Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2008., 14:55   #1
Pedagoško-psihološka izobrazba

Koliko košta polaganje pedagoško-psihološke grupe predmeta, i jel to moguće npr. na Učiteljskoj akademiji? I koliko to traje? Hvala.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 13:53   #2
7300kn...oko 3-4 mjeseca ak te ne uhvate praznici...predavanja smao subotom...
__________________
...di da potpisem?...ma nije problem ;)
Zlockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 01:07   #3
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Koliko košta polaganje pedagoško-psihološke grupe predmeta, i jel to moguće npr. na Učiteljskoj akademiji? I koliko to traje? Hvala.
Je li moguće na nekoj drugoj instituciji (osim Zg sveučilišta), npr. na Riječkom sveučilištu? Kolika je tamo cijena?
dallas1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 03:04   #4
Nemam pojma, ali u Zagrebu je 14 000 kuna, po zadnjim informacijama. Nisu normalni.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 00:15   #5
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali u Zagrebu je 14 000 kuna, po zadnjim informacijama. Nisu normalni.
moran i ja ići ovo polagati, jel ima toga u zadru jel netko zna, i ja sam čula da je 6 000 kn..
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 00:16   #6
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, ali u Zagrebu je 14 000 kuna, po zadnjim informacijama. Nisu normalni.
ma nemoguće
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 19:17   #7
Nije istina bas mi je frend jucer to upisao i dode 7100kn.


U svezi upisa na tečaj pedagoško-psihološke naobrazbe možete se obratiti
gđi Zlati Jurenec na tel. 01/6327-309.


e-mail: [email protected]
URL: www.ufzg.hr

Upisi su tokom cijele godine sada pocinje nastava u ozujku
ana-horvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 14:47   #8
A što ste poslije toga? Za što vas to točno osposobljava.

Ja sam pred diplomom za predškolski odgoj. Mogu li i ja to upisati i što ću nakon toga biti?
dija kritika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 13:58   #9
košta oko 7300kn,predavanja subotom,4 ispita...sve položila i opet od posla ništa!!!uvijek ima prednost netko sa vezom koliko se god obrazovao!
dij@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 17:07   #10
Quote:
dallas1974 kaže: Pogledaj post
Je li moguće na nekoj drugoj instituciji (osim Zg sveučilišta), npr. na Riječkom sveučilištu? Kolika je tamo cijena?
Kod nas u RI su to polagali, viđali smo ih po hodnicima faksa Ne znam je li još uvijek moguće, pretpostavljam da je. Nazovi FF ili Učiteljsku i pitaj.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:50   #11
u ZD ima, 6 000 kn

Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
Kod nas u RI su to polagali, viđali smo ih po hodnicima faksa Ne znam je li još uvijek moguće, pretpostavljam da je. Nazovi FF ili Učiteljsku i pitaj.


Također i u Zadru ima isto za upisati i to dolje na filozofskom fakultetu, polažu se 4 predmeta (psihologija, pedagogija, metodika i didaktika) . Tečaj traje 3 miseca, od 11.-2. (ja san ove godine eto već zakasnila) i ima se predavanja petkom i subotom. Inače u ZD košta ravno 6 000 kn
mayagulin5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:12   #12
postoji li mogućnost upisa u splitu?
__________________
____
ona
ana_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 05:07   #13
zna li tko može li se sad to upisati u zg..? pocinje li koji turnus sada u trecem ili cetvrtom mjesecu..? Hvala
tomavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 18:22   #14
e ovako. ja politologiji sam završila dva predmeta iz te pedagoške skupine predmeta (opću pedagogiju i didaktiku), no ostala dva predmeta sam morala zamijeniti. e, sad me zanima, hoće li mi se ta dva predmeta priznati kao položena ukoliko upišem tu pedag.-psih. grupu predmeta? i jel to zbilja košta 7100 kn? polaže li se na filozofskom ili na učiteljskom? zahvaljujem na odg
darlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:12   #15
Quote:
darlene kaže: Pogledaj post
e ovako. ja politologiji sam završila dva predmeta iz te pedagoške skupine predmeta (opću pedagogiju i didaktiku), no ostala dva predmeta sam morala zamijeniti. e, sad me zanima, hoće li mi se ta dva predmeta priznati kao položena ukoliko upišem tu pedag.-psih. grupu predmeta? i jel to zbilja košta 7100 kn? polaže li se na filozofskom ili na učiteljskom? zahvaljujem na odg
mislim da ta dva predmeta nećeš morat polagat, ukoliko doneseš potvrdu, index da si položila. tako je jedna kolegica napravila s psihologijom.

ne košta 7 100, nego malo više. 8500, bar smo mi toliko plaćali u osijeku. međutim to je cifra za staru shemu polaganja, sad valjda slijedi bolonja, i spominju se cifre od 12 000 kn i puno više ispita (od dosadašnjih 4) i naravno duže trajanje.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:05   #16
http://web.ffos.hr/?id=63 ovdje imaš sve potrebne informacije, izgleda da još ne počinju s bolonjskim radom.
Umina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:36   #17
Quote:
dija kritika kaže: Pogledaj post
A što ste poslije toga? Za što vas to točno osposobljava.

Ja sam pred diplomom za predškolski odgoj. Mogu li i ja to upisati i što ću nakon toga biti?
Edukacijski paket te osposobljava za rad u školi. Dakle, ukoliko imaš debelu vezu pa imaš nadu da ćeš predavati u školi onda će ti trebati. Ukoliko nemaš nikakvu vezu onda ćeš poput svih ostalih magistra struke s položenim edukacijskim paketom konobariti kako bi preživjela.
Welcome in Croatia.
sizif100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 17:49   #18
Zna li netko koliko trenutno kosta polaganje navedene skupine predmeta? nesto kolega govori da ce uskoro tih nekoliko ispita "Pretvorit" u 12-13 ispita... Jel netko cuo nesto o tome?
hvala
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 01:15   #19
Da, sprema se promjena, no zadnje 2-3 generacije su se upisivale kao "zadnje" tako da tko zna koliko će ih još biti (Zagreb). Cijenu ne znam točno... oko 8000 kn, mogu provjeriti, ali lako nazoveš telefonom. Mislim da ipak neće biti 12-13, već 8-10.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 16:09   #20
KOliko su teska ta 4 ispita koja se trenutno polazu? Jer uz rad, sve pripreme i nemam previse vremena za ucit...
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.