesta, ne obazirati se na to što ljudi govore, i što prije pobjeći odatle

ali ni to nije savršeni lijek: ako je cura uspješna, došla na neko rukovodeće mjesto: obavezno će se pričati da je spavala sa šefom ili nekom facom da bi došla do toga.

ti joj najviše možeš pomoći tako što ćeš se družiti s njom i biti joj podrška. a ako netko ispred tebe kaže nešto ružno o njoj, pokaži mu zube (ne, ne moraš se odmah tući).
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 21:42   #3
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
koliko cura ima godina? koliko je veliko mjesto u kojem živite?

kad sam bila klinka, čula sam da me zovu kurvom u vrijeme dok se još nisam bila ni prvi put poljubila . malo mjesto.

naučila sam lekciju: nikad ne imati dečka iz svog mjesta, ne obazirati se na to što ljudi govore, i što prije pobjeći odatle

ali ni to nije savršeni lijek: ako je cura uspješna, došla na neko rukovodeće mjesto: obavezno će se pričati da je spavala sa šefom ili nekom facom da bi došla do toga.

ti joj najviše možeš pomoći tako što ćeš se družiti s njom i biti joj podrška. a ako netko ispred tebe kaže nešto ružno o njoj, pokaži mu zube (ne, ne moraš se odmah tući).
Potpisujem. To je jednostavno tako i tu ne mozes nista, osim ne obazirati s ena njihove ljubomorne traceve. Znam da nije lako u pocetku, ali poslije te prestane biti briga. Znam iz osobnog iskustva.
Pa meni su pripisivali da sam spavala s pola svojih profesora i sto sad, shvatila sam to kao izraz ljubomore, sto i jest.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:08   #4
upravo tako: izraz ljubomore

dečki iz tog razloga cure nazivaju kurvama. čak i lažu da su spavali s nekom, samo zato što su ljuti što nisu uspjeli kod nje
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:33   #5
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
koliko cura ima godina? koliko je veliko mjesto u kojem živite?

kad sam bila klinka, čula sam da me zovu kurvom u vrijeme dok se još nisam bila ni prvi put poljubila . malo mjesto.

naučila sam lekciju: nikad ne imati dečka iz svog mjesta, ne obazirati se na to što ljudi govore, i što prije pobjeći odatle

ali ni to nije savršeni lijek: ako je cura uspješna, došla na neko rukovodeće mjesto: obavezno će se pričati da je spavala sa šefom ili nekom facom da bi došla do toga.

ti joj najviše možeš pomoći tako što ćeš se družiti s njom i biti joj podrška. a ako netko ispred tebe kaže nešto ružno o njoj, pokaži mu zube (ne, ne moraš se odmah tući).
pa zivimo u Zagrebu,a cura se nije ni poljubila kako teba nit je imala decka,ima 15 godina to je sramota za djevojku od 15 godina govoriti svasta, a ni ne znaju je kako treba... Ja joj pomazem koliko god to mogu i branim je pred svima sa nekima sam se deckima i curama cak i potukao zbog nje ali kad su fakat pretjerali. Mama i tata joj puno rade pa joj i ne mogu pomoc oko toga a njena baka cuva njenog malog brata pa ni ona ne moze imati sve konce u rukama,a i dosta je stara...Medjutim ja sam s njom proveo najvise vremena i dobro znam kakva je
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:34   #6
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Potpisujem. To je jednostavno tako i tu ne mozes nista, osim ne obazirati s ena njihove ljubomorne traceve. Znam da nije lako u pocetku, ali poslije te prestane biti briga. Znam iz osobnog iskustva.
Pa meni su pripisivali da sam spavala s pola svojih profesora i sto sad, shvatila sam to kao izraz ljubomore, sto i jest.
Pa i ja joj kazem ali nekada nemozes ni biti hladan to boli iznutra
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:38   #7
Bas prije neki dan joj je jedan decko kojeg ni ne zna kak trebao napisao citiram: "ti si laksa cura nego kurva,da bi se za kunu prodala" Naravno sutra dan je pljuvao krv iz usta
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:42   #8
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
pa zivimo u Zagrebu,a cura se nije ni poljubila kako teba nit je imala decka,ima 15 godina to je sramota za djevojku od 15 godina govoriti svasta, a ni ne znaju je kako treba...
nažalost, uvijek i svuda ima svakakvih ljudi. koji su zbog nekih svojih kompleksa zli prema drugima. lažu i izmišljaju. ne možeš to ispraviti. možeš biti s njom

kasnije ćeš čuti da i o tebi pričaju da si gay, narkoman, da ti je stara završila u ludnici (u vrijeme kad je bila na službenom putu u londonu). kasnije ti to bude smiješno, ali dok se ne navikneš, jako boli

mojoj staroj su dolazila anonimna pisma da moj stari ima ljubavnicu, i da je s njom bio te i te večeri, kad smo svi bili doma. itd.
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:47   #9
Pa o meni su pricali da sam narkoman a nisam ali drugo je jer ja sam decko i cvrsci sam od nje nju to fakat pogadja ako me kuzis
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:58   #10
mora se suočit s time, nema druge.

mene je jako pogodilo to kad su mi s 14 god pričali da sam kurva. pa nisam mogla ni sa kim imat ništa, da se ne bi jelda mislilo da sam kurva. e pa onda su mi sa 16 god pričali da sam lezba, jer je sumnjivo zašto nemam dečka

debilima nikad ne možeš ugodit. treba živit svoj život i gotovo
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 23:18   #11
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
mora se suočit s time, nema druge.

mene je jako pogodilo to kad su mi s 14 god pričali da sam kurva. pa nisam mogla ni sa kim imat ništa, da se ne bi jelda mislilo da sam kurva. e pa onda su mi sa 16 god pričali da sam lezba, jer je sumnjivo zašto nemam dečka

debilima nikad ne možeš ugodit. treba živit svoj život i gotovo
ma nastranu to sto se sama mora suociti ali te ju price shrvaju kao i mene kad nju netko uvrijedi kao da je uvrijedio i mene,dio mene
Pa kao sestra mi je
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 12:54   #12
ja sam imala sličan problem, ali nisu meni govorili da sam kurva nego mojoj biolškoj majci koja me ostavila..
sad živim kod posvojitelja.

jedna prija me pitala zašto nemam još dečka i kaže "pa vrijeme je da nađeš dečka, mislim, dokazala si da nisi
kurva".

ma ima svakakvih ljudi, ali slažem se, to je vecinom iz ljubomore ili neki kompleksi, nezadovoljstva..
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 13:42   #13
Obično kad se družiš s debilima imaš priliku čuti svakakve gluposti, stoga reci curi da, ako se ne zna nositi s njima, najbolje da im ne da priliku da je omalovažavaju. Oni najmanji najglasnije laju.
Posve_nova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 19:12   #14
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
jedna prija me pitala zašto nemam još dečka i kaže "pa vrijeme je da nađeš dečka, mislim, dokazala si da nisi
kurva".


dno dna. nadam se da nisi bliska s tom osobom?

u pubertetu i mladosti je sasvim normalno da istražujemo. igramo se. a i kad imaš 30 god, nije poželjno da se udaš za prvog koji naiđe, nego da s par dečki ideš na kave, s nekima vani, pa si s nekim mjesec dana, a s drugim šest...i to ne znači da si kurva. nego da tražiš partnera koji ti odgovara

kurva ili prostitutka je ženska osoba koja prodaje svoje seksualne usluge za novac. a primitivci i iskompleksirane budale su oni koji će klinku ili odraslu ženu nazvati kurvom, iako je jasno da ona to nije
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 19:31   #15
Dečko,ti nju voliš!
zool is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 21:09   #16
iskorijeniti neće.. ne u maloj sredini ili bar ne još neko vrijeme.. a drugo je pitanje - kaj ju boli dupe kak ju ljudi zovu?! Da se ja obazirem na sve epitete koje mi dijele svake bi me tri minute skidali s nekog mosta...

Jebe mi se - za dobrim konjem prašina se diže..za rasnom životinjom i zemlja i blato i sve kaj joj se nađe pod kopitima.. samo prođem po kvartu i dijelim one kraljica elizabeta mah-mahove.. koji završe sa srednjim prstom u zraku i pucanjem balona od žvake.. da viš faca..

reci joj da proba..

edit: aha, sad vidim da ste u Zg.. same difference.. Zagreb je veće selo od najveće zabiti u dalmatinskoj zagori.. ali tračevi se brže zaboravljaju..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 21:48   #17
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
ja sam imala sličan problem, ali nisu meni govorili da sam kurva nego mojoj biolškoj majci koja me ostavila..
sad živim kod posvojitelja.

jedna prija me pitala zašto nemam još dečka i kaže "pa vrijeme je da nađeš dečka, mislim, dokazala si da nisi
kurva".

ma ima svakakvih ljudi, ali slažem se, to je vecinom iz ljubomore ili neki kompleksi, nezadovoljstva..

Uzas kako si to sve podnijela
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 21:50   #18
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post


dno dna. nadam se da nisi bliska s tom osobom?

u pubertetu i mladosti je sasvim normalno da istražujemo. igramo se. a i kad imaš 30 god, nije poželjno da se udaš za prvog koji naiđe, nego da s par dečki ideš na kave, s nekima vani, pa si s nekim mjesec dana, a s drugim šest...i to ne znači da si kurva. nego da tražiš partnera koji ti odgovara

kurva ili prostitutka je ženska osoba koja prodaje svoje seksualne usluge za novac. a primitivci i iskompleksirane budale su oni koji će klinku ili odraslu ženu nazvati kurvom, iako je jasno da ona to nije
Slazem s es tobom ljudi njacesce zlouoputrebljavaju tu rijec a ni ne znaju,najvjerojatnije, sto znaci
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 21:51   #19
Quote:
zool kaže: Pogledaj post
Dečko,ti nju voliš!
ne ne volim ju na nacin da ju gledam kao djevojku vec mis smo ali doslovno kao brat i sestra rasli smo zajedno,a ni ona mene ne gleda ko decka
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 21:53   #20
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
iskorijeniti neće.. ne u maloj sredini ili bar ne još neko vrijeme.. a drugo je pitanje - kaj ju boli dupe kak ju ljudi zovu?! Da se ja obazirem na sve epitete koje mi dijele svake bi me tri minute skidali s nekog mosta...

Jebe mi se - za dobrim konjem prašina se diže..za rasnom životinjom i zemlja i blato i sve kaj joj se nađe pod kopitima.. samo prođem po kvartu i dijelim one kraljica elizabeta mah-mahove.. koji završe sa srednjim prstom u zraku i pucanjem balona od žvake.. da viš faca..

reci joj da proba..

edit: aha, sad vidim da ste u Zg.. same difference.. Zagreb je veće selo od najveće zabiti u dalmatinskoj zagori.. ali tračevi se brže zaboravljaju..
Najlakse je reci kaj te boli dupe za to,ok mozda ce se pravit da ju je bas briga ali ppoznajem je odbro,nju to boli...
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.