Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 01:50   #2901
Zaista me dugo nije bilo cure i sada sam se ulogirala i vidim u porukama da ste mi poslale ovaj link...Bas mi je drago da smo se ipak snasle 👏
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:27   #2902
marlammarlam ajoj :// Bas sam zbunjena iskreno.
Znate li kako iris gleda? kartama ili ?
ako se kroz mjesec dana ništa ne pokrene, možda bih nazvala opet, samo ne znam koga:// jel pametnije nekog novog, spominjali ste neku anju ili nekog s kim sam već razgovarala?
lelale is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:23   #2903
Meni je na prvom mjestu Lela, zatim Sonja i Senka. Dunja mi je također dobro znala ubost. Iris mi nikad nije pogodila, a Biba hmmm, zar ta svakoj govori da postoji druga koja se mota oko njega, ali on je ne šljivi?! Isto je i meni govorila.
gerard01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:25   #2904
Quote:
lutki kaže: Pogledaj post
Shepica sta je sa Deni? Bitno da imas novu ljubav. Potpuno te razumijem.
Pandora 111 - Iris sa Vjera linije
Lutki! možeš li objasniti što je to "daleko" koliko daleko, mjesecima, godinama, jer meni obično gleda na mj. dana kratke događaje, ono što mi kaže za duže ne uzimam za ozbiljno
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:51   #2905
Quote:
gerard01 kaže: Pogledaj post
Meni je na prvom mjestu Lela, zatim Sonja i Senka. Dunja mi je također dobro znala ubost. Iris mi nikad nije pogodila, a Biba hmmm, zar ta svakoj govori da postoji druga koja se mota oko njega, ali on je ne šljivi?! Isto je i meni govorila.
Ne Biba svakoj ne govori to o drugoj.. evo ja sam ta kojoj to nikad baš nikad nije rekla i znam da tak kak je rekla i jest, doduše ja više ne pitam za ljubav ali kad sam pitala. Lp
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:19   #2906
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
Ne Biba svakoj ne govori to o drugoj.. evo ja sam ta kojoj to nikad baš nikad nije rekla i znam da tak kak je rekla i jest, doduše ja više ne pitam za ljubav ali kad sam pitala. Lp
Komentare o toj drugoj pročitala sam ovdje još prošle godine, prije nego sam je zvala i sad ponovno. Baš to se i meni dogodilo kad sam je nazvala. I ne samo to, budućnost mi je totalno fulala i dala krivi savjet, kojeg nisam poslušala. Eto, ja je nikako ne mogu preporučiti.
Lp
gerard01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:26   #2907
Quote:
gerard01 kaže: Pogledaj post
Komentare o toj drugoj pročitala sam ovdje još prošle godine, prije nego sam je zvala i sad ponovno. Baš to se i meni dogodilo kad sam je nazvala. I ne samo to, budućnost mi je totalno fulala i dala krivi savjet, kojeg nisam poslušala. Eto, ja je nikako ne mogu preporučiti.
Lp
Kužim, kužim. To je ta raznovrsnost iskustava koja, finalno, zbunjuje. Meni je ona izvrsna i za posao i za emotivni dio.
Nekome nije, prihvaćam i to.
Moguće je i da ljudi zovu radi sličnih problema i imaju slične priče, moguće je da je dala dobar savjet i da tek odmak vremena pokaže da je dobar. Moguće je i da je sve krivo. U toj situaciji treba dobro sagledati situaciju svjetlozorom vlastita mozga i na temelju povratnih info od drugoga u toj priči i stvoriti sud i plan.
I meni je davala savjet koji ne odgovara mojoj naravi , poslušala sam ga na jedvite jade i tako prevenirala jednu ružnu scenu koja bi se dogodila da nisam poslušala.
Iako je bilo mukotrpno.
Kontaktiram je ima nekih 5 godina, jednom godišnje max 2 puta i svaki put pun pogodak. To je moje iskustvo ne mora biti i tvoje.
Ak je tak kak veliš najbolje zaobiđi ju i traži drugu pouzdaniiju osobu.
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:34   #2908
Meni Biba NIKAD ne priča ni o kakvoj drugoj. Trenutno pitam samo za emotivno područje.
Opasno je sve svoditi na isto i kad se potrefe dvije- tri curke da im je to rekla definirati da je rekla svima. Možda je zbilja kod tih cura to istina samo one teško privaćaju tko zna. Možda nije istina.
U mene nema druge jer moj nema drugu i bolje mu je
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:50   #2909
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
Kužim, kužim. To je ta raznovrsnost iskustava koja, finalno, zbunjuje. Meni je ona izvrsna i za posao i za emotivni dio.
Nekome nije, prihvaćam i to.
Moguće je i da ljudi zovu radi sličnih problema i imaju slične priče, moguće je da je dala dobar savjet i da tek odmak vremena pokaže da je dobar. Moguće je i da je sve krivo. U toj situaciji treba dobro sagledati situaciju svjetlozorom vlastita mozga i na temelju povratnih info od drugoga u toj priči i stvoriti sud i plan.
I meni je davala savjet koji ne odgovara mojoj naravi , poslušala sam ga na jedvite jade i tako prevenirala jednu ružnu scenu koja bi se dogodila da nisam poslušala.
Iako je bilo mukotrpno.
Kontaktiram je ima nekih 5 godina, jednom godišnje max 2 puta i svaki put pun pogodak. To je moje iskustvo ne mora biti i tvoje.
Ak je tak kak veliš najbolje zaobiđi ju i traži drugu pouzdaniiju osobu.
Kužim i ja tebe. I trebaš se nje držati ako ste se našle. Tako je meni legla Lela i dobrim dijelom ove druge koje sam spomenula. Lela mi stvarno nikad nije rekla krivo, a Dunja me je par puta oduševila, baš je onako ubola, a bilo je i negativnih i pozitivnih stvari. Zaista sam zivkala masu njih i sad ostajem pri ovima. Senka mi npr. u dan pogodi kad će se nešto dogoditi ( vrlo bliska budućnost).

Vjeverice, baš si me nasmijala
gerard01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:56   #2910
da napomenem Bibu mi je otvarala karte za pitanje hoćemo li ponovno biti zajedno. nakon toga sam ju pitala dal misli da postoji neća treća osoba u igri, na što je ona predložila da otvaramo karte samo za njega gdje je vidjela da se netko mota ali da me ne treba to brinuti.
lelale is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:17   #2911
Cure, zanima me vaše mišljenje. Prije koji mjesec sam ostavila Renu pitanje na onoj temi na drugom forumu, na koje mi je odgovorio izuzetno pozitivno, ali jako kratko.
Početkom ovog mjeseca sam ga kontaktirala 1. put za uvid koji plaćam. Pitanje za konkretan odnos ali i općenito za mene, a to općenito je isto ovo koje sam postavila njemu na onom drugom forumu. Nije mi bila namjera da ga prevarim ili nešto, nego sam jednostavno htjela dobiti detaljniji, potpuniji odgovor, zašto sam i platila. Ali nisam mu rekla da sam ga to već pitala prije nekoliko mjeseci, iskreno nisam smatrala da je to potrebno.

E sad, njegov uvid je dosta negativan, i onda na to općenito pitanje nastavlja u istom takvom tonu, izuzetno negativno. I sad meni više ništa nije jasno. Prvi put (gdje mu ja nisam ostavila nikakve detalje) mi napiše da se nekoliko puta ponovila najpozitivnija figura u geomantiji i sve nešto super i pozitivno. A sad (gdje sam ga uvela u priču i situaciju za koju mi je gledao) totalno ali totalno drugačije.

Da budem iskrena ne mislim da sam ja pretjerala nego imam nekakav feeling da on u jednoj od te dvije situacije nije gledao kako treba. Da li prvi put, s obzirom da tu odgovara besplatno i po svojoj dobroj volji ili drugi put u uvidu, gdje pomalo sumnjam da se poveo za onim što sam mu ispričala i logikom u više navrata u uvidu.
Zbunjena sam pa me zanima što vi mislite. I molim bez napada i optužbi jer mi stvarno nije bila namjera praviti se pametna, nego sam htjela detaljniju analizu.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:40   #2912
A čuj, prvo nema potrebe da se toliko pravdaš, drugo reci mu to. Možda ima nešto pametno za dodati.

Moja omiljena i netočna teta Nina, više ne radi na liniji. Taman kad sam joj htjela javiti za fulance. Nina ako čitaš javi se na pp.
miljenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:48   #2913
Ne znam koji mi je Bog bio,zvala.danas Iris sa Zore. Zena me 6 min drzala na liniji,nista nije rekla osim nista od toga, pa cujem tastaturu kako lupka pa.opet ponovi nosta od.toga sve mi je mutno. Pokusavala sam se komcentrirati da cujem jel karte lupkaju,al definitivno tastatura. Nemam ja nista protiv.negacije,al daj mi reci neke okolonosti,opisi nesto. Doslovno nista.Jos me isla uvjeravat da je zauzet,a znam da nije. Pa me kasnije isla ispitivati kako smo se upoznali,koliko dugo. Samo sam rekla da sada ne mogu prepricavati cijelu povijest,ako je odgovor ne da prihvacam ne,zahvalila se i poklopila. Zali boze para i sta sam je zvala..
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:28   #2914
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Cure, zanima me vaše mišljenje. Prije koji mjesec sam ostavila Renu pitanje na onoj temi na drugom forumu, na koje mi je odgovorio izuzetno pozitivno, ali jako kratko.
Početkom ovog mjeseca sam ga kontaktirala 1. put za uvid koji plaćam. Pitanje za konkretan odnos ali i općenito za mene, a to općenito je isto ovo koje sam postavila njemu na onom drugom forumu. Nije mi bila namjera da ga prevarim ili nešto, nego sam jednostavno htjela dobiti detaljniji, potpuniji odgovor, zašto sam i platila. Ali nisam mu rekla da sam ga to već pitala prije nekoliko mjeseci, iskreno nisam smatrala da je to potrebno.

E sad, njegov uvid je dosta negativan, i onda na to općenito pitanje nastavlja u istom takvom tonu, izuzetno negativno. I sad meni više ništa nije jasno. Prvi put (gdje mu ja nisam ostavila nikakve detalje) mi napiše da se nekoliko puta ponovila najpozitivnija figura u geomantiji i sve nešto super i pozitivno. A sad (gdje sam ga uvela u priču i situaciju za koju mi je gledao) totalno ali totalno drugačije.

Da budem iskrena ne mislim da sam ja pretjerala nego imam nekakav feeling da on u jednoj od te dvije situacije nije gledao kako treba. Da li prvi put, s obzirom da tu odgovara besplatno i po svojoj dobroj volji ili drugi put u uvidu, gdje pomalo sumnjam da se poveo za onim što sam mu ispričala i logikom u više navrata u uvidu.
Zbunjena sam pa me zanima što vi mislite. I molim bez napada i optužbi jer mi stvarno nije bila namjera praviti se pametna, nego sam htjela detaljniju analizu.
za renu ti mogu reci samo ovo:

meni je jednom gledao i kartama i geomantijom. kartama mu ispalo negativno to sto sam ga pitala a geomantijom pozitivno. onda je jos par puta provjerio geomantijom i ispadalo mu je da ce se ipak otvariti u moju korist, iako prema kartama je ispalo nista od toga.

djabe je vise puta gledao geomantijom i cista pozitiva, nije se ostvarilo tako kako je predvidio. na kraju je rekao da bolje da mi je samo karte gledao i odma napisao nista od toga. kao geomantijom je precizniji odgovor, ali vidis, zeznuo se.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:50   #2915
Xana1 hvala ti, znači i to je moguće. Pa iskreno i zvučalo je previše dobro, ovaj negativni odgovor je svakako realniji.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:38   #2916
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Ne znam koji mi je Bog bio,zvala.danas Iris sa Zore. Zena me 6 min drzala na liniji,nista nije rekla osim nista od toga, pa cujem tastaturu kako lupka pa.opet ponovi nosta od.toga sve mi je mutno. Pokusavala sam se komcentrirati da cujem jel karte lupkaju,al definitivno tastatura. Nemam ja nista protiv.negacije,al daj mi reci neke okolonosti,opisi nesto. Doslovno nista.Jos me isla uvjeravat da je zauzet,a znam da nije. Pa me kasnije isla ispitivati kako smo se upoznali,koliko dugo. Samo sam rekla da sada ne mogu prepricavati cijelu povijest,ako je odgovor ne da prihvacam ne,zahvalila se i poklopila. Zali boze para i sta sam je zvala..
Ne shvaćam šta piše na kompu?Ako su samo karte onda joj ne treba komp kao kod astrolohije ili numerologije.Neznam
Ne volim nikako kad me ispituju previše.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:20   #2917
Pegina ima program tarot free gdje tipkaš pitanje, biraš virtualno karte i dobiješ položaj najčešće keltski križ i dolje smjerokaz odgovora. Ako tako rade, to možemo i mi.. onda im ja virtualno nabijem mamu.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 23:25   #2918
Užas koje babe,pa nisu normalne,znači ni karte ne otvore.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:16   #2919
Nisam je čula da miješa karte, al promislila sam da možda ima već moj br upisan pa da traži po kompu neke podatke od prošlih čitanja. Nije mi palo na pamet da otvaraju aplikacije na netu, al vjerojatno to. Da mi negativne odgovore argumentira i kaže zato i zato i opise njega, sto je bilo, rekla bi hvala puno pomogli ste mi, ovako me uvjerava da je lik u vezi, a znam da nije, može imati neke za u krevet, al u vezi nije i samo govori sve mi je mutno, ništa od toga. Onda kako to biva, pozovem tezu kojoj vjerujem, Lelu i žena mi kaže ne mogu vam reci ni biti ćete ni nećete, neke stvari spontano trebaju doći, ali.... i opise mi njega, opise mi okolnosti koje ne može znati, opise mi njegovu poslovnu situaciju, nešto sto je on meni u poruci napisao mi kaže, sto mogu očekivati, kakve prilike i na sto moram paziti, ali ishod ovisi o mnogo faktora. Ako mi teta kaže nema tu emocija i ništa od vas, valjda ja znam sto imam s tom osobom i zašto nemam vezu, pa me onda pita a kada ste se upoznali i sto je bilo. Bzvz sam danas dosta para potrošila, jer kao dugo nisam zvala, a trebao mi je sada uvid kako dalje. Mislim da je vrijeme da ostanem vjerna Leli dokle god me dobro uputi u trenutnu budućnost. Ne vjerujem onima koje mi kažu da nema nikakvih emocija, a ni onima koje pričaju bajke. Tražim uvid i savjet kako da se u datom trenutku postavim. Lelu barem čujem kako miješa karte. Pohvalila sam je da je do sada dobro svaki put očitala situaciju, na sto mi je odgovorila da sam se očito ja dobro koncentrirala na pitanje. I vidim da me se ne siječa i ne pamti priču. Doduše nisam je puno ni zvala, u godinu dana 3,4 puta.
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:16   #2920
Nisam je čula da miješa karte, al promislila sam da možda ima već moj br upisan pa da traži po kompu neke podatke od prošlih čitanja. Nije mi palo na pamet da otvaraju aplikacije na netu, al vjerojatno to. Da mi negativne odgovore argumentira i kaže zato i zato i opise njega, sto je bilo, rekla bi hvala puno pomogli ste mi, ovako me uvjerava da je lik u vezi, a znam da nije, može imati neke za u krevet, al u vezi nije i samo govori sve mi je mutno, ništa od toga. Onda kako to biva, pozovem tezu kojoj vjerujem, Lelu i žena mi kaže ne mogu vam reci ni biti ćete ni nećete, neke stvari spontano trebaju doći, ali.... i opise mi njega, opise mi okolnosti koje ne može znati, opise mi njegovu poslovnu situaciju, nešto sto je on meni u poruci napisao mi kaže, sto mogu očekivati, kakve prilike i na sto moram paziti, ali ishod ovisi o mnogo faktora. Ako mi teta kaže nema tu emocija i ništa od vas, valjda ja znam sto imam s tom osobom i zašto nemam vezu, pa me onda pita a kada ste se upoznali i sto je bilo. Bzvz sam danas dosta para potrošila, jer kao dugo nisam zvala, a trebao mi je sada uvid kako dalje. Mislim da je vrijeme da ostanem vjerna Leli dokle god me dobro uputi u trenutnu budućnost. Ne vjerujem onima koje mi kažu da nema nikakvih emocija, a ni onima koje pričaju bajke. Tražim uvid i savjet kako da se u datom trenutku postavim. Lelu barem čujem kako miješa karte. Pohvalila sam je da je do sada dobro svaki put očitala situaciju, na sto mi je odgovorila da sam se očito ja dobro koncentrirala na pitanje. I vidim da me se ne siječa i ne pamti priču. Doduše nisam je puno ni zvala, u godinu dana 3,4 puta.
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.