Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 23:38   #41
Jeftiniji je upravo zbog unutrašnjosti, završne obrade i neki sitni detalji.
Što se voznih osobina tiče nije lošiji od Golfa. O motorima da ne pričamo jer su isti.

Kako si napisao, za jeftiniju cijenu auto je solidan.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 09:38   #42
I jel ga kupio tko??
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 21:29   #43
Pogledaj na seat forumu, tamo sam vidio da je jedan kupio i postavio slike...
goran1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 12:51   #44
U prodaju je došao i Leon SC

http://www.seat.hr/novi-leon-sc

Cjenik je na konfiguratoru. Auto je cca 2500 kn jeftiniji od modela s 5 vrata, što je ipak premala razlika
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 19:32   #45
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
U prodaju je došao i Leon SC

http://www.seat.hr/novi-leon-sc

Cjenik je na konfiguratoru. Auto je cca 2500 kn jeftiniji od modela s 5 vrata, što je ipak premala razlika
A uskoro ide i karavan po uzoru na golfa karavana...
SpaceJesus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 21:50   #46
Najljepši kompakt i karavan na tržištu .
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 13:49   #47
http://www.youtube.com/watch?v=waXbPAHUzKs
Test Leon SC Cupre
Ne znam za vas ali meni ovo dosta bolje izgleda od Golfa GTI.Pogotovo vani sa ovim ostrim linijama i Led svijetlima.A i unutra mi nije nista losije od Golfa GTI,cak mi vise sportski izgleda.Sto se tice Cupra Body Kita,mislim da su ga bas pogodili.Nisu pretjerivali sa spojlerima,difuzorima nego su je samo malo agresivnije napravili od Fr-a.
M-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 20:23   #48
Jako malo ovog automobila na nasim cestama a auto je odličan.

Nezasluženo zapostavljen..

Cupra brza od golfa r

https://www.youtube.com/watch?v=4tgdtVhQzJM
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 10:30   #49
Quote:
rudi_aleksandar kaže: Pogledaj post
Leon očito i dalje mora biti ružan iznutra kako bi zadovoljio interese koncerna... To je prestrašno, ventilacija me podsjeća na aute s kraja osamdesetih.
I ja sam stekao isti dojam. Kao Kadet iz 84' :-)
To je prvi auto koji mi je iz vana lijepši od Golfa, no iz nutra baš i ne. Cijene boja su im pomalo bezobrazne u odnosu na VW, mislim oko 100 € skuplje. Složio sam style opremu i neke dodatke za 105ks tsi motor i identičnu opremu i motor u Golfu. Razlika nešto sitno ispod 3000€ što i nije beznačajno. Vidi se da su namjerno osakatili neke elemente kako ne bi konkurirao golfu, npr nema one rupe u zadnjim sicevima, slabiji pod prtljažnika, malo ružniji interijer i ponešto no ipak je razlika u cijeni ogromna.
Možda ga i manje kradu :-)
Za razliku u cijeni čovjek taman uzme karavansku varijantu. I koliko god električna ručna bila fora više mi se sviđa leonova normalna ručna na sajlu, a tko ne zna krenuti uz brijeg u bilo kojem trenu i bez imalo razmišljanja nije ni zaslužio voziti aute.

Sent from my AT100 using Tapatalk
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 14:05   #50
Večina rogobori o ružnoj unutrašnjosti Leona,ali je ona u stvarnosti puno bolja nego na slikama. Dojam još podižu sicevi od alcantare koji stvarno dobro izgledaju. O vanjštini nema smisla pričati,stvarno lijep auto,za razliku od tarabe golfa,koja je ista iz modela u model.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 14:18   #51
Istina, sjeo sam u njega bio i bolje dosta izgleda nego na slikama...
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 17:02   #52
pogotovo u fr verziji iznutra izgleda vrhunski. treba sjesti i probati.
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 09:38   #53
Meni je prednji dio konzole lijepi u fr izvedbi ali cim maknes pogled na donji dio ili na oblogu vrata ona tvrda plastika i crnilo.
Za moj ukus mi se ne svida, i ak vec tolko dode auto onad su ga barem u vecim paketima opreme mogli uljepsati.

"poslano sa mobitela koristeci tipkovnicu"
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:50   #54
Malo je bedasto da stražnji naslon za ruku (rupa u bunker) postoji samo za Leon ST.
Nisam skužio jendu stva - nema start&stop za 1.2 tsi 86KS, no motori imaju start&stop ali ne i bluemotion? Ako se ne varam? Kako onda imaju otprilike iste potrošnje kao i VW braća? Ili se to ne reklamira zbog konkurentnosti?
Kako gledam razliku u cijeni sve više mi se sviđa Leon, i sve manje mi je "ružan" iznutra
Jedino mi je žao što bi pod garancijom morao u ovlašteni servis, umjesto k svojim dečkima u ovlašteni VW servis (u kojem sam davnih dana i radio pa imam drugačiji tretman).
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 13:22   #55
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Jedino mi je žao što bi pod garancijom morao u ovlašteni servis, umjesto k svojim dečkima u ovlašteni VW servis (u kojem sam davnih dana i radio pa imam drugačiji tretman).
Pa k njima odeš da ti promijene ovo što su ovi napisali da su promijenili, a nisu...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 13:54   #56
Da, otprilike

No netko negdje laže ili "marketinški prikladno promovira" neke podatke. Razlika mase Golfa i Leona po teh. podacima samo 1kg (L: 1209/ G:1210), i potrošnje su im iste 5,9 / 4,3 / 4,9 za 1,2TSI / 105KS. Bez obzira na različitu opremu. Unatoč što Set nema istaknut Bluemotion technology, uz ipak različit oblik karoserije (mizerno, no ipak različito).
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 16:11   #57
Budući sam u potrazi za novim obiteljskim autom za oko mi je zapeo Leon karavan. Sjedio sam u njemu i sviđa mi se. No ima jedan veliki problem koji se zove: Škoda Octavia. Radio sam usporedbe i ispada da jednako opremeljena Octavia s identičnim motorom košta otprilike isto ili je čak i jeftinija (primjerice 1.6 TDI je 154 tkn vs Leonovih 160 tkn).
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 19:33   #58
Radi se o autima iste klase, napravljenim na istoj platformi. Zašto cijena ne bi bila podjednaka?
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 19:35   #59
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Radi se o autima iste klase, napravljenim na istoj platformi. Zašto cijena ne bi bila podjednaka?
Octavia je veća.

Siguran da Leon možda nije nešto bolje opremljen? http://www.seat.hr/leon-st-/varijante-opreme/style
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 06:28   #60
Evo jednog s body-kitom, super izgleda: http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?t=398293
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.