Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2008., 08:28   #101
Quote:
Maria Antonette kaže: Pogledaj post
i nadam se da ces se pohvaliti sa svojim rukotvorinama
he, ak ću se imat čime pohvalit, naravno da hoću...
ako se nebudem imala čime pohvalit, naravno da ću vam kukat, opzuživat vas da su krive vaše stare burde i preporuke materijala i mozak vam popit...
samo kako god bilo, nebu to tak brzo, sve radim laganini, u 1. brzini, toliko sam usporena da samu sebe iznerviram minimalno do dva puta dnevno.
Nenchip is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 11:10   #102
[QUOTE=polly;15816764]
bum je pogledala jel mama koju arhivirala u hiži
nama to tak i tak više nebu trebalo

na štandovima na trešnjevci samo jedna burda na hr. iz 11mj.95.
za početak super... ima neki kroj za haljinicu koji cu vjerujem lako savladat,
ostalo su neki sakoi i jakne...hm, nisu mi baš nesto...
al zato ima kroj širokog šala! to ću ziher rasturit!

ajde vidi polly molim te imaš li koju doma na hr, pa ako smetaju, ja bih ih rado udomila
Nenchip is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 18:47   #103
evo da obznanim u Ozaljskoj u onom dučančiću sa šivačkim džibicama (to je kad se ide od parka tresnjevka prema krizanju selske i ozaljske) je snizenje burdinih krojeva, ubola 3 kroja za 30 kn
Tremulant is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 00:08   #104
Frendica i ja bi htijele nauciti sivati haljine, da li ima tko ko bi nas privatno poducio? Naravno dogovorili bi se za neku naknadu?
kiki2707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 10:24   #105
Frendica i ja bi htijele nauciti sivati haljine, da li ima tko ko bi nas privatno poducio? Naravno dogovorili bi se za neku naknadu?
kiki2707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 11:24   #106
Quote:
kiki2707 kaže: Pogledaj post
Naravno dogovorili bi se za neku naknadu?
naravno, naravno
samo bi ti ja to skupo naplatila
zašto jednostavno ne odetena tečaj šivanja?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 11:57   #107
Quote:
kiki2707 kaže: Pogledaj post
Frendica i ja bi htijele nauciti sivati haljine, da li ima tko ko bi nas privatno poducio? Naravno dogovorili bi se za neku naknadu?
Pitaj natch, ona voli prenositi znanje na mlade generacije.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 13:53   #108
Hej

kupila sam ljetos materijala za šivanje, te mi je ženska metar naplatila oko 250 kn.
Frendica mi je rekla da me ženska opljačkala, pa bih vas molila savjet gdje kupiti dobar, kvalitetan materiojal za šivanje (naravno da ima raznoraznih boja i dezena) a da je relativno normalna cijena. I da li mi netko uopće može reći koliko dođe metar tkanine?
__________________
Lush blog
Zirek01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 13:59   #109
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
Hej

kupila sam ljetos materijala za šivanje, te mi je ženska metar naplatila oko 250 kn.
Frendica mi je rekla da me ženska opljačkala, pa bih vas molila savjet gdje kupiti dobar, kvalitetan materiojal za šivanje (naravno da ima raznoraznih boja i dezena) a da je relativno normalna cijena. I da li mi netko uopće može reći koliko dođe metar tkanine?

tkanina je vrlo širok pojam. pogledaj tu na ovoj temi i na drugim "krojačkim", imaš nabrojano dosta dućana po Zg-u.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 15:02   #110
Quote:
Tremulant kaže: Pogledaj post
evo da obznanim u Ozaljskoj u onom dučančiću sa šivačkim džibicama (to je kad se ide od parka tresnjevka prema krizanju selske i ozaljske) je snizenje burdinih krojeva, ubola 3 kroja za 30 kn
lako tebi kad znaš kaj češ s krojem,
jel dobijes i onaj opis, postupak rada, s tim krojem?


bila sam jučer u Pamigu na Bolonji, ima mrak materijala za dječiju posteljinu,
prekokrasnih dezena, ženskica što radi je turbo ljubazna i kaže da će im uskoro doći još novih... za sve zainteresirane-cijena metra je samo 16kn.
Nenchip is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 15:08   #111
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
Hej

kupila sam ljetos materijala za šivanje, te mi je ženska metar naplatila oko 250 kn.
Frendica mi je rekla da me ženska opljačkala, pa bih vas molila savjet gdje kupiti dobar, kvalitetan materiojal za šivanje (naravno da ima raznoraznih boja i dezena) a da je relativno normalna cijena. I da li mi netko uopće može reći koliko dođe metar tkanine?
Materijal za šivanje? Kakav? Koji? Di? Sirovinski sastav? Tkanina, pletivo, čipka ili šta već? Koja ženska? Po čemu je tvoja frendica zaključila da je preskup? Tvoja frendica je ________(upiši profesiju)
Premalo informacija da bi ti itko mogao odgovoriti na post...
araneablack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 15:38   #112
ja sam sama osmislila haljinu za svoju maturu i krojacica ju je sasila bas onako kako sam zamislila i nacrtala...

[SLIKA OBRISANA]
__________________
La Diabla.
Diabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 01:35   #113
Quote:
Diabla kaže: Pogledaj post
ja sam sama osmislila haljinu za svoju maturu i krojacica ju je sasila bas onako kako sam zamislila i nacrtala...

Sorry...ali niš se ne vidi kako treba...ima koja bolja fotka?
araneablack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 14:38   #114
krojačica u Puli

idem na pir u pulu koji je prvi vikend u 10mj. i budući da već u petak idem u pulu i bit ću tamo do vjenčanja da pomognem oko svega (a usput pokušat i dobit malo boje na moru do pira),
zanima me ako mi netko može preporučit neku krojačicu u puli (ne neku razvikanu jer sam na knap s novcima a ionako mi samo treba sašit jednu jednostavnu suknu) bila sam jednom čula za jednu na medulinskoj cesti koja ok šiva a nije preskupa, zna možda netko br.tel ili sl.
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 08:35   #115
Tečaj šivanja i krojenja u Splitu

Molim info ima li trenutno otvoren tečaj šivanja i krojenja u Splitu, koji i da li vrijedi?
Hvala svima na odgovoru
darudela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 20:02   #116
Ej cure, bilo bi dobro da stavite slikice suknji , haljina ili drudih stvarčica sta ste si šivale!!!
//bubica// is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 12:20   #117
Joj, i ja bih na tečaj, kad krenu hladniji i dosadniji dani... kem, koliko ti je trebalo da to završiš??? Ja gotovo sve što počnem-ne završim...Btw, jel postoji još neki tečaj u zagrebu osim u vlaškoj...čula sam jednom u tramvaju da ta neka ruža danonoćno nafrlji radio mariju i nekakve molitve stalno... uz dužno poštovanje, naravno...
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 13:00   #118
Quote:
Lil miss kaže: Pogledaj post
čula sam jednom u tramvaju da ta neka ruža danonoćno nafrlji radio mariju i nekakve molitve stalno... uz dužno poštovanje, naravno...
Istina
keana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 13:17   #119
Ajme, neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Al, jebiga, to fakat nije ok..Ponavljam, uz dužno poštovanje, pa i sama idem u crkvu, ali...Čekaj-dakle, upaljen joj je Radio Marija CIJELO VRIJEME??? Pa, oni imaju i one krunice kaj traju 2356 sati.. Stvarno nije ok,,,mislim, dobivaš novce od tih ljudi, to ti je posao i ne možeš to samo tako turat'..
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 13:58   #120
Quote:
Lil miss kaže: Pogledaj post
Joj, i ja bih na tečaj, kad krenu hladniji i dosadniji dani... kem, koliko ti je trebalo da to završiš??? Ja gotovo sve što počnem-ne završim...Btw, jel postoji još neki tečaj u zagrebu osim u vlaškoj...čula sam jednom u tramvaju da ta neka ruža danonoćno nafrlji radio mariju i nekakve molitve stalno... uz dužno poštovanje, naravno...

nisam ga ni ja završila. ostala mi još jakna. jbg, imala sam previše posla i nisam stigla prije odmora, sad joj se moram javiti da i to obavim.

da, istina je da sluša Radio-Mariju. kome smeta, nek traži da ugasi ili smanji ton. njena radionica - njeni uvjeti. ako ti se ne sviđa, idi nekom drugom.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.