Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 12:12   #1
Žena je otišla bez riječi i nestala

Evo da i ja podijelim svoja iskustva premda mislim da kod mene i bivše supruge nije bilo uopće nijednog vida zlostavljanja već su bili drugi problemi u pitanju...

Znači ono šta mogu reči da je moja bivša supruga definitivno imala više samopouzdanja od mene,i zato je i prekinula nasu vezu nakon šta mi je rekla da više nema ljubavi i da nije sretna samnom, vjerojatno sam joj postao dosadan jer se naš brak sveo na neku monotoniju koja čovjeku prije ili kasnije dosadi, pogotovo onome koji je pun života.......i tako smo se mi s vremenom kako su godine išle počinjali sve više svadjati,ponajprije zbog njenog nezadovoljstva,jer ja sam radio a ona je bila kod kuće sa djecom, ono šta sam sa godinama uvidio da je ona osoba koja nemože biti na jednom mjestu, već joj treba prostor i druženje, naravno kad god je htjela je išla kamo je htjela,nikad joj ja nisam nikakve zabrane davao ili tako nešto,samo šta nije skoro uopče radila pa joj se i tu nakupljalo njeno nezadovoljstvo jer nije imala vlastiti novac,već sam ja jedini privrijedjivao za obitelj,možda se osjetila manje vrijedna...

I sad ono najbitnije šta je uzrokovalo prekid uz gore navedeno...znači prije nego mi je dala doznanja da više ne želi dalje živjeti samnom rekla mi je da me uopče nije voljela kad smo stupali u brak, već da je više tad voljela dečka iz prijašnje veze, a bili smo u vezi više od godine dana,tako da se do tad sigurno mogla odlučiti ako joj ja nisam odgovarao da prekine samnom, i tako je naš brak funkcionirao prve 2 ili 3 god u redu,i mislim da je bila donekle sretna,premda to ja nemogu znati,to samo ona zna,a onda dalje je postalo sve gore,u medjuvremenu smo dobili dvoje djece,i sad prije prekida samnom si je pronašla preko interneta nekog novog partnera i jedan dan samo nestala,djecu je ostavila kod svojih roditelja,bila je potraga za njom od strane policije i bili su ju pronašli ali se nikom nije htjela javiti,tad još nisam prošao onu proceduru na czss-u,pa ju nisu niti priveli jer svaka osoba ima pravo na slobodu da radi šta hoće i javlja se kome hoće,medjutim pošto ona ima djecu sad kasnije pokrenuta je potraga putem interpola,jer uopće nije ni došla na raspravu za djecu koju je sama pokrenula,nit je jednom pitala za djecu i javila se djeci koja su sad samnom,već su mi rekli na czss-u da ja moram pokrenuti tužbu za razvod braka da krene temeljitaa potraga za njom...nešto sam načuo od njenog brata da je možda sa tim dečkom otišla u njemačku,ali ni on nezna gdje je jer se nikome od rodbine ne javlja....

Želio bih baš čuti ženska mišljenja o ovoj situaciji..već su mi neke rekle da je da se očito psihički slomila i da više nije mogla podnijeti tu situaciju u kojoj je bila, ali svi se čude kako ne pita za djecu,razumio bi da ju je netko pretukao ili tako nešto ali nije bilo uopče nasilje u pitanju već očito njeno nezadovoljstvo u vezi mene praktički od početka braka...
salevart is offline  
Old 29.11.2016., 12:22   #2
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Evo da i ja podijelim svoja iskustva premda mislim da kod mene i bivše supruge nije bilo uopće nijednog vida zlostavljanja već su bili drugi problemi u pitanju...

Znači ono šta mogu reči da je moja bivša supruga definitivno imala više samopouzdanja od mene,i zato je i prekinula nasu vezu nakon šta mi je rekla da više nema ljubavi i da nije sretna samnom, vjerojatno sam joj postao dosadan jer se naš brak sveo na neku monotoniju koja čovjeku prije ili kasnije dosadi, pogotovo onome koji je pun života.......i tako smo se mi s vremenom kako su godine išle počinjali sve više svadjati,ponajprije zbog njenog nezadovoljstva,jer ja sam radio a ona je bila kod kuće sa djecom, ono šta sam sa godinama uvidio da je ona osoba koja nemože biti na jednom mjestu, već joj treba prostor i druženje, naravno kad god je htjela je išla kamo je htjela,nikad joj ja nisam nikakve zabrane davao ili tako nešto,samo šta nije skoro uopče radila pa joj se i tu nakupljalo njeno nezadovoljstvo jer nije imala vlastiti novac,već sam ja jedini privrijedjivao za obitelj,možda se osjetila manje vrijedna...

I sad ono najbitnije šta je uzrokovalo prekid uz gore navedeno...znači prije nego mi je dala doznanja da više ne želi dalje živjeti samnom rekla mi je da me uopče nije voljela kad smo stupali u brak, već da je više tad voljela dečka iz prijašnje veze, a bili smo u vezi više od godine dana,tako da se do tad sigurno mogla odlučiti ako joj ja nisam odgovarao da prekine samnom, i tako je naš brak funkcionirao prve 2 ili 3 god u redu,i mislim da je bila donekle sretna,premda to ja nemogu znati,to samo ona zna,a onda dalje je postalo sve gore,u medjuvremenu smo dobili dvoje djece,i sad prije prekida samnom si je pronašla preko interneta nekog novog partnera i jedan dan samo nestala,djecu je ostavila kod svojih roditelja,bila je potraga za njom od strane policije i bili su ju pronašli ali se nikom nije htjela javiti,tad još nisam prošao onu proceduru na czss-u,pa ju nisu niti priveli jer svaka osoba ima pravo na slobodu da radi šta hoće i javlja se kome hoće,medjutim pošto ona ima djecu sad kasnije pokrenuta je potraga putem interpola,jer uopće nije ni došla na raspravu za djecu koju je sama pokrenula,nit je jednom pitala za djecu i javila se djeci koja su sad samnom,već su mi rekli na czss-u da ja moram pokrenuti tužbu za razvod braka da krene temeljitaa potraga za njom...nešto sam načuo od njenog brata da je možda sa tim dečkom otišla u njemačku,ali ni on nezna gdje je jer se nikome od rodbine ne javlja....

Želio bih baš čuti ženska mišljenja o ovoj situaciji..već su mi neke rekle da je da se očito psihički slomila i da više nije mogla podnijeti tu situaciju u kojoj je bila, ali svi se čude kako ne pita za djecu,razumio bi da ju je netko pretukao ili tako nešto ali nije bilo uopče nasilje u pitanju već očito njeno nezadovoljstvo u vezi mene praktički od početka braka...
Sve mogu pripisati osebujnosti i različitosti, uključujući i želju da više ne vidi nikoga iz prošlosti, makar joj bili i obitelj, ali ovaj dio s djecom ne mogu nikako. Ignorirati svoju djecu mi se čini već s onu stranu granice BILO ČEGA normalnog, pa i približno tome. Mislim da to moraju biti malo žešći problemi u glavi, percepciji stvarnosti i emocionalnoj ravnoteži.
violeta1980 is offline  
Old 29.11.2016., 12:41   #3
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Sve mogu pripisati osebujnosti i različitosti, uključujući i želju da više ne vidi nikoga iz prošlosti, makar joj bili i obitelj, ali ovaj dio s djecom ne mogu nikako. Ignorirati svoju djecu mi se čini već s onu stranu granice BILO ČEGA normalnog, pa i približno tome. Mislim da to moraju biti malo žešći problemi u glavi, percepciji stvarnosti i emocionalnoj ravnoteži.

Prvo smo mislili da je napravila suicid ili tako nešto ali pošto ju je policija pronašla tjedan dana nakon nestanka to smo iskljucili,pogotovo jer smo saznali da je noć prije nestanka izmjenila oko 100 poruka sa tim novim partnerom i još jednu ujutro prije nestanka,znači mora da je bio neki dogovor.....

Jedino šta ja sad još hoću da se riješi to sa djecom, da ju pronadju i da kaže želi ih vidjeti više ili ne, jer ja joj sigurno nebi branio da ih vidi bez obzira na ovo šta je napravila, i da pošto je nema još nismo potpisali niti rastavu braka, mada je to još sad puka formalnost...ja sam se donekle uspio oporaviti sad jer ima sad vec više od 4mj od toga,ali žao mi je djece premda govore da više nemaju mamu,vidim na njima da bi ju ipak htjeli videjti....vrlo sebičan potez jedne majke, da sam samo ja u pitanju i da se ne javlja zbog rastave to bi bilo razumljivo ali ovo sa djecom nitko više od rodbine nezna šta bi mislioi da nisam još bio rekao da prije nestanka se i žestoko posvdjala sa svojim ocem pa i to ima sigurne neke veze jer su bili jako povezani,očito je pukla jer nije imala podršku od nikoga, ali svjedno svoju djecu zapostavit,tužno mi je zamislit bilokoga takvog a kamoli da se to meni dogodilo,ali treba se dići jer život nije stao,i tako to sad gledam dalje da djeci bude što lakše
salevart is offline  
Old 29.11.2016., 16:35   #4
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post

ne bi bilo lose da se raspitas za nekakav obiteljski psiholoski suport, ukoliko ga mozes dobiti i za sebe i djecu.

Bio sam već sa djecom kod dječjeg psihologa, ono šta su vidjeli da su djeca sasvim u redu u odnosu na situaciju kakva je, pošto se nezna gdje im je majka i ja mogu reči da se trudim da im bude dobro i što toplije pri srcu, premda naravno znaju tugovati za mamom ponekad onako kad vide neke slike,to je sasvim normalno, ali su se nekako kao već djelomično pomirili sa situacijom kakva je mada nikad nemožeš znati kako se dijete točno osjeća, i naravno da će to ostavit traga na njima ipak je to uz smrt najveći mogući šok šta se može dogodit po meni,kad roditelj ostavi svoje dijete, pogotovo jer su bili dosta vezani uz majku, jer su najviše vremena provodili sa njom
salevart is offline  
Old 29.11.2016., 17:10   #5
salevart, s obzirom na cijelu situaciju, poprilicno trezveno pricas o svemu, iako nije proslo tako mnogo vremena. djeca mogu biti sretna sto te imaju za oca. em si ih vec vodio psihologu, raspitao se sto i kako ocekivati, em si spreman zbog djece pretrpjeti jos toga samo da oni budu zadovolji. nadam se da i za sebe barem malo brines. to sto vam se kao obitelji dogodilo je jako tesko. nazalost, necete tako lako izbrisati gorak okus, ali ce s vremenom pogled na to biti ipak nesto drugaciji, s manje tezine u grudima. inace, djeca znaju veoma strogo suditi, a na tom "udaru" ponekad bude i onaj roditelj koji je tu. nije to tako neobicno, jer cesto ne shvacaju sto im se zapravo dogadja, a pogotovo im je jako tesko nositi se s emocijama.
koliko djeca imaju godina?


Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Old 29.11.2016., 18:33   #6
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
salevart, s obzirom na cijelu situaciju, poprilicno trezveno pricas o svemu, iako nije proslo tako mnogo vremena. djeca mogu biti sretna sto te imaju za oca. em si ih vec vodio psihologu, raspitao se sto i kako ocekivati, em si spreman zbog djece pretrpjeti jos toga samo da oni budu zadovolji. nadam se da i za sebe barem malo brines. to sto vam se kao obitelji dogodilo je jako tesko. nazalost, necete tako lako izbrisati gorak okus, ali ce s vremenom pogled na to biti ipak nesto drugaciji, s manje tezine u grudima. inace, djeca znaju veoma strogo suditi, a na tom "udaru" ponekad bude i onaj roditelj koji je tu. nije to tako neobicno, jer cesto ne shvacaju sto im se zapravo dogadja, a pogotovo im je jako tesko nositi se s emocijama.
koliko djeca imaju godina?
Djeca su mala,4 i 8 god., vrtić i 2. razred...

Smirenost je ono na čemu sam radio na sebi, i to je glavni preduvjet da normalno funkcioniram, jer ako ja neću biti smiren djeca će to primjetiti i bit će još gore, naravno da nisam potpuno miran, nitko niti nemože biti u takvoj situaciji ali kažem radim prvo na sebi da mogu onda normalno radit i odgajat djecu, dogodilo se što se dogodilo i nema povratka, prva 2 mjeseca sam i ja bio pod ogromnim emocionalnim šokom ali sam se sad uspio pribrati i počeo sam funkcionirati normalnije,samo naravno iz razloga šta se uopće nezna gdje je majka i dalje vlada neizvjesnost prvenstveno zbog djece koja se sigurno nadaju bez obzira na sve da će ju vidjeti, svako dijete bi se tomu nadalo sigurno...
salevart is offline  
Old 29.11.2016., 23:21   #7
da, djeca ce se sigurno nadati njenom povratku. vrijeme ce pokazati sto ce vam se jos odigrati, na koje ce mjesto to sve skupa pronaci makar privremeno utociste. a zna biti bas tako - premjestaju se emocije, poprimaju drugaciji oblik.
dobro je sto si toliko svjestan i stalozen u svemu, to je jako bitno za sve vas, jer si sad ostao kao jedini stup, glavni nositelj svoje mlade obitelji.
imas li pomoc? sto je s ostatkom obitelji, da li ste u kontaktu s njima?

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Old 30.11.2016., 03:20   #8
Znam decka kojem je majka samo otisla kad je bio djete i ostavila njega i sestru same.
Ona je otisla za ljzbavnikom i ta njena selidba se razvlacila mjesecima.

Moj savjet ti je da djecu vodis redovito kod psihologa.
Jedan odlazak nije dovoljan da se djeca skroz otvore.
Splićankaa is offline  
Old 30.11.2016., 10:35   #9
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
da, djeca ce se sigurno nadati njenom povratku. vrijeme ce pokazati sto ce vam se jos odigrati, na koje ce mjesto to sve skupa pronaci makar privremeno utociste. a zna biti bas tako - premjestaju se emocije, poprimaju drugaciji oblik.
dobro je sto si toliko svjestan i stalozen u svemu, to je jako bitno za sve vas, jer si sad ostao kao jedini stup, glavni nositelj svoje mlade obitelji.
imas li pomoc? sto je s ostatkom obitelji, da li ste u kontaktu s njima?

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk

Naravno da sam u kontaktu, sa dosta njezine rodbine, njeni roditelji dodju vidjeti unuke i kontaktiraju telefonski jer su oko 100 km udaljeni pa nemogu često ipak doći...sa mojim roditeljima su svakodnevno u kontaktu jer žive blizu, tako da te navike vidjavanja djedova i baka im je ostala...šta se tiče podrške nju imam naravno od svih iz rodbine, ponajviše naravno od mojih i njenih roditelja, savjetovali su me naravno u početku kad je bio šok, šta i kako dalje naravno zbog djece, da djeca imaju toplinu, utjehu i veliku brižnost u tim teškim emotivnim trenucima za njih koje sigurno sami ne shvacaju.
salevart is offline  
Old 30.11.2016., 10:46   #10
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Znam decka kojem je majka samo otisla kad je bio djete i ostavila njega i sestru same.
Ona je otisla za ljzbavnikom i ta njena selidba se razvlacila mjesecima.

Moj savjet ti je da djecu vodis redovito kod psihologa.
Jedan odlazak nije dovoljan da se djeca skroz otvore.

Kod dječjeg psihologa smo bili prije nešto više od jesec dana, po onome šta su vidjeli psiholog i psihologica(bili su oboje prisutni) da djeca dosta dobro podnose taj emotivni šok, nema neke zavtorenosti u sebe, igraju se sa vršnjacima skoro isto kao i ranije, teta u vrtiću je rekla da Kćer koja je mladja sasvim normalno bez ikakvih problema sudjeluje u njihovim aktivnostima u vrtiću, sin koji ide u školu takodjer ne pokazuje znakove prevelikog emotivnog šoka i igra se normalno sa vršnjacima i sudjeluje u nastavi normalno,ocjene su gotovo iste kao i 1. razred kad je išao, inače prošli su i svaki psihologa i u vrtiću i školi i još sam bio posebno baš u bolnici sa njima i rekli su mi prema potrebi ako primjetim neka teška stanja koja su mi objasnili ako ih bude da dodjem ponovno...
salevart is offline  
Old 30.11.2016., 12:04   #11
Mislim da se njezin postupak ne može jednako protumačiti iz perspektive ostavljanja tebe (vašeg braka) i perspektive ostavljanja djece.

Iz prve perspektive, tebi je učinila veliku uslugu. Osoba koja se svijesno uda za osobu koju ne voli dok je istodobno zatelebana u bivšeg dečka jedna je vrlo nezrela i nestabilna osoba, vrlo vjerovatno s pregršt problema u glavi.

Sve mogu kužiti, ali koji se kuki išla udavati?
Očito je da joj ni tad pamet nije bila jača strana jer je i tad mogla pretpostaviti kako će zasnivanje obitelji s čovjekom kojeg ne voli povući sa sobom i najnedužnije kolateralne žrtve - djecu, koju se fino požurila donijeti na svijet. Iz njezinih aktualnih postupaka jasno je da joj je to i dan danas zadnja rupa na svirali...
Iz perspektive ostavljanja djece, nemam što reći osim potvrditi ono što su ljudi već napisali.

Mislim da to nikako nije majka čija prisutnost značajno pridonosi boljitku dječice. Naprotiv. Svojim ih nestalnim i bezobzirnim te sebičnim karakterom jako vrijeđa. I stavlja ih pod konstantni rizik da budu ostavljeni opet...i opet. Nakon ovog njezinog postupka djeca su ostala bez osjećaja emotivne sigurnosti u njoj. Bez osjećaja da je to netko tko je tu usprkos svemu, da je majka konstanta koja uvijek i bezuvjetno voli i ostaje sa njima no matter what.
Na tvom bih mjestu autore svakako inzistirala da ostanu sa mnom uz to da imaju najnužniji mogući kontakt sa njom(ukoliko to frajla uopće bude htjela). Pazi, ovoj tvojoj ludi sutra može sinuti da se predomisli i da ti ih pokuša osporiti i preuzeti...Ali pomno dokumentiraj sve što je činila, i pobrini se da je to dobro poznato i stručnom kadru koji se bavi trenutnom situacijom, kao i široj obitelji.
Njezin postupak najniži je mogući nivo. Rijetke su i kučke koje ostavljaju svoje psiće. A kad to učini racionalno ljudsko biće - majka postaje premučno za komentiranje. Ne znam kako sa sobom živi...
Da je ne znam kako ne voljela, da si joj se doslovno gadio, da te nije mogla nacrtanog smisliti...sve je to za ljude. Za to postoji zgodna stvar - razvod. I problem riješen.

Na žalost, ja mislim da ti njoj nisi bio jedina "otegotna okolnost". Iz učinjenog da se zaključiti da su to dobrim dijelom bila i njezina vlastita djeca. Htjela je pobjeći od obaveza, zaboraviti sve što je do tad bilo(uključujući i klince), nesmetano se posvetiti novom ljubavniku. Ne znam samo kakav to čovjek i na njegovom mjestu prihvaća takvu štracu koja je radi malo "đoke" sposobna ostaviti i vlastitu djecu...Očito to mora biti neki pacijent poput nje.

Na stranu sve s njom. O njoj više ne razmišljaj ni trena. Dobro je što je otrkrila tko je, što i koliko na nju svi skupa možete računati. Sad barem imaš sve karte otvorene i svjesno i informirano možeš vući iduće poteze u svom životu. Nek ti ta lipa dječica ostanu prioritet, i mislim da im uz takvog oca onakva majka neće previše nedostajati.
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 30.11.2016., 17:07   #12
Quote:
Nunna kaže: Pogledaj post
Mislim da se njezin postupak ne može jednako protumačiti iz perspektive ostavljanja tebe (vašeg braka) i perspektive ostavljanja djece.

Iz prve perspektive, tebi je učinila veliku uslugu. Osoba koja se svijesno uda za osobu koju ne voli dok je istodobno zatelebana u bivšeg dečka jedna je vrlo nezrela i nestabilna osoba, vrlo vjerovatno s pregršt problema u glavi.

Sve mogu kužiti, ali koji se kuki išla udavati?
Očito je da joj ni tad pamet nije bila jača strana jer je i tad mogla pretpostaviti kako će zasnivanje obitelji s čovjekom kojeg ne voli povući sa sobom i najnedužnije kolateralne žrtve - djecu, koju se fino požurila donijeti na svijet. Iz njezinih aktualnih postupaka jasno je da joj je to i dan danas zadnja rupa na svirali...
Iz perspektive ostavljanja djece, nemam što reći osim potvrditi ono što su ljudi već napisali.

Mislim da to nikako nije majka čija prisutnost značajno pridonosi boljitku dječice. Naprotiv. Svojim ih nestalnim i bezobzirnim te sebičnim karakterom jako vrijeđa. I stavlja ih pod konstantni rizik da budu ostavljeni opet...i opet. Nakon ovog njezinog postupka djeca su ostala bez osjećaja emotivne sigurnosti u njoj. Bez osjećaja da je to netko tko je tu usprkos svemu, da je majka konstanta koja uvijek i bezuvjetno voli i ostaje sa njima no matter what.
Na tvom bih mjestu autore svakako inzistirala da ostanu sa mnom uz to da imaju najnužniji mogući kontakt sa njom(ukoliko to frajla uopće bude htjela). Pazi, ovoj tvojoj ludi sutra može sinuti da se predomisli i da ti ih pokuša osporiti i preuzeti...Ali pomno dokumentiraj sve što je činila, i pobrini se da je to dobro poznato i stručnom kadru koji se bavi trenutnom situacijom, kao i široj obitelji.
Njezin postupak najniži je mogući nivo. Rijetke su i kučke koje ostavljaju svoje psiće. A kad to učini racionalno ljudsko biće - majka postaje premučno za komentiranje. Ne znam kako sa sobom živi...
Da je ne znam kako ne voljela, da si joj se doslovno gadio, da te nije mogla nacrtanog smisliti...sve je to za ljude. Za to postoji zgodna stvar - razvod. I problem riješen.

Na žalost, ja mislim da ti njoj nisi bio jedina "otegotna okolnost". Iz učinjenog da se zaključiti da su to dobrim dijelom bila i njezina vlastita djeca. Htjela je pobjeći od obaveza, zaboraviti sve što je do tad bilo(uključujući i klince), nesmetano se posvetiti novom ljubavniku. Ne znam samo kakav to čovjek i na njegovom mjestu prihvaća takvu štracu koja je radi malo "đoke" sposobna ostaviti i vlastitu djecu...Očito to mora biti neki pacijent poput nje.

Na stranu sve s njom. O njoj više ne razmišljaj ni trena. Dobro je što je otrkrila tko je, što i koliko na nju svi skupa možete računati. Sad barem imaš sve karte otvorene i svjesno i informirano možeš vući iduće poteze u svom životu. Nek ti ta lipa dječica ostanu prioritet, i mislim da im uz takvog oca onakva majka neće previše nedostajati.
Sve odlično objašnjeno i prokomentirano Nunna, skoro da nemam šta nadodati...

Osobno nemam ništa protiv majke naše djece, većinu vremena kad je bila sa djecom je bila sasvim u redu majka, nije ih zapostavljala, doduše zadnjih godinu, godinu i pol je počela sve više visjet na mobitelu očito već tražeći nekog drugog, u redu nisam ja odgovarao, nit prvi nit zadnji slučaj...
Medjutim kad je došlo do prekida i kad se saznalo da je našla drugog partnera počela je ludjeti, prekid mi je ustvari izjavila preko poruke, preko mobitela, očito nije imala hrabrosti to mi reči u oči.
Znači odlazila je vikendom kod tog partnera a ja sam dolazio vidjeti djecu tad, i to je sve ok, još pod normalno može se reči, ja sam naravno bio u emotivnom šoku jer mi je tad još uvijek bilo stalo do nje, nije naslučivala da će to napraviti(sve se brzo odigralo,u roku 2 tjedna), i već smo se dogovorili da će mladje dijete ostat s njom a starije da će ostat samnom, da mu ne mjenjamo školu i sve, mada nikad nije dobro razdvajati djecu, pogotovo tako malu koja su bila i jesu i sad jako povezana, i jedan dan se posvadila žestoko i sa svojim ocem(kasnije sam saznao) i drugi dan samo nestala i od tada joj nema ni traga ni glasa( doduše već sam opisivao da ju je policija pronašla nakon tjedan dana ali se nikom nije htjela javiti), znači od kraja 8mj 2016g se ništa nezna gdje je, nedavno je pokrenuta nova potraga nakon šta sam prošao proceduru na czss-u, jer prije se kao nije moglo takva je procedura ,i rekli su mi da će angažirati i interpol jer sumnjaju da je izvan granica hr...

Sve u svemu nagadjali smo da joj je taj novi partner možda dao ultimatum ili on ili djeca,a ona naravno ludo zaljubljena kao šta je rekla da je, očito nije mislila mozgom, odnosno razumom, već ju je to sve ponijelo...al nitko ne razumije niti ja sam kako može bez svoje djece već više od 3 mjeseca, znači ni traga nit glasa, i naravno da zbog toga vlada velika neizvjesnost jer tko zna kad je pronadju šta će se sve dogadjati, ja sam se ohladio u vezi nje, tako di mi je jedini cilj ako ju pronadju i pojavi se da se dogovorimo sve oko djece, ako ih bude uopće više htjela vidjeti, ako se recimo preselila u njemacku ili gdje već, tad vjerovatno vidjavanja djece sa njezine strane niti neće biti...uglavnom smo u neizvjesnosti i nemožemo potpuno mirno i staloženo živjeti premda je samnom situacija sad već sasvim ok, ali radi
djece sam u neizvjesnosti jer oni nisu u potpunosti ipak svjesni da postoji mogućnost da ju čak više nikad neće vidjeti, tako da tražim tu rješenja kako će vrijeme teći da bude što manje emocionalnih šokova kod njih...
salevart is offline  
Old 30.11.2016., 21:01   #13
Uh, gadno.
Sve mogu razumjeti, nekako prihvatiti, ali da majka ostavi tako malu djecu, ne mogu.
Eto...ima stvari koje niti ja ne mogu prožvakati, jer su neprobavljive.

Nešto najljepše što se čovjeku može dogoditi su djeca...osobito kad su malena i kada smo im mi centar svijeta. Naravno djeca rastu, postaju svoji ljudi, nalaze svoje živote...stvari se promijene, ali ti maleni pilići su toliko posebni stvorovi, da jednostavno nemam što reći, osim da je žena bez obzira na to što možda sama preživljava užasno nezrela, emotivno rastrzana i sjebana, samo što je grozno što to njezino stanje se nažalost prenosi i na cijelu obitelj, djecu, pa vjerujem i njezine roditelje.

Nastavi tako razumno i snažno, druge ti niti nema, vjerujem da si djelomično još uvijek u nekom šoku...ali fala Bogu prilično si jak, a to je ovog trenutka jedino što je dobro u cijeloj situaciji.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 30.11.2016., 21:12   #14
Tvoja priča je stvarno šokantna i svaka ti čast kako ju hendlaš i kako smireno pristupaš svemu. Moje je mišljenje da ti je žena napravila životnu grešku, udala se i rodila djecu a nije uopće tip za to. Sad ju je novi ljubavnik potaknuo da napravi ono o čemu već dugo sama razmišlja. Ne vjerujem da joj je tip dao ultimatum, iako pitam se kakav je to čovjek koji želi biti u vezi sa takvom osobom. Tko zna, možda mu je svašta napričala i nabajala, a on je taj koji je zaljubljena budala.

Neke osobe naprosto nisu za brak i djecu. Imaju nekog crva u guzici koji ih uvijek tjera da idu okolo, mjenjaju poslove, partnere, prijatelje jer ničime nisu zadovoljne. Takvi ljudi se vole nazivati avanturistima i slobodnim dušama, a najčešće se radi o tome da su nezreli i bježe od sebe. Zato stalno traže nešto novo što će im odvratiti pažnju. To nije problem dok god ne zavaravaju druge i donose na svijet nova bića koja moraju trpiti radi njihove nezrelosti.

Imam jednu takvu osobu u široj obitelji. Nije ostavila djecu ali su djeca stalno kod tate, a ona ih tu i tamo uzme pa glumi mamu dobrotvorku. Vjeruj mi, možda je i bolje da tvoja žena ne glumata i da je odlučila naprosto nestati.

Ne krivi sebe radi ovoga. Ona je naprosto ušla u brak s tobom kao u novu avanturu, i kad joj je šema djeca i brak prestala biti zanimljiva, odlučila je krenuti sa nečim novim.
lyrabelacqua is offline  
Old 30.11.2016., 21:17   #15
Ne znam, inače ne brijem a crnjake, ali meni ovo zvuči kao da je žena naivno navučena od nekog anonimusa s interneta laskavim riječima i porukama i da je ovaj drži u zatočeništvu, da joj je oduzeta putovnica, dokumenti i takve strašne stvari.

Ne znam, možda sam nešto previdjela u postovima i krivo pokopčala, ali ja bih prevrnula sve da ju nađem i da u četiri oka čujem od nje da ostavlja svojevoljno i dobrovoljno djecu i da ne želi imati posla s njima.
__________________
hausfrau is offline  
Old 30.11.2016., 22:03   #16
U jebote! Kaj je ovo za ozbać? Pa kako se ti držiš tako cool? WTF!? Mislim ak je ovo sve istina kaj pišeš jedina dobra stvar u ovome svemu je kaj buš dobil dečicu!
Joshua is offline  
Old 30.11.2016., 22:13   #17
obavezno napomeni svojim roditeljima, školi, vrtiću da joj ako se pojavi ne daju djecu.
daljni rod. isto tako nestala s jebačem, nakon nekog vremena javila gdje je (inozemstvo), nakon nekih godinu dana uzela dijete i otišla. godine su prošle bez da je vidio svoje dijete. zapravo, ne znam je li u ovih desetak godina uspio stupiti u kontakt s njima.
pikuli is offline  
Old 30.11.2016., 23:51   #18
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Ne znam, inače ne brijem a crnjake, ali meni ovo zvuči kao da je žena naivno navučena od nekog anonimusa s interneta laskavim riječima i porukama i da je ovaj drži u zatočeništvu, da joj je oduzeta putovnica, dokumenti i takve strašne stvari.

Ne znam, možda sam nešto previdjela u postovima i krivo pokopčala, ali ja bih prevrnula sve da ju nađem i da u četiri oka čujem od nje da ostavlja svojevoljno i dobrovoljno djecu i da ne želi imati posla s njima.
I ja sam na to pomislila s obzirom da je autor rekao da je bila dobra majka.
Ako muža više ne voli, ali da ne vidi i ne čuje djecu tako dugo, to je malo sumnjivo. Internet je pun čudaka i luđaka, tko zna ko je taj tip s kojim je otišla i ne može se vratiti jer je negdje zatočena.
Ako prije nije pokazivala čudno ponašanje i ako je voljela svoju djecu, ne vjerujem da im se ne bi barem javila i čula kako su.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 01.12.2016., 00:11   #19
Danas ima dosta zbunjenih žena. Znam jedan gotovo pa identičan primjer kolege na poslu.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 01.12.2016., 09:35   #20
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Ne znam, inače ne brijem a crnjake, ali meni ovo zvuči kao da je žena naivno navučena od nekog anonimusa s interneta laskavim riječima i porukama i da je ovaj drži u zatočeništvu, da joj je oduzeta putovnica, dokumenti i takve strašne stvari.

Ne znam, možda sam nešto previdjela u postovima i krivo pokopčala, ali ja bih prevrnula sve da ju nađem i da u četiri oka čujem od nje da ostavlja svojevoljno i dobrovoljno djecu i da ne želi imati posla s njima.

Nije niti imala putovnicu, sad se može u eu i sa osobnom, nije se niti odjavila sa našeg prebivališta, ja sam ju nedavno odjavio pošto je nema... a to da prevrnem sve, volio kad bih mogao, ne javlja se nikom od rodbine tako da nitko nema pojma gdje, to bi bilo ko da tražim iglu u plastu sijena, jedino opsežna policijska potraga i medjunarodna ako dodju do podataka gdje je...
salevart is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.