Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2012., 18:07   #3361
Dragi moji, da li ima netko ko je ''preživio'' opadanje kose i da mu se kosa, nakon nekog vremena oporavila i bila kao prije? ll' se ja uzalud nadam?
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 19:07   #3362
Quote:
Bozica Kovacic kaže: Pogledaj post
Fitoval je meni zaustavio ispadanje, ali i jako jako isusio kosu.
Vichy nisam probala, al sam cula da su one neke ampulice jako dobre.
Ajoj
Meni je od subrine isto kosa kao metla,,
Ali kako imam masnu kosu možda uz fitoval i dobar regenerator bi moglo biti ok?

Quote:
Akinom :D kaže: Pogledaj post
Dragi moji, da li ima netko ko je ''preživio'' opadanje kose i da mu se kosa, nakon nekog vremena oporavila i bila kao prije? ll' se ja uzalud nadam?
Meni još uvijek otpada ali imam jako puno mlade kose koja brzo raste (mislim da je to od Merz tableta) tako da se nadam da ako se malo smanji otpadanje da će kroz neko vrijeme se vratiti na staro.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 21:30   #3363
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Ajoj
Meni je od subrine isto kosa kao metla,,
Ali kako imam masnu kosu možda uz fitoval i dobar regenerator bi moglo biti ok?
Ja nakon pranja (koristim subrina šampon i losion) stavim regenerator/masku i nakon pranja stavim ulje, trenutno koristim marokansko od avona (košta 25-35kn) i ok mi je, kosa mi bude lijepa i mekana.. Tako da mislim da bi ti tako nešto bilo dovoljno za ukrotiti kosu, prije ulje nego regenerator.. I od fitovala će ti kosa biti kao metla ako ne staviš ništa poslije. A što se tiče masne kose, meni je jednako i sa subrinom i sa fitovalom, moram ju prati svaka 2 dana :\
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 22:12   #3364
Ma ja uvijek koristim sampon, regenerator i prirodno ulje iz keminga kad je kosa polusuha. Regenerator moram jer unatoc ispadanju imam puno kose koju je nemoguce rascesljati bez njega. Kosu perem 2x tjedno.
A gledam ako je i nakon subrine i nakon fitovala kosa suha onda cu barem koristiti fitoval da ne ispada
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 00:15   #3365
Aha, to je drugo ako ti subrina ne pomaze protiv opadanja.. Meni pomaze pa pregrmim to sto si moram dati malo vise truda da ju ukrotim nego sa klasicnim samponima
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 22:30   #3366
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post

Meni još uvijek otpada ali imam jako puno mlade kose koja brzo raste (mislim da je to od Merz tableta) tako da se nadam da ako se malo smanji otpadanje da će kroz neko vrijeme se vratiti na staro.

ja isto imam jako puno mlade kose, pogotovo kada ju operem, izgleda kao da me struja pogodila koliko je ima, hvala bogu
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 13:36   #3367
Ma ja ne vjerujem tim šamponima. Ja mislim da to sve ide iznutra. I da se treba tako i liječiti. Možda pobošljati ishranu i nadomjestiti vitamine. Kada sam imala problema s tim, frizerka mi je rekla da nijedan šampon ne može napraviti čudo, samo ishrana, hrana bogata željezom i reducirati stres
Sasha-Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 10:54   #3368
Quote:
Akinom :D kaže: Pogledaj post
Dragi moji, da li ima netko ko je ''preživio'' opadanje kose i da mu se kosa, nakon nekog vremena oporavila i bila kao prije? ll' se ja uzalud nadam?
inace imam ''zilavu'' i gustu kosu,
ali sam svejedno jedno vrijeme koristila produkt od natural wealtha za kosu,kozu i note..- žali boze novaca


ali, ono sta cini razliku jest ricinusovo ulje.. ali kad ga duze koristis...
npr. u subotu u jutro si utrljas u korjen kose... i smotas pundzicu...
obavis spremanje stana, kuhanje, i poslijepodnevni odmor..
te predvecer operes kosu (jedno samponiranje i onda maaalo regeneratora)
i s vremenom skuzis i sama razliku...
bilo bi super tako nesto barem 3 puta tjedno izvesti...
(makar kad sa posla dodjes, pa ostavis do kasno navecer)
sto duze drzis to bolje...


inace se ricinusovo nulje koristi za trepke,..
i/ili cak za (krivo pocupane) obrve
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:57   #3369
ej. ja bi vas molila za savjet. kosa mi jako dugo opada. još od 5 mjeseca ove godine. kupila sam fitoval šampon i prijetila sam da se ispadanje kose smanjilo na kojih 70 vlasi nakon pranja(perem je svaki drugi dan jer se jako masti). zanima me koliko dugo treba da taj šampon počinje djelovati? ja ga koristim 2 tjedna tek. i da. prošli tjedan sam bila kod zubara, neki korijen su mi čistili, moguće da je to uzrok., ali sad sam to sredila, ali kosa još ispada.(no fala bogu puno manje nego prije!! ) inače sve ostalo od mogućeg uzroka ispadanja mi je ok.
kaoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:48   #3370
Ako tebi padne 70 vlasi dnevno ti si sretna zena, nemas brige, to je normalno.
__________________
bozy20
Bozica Kovacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 22:44   #3371
kosa mi je počela opadat u 9 mjeseci.dva puta sam prala fitotovalom i puno mi manje opada.samo nisam skužila da mi raste mlada kosa.krvne slika mi je bila u redu,znači vjerojatno je bilo sezonsko opadanje u pitanju.imam inače gustu suhu kosu i fitoval mi ne isušuje kosu
teutaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 16:13   #3372
Quote:
Bozica Kovacic kaže: Pogledaj post
Ako tebi padne 70 vlasi dnevno ti si sretna zena, nemas brige, to je normalno.
ma prije nego sam kupila fitoval bilo je preko 200.i ostala sam bez punjo kose u ovih pola godine zato pitam, jel taj šampon totalno zaustavi ipadanje ili samo smanji.? inace neam pojma koji je razlog tome stvarno
kaoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 21:59   #3373
http://www.fitoval-formula.com/hr/Po...9/Default.aspx

Mozda ovdje nađes svoj odgovor.
Ja imam isti problem, dermatologica kaze da je to zbog moje osnovne bolesti, a ta je multipla skleroza.
Prvo sam prala fitovalom, al on mi je jako isusio kosu, ispadanje je prestalo, nastavila sam receptom, e kad sam njega potrosila pocela sam prati nekim normalnim samponom, a kosa je ponovo pocela padati.
Ocelavit cu, to je sasvim sigurno.
Sad sam kupila neki pakung od prirodnih ulja, on se umasira na vlasiste sat vremena prije pranja, al tek sam jednom oprala i normalno da jos ne vidim rezultate...
__________________
bozy20
Bozica Kovacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:03   #3374
Dragi moji.. Trenutno se osjećam tako sretno i zadovoljno. Kosa mi je napokon prestala opadati.. Već mjesec dana ne opada. Stala je napokon. Želim i ja vama puno sreće i uspjeha sa vašom kosom i držim nam svima fige da jednog dana imamo svi opet bujne i prekrasne kose o kojima maštamo
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:14   #3375
Quote:
Akinom :D kaže: Pogledaj post
Dragi moji.. Trenutno se osjećam tako sretno i zadovoljno. Kosa mi je napokon prestala opadati.. Već mjesec dana ne opada. Stala je napokon. Želim i ja vama puno sreće i uspjeha sa vašom kosom i držim nam svima fige da jednog dana imamo svi opet bujne i prekrasne kose o kojima maštamo
jesi li nešto koristila ili je samo do sebe prestalo
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:14   #3376
meni jako sad opada kosa,bas jako jako,,,,,,,,,,,,,ali općenito mi u jesen jako opada,,,,i u proljeće...mislim jako mi se sad stanjila jako jako zbog opadanja ali mislim da ce stat,,,to je zbog jeseni valjda.......i guess
kolačićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:37   #3377
Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
jesi li nešto koristila ili je samo do sebe prestalo
ma obisla sto i jednog doktora, dobila alomax i alpicort F kapi + cink sam morala pit više od pola godine, ali prestalo je hvala Bogu i to nakon dugo vremena
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 13:50   #3378
meni je ispadala prije isto u tim prijelaznim, ali otkad sam uzela vichy i to slučajno,nije mi ispadala čak ni iza poroda
i frizerka se začudila mojim "antenicama" ,koje doduše strše,ali neka ih samo
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 00:12   #3379
evo malo da se i ja javim. Naime, radi se o mami. prije 26 godina rodila je mene i nakon poroda joj je kosa pocela opadati i prorijedila se. do dana danasnjeg nije uspjela rijesiti problem. ovo ljeto su bili na putu (odmor koji je ispao sve samo ne odmor) i tamo joj se kosa jos vise prorijedila i pocela opadati. na nju to strasno psihicki utjece i ni sama ne znam sto joj savjetovati i kako joj pomoci.

koje preglede bi trebala obaviti? ima li tu kakve pomoci da se bar malo kosa koju ima ojaca, mozda da naraste jos kose

znam da za celavost nema lijeka ali eto.. pitam..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 01:23   #3380
Mozda je rijec o menopauzi ? Moja je usla u 50-te i bas zbog toga joj je kosa pocela slabit i ispadat.
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.