Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 17:51   #201
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
bilo je mučkalica puno, i ta u rijeci, iako je to bilo jako čudno, a i ona kad je dinamo pustio zagrebu utajmicu koja je zagrebu donijela naslov, iako je i tu bilo puno mućki jer se zagrebu dosta otežavalo,no u jugo-ligi dinamo doslovno NIJE SMIO osvojit prvenstvo u 60-ima, iako su bili daleko najjači klub, što pokazuje i naslov pobjednika kupa velesajamskih gradova, što bi dns bila EL.
znači jedan europski naslov, inače u kojem ste tribali ispast u prvom kolu da se vi niste koristili "mučkalicama" dokazuje da ste vi konstatno pokradeni tijekom juge.

koliko ja znam samo vam je jedan naslov ukraden, to je onaj iz 79., koji je na prevaru osvojio Hajduk.

ova ostala bulaznjenja tipa kad edge kaze:"Apsolutno, pogotovo akd znaš koliko je puta Dinamo bil drugi u bivšoj ligi uglavnom zbog mućkalica."
, vrijede kako bi enzo rekao, kraznog kurtza bez dokaza.

To je isto kao da kažem da je Dinamo osvovio nalosv prošle godine jer su mu se protivnici izmiciali, a znam da nije tako i ne želim sebe lagat.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:12   #202
Quote:
Kefal kaže: Pogledaj post
Ne, ali bar s 2. Nebreš mi reći da je naslov u HNL-u podjednake težine kao i onaj u Jugi? Daj molim te
Množili bi se i Dinamu i Hajduku, ne vidim u čemu je problem. Ups, ustvari vidim.
Nebitno.
I Dinamo i Hajduk igraju HNL, a igrali su i tadašnju ligu...
Danas je i jednima i drugima jednaki problem osvojit ligu, kako sada, tako i onda...

1 = 1 , a ne 1 = 2
__________________
Mama, nekoć sam bio fin dečko!
prvi_poziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:15   #203
I još nešto, meni kao navijaču Dinama se gadi odnos uprave prema vremenu Croatije.
Jednostavno, ako pridodavaju te titule, neka onda isplate i sva dugovanja. Dok ne isplate dugovanja, nemaju ni pravo svojatat te titule. Logično.

A je li Dinamo sljedbenik Građanskog i sve to...to ni dragi Bog neće rješit osim ako se ne pronađe nekih čvrsti dokument koji govorit točno to.
Po pričama starijih, ja osobno volim vjerovat da je Dinamo nasljednik Građanskog, ali se ne opterećujem stim...
__________________
Mama, nekoć sam bio fin dečko!
prvi_poziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:26   #204
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Sad mi molim te objasni što ste vi to osvojili 40/41 i 45/46 jer je prvak Hrvatske 1940/1941 bio Građanski(ne ulazim dal je to bio Dinamo), a vi niste bili dio Hrvatske. Želite reći da iz te sezone imamo dva prvaka, onda stvarno blago nama. Prvi prvak Jugoslavije je bio Partizan 1947.g tako da ne razumijem ni tu sezonu.
Gle,ja ne ulazim u to ko je tada bio prvak,ko nije,mene samo zanima sadašnjost,činjenice,statistika,povijest...
A ta povijest kaže da je Hajduk najtrofejniji hrvatski nogometni klub.
Y lie ? is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:35   #205
Quote:
Y lie ? kaže: Pogledaj post
Gle,ja ne ulazim u to ko je tada bio prvak,ko nije,mene samo zanima sadašnjost,činjenice,statistika,povijest...
A ta povijest kaže da je Hajduk najtrofejniji hrvatski nogometni klub.
pa baš i nije, istina je da imate jedno prvenstvo više, no mi imamo jedan kup više i jedan veliki europski trofej, tak da se teško možete nazivat najtrofejnijim klubom u hrvatskoj, a ako dinamo ove sezone osvoji prvenstvo, a kak je počelo, neznam ko bi mu ga mogo uzet, onda će dinamo i po tim vašim kriterijima postat najtrofejniji klub u hrvatskoj.

s tim da ovdje nisam naveo uspjehe građanskog, iako po meni i te naslove treba dodat dinamu, jer je dinamo po svemu naslijednik građanskog
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:44   #206
Hajduk je osvojo ukupno 37 trofeja (17 prvenstava + 13 kupova + 5 superkupa + 2 dvoranska prv),bio 3 puta u 1/4 LP,četvrtfinale i polufinale kupa pobjednika kupova i četvrtfinale i polufinale Kupa Uefa.
dinamo ih ima 42,ali ih dosta otpada na građanski...

EDIT:Ovo prvenstvo nije ni blizu gotovo,ako smo vas mogli lani stić,možemo i sada...
Y lie ? is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:55   #207
Quote:
Y lie ? kaže: Pogledaj post
Hajduk je osvojo ukupno 37 trofeja (17 prvenstava + 13 kupova + 5 superkupa + 2 dvoranska prv),bio 3 puta u 1/4 LP,četvrtfinale i polufinale kupa pobjednika kupova i četvrtfinale i polufinale Kupa Uefa.
dinamo ih ima 42,ali ih dosta otpada na građanski...

EDIT:Ovo prvenstvo nije ni blizu gotovo,ako smo vas mogli lani stić,možemo i sada...
jesi siguran, dinamo ima točno 37 SVOJIH trofeja :
4 prvenstva SFRJ
11 prvenstva RH
7 kupova Juge
10 kupova HR
3 Hrvatska superkupa
1 Kup Velesajamskih Gradova
+1 Balkanski kup
37

po čem ste to onda vi trofejniji?

edit: kikso si, imate 38 trofeja i ak dinamo ove godine osvoji onda smo izjednačeni po broju
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:10   #208
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
s tim da ovdje nisam naveo uspjehe građanskog, iako po meni i te naslove treba dodat dinamu, jer je dinamo po svemu naslijednik građanskog
objasni
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:15   #209
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
objasni
zato jer je klub zapravo samo reorganiziran kako bi legalno mogao nastupati, skoro svi igrači su ostali isti, isto trener, čak su i juniori "prešli" iz građanskog u dinamo. kolko ja znam svi trofeji građanskog su u dinamovim vitrinama, a i čak je i '92 dinamo nastupao pod imenom HAŠK Građanski.

dobro, ja znam da je mnogima to teško prihvatit, al realno to je tako.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:46   #210
tema spojena s postojećom..

ko želi shvatit povezanost Dinama s Građanskim, shvatit će.. ko ne želi trollat će i biti kartoniran.. ko želi saznati više na tu temu, nek se posluži tražilicom...
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:12   #211
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
tema spojena s postojećom..

ko želi shvatit povezanost Dinama s Građanskim, shvatit će.. ko ne želi trollat će i biti kartoniran.. ko želi saznati više na tu temu, nek se posluži tražilicom...
Shvaćam ja povezanost Dinama s građanskim, ali ne shvaćam kako je Dinamo nasljednik građanskog ako je nastao simbiozom 3 zagrebačka kluba.

Prema tome, ovi šta tvrde da je dinamo nasljednik nek objasne na koji način, a ako ne mogu, oni trolaju, pa lijepo njima lijepi kartone
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:46   #212
jebem vas nesposobne
na prvoj strani ove teme se opširno o tome raspravlja počevši od posta broj 25 i Titanijina odgovora banderasu.. pročitati pa eventualno postavljati dodatna pitanja, a ne stalno ispočetka..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:49   #213
dobro, oplosti
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:49   #214
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Shvaćam ja povezanost Dinama s građanskim, ali ne shvaćam kako je Dinamo nasljednik građanskog ako je nastao simbiozom 3 zagrebačka kluba
Simbioza? Ne ne, sva tri najveca zagrebacka kluba (Gradjanski, HASK i Concordia) su bili ugaseni, tako da tu se tu ne moze govoriti o nekakvom spajanju klubova. Je, u Dinamu su igrali igraci iz sva tri kluba, ali su igrali i u Partizanu (npr. Stjepan Bobek), a vjerojatno i u Zvezdi - medjutim, okosnica Dinamove momcadi su tad bili igraci Gradjanskog.

A zasto se Dinamo smatra nasljednikom Gradjanskog? Vjerojatno iz razloga sto je okosnicu momcadi cinila vecina igraca Gradjanskog, sto je trener bio Marton Bukovi (trener Gradjanskog), sto su dresovi iste boje (HASK - crveni, Concordia su mislim bili zeleni), a moguce je i da je Dinamo na pocetku i igrao na stadionu u Koturaskoj (navodno je tek 1948. presao na Maksimir, koji je ranije bio stadion HASKa - medjutim, ne mogu tocno reci otkuda mi ovaj podatak, tako da postoji sansa da sam se zajebao).

Sad, da li je to dovoljno da se Dinamo moze smatrati nekakvim pravnim sljedbenikom Gradjanskog, ne bi znao reci.
covjek_slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:55   #215
velika večina dinamovih navijača koje osobno poznajen smatra da je dinamo osnovan 1945. godine
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 00:09   #216
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
velika večina dinamovih navijača koje osobno poznajen smatra da je dinamo osnovan 1945. godine
znam ih i ja dosta, ali oni kažu da je to tako jer je dinamo kao dinamo dovoljno trofejan i da nam trofeji građanskog netrebaju
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:35   #217
Koji je najstariji Hrvatski klub,koji nikada nije mjenjao ime i stadion?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:48   #218
Quote:
Y lie ? kaže: Pogledaj post
EDIT:Ovo prvenstvo nije ni blizu gotovo,ako smo vas mogli lani stić,možemo i sada...

Pogotovo kad nam je i bod dosta da povečamo razliku

Zlatko Vitez je reko protiv partizana 97. da je Dinamo sljedbenik Građanskog,Haška i Concordie i nemojte sad jebat tu
sammir 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:23   #219
Quote:
Y lie ? kaže: Pogledaj post
Hajduk je osvojo ukupno 37 trofeja (17 prvenstava + 13 kupova + 5 superkupa + 2 dvoranska prv),bio 3 puta u 1/4 LP,četvrtfinale i polufinale kupa pobjednika kupova i četvrtfinale i polufinale Kupa Uefa.
dinamo ih ima 42,ali ih dosta otpada na građanski...

EDIT:Ovo prvenstvo nije ni blizu gotovo,ako smo vas mogli lani stić,možemo i sada...

Hajduk ima 7 superkupova, Dinamo osam.

Dvoranska prvenstva????????

17 drzavnih prvenstava? 6 u samostalnoj Hrvatskoj, 7 u Titovoj YU, 2 u Karadjordjevićevoj YU?

I to je sve skupa 15, ako me matematika dobro sluzi?

O kakvim se i od koga PRIZNATIM drzavama radi u naslovima 1941 i 1946? Odnosno kakve su tada i od koga bile PRIZNATE DRŽAVE Banovina Hrvatska i Federativna Narodna Republika Hrvatske. U prvom slučaju radilo se o turniru, u drugom o izlučnom natjecanju za prvu Ligu tadasnje FNRJ.

I zašto bas navijaci Hajduka imaju toliko protiv cinjenice da je Dinamo nasljednik Gradjanskog, kada su ga svi navijaci Gradjanskog iz 1945 prihvatili Dinamno kao takvog. Plava boje, 90% igraca, stadion u Koturaškoj, navijaci.
__________________
Uvijek je sutio, malo s kim govorio, godinama nepokretnu zenu njegovao, s nikakvom placom kraj s krajem vezivao, u podrumu teatra zivot zivio i nikog ni za zasto nije krivio. Na sastanke nije hodio, ni jednog saveza pobornik nije bio, i nikog nista nije molio, kad se ubio. Samo je tako pricaju jednog jutra glavu topovskom salvom Richarda III raznio
Titania is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:24   #220
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post

Pogotovo kad nam je i bod dosta da povečamo razliku

Zlatko Vitez je reko protiv partizana 97. da je Dinamo sljedbenik Građanskog,Haška i Concordie i nemojte sad jebat tu
A tko je Vitez da govori o tome?

1945 kad se sve dogadjalo imao je minus 5 godina.
__________________
Uvijek je sutio, malo s kim govorio, godinama nepokretnu zenu njegovao, s nikakvom placom kraj s krajem vezivao, u podrumu teatra zivot zivio i nikog ni za zasto nije krivio. Na sastanke nije hodio, ni jednog saveza pobornik nije bio, i nikog nista nije molio, kad se ubio. Samo je tako pricaju jednog jutra glavu topovskom salvom Richarda III raznio
Titania is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.