Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2008., 12:40   #81
khm

što se tiće prijemnih, dolazi jako puuno ljudi. a po novome se prima 40 na istraživački a 10 na profesorski smjer. prošle godine matematika je bila užasno teška. tak da je najvažnije da se nauči matematika.
što se tiće faksa, baš ga i ne preporučavam, zbog organizacije faksa te zbog toga što kad završiš faks nisi baš nešt i osim zaposljenja u školi ne preostaje ti još puno stvari, tj.mala ogućnost da se zaposliš negdje izvan školstva.
učiti se treba, uvijek ima se nešt za učit. a ako krenete na faks budete promjenili predodžbu o geografiji.

Love monkey
Mr.Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:42   #82
pa mya idemo i na taj forum........
Mr.Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 00:34   #83
Quote:
Mr.Brightside kaže: Pogledaj post
što se tiće prijemnih, dolazi jako puuno ljudi. a po novome se prima 40 na istraživački a 10 na profesorski smjer. prošle godine matematika je bila užasno teška. tak da je najvažnije da se nauči matematika.
što se tiće faksa, baš ga i ne preporučavam, zbog organizacije faksa te zbog toga što kad završiš faks nisi baš nešt i osim zaposljenja u školi ne preostaje ti još puno stvari, tj.mala ogućnost da se zaposliš negdje izvan školstva.
učiti se treba, uvijek ima se nešt za učit. a ako krenete na faks budete promjenili predodžbu o geografiji.

Love monkey
De ne budali. Kakva teška matematika?! Doslovno je bilo dovoljno da zaokružiš sve iste odgovore, napišeš neki postupak koji može biti apsolutno kriv i to je to.

Vidim da ti faks baš i nije previše drag
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 11:52   #84
pa kako god da okreneš, matematika je bila mnogo teža nego prije. i koliko ljudi uopće nije zadovoljilo prag iz matematike na prijemnom. dobro da je bio spušten prag pa su još neki ljudi upali koji inaće nebi......
Mr.Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 19:26   #85
alo kolege..jeli moze par osnovnih informacija za geografiju u zadru??

- koliko ih prima (sa placanjem/bez placanja studija)
- kakvi su Vam dojmovi (jeli to ono sta ste ocekivali, jeli tesko/lako...?)
- kako izgleda prijemni (jeli isti ka onaj u ZG-u?)

sto duzi i opsirniji odgovori to sam Vam vise zahvalniji
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:47   #86
Geog u Zadru je sasvim druga priča nego ovo u Zg, kolegiji nisu isti na istim godinama i slično, a uz to je na Filozofskom. Ostalo nemam pojma
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:48   #87
Quote:
Mr.Brightside kaže: Pogledaj post
pa kako god da okreneš, matematika je bila mnogo teža nego prije. i koliko ljudi uopće nije zadovoljilo prag iz matematike na prijemnom. dobro da je bio spušten prag pa su još neki ljudi upali koji inaće nebi......
Ma nije... Ako sam ja, koja sam imala ponosnu dvojku iz matematike u srednjoj imala 60 bodova iz matematike, onda je SVATKO mogao prijeći taj prag A možeš mi na PM usput šapnut koji si od kolega
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 14:13   #88
Budem ti rekao kasnije Tko sam. heh heh.
btw, jesi li primjetila da na našoj stranici nema nikakve karte tj. jedne stranice na kojoj bi bi bila karta kako doći do nas, po meni bi to trebalo biti na stranici Geografskog odsjeka, ipak smo mi geografija. Što ne?
Mr.Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 15:27   #89
Quote:
Mr.Brightside kaže: Pogledaj post
Budem ti rekao kasnije Tko sam. heh heh.
btw, jesi li primjetila da na našoj stranici nema nikakve karte tj. jedne stranice na kojoj bi bi bila karta kako doći do nas, po meni bi to trebalo biti na stranici Geografskog odsjeka, ipak smo mi geografija. Što ne?
Hehe, nisam se time bavila. Treba Toskića za to zadužit. Ipak on kaže da diplomski bez karte nije diplomski. Onda ni stranica geografskog odsjeka bez karte nije web stranica
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:20   #90
ej, jel tko ima onu skriptu ili knjigu kaj trebamo iz geologije? btw, jel tko skužio one kristale?
Mr.Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 16:12   #91
Kopirali su to neki dan na faksu, dosta ih ima. Ja budem sutra do fotokopiraone..
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 14:15   #92
ej ljudeki...može li mi tko reći jel se za prijemni može prijaviti prek neta ili nekak drukčije da ne moram u zg ili moram i zbog toga doći u zg????? thx
trovačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 00:43   #93
Quote:
trovačica kaže: Pogledaj post
ej ljudeki...može li mi tko reći jel se za prijemni može prijaviti prek neta ili nekak drukčije da ne moram u zg ili moram i zbog toga doći u zg????? thx
ipak ćeš morati u zg
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 15:06   #94
Quote:
trovačica kaže: Pogledaj post
ej ljudeki...može li mi tko reći jel se za prijemni može prijaviti prek neta ili nekak drukčije da ne moram u zg ili moram i zbog toga doći u zg????? thx
Ooo moraš, susret s tetom Vesnom se ne propušta!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 20:03   #95
teta vesna rulz, pogotovo za vrijeme upisa. heh
Mr.Brightside is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 18:23   #96
Da li znate koliko se u prosjeku ljudi prijavi za geografiju u Zg?
I realno, koliko je teško upast?? Malo su me svi ovi postovi prestrašili..
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 20:18   #97
Quote:
Alia kaže: Pogledaj post
Da li znate koliko se u prosjeku ljudi prijavi za geografiju u Zg?
I realno, koliko je teško upast?? Malo su me svi ovi postovi prestrašili..
prijavi se 200 ljudi..
nemaš frke.. pola ljudi ne uči apsolutno ništa za prijemni..
znači ostaje ti boriti se protiv onih 100 ljudi i upasti među poželjnih 50
e tu ćeš se malo više pomučiti..
preporučujem pripreme (jako puno stvari i pitanja koja smo riješavali na pripremama su nas potpuno identična dočekala i na prijemnom)
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 16:35   #98
Quote:
Mr.Brightside kaže: Pogledaj post
teta vesna rulz, pogotovo za vrijeme upisa. heh
I za vrijeme upisa semestra!

Quote:
removka kaže: Pogledaj post
prijavi se 200 ljudi..
nemaš frke.. pola ljudi ne uči apsolutno ništa za prijemni..
znači ostaje ti boriti se protiv onih 100 ljudi i upasti među poželjnih 50
e tu ćeš se malo više pomučiti..
preporučujem pripreme (jako puno stvari i pitanja koja smo riješavali na pripremama su nas potpuno identična dočekala i na prijemnom)
Isto sam joj i ja rekla na PM. Pripreme -
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:57   #99
imali li razlike između prijemnih za istraživački i nastavnički smjer ili se svi zajedno upisuju bez obzira sto i kako eventualno dalje?????
trovačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 10:29   #100
Quote:
trovačica kaže: Pogledaj post
imali li razlike između prijemnih za istraživački i nastavnički smjer ili se svi zajedno upisuju bez obzira sto i kako eventualno dalje?????
prijemeni je isti za sve.. a na prozivci uzimaš što želiš (ako toga ostane)
removka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.