Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2012., 20:56   #21
http://www.vecernji.hr/vijesti/pripr...-clanak-408218

"Što se tiče natječaja za pripravnike, HZZO će ga raspisati za petnaest dana – najavio je ministar Rajko Ostojić."

Peticiju možete potpisati na: http://www.gopetition.com/petitions/...kog-staza.html
titanica85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:53   #22
Quote:
titanica85 kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/pripr...-clanak-408218

"Što se tiče natječaja za pripravnike, HZZO će ga raspisati za petnaest dana – najavio je ministar Rajko Ostojić."

Peticiju možete potpisati na: http://www.gopetition.com/petitions/...kog-staza.html
Aleluja
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:09   #23
bravo

Svaka čast onome tko je krenuo s peticijom trenutno je na 900 potpisnika nadajmo se da to neće ostati samo obećanja ministra ukoliko netko uspije dobiti potvrđenu informaciju od strane nekog nadležnog neka svakako javi

pozdrav
akrivic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:24   #24
http://www.vecernji.hr/vijesti/pripr...-clanak-408218

"Ministar zdravlja Rajko Ostojić već je prije opovrgnuo da će zdravstveni djelatnici biti plaćeni po “Mrsićevu modelu” pa se iznenadio slučajem Slavonskog Broda koji su za primjer uzeli inicijatori peticije.

– Plaćanje pripravničkog staža ostaje isto, moram provjeriti konkretni slučaj. Što se tiče natječaja za pripravnike, HZZO će ga raspisati za petnaest dana – najavio je ministar Rajko Ostojić."
SoM1806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:32   #25
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
ajme koje muke s ovim, ja nisam među vss ali stažiram od 9.mj prošle godine i primam redovito tu naknadu. bilo je priča da neće svi dobiti, ali ne znam jel ima tko da je zvisio.
makar ima i onih koje poslodavci jednostavno nisu prijavili za to jer, eto, čemu se zajebavat s papirima kad se staž ovak i onak mora odradit.
sretno vam bilo
Jebote, po ovome ispada da će u isto vrijeme med. tehničari dobivati 4 500 kuna a doktori 1 600 kuna. Poruka je...?
__________________
Pravo je znanost? :lol: :rofl: :kidaseodsmijeha: :rigo:
Hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:46   #26
Quote:
Hrc kaže: Pogledaj post
Jebote, po ovome ispada da će u isto vrijeme med. tehničari dobivati 4 500 kuna a doktori 1 600 kuna. Poruka je...?
Članak jest malo glupo napisan ali do sada je natječaj bio za sve ne samo medicinske tehničare pa vjerujem da će biti i ubuduće ako je o članku riječ.
__________________
What's Virgin Mean?

Zadnje uređivanje supergirl37 : 11.05.2012. at 18:57.
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 18:56   #27
Quote:
akrivic kaže: Pogledaj post
Svaka čast onome tko je krenuo s peticijom trenutno je na 900 potpisnika nadajmo se da to neće ostati samo obećanja ministra ukoliko netko uspije dobiti potvrđenu informaciju od strane nekog nadležnog neka svakako javi

pozdrav
Jest ideja je odlična ma da je članak jako zbunjujuć, ja ću idući tjedan zvati hzzo pa da vidim dal budu oni mogli potvrditi ovu ministrovu izjavu...
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 17:26   #28
u-la-la!!! napokon! :klap: I nadam se da će povećati broj slobodnih mjesta, jer će u protivnom toooliko ljudi izvisit...
zvrčak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 12:01   #29
Pozdrav!
Drago mi je da je netko pokrenuo ovu temu. Zvala sam ujutro hzzo,zasada nema nikakvih novosti. Peticiju je za sada potpisalo 1000 ljudi.
teanoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 14:03   #30
Eto i ja sam dobio mail od HZZO-a,točnije glasnogovrnice gdje navodi da nije sigurna da li će financirati HZZO zdravstvene djelatnike..što zbilja je jedan preokret jer to je temelj uvijek bio..a temelji se u ovoj državi i ruše pogotovo Mrsićevim modelom,no ja sam isto u fazi počinjanja stažiranja po tom modelu,radni sam tearpeut i spreman sam uzeti i tih 1600 kuna nego ništa a što se peticije tiče mislim da nema smisla.Potpisivala se poticija i za referendum o EU,govorilo se o velikom odazivu pa ništa od toga..
ghostrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 15:40   #31
Jao, jao... Jedni kažu jedno, drugi drugo.. Ma i meni je već postalo svejedno, ja bi da samo počnem raditi i napravim taj staž.. Pa kad se oni misle dogovoriti više!!??? Već je sredina petog, kad natječaj izađe traje nekih 2 tjedna i onda se rezultati čekaju još mjesec dana... Pa ko će čekat toliko!!!
zvrčak mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:07   #32
Quote:
ghostrider kaže: Pogledaj post
Eto i ja sam dobio mail od HZZO-a,točnije glasnogovrnice gdje navodi da nije sigurna da li će financirati HZZO zdravstvene djelatnike..što zbilja je jedan preokret jer to je temelj uvijek bio..a temelji se u ovoj državi i ruše pogotovo Mrsićevim modelom,no ja sam isto u fazi počinjanja stažiranja po tom modelu,radni sam tearpeut i spreman sam uzeti i tih 1600 kuna nego ništa a što se peticije tiče mislim da nema smisla.Potpisivala se poticija i za referendum o EU,govorilo se o velikom odazivu pa ništa od toga..
Pozdrav ljudi! Evo i ja sam u situaciji poput većine, čekam staž od 12 mj.
Trenutno vjerujem onome što je rekao ministar i nadam se da će održati obećanje. A što se tiče mail-a od glasnovorornice HZZo-o, neznam što bih komentirala osim da HZZo ima glasnogovornika (dr.Korkut)- muškog!!
Nadajmo se najboljem, i nemojte previše vjerovat neprovjerenim informacijama
PoZZ!
zvoncicaXD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:26   #33
Quote:
zvoncicaXD kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Evo i ja sam u situaciji poput većine, čekam staž od 12 mj.
Trenutno vjerujem onome što je rekao ministar i nadam se da će održati obećanje. A što se tiče mail-a od glasnovorornice HZZo-o, neznam što bih komentirala osim da HZZo ima glasnogovornika (dr.Korkut)- muškog!!
Nadajmo se najboljem, i nemojte previše vjerovat neprovjerenim informacijama
PoZZ!
Vjerovati bilo kojem ministru nije pametno..sad provjereno/neprovjereno mislim da ovisi o instituciji koja daje odgovore a HZZO bi trebao biti provjeren a ako se sve temelji na neprovjerenim informacijama onda zbilja :P
ghostrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 05:46   #34
Quote:
zvoncicaXD kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Evo i ja sam u situaciji poput većine, čekam staž od 12 mj.
Trenutno vjerujem onome što je rekao ministar i nadam se da će održati obećanje. A što se tiče mail-a od glasnovorornice HZZo-o, neznam što bih komentirala osim da HZZo ima glasnogovornika (dr.Korkut)- muškog!!
Nadajmo se najboljem, i nemojte previše vjerovat neprovjerenim informacijama
PoZZ!
Baš sam to i ja htjela reći u vezi spola glasnogovornika
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 05:49   #35
Quote:
ghostrider kaže: Pogledaj post
Eto i ja sam dobio mail od HZZO-a,točnije glasnogovrnice gdje navodi da nije sigurna da li će financirati HZZO zdravstvene djelatnike..što zbilja je jedan preokret jer to je temelj uvijek bio..a temelji se u ovoj državi i ruše pogotovo Mrsićevim modelom,no ja sam isto u fazi počinjanja stažiranja po tom modelu,radni sam tearpeut i spreman sam uzeti i tih 1600 kuna nego ništa a što se peticije tiče mislim da nema smisla.Potpisivala se poticija i za referendum o EU,govorilo se o velikom odazivu pa ništa od toga..
Nije mi jasno na koji način si ti dobio mail kad nama ostalima na telefonu nitko ne zna ništa reći i tko je ta glasnogovornica
__________________
What's Virgin Mean?

Zadnje uređivanje supergirl37 : 16.05.2012. at 05:54.
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:43   #36
Quote:
supergirl37 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno na koji način si ti dobio mail kad nama ostalima na telefonu nitko ne zna ništa reći i tko je ta glasnogovornica
Na način da sam mail poslao na kontakt osobu..a pod kontakt piše glasnogovornica i dan danas čuvam taj odgovor u inboxu..
ghostrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:51   #37
Ekipa ja imam direktan kontakt do ravnatelja hzzo-a kao i do ministra kao i glasnogovornika i kabinet ministra i glasnogovornika ministarstva zdravlja na ove zadnje natpise u novinama i na moje najnovije upite nitko nije ništa odgovorio dok su prije svi odmah na prvu me otkačili s otprilike između redaka ništa od natječaja, dok sad to nije slučaj čekamo čekamo
akrivic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 17:58   #38
Quote:
ghostrider kaže: Pogledaj post
Na način da sam mail poslao na kontakt osobu..a pod kontakt piše glasnogovornica i dan danas čuvam taj odgovor u inboxu..
Kažeš kao da je to bilo prije sto godina...


Quote:
akrivic kaže: Pogledaj post
Ekipa ja imam direktan kontakt do ravnatelja hzzo-a kao i do ministra kao i glasnogovornika i kabinet ministra i glasnogovornika ministarstva zdravlja na ove zadnje natpise u novinama i na moje najnovije upite nitko nije ništa odgovorio dok su prije svi odmah na prvu me otkačili s otprilike između redaka ništa od natječaja, dok sad to nije slučaj čekamo čekamo
Nema šta potrudio si se, sjedi 5
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 19:45   #39
Quote:
supergirl37 kaže: Pogledaj post
Kažeš kao da je to bilo prije sto godina...




Nema šta potrudio si se, sjedi 5
pa negdje u trećem mjesecu je bilo s obzirom na relativnost poimanja vremena ja se osjećam kao da je bilo prije sto
ghostrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 19:08   #40
Kolegica (liječnica) ja dobila staž u bolnici u Šibeniku. Navodno, preko Zavoda za zapošljavanje. Prvo će dobijati 1600 kn, a onda kad izađe natječaj će se prijaviti na njega. Nije mi jasno kako u nekim bolnicama ovo prolazi pa primaju zdravstvene djelatnike prije regularnog natječaja?
SoM1806 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.