Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2016., 14:54   #41
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Mladje su sladje

Sent from my D2403 using Tapatalk
Slažem se, mlađe je slađe. Zato je moj muž od mene mlađi
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 14:59   #42
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Slažem se, mlađe je slađe. Zato je moj muž od mene mlađi
Ma ja se u stvari ne slazem s time.
Meni je najsladja ona koju zelim bez obzira na godine.
Preslozeno je to sto trazim da bi jos i godine bile bitne.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:32   #43
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ma ja se u stvari ne slazem s time.
Meni je najsladja ona koju zelim bez obzira na godine.
Preslozeno je to sto trazim da bi jos i godine bile bitne.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Načelno da, mada možda uz ogradu +/-, recimo 7, ha?! Jer tamo negdje počinju drugačiji svjetovi, pa....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:44   #44
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Načelno da, mada možda uz ogradu +/-, recimo 7, ha?! Jer tamo negdje počinju drugačiji svjetovi, pa....
Nece me ni privuci neka koja nije moj svijet, a kad me privuce onda godine nisu bitne.

Nacelno se slazem da je lakse kad su godista bliza.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:56   #45
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Uopće niste cool.
Mm je jednu godinu mlađi od mene.:cougar:
....

dobro, godinu i po kod nas
inače, uvijek su mi za oko više zapinjali stariji muškarci al' eto...
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 18:11   #46
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ona 30, on 41.. Jel vam to ok?

negdje sam pročitala da žene kojima je krajnji cilj brak i djeca - da preferiraju starije muškarce , jer je veća vjerojatnost da se oni žele skrasiti koji imaju 35+ npr., nego neki mlađi.
Moguće.
Meni su najinteresantiji bili vršnjaci. I nisam se htjela vezati.

Doduše zavezala sam se ko blesava. Za vršnjaka.
Stariji je pet mjeseci od mene.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 21:01   #47
Ja zadnjih desetak godina imam mlađe dečke. Nije da baš biram i da sam si rekla "e sad ću biti samo s mlađima" nego je to više splet okolnosti...

Moji vršnjaci su ili redom pooženjeni i nedostupni, ili varaju žene pa mi se gade ili su slobodni ali nekompatibilni.

Ljudi koji su slobodni, otvoreni za upoznavanja i veze su redom svi mlađi od mene. Zadnja dva su bila 7 i 8 godina mlađi, ostali malo manje. Ne kuži se to baš previše, ja sam dosta neozbiljna i djelujem puno mlađe.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 21:14   #48
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Ne, sam živi.
Mislim da čak niti nema roditelje
Pa onda nemaš kaj čekat! Uskoči u nedjelju na misi na onom djelu kad se ekipa rukuje i nepuštaj mu ruku!I veliš mu: seks s tobom!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 08:48   #49
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Ja zadnjih desetak godina imam mlađe dečke. Nije da baš biram i da sam si rekla "e sad ću biti samo s mlađima" nego je to više splet okolnosti...

Moji vršnjaci su ili redom pooženjeni i nedostupni, ili varaju žene pa mi se gade ili su slobodni ali nekompatibilni.

Ljudi koji su slobodni, otvoreni za upoznavanja i veze su redom svi mlađi od mene. Zadnja dva su bila 7 i 8 godina mlađi, ostali malo manje. Ne kuži se to baš previše, ja sam dosta neozbiljna i djelujem puno mlađe.
Dok god tebi tako pase i odgovara zasto ne. Vjerujem da u trenucima kad se nadjete na nekoj istoj shemi,da ne razmisljate o godinama nit gledate na to kao da je to neko pravilo tko mora biti stariji/mladji od nekoga

Ja iskreno nisam nikad imao mladju curu od sebe ali ne iskljucujem mogucnost da ce mi neka zavrtiti zemlju pod nogama
Nemam pojma,jednostavno ne gledam na godine vec na osobine i karakter te osobe
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 11:44   #50
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Slažem se, mlađe je slađe. Zato je moj muž od mene mlađi
i ja se slazem :klap:
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 15:01   #51
Kad sam ga upoznala imala sam 19 a on skoro 31. Palo mi je na pamet kako je prestar za mene iako je izgledao kao da ima 22 ali sam se odlučila ne zamarati godinama i pustiti da naše osobnosti pričaju. Bila je to jako dobra odluka.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 16:58   #52
Ja 36 on 40. Nije puno

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:51   #53
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ona 30, on 41.. Jel vam to ok?

negdje sam pročitala da žene kojima je krajnji cilj brak i djeca - da preferiraju starije muškarce , jer je veća vjerojatnost da se oni žele skrasiti koji imaju 35+ npr., nego neki mlađi.

čast iznimkama, netko od 25 je zreliji od nekog drugog od 35, ali generalno gledano - tako je.
Šta ja znam, meni je to previše. Kažem, meni, ali ako si pašu, još uvijek je ok razlika od oko deset godina.

Ja sam si zato našla godinu i pol mlađega .
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 11:32   #54
On je tri godine stariji, ja 34, on 37. Upoznali se s mojih 27, vjencali s mojom 31.

Jednostavno se desilo s njim, a u zivotu sam imala uglavnom vrsnjake ili manje ili vise starije ali nisam nikad bas izricito gledala godine
Moram priznati da me do trenutka dok nisam njega upoznala mladji uglavnom nisu ni zanimali (ne zbog godina vec jednostavno nije kliktalo), osim ako je bila neka neznatna razlika tipa godinu-do max dvije.

Da sam sad slobodna, mozda bi bilo drugacije Jer koliko mladje mozes ici dok i sam jos nemas 30?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:17   #55
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Da sam sad slobodna, mozda bi bilo drugacije Jer koliko mladje mozes ici dok i sam jos nemas 30?
Koliko god ti zelis i hoces ako nitko drugi ne odlucuje o tome umjesto tebe
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:32   #56
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ona 30, on 41.. Jel vam to ok?

negdje sam pročitala da žene kojima je krajnji cilj brak i djeca - da preferiraju starije muškarce , jer je veća vjerojatnost da se oni žele skrasiti koji imaju 35+ npr., nego neki mlađi.

čast iznimkama, netko od 25 je zreliji od nekog drugog od 35, ali generalno gledano - tako je.
A onda opet, ak se nije skrasio do 35te možda ni ne bude jer mu to nije prioritet...iskreno rečeno ne vjerujem u priče o tome kako netko silno želi obitelj ili brak ali eto došlo je skoro 4 banki za vrat a prava ili pravi nikako da naiđu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:54   #57
Ja sam cilu godinu mlađa
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 09:04   #58
7

Sent from my Lenovo TB3-710F using Tapatalk
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 11:49   #59
On 40, ja 29. Razliku u godinama ne osjetimo kao neki relevantan faktor u svom odnosu.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 12:14   #60
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ja se u ovog zatreskala ko šiparica

usput, imam jedno pitanje, pa ako netko može dati savjet iz osobnog možda iskustva ili ovako općenito: ja dakle imam 30, on 41. Jučer sam ga vidjela na nedjeljnoj misi (ljubav iz crkvenih klupa, hahhha) i osim toga saznala za još njegova neka 2 hobija , dakle -- malo truda uložiti i nije mi problem nekako nać se u njegovim krugovima ALI - sam čin prilaženja mi je malo hm....bed

što biste vi muškarci mislili da vam priđe žena od 30 godina, a njemu 41 ? bi li im to bilo "ispod časti" ili bi im bilo drago.

Lik je dosta pobožan tako da i s obzirom na to se bojim da nema stav da muško mora biti to koje prvo prilazi. Ono, tradicionalan tip No, ne mora značiti. Ja sam isto dosta konzervativna pa se ne ustručavam pokazati tipu da mi se sviđa....
Pa nemoj odmah ici na upucavanje. Prvo ga upoznaj, laganini. Daj mu priliku da te upozna I da mu se svidis. Ako je tradicionalan ja bi rekla da misli da muski mora prvi prici, a zene biraju.

Sent from my Lenovo TB3-710F using Tapatalk
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.