Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2016., 19:23   #81
Quote:
zakkuess kaže: Pogledaj post
Hm, 120 tisuća kuna za auto s onako očajnim interijerom? mislim da teško, do jako teško...

Prije 2 tjedna mi je za 123 000 kuna ponuđen testni Focus Titanum sa cca 1000 km i 5 godina jamstva bez ograničenja kilometraže. Za slične novce se dobije i Astra. O francuzima da i ne pričam.

Tko pored toga ima potrebu ući u Fiat-ov salon i kupiti Tipa?
Mislim da jako jako malo njih, ali znamo da je vrijeme gospodin, pa će vrijeme pokazati.

Spreman sam staviti novce na to da će se prodavati deseterostruko manje od navedenih konkurenata...
Možeš misliti, da je focus bolji auto, ali da ima manje očajan inerijer...tu se jednostavno varaš. A eksterier da i ne prićamo.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:27   #82
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Tipo je zamjena za Bravo, je li?

Već sam spomenuo na drugoj temi da mi s boka jako liči na Qoros.
Da i meni sliči na kineza Qorosa 3 ako se ne varam.

Zamjena za Brava, istina. Ali možemo se mi varati koliko hoćemo, interijer Tipo Hatchbacka je stepenicu ispod konkurenata u C-segmentu.

Čak šta više unutrašnjost trenutnog Fiat Brava koji je prethodnik ovom Tipo Hatchu ima moderniji i ozbiljniji dizajn. Da mi se za iste novce nudi nov Bravo ili nov Tipo, znači za iste novce - iz salona sa ekvivalentnom opremom, bez razmišlljanja bih uzeo Bravo koji djeluje za klasu veće ozbiljnije i kao istinski konkurent Golfu. Kada bih ovog Tipa morao negdje svrstavati to bi bilo između B i C segmenta, kao što je Octavio smještena između C i D segmenta.

Evo slike koja pokazuje koliko Tipo izgleda neozbiljnije, pa čak bih rekao da je Bravo nasljednik Tipa a ne obrnuto:

Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:28   #83
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
A tebi malo logike ne bi bilo na odmet. Toliko si nadrobio, da te možemo odmah prektižiti kao ozbiljnog. Ti o autima i veličini automobila pojma nemaš... Po dizajnu je odličan i s vana i iznutra.
Pa ako izvadis glavu iz vlastite guzice, mozda i uspijes razumijeti sto sam napisao...

Fiat nema Octaviju, pa Rapid ne smije biti prevelik da joj ne smeta... kao sto nema ni 308, pa 301 govno ne smije biti preveliko da mu ne smeta... Fiat je imao dva skoro pa totalna prodajna fijaska za redom, Stilo a i Bravo... Imati ce i treci ako bude Tipa pokusavao uvaliti za konkurenta ''pravom'' C segmentu... Ima dimenzije... i to je to... ostatak nije na razini, barem koliko ja mogu ocijeniti... izgleda bolje od 301/Elysee/Rapid/Sandero ekipe, vjerujem da ce imati kvalitetniji interijer, vec sad ima prednost u centimetrima... eto ti recepta za uspijeh... moze si cak i dozvoliti visu cijenu i konacno nesto i zaraditi na prodaji necega sto nije 500...


Ako pokusa ovime konkurirati Golfu/Astri/Meganeu/308 u startu su propali...

To je sto imam reci na temu... a sad slobodno nastavi s laprdanjem...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:30   #84
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Da i meni sliči na kineza Qorosa 3 ako se ne varam.

Zamjena za Brava, istina. Ali možemo se mi varati koliko hoćemo, interijer Tipo Hatchbacka je stepenicu ispod konkurenata u C-segmentu.

Čak šta više unutrašnjost trenutnog Fiat Brava koji je prethodnik ovom Tipo Hatchu ima moderniji i ozbiljniji dizajn. Da mi se za iste novce nudi nov Bravo ili nov Tipo, znači za iste novce - iz salona sa ekvivalentnom opremom, bez razmišlljanja bih uzeo Bravo koji djeluje za klasu veće ozbiljnije i kao istinski konkurent Golfu. Kada bih ovog Tipa morao negdje svrstavati to bi bilo između B i C segmenta, kao što je Octavio smještena između C i D segmenta.

Evo slike koja pokazuje koliko Tipo izgleda neozbiljnije, pa čak bih rekao da je Bravo nasljednik Tipa a ne obrnuto:
Čuj, ukusi su različiti, ali i meni je Bravo lijep, ne bih ga mijenjao. Čak štaviše prvi trojac Bravo/Brava/Marea su mi bili najljepši do sada, ali jbg treba nešto mijenjati i ne pitamo se ja i ti oko toga. A da je nekonkurentan ostalim je glupost. Sasvim fino vozilo...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:31   #85
Da, Bravo meni izgleda ozbiljnije od Tipa, naročito unutrašnjost. Očito je namjera Fiata bila ponuditi auto veličine Golfa po nižoj cijeni koji prolazi izgledom. No zato unutra ima uštede, tehniku nisam pratio.
__________________
GO
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:34   #86
Definitivno bravo izgleda bolje nego tipo. I izvana i iznutra, ali meni ni tipo nije los. Dapace.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:34   #87
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pa ako izvadis glavu iz vlastite guzice, mozda i uspijes razumijeti sto sam napisao...

Fiat nema Octaviju, pa Rapid ne smije biti prevelik da joj ne smeta... kao sto nema ni 308, pa 301 govno ne smije biti preveliko da mu ne smeta... Fiat je imao dva skoro pa totalna prodajna fijaska za redom, Stilo a i Bravo... Imati ce i treci ako bude Tipa pokusavao uvaliti za konkurenta ''pravom'' C segmentu... Ima dimenzije... i to je to... ostatak nije na razini, barem koliko ja mogu ocijeniti... izgleda bolje od 301/Elysee/Rapid/Sandero ekipe, vjerujem da ce imati kvalitetniji interijer, vec sad ima prednost u centimetrima... eto ti recepta za uspijeh... moze si cak i dozvoliti visu cijenu i konacno nesto i zaraditi na prodaji necega sto nije 500...


Ako pokusa ovime konkurirati Golfu/Astri/Meganeu/308 u startu su propali...

To je sto imam reci na temu... a sad slobodno nastavi s laprdanjem...
Kako sam ti i napisao, Octavia fahrera koji trubi da je ona najbolja na svijetu niko ne shvata za ozbiljno. Na tvoja laprdanja smo navikli odavno. Mrziš ovu marku i ok, ali prestani laprdati da je Tipo sranje, Tita mi naporan si. Uglavnom napredovao si, sad si se posuo pepelom da Tipo ipak nije klasa Rapida i ostalih govana. Sad još samo da se prestaneš trolerski javljati bilo bi izvrsno...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:37   #88
Quote:
Afla kaže: Pogledaj post
Da, Bravo meni izgleda ozbiljnije od Tipa, naročito unutrašnjost. Očito je namjera Fiata bila ponuditi auto veličine Golfa po nižoj cijeni koji prolazi izgledom. No zato unutra ima uštede, tehniku nisam pratio.
To nije upitno. Tipo je samo dimenzijama C-segment, u svemu ostalom je na pola puta između B i C segmenta. Uštede su jasno vidljive, ponajviše na dizajnu. Unutrašnjosti pogotovo.

Samo ne znam s tom politikom koje to kupce C-segmenta Fiat pokušava oteti? Onaj tko je kupio Golf VI, pa Golf VII kupit će vjerojatno Golf VIII, možda će razmisliti i o Francuzima Renault Megane IV, Peugeot 308, možda će i nadoplatiti pa kupiti Audi A3, BMW 1. Možda možda možda. Ali ono što je sigurno da takav kupac neće ni pogledati Tipo Hatchback čiji je interijer više za Fiat Punto nego nešto više od toga.

Zato se pitam s ovom politikom na koga Fiat cilja - na koje kupce?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:40   #89
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Kako sam ti i napisao, Octavia fahrera koji trubi da je ona najbolja na svijetu niko ne shvata za ozbiljno. Na tvoja laprdanja smo navikli odavno. Mrziš ovu marku i ok, ali prestani laprdati da je Tipo sranje, Tita mi naporan si. Uglavnom napredovao si, sad si se posuo pepelom da Tipo ipak nije klasa Rapida i ostalih govana. Sad još samo da se prestaneš trolerski javljati bilo bi izvrsno...
Neces mi ti govoriti da li cu se javljati, i kamo u se javljati... ako ti smeta moje pisanje stisni ignore tipku i rijesio si problem... a ja cu ti ponovo savjetovati da izvadis glavu iz vlastite guzice, pa mozda i naucis nesto novo...

I polusat cu valastiti savjet i ubaciti te na ignore listu... pa pisi sta god hoces dalje slobodno...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:40   #90
U duhu propagirane politike Đempera - Tipo nije ni mogao bit na razini Bravo-a. A nesmije bit ni cjenovno.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:43   #91
Meni na pamet padaju siromašnija tržišta i Italija naravno. Znači dobiješ auto veličine Golfa koji ne izgleda loše vani (nije on niti unutra loš, samo da ne škripi).
__________________
GO
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:45   #92
Do kada planiraju iz Fiata proizvoditi i prodavati Bravo? Po meni bi to trebali nastaviti i nakon predstavljanja Tipa bar još godinu dana. Mogao bi zaista tek sada biti ooodlična kupnja.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:46   #93
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
To nije upitno. Tipo je samo dimenzijama C-segment, u svemu ostalom je na pola puta između B i C segmenta. Uštede su jasno vidljive, ponajviše na dizajnu. Unutrašnjosti pogotovo.

Samo ne znam s tom politikom koje to kupce C-segmenta Fiat pokušava oteti? Onaj tko je kupio Golf VI, pa Golf VII kupit će vjerojatno Golf VIII, možda će razmisliti i o Francuzima Renault Megane IV, Peugeot 308, možda će i nadoplatiti pa kupiti Audi A3, BMW 1. Možda možda možda. Ali ono što je sigurno da takav kupac neće ni pogledati Tipo Hatchback čiji je interijer više za Fiat Punto nego nešto više od toga.

Zato se pitam s ovom politikom na koga Fiat cilja - na koje kupce?
Kupce Fiata...

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
U duhu propagirane politike Đempera - Tipo nije ni mogao bit na razini Bravo-a. A nesmije bit ni cjenovno.
Misliš li da su troškovi proizvodnje značajno smanjeni na uštrb kvaliteta?

Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Do kada planiraju iz Fiata proizvoditi i prodavati Bravo? Po meni bi to trebali nastaviti i nakon predstavljanja Tipa bar još godinu dana. Mogao bi zaista tek sada biti ooodlična kupnja.
Vjerovatno da se nastavlja proizvoditi...
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje spyker22 : 01.03.2016. at 22:54.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:50   #94
Ma auto je koma i gotovo,završit če kao i ona kanta od nove Fiat Crome..čim je ovako gadan nov mogu mislit što če bit kasnije,baš me zanima od vas koji trolaju za ovaj krš tko če od vas kupiti ovo čudo,tko če biti taj fazan
njuška1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.03.2016., 19:58   #95
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Vjerovatno da se nastavlja proizvoditi...
I bolje im je. Da se odlučujem za Fiata uvijek bih prije kupio Brava nego Tipa. Vjerujem da će cijenom biti tu negdje.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:01   #96
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Misliš li da su troškovi proizvodnje značajno smanjeni na uštrb kvaliteta?
Ne mješati kvalitetu i vrijednost. I Dacia može biti KVALITETNO NAPRAVLJEN auto. Nikad neće bit Premium no to ne znači da nmože bit pouzdana i trajna.

Tipo jednostavno nije auto koji će se borit sa Premium segmentom (što bi rekli u jednom kultnom filmu - "Ima ko će da se pobrine za to ..."). Usudio bi se čak reći i sa "srednjim" segmentom.

I još nešto - vidim da se mješa B i C segment sa Premium, Mid i Low cost modelima i ISTOG segmenta.

Ako je auto "jeftin" ne znači da je zato B segment a ne C. Segment(e) određuje veličina modela a ne njegova oprema/vrijednost.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:03   #97
Onaj gore sa slika če vjerujem u Italiji sa 1.6 JTD od 120 KS biti moguće nabaviti za 17-18 tisuća eura. Sa tom opremom i motorizacijom u Italiji se komapkt može samo sanjati. Jel, u Italiji ti je normalno da osnovni kompakt benzinac službeno starta od 18+ tisuća eura.
No isto tako su Tipa uškopili na dalje da ni slučajno ne konkurira Giulietti.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:11   #98
Bravo CDRW,napokon da neko pogodi bit novog Tipa,a to su mi upravo rekli iz predstavnika Fiata u BiH. Pravljen je za ljude koji imaju pare za B segment,a zele cistokrvni auto iz C segmenta (velicinom,ponudom prostora,ne materijalima,mada bi se i tu dalo razglabati kad se sjedne u Leon,Ceed,i30 i sl i uporedi) solidno opremljen,sa garancijom. Mozda Tipo ne moze parirati enterijerom,izgledom istog,s vana izgleda sasvim solidno,ali njemu niko trenutno ne moze parirati cijenom,bar kad pogledamo ITA trziste
__________________
Sve dok igra Zeljo
ja znam da ima Boga
quadrilateri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:13   #99
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ne mješati kvalitetu i vrijednost. I Dacia može biti KVALITETNO NAPRAVLJEN auto. Nikad neće bit Premium no to ne znači da nmože bit pouzdana i trajna.

Tipo jednostavno nije auto koji će se borit sa Premium segmentom (što bi rekli u jednom kultnom filmu - "Ima ko će da se pobrine za to ..."). Usudio bi se čak reći i sa "srednjim" segmentom.

I još nešto - vidim da se mješa B i C segment sa Premium, Mid i Low cost modelima i ISTOG segmenta.

Ako je auto "jeftin" ne znači da je zato B segment a ne C. Segment(e) određuje veličina modela a ne njegova oprema/vrijednost.
To sa segmentima sam primijetio kod onga što me je stavio na ignore. Miješaju ljudi babe i žabe...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 20:15   #100
Definitivno nije da padnes sa nogu, ali u okviru cijene i klase, dizajnerski nije nista gori od Alfe Giulije, cak bi rekao da je bolji

Nije ni velicina toliko bitna, niska cijena bi ubijedila i neke kupce B klase da mozda doplate nesto sitno i voze veci automobil.

Od klasicne kompakt klase, C4 mu je najblize, ostali se cine nesto prefinjeniji i bolji no i skuplji.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.